Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Party


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
57 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 26 września 2010 - 15:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Szukałem tematu o tej grze i jakoś nie znalazłem, więc nawet założyłem. Zwłaszcza, że być może ktoś stąd zakupi grę, gdyż dodają do niej wiilota.

Anyway, sprawdźcie sobie opis gieruni na stronie Ultimy.
http://www.ultima.pl...er_bialy/i9401/

Interesuje mnie zwłaszcza to:

The House Party zawiera:
>>>Hide ‘n’ Hunt (2-4 graczy) – jeden gracz chowa pilota gdzieś w pokoju, podczas gdy reszta graczy czeka na zewnątrz. Po chwili są oni zaproszenie do środka, aby rozpocząć poszukiwania. Wskazówką są dźwięki wydawane przez pilota.
>>>Animal Tracker (2-4 graczy) – gracze przysłuchują się sie odgłosom zwierząt dochodzącym z pilotów Wii i decydują, który jest właściwym zwierzęciem. Kto wybierze właściwego pilota jako pierwszy, ten wygrywa.
>>>Time Bomb (2-4 graczy) – gra, w której gracze udają, że pilot jest bombą i muszą go podawać bez potrząsania.
>>>Word Bomb (2-4 graczy) – podobna do Time Bomb, jednak tu każdy gracz ma do 10 sekund, aby powiedzieć słowo z danej kategorii. Jeśli gracz nie wypowie odpowiedniego słowa i naciśnie guzika A na czas, bomba wybuchnie.
>>>Buddy Quiz (3-4 graczy) – jeden z graczy wybrany jako “Buddy” musi odpowiedzieć na zestaw pytań. Reszta graczy musi przewidzieć odpowiedzi jakie Buddy udzieli.


Hide'n'Hunt i Time Bomb zapowiadają się z opisu jako świetne na imprezę z każualami. Pozostałe może też, ale to się dopiero sprawdzi.
Mam nadzieję, że dźwięki wiilota HnH będą cichutkie, a czułość na wstrząsy w TB bardzo wysoka - wtedy zabawa może być niezła, zwłaszcza jak się towarzycho trochę wstawi.
Wii Party ma szansę wyprzeć z imprezowego czytnika na chwilę Wario Ware, z tym że w WW może grać nawet 12 osób, a tu max 4. Może to tylko błąd Ultimy, ale we wspomniane gry, gdzie jest tylko jeden wiilot, przecież spokojnie można by zwiększyć liczbę graczy chociażby do ośmiu.

Oczywiście to nie wszystkie mini gry w WiiParty, ale reszta przypomina już dość mocno Mario Party czyli nihil novi. :rower:
  • 0

#2 Godot Napisany 26 września 2010 - 15:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kox, czas poświęcony na sklecenie tego tematu (o "grze" która :nikogo:) trzeba było poświęcic na dłubanie w nosie na przykład. Albo, jeżeli coś konstruktywnego chciałeś napisac, spłodzic jakiegoś pełnego peanów posta w temacie o Metroid Prime Trilogy ^_^
  • 0

#3 Pious Napisany 26 września 2010 - 19:41

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Popieram. Szkoda na to klawiatury.
  • 0

#4 fingus Napisany 26 września 2010 - 19:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Dobre party game nie jest złe. :^^: Ze znajomymi nie raz świetnie bawiliśmy się przy kolejnych częściach Mario Party. :tak: Tyle że potem przesiedliśmy się na planszówki i teraz na spotkaniach towarzyskich wolimy wyciągać jakąś Agricolę czy Stone Age, zamiast gier video.
  • 0

#5 torq314 Napisany 26 września 2010 - 19:52

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
Greg, Pious, mogliscie sobie darować.
czas poświęcony na wbijanie się w wątek który Was nie interesuje tylko po to żeby powiedzieć, że on Was nie interesuje, trzeba było poświęcić na dłubanie w nosie na przykład :P

Kaxi, dzięki za przypomnienie! moim maluchom prawie na pewno to się spodoba! taki Hide'n'Hunt brzmi jak perfekcyjna rozrywka dla 3 i 5 latka.
  • 0

#6 Pious Napisany 26 września 2010 - 20:11

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
BTW na jakiej zasadzie działa to Hide'n'hunt? Że niby jak Wiimote wykrywa, czy jesteśmy blisko?
  • 0

#7 Kaxi Napisany 26 września 2010 - 20:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A czemu ma wykrywac? Pewnie popiskuje sobie cicho, a gracz szuka. Jak jest blisko, to wyraźniej słyszy dźwięk = takie prawa fizyki. Jak znajdzie, to wciska przycisk i tyle. Moze jakis czas sie odmierza przy okazji, nie wiem, zgaduje.
  • 0

#8 Gonzo Napisany 26 września 2010 - 23:43

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Trochę za mało wykręcone, a za bardzo oczywiste te gierki, ale Wii Party i tak trzeba kupić. Piszecie że nikogo, a znajomi każuale odetchną z ulgą jak zobaczą coś innego niż WarioWare albo kręgle z wiekowego Wii Sports.

Tyle że faktycznie 12-osobowe multi w WW to coś raczej nie do przebicia :D
  • 0

#9 Pious Napisany 27 września 2010 - 06:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

A czemu ma wykrywac? Pewnie popiskuje sobie cicho, a gracz szuka. Jak jest blisko, to wyraźniej słyszy dźwięk = takie prawa fizyki. Jak znajdzie, to wciska przycisk i tyle. Moze jakis czas sie odmierza przy okazji, nie wiem, zgaduje.

Czyli dno. Myślałem, że inaczej jakoś to jest zrobione,ale pewnie masz rację.
  • 0

#10 fingus Napisany 27 września 2010 - 09:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
LOL. A jak sobie wyobrażałeś to "wykrywanie" przez wiimota czyjejś obecności? :lo:
  • 0

#11 lukaszSA Napisany 27 września 2010 - 14:35

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
A to Wiimote nie potrafi manipulować ciemną energią? :blink:
  • 0

#12 Kaxi Napisany 27 września 2010 - 14:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ciemna energia jest passe. <_<
  • 0

#13 Pious Napisany 27 września 2010 - 18:03

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie wiem jak, datego zaskoczyła mnie ta gra. Nie zmienia to faktu, że żadna to frajda szukać czegoś co pika. Nic ciekawego.
  • 0

#14 Kaxi Napisany 27 września 2010 - 18:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ale już obserwowanie delikwenta, który szuka i nie może znaleźć może byc fajne ;)
  • 0

#15 torq314 Napisany 27 września 2010 - 19:14

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
w jednym i w drugim przypadku to JEST fajne jeżeli delikwent ma niecałe 5 lat ;)

kapcie by Wam pospadały jakbyście zobaczyli takiego małego bączka jak wycina w Super Mario Kart albo w Sword Play z Resorta ("tato, zagrajmy w to mieczowanie").
  • 0

#16 Kaxi Napisany 28 września 2010 - 09:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:



Patrzcie co potrafi WiiParty :lol:
  • 0

#17 torq314 Napisany 28 września 2010 - 13:57

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
absolutnie niezrozumiałe, nie mogli pokazać bawiących się 6 latkow? kto tam pracuje w marketingu?

takim nietrafionym marketingiem można położyć każdy dobry pomysł.
  • 0

#18 Pious Napisany 28 września 2010 - 14:02

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Czyli to jest gra dla starszych? Ciekawe.
  • 0

#19 torq314 Napisany 28 września 2010 - 14:08

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
jeśli odnosisz się do tego co ja napisałem, to moim zdaniem akurat odwrotnie. to JEST gra dla 6 latków, na pewno bardziej niż dla nastolatkow, ktorych pokazano w tej reklamie.
  • 0

#20 Pious Napisany 28 września 2010 - 14:10

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Chodzi mi o reklamę. Wiem, że to gra dla dzieci, bo nie da się tego ukryć, ale reklama pokazuje co innego.
  • 0

#21 torq314 Napisany 28 września 2010 - 14:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
właśnie, a efekt ociera się o żenadę, a nie dobrze trafioną akcje marketingową. oni powinni krzyczeć "patrzcie rodzice kilkulatkow, mamy grę dla Was i Waszych pociech!", a nie pokazywać dorastajace nastolatki, które w tym wieku wolałyby już pewnie zajmować się sobą, a nie graniem na konsoli. co z resztą reklama dyskretnie podpowiada, stając się w ten sposób antyreklamą.
  • 0

#22 torq314 Napisany 29 września 2010 - 15:53

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
wtf?

http://www.ultima.pl/wii_party_wii_remote_controller_bialy/i9401/

do kupienia jest wersja z Wiilotem za 179.

wersji bez Wiilota nie ma (!). jeśli więc Wiilot to dlaczego bez MP? czyżby gra nie korzystała z przystawki? po co mi jeszcze jeden Wiilot bez MP?

ale, ale, stąd

http://www.destructo...ng-184770.phtml

wynika że być może ten pilot MA wbudowanego Motion Plus. nigdzie indziej takiej informacji nie potwierdziłem.

tyle że wtedy cena 179PLN za grę + pilota + MP wygląda na BARDZO atrakcyjną (w sensie: mało prawdopodobną, tyle kosztuje sam pilot z MP, http://www.ultima.pl...nintendo/i8159/)

wiadomo coś o tym więcej?

ja chcę albo grę za 129zł BEZ pilota (bo już mam ich nadto) albo grę z pilotem z MP.
  • 0

#23 torq314 Napisany 17 października 2010 - 19:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
rewelacyjna gra. pograliśmy z dzieciakami przez parędziesiat minut i na razie wszystko mi się podoba. nie spróbowaliśmy "dużych" gier, tylko House Party (z tym chowaniem pilotów czy przekazywaniem bomby) i gierki na dwóch.

ja wiem że znudzi mi się po "trzech zagraniach", ale wszystko się nudzi. natomiast pierwsze wrażenie jest olśniewające. gierek jest MNÓSTWO, ciągle coś się dzieje. zwłaszcza te na dwóch - dostawia się na maszcie statku ludziki żeby utrzymać statek w równowadze, a w międzyczasie gra się w minigierki typu wspólne wiosłowanie, bobslej, lot skrzydlatym rowerem czy rakietowym odrzutem między meteorytami. niektóre minigierki to rozsądne wyzwania - pilota trzyma się bokiem i nawet się steruje postaciami. moja ulubiona (kapitalna!) to tor przeszkod, który trzeba przejść wspólnie, pomagajac sobie - ktoś musi wspiąć się na górny poziom, zeskoczyć, katapultować tego drugiego itd. a wszyskto na czas.

zakup udany jak rzaden od dawna, z resztą dawno nie kupiłem nic na Wii. w cenie 169 zł (MM) jest gra i pilot, owszem bez MP ale z trzema pilotami gra w takie wyszukiwanie pilota wydającego odpowiedni dźwięk zdecydowanie MA sens.

po 45 minutach gry ocena 8/10. brać i grać podczas zimowych spędów przyjacielsko-rodzinnych.
  • 0

#24 ACZ Napisany 18 października 2010 - 16:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Game Informer - 4.5/10
  • 0

#25 fingus Napisany 18 października 2010 - 17:45

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
73% z groszami na gamerankings, Czychu jak zwykle "sieje defektyzm". (©Tey) :hejka: Jak na party game, to całkiem przyzwoity poziom.
  • 0

#26 ACZ Napisany 18 października 2010 - 18:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
myslalem, ze ta nota od game informera jest pierwsza na sieci, lol.
  • 0

#27 Godot Napisany 18 października 2010 - 18:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
OLO http://www.gameranki...y/articles.html
Myślenie Ci nie wychodzi, więc daruj sobie (i nam ^_^ )
  • 0

#28 torq314 Napisany 18 października 2010 - 18:44

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
7/10 od IGN, 8/10 od Gamespot.

potwierdzam że to super gra. minigierki są przemyślane, oprawa graficzna nie razi. rozrzut wyzwań - duży, od kilkudziesięciu minigierek, gdzie rozgrywka trwa nawet kilkanaście sekund, po długie gry planszowe na 45 minut.

któryś z recenzentów napisał, że jeśli ktoś nie miał do tej pory żadnej party-game na Wii, to powinien brać. ja co prawda nie wpadam w tę kategorię, ale i tak jak do tej pory podoba mi się najlepiej ze wszystkich party-game w jakie grałem.
  • 0

#29 Godot Napisany 18 października 2010 - 18:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja mam jedną party game i mi styka ^_^ Nazywa się

The House of the Dead: Overkill

:cf:
  • 0

#30 torq314 Napisany 18 października 2010 - 20:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
to jakby inna kategoria. jasne że tamto też jest fajne.
  • 0