Skocz do zawartości

Need for Speed - dyskusje o serii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
105 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 23 lipca 2005 - 09:43

Gość__*
  • Goście
Co sadzicie o nowym czarnym koniu ze stajni EA dla mnie hit objrzyjcie filmik z gameplay na gametrailers
co prawda filmik jest z wersji na xbox ele na ps2 mysle ze nie bedzie zbytnio odbiegac
  • 0

#2 Zeus-Nelson Napisany 23 lipca 2005 - 10:15

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
gra zapowiada sie niezle z tego co miałem okazje obejrzeć na trailerach 8) mam nadzieje ze bedzie troche świezych patentów :wink:
Jako że gra wychodzi takze na X temat przenosze do działu gry odnoszącego się do wszystki konsoli tej generacji :wink:
  • 0

#3 Danteusz Napisany 23 lipca 2005 - 10:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Właściwie to NFS:MW wychodzi na wszystko na czym się da grać :) Nie ma to jak komercyjna machina EA, ale z drugiej strony nieważne jaką konsolę posiadasz, będziesz miłał okazję w to zagrać.
  • 0

#4 Zeus-Nelson Napisany 23 lipca 2005 - 11:12

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
wiem Dante ze wychodzi nietylko na obecne konsole, ale też na next geny 8) faktycznie komercyjan machina EA niezna jakich kolwiek granic...chociaz w sumie moze to i dobrze ze nikt nieucierpi i kazdy bedzie miał okazje pograć w nowego NFS'a :wink: ale z drugiej strony czy niektóre gry niestaja sie hitami , głownie dlatego ze wychodza tylko na jedna konsolę i dzieki czemu stają sie "unikalne" :twisted:
a co do nowego NFS"a jeszcze to mam nadzieje ze twórcy niewykorzystali już wszytskich swoich pomysłów i gra nieokaze się "dodatkiem" z nowymi furami, trasami i lepsza grafą :|
  • 0

#5 Gość__* Napisany 23 lipca 2005 - 16:31

Gość__*
  • Goście
Hit czy kit? Ja myśle, że to pytanie retoryczne.. o hicie nie ma mowy.. znowu wyjdzie średniawa aż do bólu ścigałka, która sprzeda się dzięki nachalnym odwołaniom do tandety pokroju Fast and Furious.. dla mnie seria skończyła się dawno temu.. w The Need for Speed na Saturnie grałem sporo.. tylko, że były to czasy w których w Tomb Raidera też dało się grać.. EA ma taką, a nie inną polityke i prawie wszystko, co dostanie się pod skrzydła tej firmy zostanie zepsute.. choćby Burnout, który wychodził co jakieś 2 lata.. a po sukcesie 3jki zapowiedziano Revenge i Legends o_o
  • 0

#6 Gość__* Napisany 23 lipca 2005 - 22:54

Gość__*
  • Goście
Dno i metr mułu. Może by tak wreszcie powrócili do tego co robili przy porshe, a nie robili kolejną część o przygodach cześka co chce zostać gwiazdą wyścigów fur po wiejskim tuningu?
Kiedyś był tak screen, niby z nowego nfs na xboxa360, porshe jadące przez las. Ale widać że jednak nic z tego nie będzie :cry:
  • 0

#7 cwany-lis Napisany 28 lipca 2005 - 15:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
wyjdzie moim zdaniem standardowy dobry arcade, typowe rzemiosło dla mas jak fify, nfl, nba i co tam jeszcze (james bond też się produkuje jak szalony)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 28 lipca 2005 - 15:24

Gość__*
  • Goście
Ja bym chciał aby NFS jednak powrócił do tego co reprezentował sobą NFS4:High Stakes - wg mnie najlepsza część serii. Dzisiejszy NFS to już nie to samo :(
  • 0

#9 BeSOS Napisany 05 sierpnia 2005 - 21:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
mnie nie ruszają teksty typu, że gra jest pod publike itp. Chodzi, żeby sie dobrze grało a ja po NFSU mam miłe wspomnienia i mam nadzieje, że ta cześc bedzie równie porzadna. Na filmikach wyglada to naprawde ok i imo każde kolejne NFS robi postępy. Moze niektórzy narzekają, że NFSU2 było za mało zmienione w stosunku do jedynki, innym przeszkadza, że gra jest 'szpanerska ' (choć sami zagrywają się w szpanerskie do bólu GTA 8) :lol: ) albo, ze firmuje ją EA. Mnie to nie obchodzi, ważne, żeby była dobra i powiem, że interesuje mnie ta gra. Tyle :]
  • 0

#10 Godot Napisany 05 sierpnia 2005 - 21:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
mi sie marzy fajna zrecznosciowka, z kupa samochodow i otwartymi trasami, ot takie polaczenie NFS3 i NFS5
  • 0

#11 PomezZ Napisany 13 sierpnia 2005 - 12:20

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

EA ma taką, a nie inną polityke i prawie wszystko, co dostanie się pod skrzydła tej firmy zostanie zepsute.. choćby Burnout, który wychodził co jakieś 2 lata.. a po sukcesie 3jki zapowiedziano Revenge i Legends o_o

Burnout revenge BĘDZIE świetną grą. Dam sobie za to uciąć małego palca u nogi. Most Wanted natomiast, będzie kolejnym nfsem. Może wersja na nxtgn będzie się pozytywnie wyróżniać z powodu poziomu wykonania.
Z drugiej strony obawiam się że, za jakieś dwa lata pisząc o burnoucie, napisze " tylko kolejny burnout", no ale tak to już niestety w życiu bywa.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 13 sierpnia 2005 - 12:29

Gość__*
  • Goście

EA ma taką, a nie inną polityke i prawie wszystko, co dostanie się pod skrzydła tej firmy zostanie zepsute.. choćby Burnout, który wychodził co jakieś 2 lata.. a po sukcesie 3jki zapowiedziano Revenge i Legends o_o

Burnout revenge BĘDZIE świetną grą. Dam sobie za to uciąć małego palca u nogi. Most Wanted natomiast, będzie kolejnym nfsem. Może wersja na nxtgn będzie się pozytywnie wyróżniać z powodu poziomu wykonania.
Z drugiej strony obawiam się że, za jakieś dwa lata pisząc o burnoucie, napisze " tylko kolejny burnout", no ale tak to już niestety w życiu bywa.

Burnout Revenge będzie głównie mission packiem.. mnie to wystarczy..
  • 0

#13 PomezZ Napisany 14 sierpnia 2005 - 17:48

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Burnout Revenge będzie głównie mission packiem.. mnie to wystarczy..


Ok mi też to wystarczy
  • 0

#14 Kurzy Napisany 15 sierpnia 2005 - 21:30

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Chciałbym coś teraz podobnego do NFS 5...ale myśle że bedzię BARDZO dobra gra, z resztom każdy NFS mi sie podoba :twisted: :twisted
: Ta zima znów GITES!! - wysyp !!

Ps2 na wesoło. Nie mam laski jush więc więcej zainwestuję w gry :P :P
I nie mówię że się cieszę...hehe :P
  • 0

#15 Gość__* Napisany 30 września 2005 - 21:07

Gość__*
  • Goście
gralem w demo, wielki zawod, graficznie nie ma zadnego porownania do nowego burnouta czy forzy, model jazdy jak dla mnie jest tragiczny, ciekawe ile ostateczna wersja bedzie sie roznic od demka
  • 0

#16 Gość__* Napisany 30 września 2005 - 21:55

Gość__*
  • Goście
fju, fju, fju... w takim razie zapowiada sie KIT, nie hit.

Moim zdaniem, to zwykly skok na kase. Trzecia z rzedu gra o wyscigach tuningowanymi furami.Aczkolwiek pojawi sie pare rzeczy, ktore moga przyciagnac uwage. Poscigi policyjne (to czego najbardziej brakowalo mi w U2). Ponoc do 12 radiowozow naraz nas goniacych :D.

EA nie zna umiaru. Gdy poczuja kase, to staraja sie doic do maxa...

Ja tego nie biore :P. Gralem w oba NFSy i mi starczy, a Most Wanted pogram sobie na PE :P
  • 0

#17 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 17:37

Gość__*
  • Goście
Według mnie zapowiada się hit , ponieważ na zdjęciach i filmikach dobrze to wygląda.
Ale ja sam nie wiem
:?
  • 0

#18 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 19:31

Gość__*
  • Goście

Według mnie zapowiada się hit , ponieważ na zdjęciach i filmikach dobrze to wygląda.
Ale ja sam nie wiem
:?

Zdjęcia z potężną grafą pochodzą (chyba?)z Xboxa360, a na CurrentGeny grafa nie powinna odbiegać od tej z NFSU2, ponieważ gra jest zrobiona na tym samym silniku co Underground'y!
Na nowym X'sie jest chyba "lekko" :lol: podrasowany! :)
  • 0

#19 luck1985 Napisany 12 listopada 2005 - 19:39

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Gralem w demo , dla mnie bez rewelacji . Mustan GT dawal ladne odglosy i ladnie wygladalo (grafa High wszystko High 8) ) Ale to caly czas NFS , nie odbiega wygladem i jazda od NFS U , ciagle to samo . Dla mnie bez rewelki .
  • 0

#20 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 20:37

Gość__*
  • Goście
Uuuu... kicha. A co z poscigami policyjnymi. Ponoc do 12 radiowozow "na dupie".
  • 0

#21 cwany-lis Napisany 12 listopada 2005 - 21:43

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
nie grałem w undergroundy a zapowiedź w neo+ mocno mnie zainteresowała a tu burnout4 dopiero w 35% skończony :? znowu wysyp hitów sie zapowiada na święta
  • 0

#22 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 08:19

Gość__*
  • Goście
Może nie będzie hitu ale na pewno dobra gra. Mi osobiście undergroundowe wyścigi bardzo przypadły do gustu. A na trailerach wygląda miodzio :rower:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 13:15

Gość__*
  • Goście
raczej kicz ,to takie podrasowane Underground 2 ,a miał być powrót do korzeni....
  • 0

#24 luck1985 Napisany 13 listopada 2005 - 13:23

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

Może nie będzie hitu ale na pewno dobra gra. Mi osobiście undergroundowe wyścigi bardzo przypadły do gustu. A na trailerach wygląda miodzio :rower:


Zalezuy dla kogo , tla mnie kicz :D


raczej kicz ,to takie podrasowane Underground 2 ,a miał być powrót do korzeni....


Imo, najlepszy NFS to 200 Porshe :D

A NFS Underground byl lamerski :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 13:47

Gość__*
  • Goście
Grałem na pc, i naprawdę jestem ozytywnie zaskoczony. Powrót do korzeni może to to nie jest, ale i tak najlepszy nfs od czasów porshe. Grafa jest rewelacyjna (wersja pc to chyb konwersja z xboxa360), czekam na fulla :)
  • 0

#26 luck1985 Napisany 13 listopada 2005 - 13:50

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A oprocz grafy ? Co jest takie dobrego w tej grze?
Ta gra to dla mnie Hot Prsuit z ladna grafa nic wiecej .
  • 0

#27 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 16:02

Gość__*
  • Goście
Po prostu fajnie się gra, do tego spory teren po którym można się ścigać :]
Nie jest to gra genialna i nie dorasta do pięt nfs:porshe ale i tak jest dobra :mrgreen:
  • 0

#28 luck1985 Napisany 13 listopada 2005 - 18:37

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dalem tej grze 2 szanse , tym razem przysiedzialem troche dluzej ( 10 minut :lol: ) No i jak dla mnie , warte wydania 10zl :lol:
Wiekszego kalu nie widzialem od czasu Undergrounda . Wypas. mapka i uciekam przed policja LOL .......................
  • 0

#29 Texz Napisany 18 listopada 2005 - 18:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Normalnie aż chce mi się posrać z wrażenia Luck. Wysiedziałeś przed grą 10 minut i wyzywasz od kałów i shitów? Powiem szczerze że też miałem takie wrażenie w obcowaniu z grą. 3 hoursy dziś kiedy to odkryłem nową część mapki (Boshe... lokacja że tak powiem: szczęka na ziemi), targnąłem na silniejsze furki, zarobiłem więcej mandatów niż w realu (!).
Cholera znowu mi się nie dobrze robi. Szkoda że takich 10minutowych typów jest zatrzęsienie.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 18 listopada 2005 - 21:56

Gość__*
  • Goście
DLA MNIE po 30minutach to w koincu powrót serii w dobrym stylu bo niedobrze mi juz od slowa underground. career mode wciąga i w koncu czuje ze chce mi siew to grać. grafika jest konkretna (xbox) i sadze ze bedzie jeszcze lepiej
  • 0