Skocz do zawartości

Muzyka w bijatykach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
48 odpowiedzi na ten temat

#31 Hanz Napisany 02 lipca 2006 - 01:40

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 091 Postów:
Uwielbiałem muzyke w Soul Blade, szczegolnie na arenie Seung-Miny. Gdy słysze motywy z Tekkena 2 i 3 wspominam z ciarkami na plecach (tymi przyjemnymi) czasy arcade'ów. Bardzo lubiłem OSTa z Virtua Fightera 2, szczególnie z planszy Shuna. Dziś gram praktycznie tylko w Street Fightera 3: IIIrd Strike i musze przyznać że muzyka jest bardzo, ale to bardzo dobra.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 26 lipca 2006 - 12:55

Gość__*
  • Goście
OST z Tekken Dark Resurrection!! Muza imo 100 razy lepsza od (i tak bardzo dobrych swoją drogą) kawałków z T5. Ryje czachę czyli :D

Oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie :) Aczkolwiek polecam przesłuchać.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 30 lipca 2006 - 21:37

Gość__*
  • Goście
Nie ma sie co rozpisywac,muzyka z T5 mnie urzekla bardzo bardzo,az sobie sciagnalem :^^: ,hehehe zwlaszcza fajowy jest ten moment w ktorym jest pokazany Jinpachi otoczony ogniem i zakuty w lancuchy.Dobra muza jest tez Budokai2 i 3,ale to raczej dla wybranych osob :).A co do Drak Ressurection to ma na oku,i jak kupie to napisze czy fajne;]

A wlasnie co do muzyki z planszy to w T5 najfajniesza byla w hmmm nie wiem jak sie to nazywalo ale wiem ze waqlczylo sie przy pelni ksiezyca i bylo w oddali widac jakies ruiny :^^:
  • 0

#34 Gość__* Napisany 31 lipca 2006 - 09:12

Gość__*
  • Goście
W TTT muzyczka na planszach Eddiego i Hwoaranga, w T3 na planszy Heńka (i w arcade i w zwykłej).
  • 0

#35 Gość__* Napisany 31 lipca 2006 - 11:04

Gość__*
  • Goście
Tekken 3 - arena z Paulem. Ogólnie cały soundtrack z Tekkena 3 (ale na PSX, nie oryginał automatów) to majstersztyk.
  • 0

#36 kotlet Napisany 02 sierpnia 2006 - 19:20

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Nie gralem w bardzo duzo bijatyk, ale za najlepszy soundtrack w tego typu grach uwazam soundtrack z Tekken 3. Najlepsze podklady to te na planszy Yoshimitsu, Forrest Law'a, Heihachi'ego, Julii, Gun Jack'a, sporo tego. W Tekken 5 tez kilka melodii mi sie podoba, szczegolnie z plansz Urban Jungle, Cathedral, Hell's Gate.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 14 lipca 2007 - 15:00

Gość__*
  • Goście
Chodzi o muzę, czy OST'y? Muza najlepsza z Samurai Shodown 4, a OST z Samurai Shodown 2 w wersji arrange. Dla fanów japan klimatów jak znalazł!
  • 0

#38 Lady Luck Napisany 14 lipca 2007 - 15:08

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Tekken 3- cały, zarówno PSXowy jak i arcade. Uważam, że jeśli chodzi o mordoklepki nie ma lepszego.
Soul Blade- kurcze, ten też był wspaniały. Khan Super Session- arena Hwanga :arrow: bezcenne. I podkłady w endingach story- nic dodać, nic ująć.
Tekken Tag Tournament- Eddy, Unknown, Hwoarang, Heihachi+ motyw z napisów
Tekken 5- też dobry; Hidden Garden, Hell`s Gate...
Soul Calibur 3- "Healing Wind" (można usłyszeć w galerii) jest przepiękne (tylko gdzies zapodziałam i nie mogę tego pliku na kompie znaleźć :? )

W sumie było jeszcze kilka kawałków w Tekkenie Czwartym (np. Hon Maru, Shinjuku, czy Corridor), ale ogólnie wypadł raczej słabo.
  • 0

#39 Sylvan Wielki Napisany 14 lipca 2007 - 15:26

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Soul Blade - do dziś dzień "Brave Folk Song" czy utwór z intro potrafię na piano/gitarze zagrać :jeee: Kapitalne utwory.

Muzyka z areny MW oraz z intro w Tekken 5 oraz Katedry i Dragon Nest z T DR zachwyca.

Świetne są także utwory z kilku plansz w VF5 czy GG. No i wprost fenomenalne dźwięki wbijające się w uszy grającego niczym gwoździownica z Ryu stage ( SSF2T i inne remixy - SFZ3, et cetera ).

Z TTT na pewno Unknow oraz z areny Yoszka ( "No fear..." ).

A, SC III i MKT rónież dają radę w tym segmencie :hejka:
  • 0

#40 Scorpio Napisany 14 lipca 2007 - 17:34

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Na pierwszym miejscu zawsze pozostanie u mnie seria Soulowa. Niesamowicie dopracowana klimatycznie pod areny, zawodników, i ogólnie całość designu serii. Do walki jak nic zapalała, nie nudziła się nawet po dość długim czasie.

Oczko niżej stoi Tekken 3 wraz z Tekken 5.


Totalnie na szarym końcu stoi Virtua Fighter 4/Evo. Nie no ... wyłączyłem muzę po jakiś 100 walkach i dalej słuchać tego nie mogłem. Czyli gorzej niż nie pamiętam/obojętne. Słabo dobrali całość w SEGA pod względem audio.
  • 0

#41 Sylvan Wielki Napisany 14 lipca 2007 - 18:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Totalnie na szarym końcu stoi Virtua Fighter 4/Evo. Nie no ... wyłączyłem muzę po jakiś 100 walkach i dalej słuchać tego nie mogłem. Czyli gorzej niż nie pamiętam/obojętne. Słabo dobrali całość w SEGA pod względem audio.

Ja tam w VF4(evo) mialem ją włączoną - choc jak mawia Scorpio , nic specjalnego. Co innego VF5 :jeee: Przywołuje momentami mój ulubiony OST z gier - OST z C: SotN z (PSX) :klaszcze:

Jak widac zarówno T 5 jak i VF5 dźwigneli sie znacząco po niespecjalnych poprzedniczkach w temacie muzyka :gwizdek:
  • 0

#42 Wredna Napisany 08 września 2007 - 04:15

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
OST SmackDown'a 2006 jest calkiem fajowy
  • 0

#43 Shin Ryu Napisany 23 października 2009 - 14:54

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Dla mnie najlepszy OST z bijatyk to ten ze Street Fighter Alpha 3.
Każda plansza w grze ma swoją melodię, a że plansz dużo, to muzy pod dostatkiem :mrgreen:
Swego czasu katowana regularnie (sama gra jaki i muza) np. w pracy na mp3, czy podczas sesji w grę karcianą Street Fighter (UFS - Universal Fighting System).
  • 0

#44 Veeroos Napisany 08 grudnia 2009 - 10:33

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
Soul Blade - perełka.
Street Fighter - każdy poza 3rd Strike, którego motywy w ogóle mi nie podchodzą...
Tekken 3 - jak dla mnie kolejna perełka, duuużo dobrych tematów.
DOA 4 - taka dość płaska (kiepski mastering), ale jest czego posłuchać.
Virtua Fighter 5 - ot, takie przyjemne pitu pitu ;)

A poza tym "chodzonki" Capcomu i Konami miały genialne soundtracki: Cadillacs & Dinosaurs, Violent Storm, Punisher i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać :D
  • 0

#45 Mephi Napisany 17 stycznia 2011 - 13:41

Mephi

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 418 Postów:
Absolutne mistrzostwo to muza z Guilty Gearów. Zwłaszcza koreańska wersja Reloaded XX :twisted:
  • 0

#46 Miensolud Napisany 21 stycznia 2011 - 11:03

Miensolud

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Guilty Gear , bezapelacyjnie. Choć może twierdze tak dlatego , że nie grałem zbytnio na konsoli , ale cóż... na czymś trzeba nabić posta.
  • 0

#47 Sylvan Wielki Napisany 12 kwietnia 2011 - 08:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Gdy usłyszałem motyw przewodni z DMC w M vs C trzy, huh, no rewelacja. W kolejnej walce uderzy kultowy motyw z SF i już wiedziałem, że to jeden z najlepiej umuzycznionych SF w historii. Jeśli brać pod uwagę całokształt, rządzi Soul Blade, tuż za nim Guilty Gear.
  • 0

#48 DanteMustEat Napisany 22 kwietnia 2011 - 15:41

DanteMustEat

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:
Nie będzie już nigdy lepszego soundtracku od tego, który jest w Tekkenie 3!

Dalej leci TTT, TK5 i Soul Edge.
  • 0

#49 Lady Luck Napisany 22 kwietnia 2011 - 20:23

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Nie będzie już nigdy lepszego soundtracku od tego, który jest w Tekkenie 3!

Dalej leci TTT, TK5 i Soul Edge.


DanteMustGetBeer! :jeee:
  • 0