Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Nation

Housemarque Climax Studios SCE PS4 PS3 Vita

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
285 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_Taikun_* Napisany 03 stycznia 2011 - 00:51

Gość_Taikun_*
  • Goście
odpalilem gierkę na tym najwyższym mozliwym za pierwszym razem poziomie i wymiekłem :ninja: jutro zacznę chyba grać na normalu
  • 0

#62 Nyjacz Napisany 03 stycznia 2011 - 08:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

odpalilem gierkę na tym najwyższym mozliwym za pierwszym razem poziomie i wymiekłem :ninja: jutro zacznę chyba grać na normalu

Mówiłem to na szałcie, pionku, to nie wiedziałeś o co chodzi. Masz babo placek :>.
  • 0

#63 Gość_Taikun_* Napisany 03 stycznia 2011 - 13:36

Gość_Taikun_*
  • Goście
Pff. Jak zagram na normalu i dopakuje postac to potem moge przechodzic nia wyzsze poziomy?
  • 0

#64 oranje Napisany 03 stycznia 2011 - 14:58

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Nie. A najwyższy poziom trudności jaki mamy od początku jest tak naprawdę łatwy w porównaniu z ostatnim jaki odkrywamy. Pamiętaj o flarach, które często ratują życie. A najlepiej zagraj w koopie z kimś ;)
  • 0

#65 Zeus-Nelson Napisany 04 stycznia 2011 - 10:44

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ja najpierw pokonałem grę na normalu, a potem przechodząc na hardzie miałem jedynie swój pancerz lepszy.

Ktoś może ustawkę na jakąś sesję w co-opie?
  • 0

#66 oranje Napisany 04 stycznia 2011 - 14:08

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja mógłbym, ale:
- muszę odpocząć trochę od teh gry
- pewnie chciałbyś na wyższych poziomach grać, a ja chcę na martwicy mózgu, bo tylko trofika za zabicie ponad 50tys zombie nie mam :P
  • 0

#67 Sylvan Wielki Napisany 06 stycznia 2011 - 20:50

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

No i monotonia może i odnosi się do tego. Grupka zombie nie wiadomo skąd (nie widać ich często), sprint, strzał, flara i tak w kółko.
Czy nie ogarnął flar? Ogarnął, przynajmniej w Qiuck Look dawał radę.

No moim osobistym zdaniem giera nuży i to po niedługim czasie. Trochę żałuję wydanej na nią gotówki - niby zombie, niby masterowanie wyników, wysoki poziom trudności, ale jednak o wiele bardziej bawi mnie Dead Rising 2. No i konwencja niby podobna do nowej Lary Croft, a jednak w tej drugiej grze o wiele większą satysfakcję daje masterowanie wyników oraz zbieractwo wszelkiego rodzaju.


Zgadzam się. Niby wszystko w porządku, a jednak coś tam nie zagrało.

Osobiście nie podoba mi się motyw, w którym po eksterminacji wszystkiego przede mną, jak i za mną idę, a tu nagle chłopaki radośnie ze wszystkich stron napierają. Choć nie, inaczej. To jeszcze przejdzie (w kapitalnym L4D było podobnie, ot nadchodzą sobie), ale jak cofam się ostrzeliwując sub bossa (to duże coś), a nagle grupka wyskakuje mi za pleców, to nie jest sympatyczne, ani przemyślane. Przecież byłem tam chwile temu i wszytko ubiłem. Można tłumaczyć to tym, że pojawiła się nowa fala, ale niby skąd, w kilka sek. horda zombiaków poprzeciekała się miedzy ścianami budynków....

Może gdyby była krótsza, było by lepiej, a tu ciągle jedno i to samo. Idziemy, strzelamy i tak w kółko. Co jakiś czas dojdzie nowy przeciwnik i tak dalej. Metal Slug który trwałby ponad 4 godz. też by nużył.

Stardust HD
zdecydowanie bardziej mi się podobał. Oczywiście DN złe nie jest, ale też jakoś wybitne także nie. Dodam, że głos damy, która informuje nas o aktualnie dzierżonej broni - pierwsza klasa.
  • 0

#68 Gość_Taikun_* Napisany 07 stycznia 2011 - 00:13

Gość_Taikun_*
  • Goście
W weekend możemy pograć, w sumie jeszcze prócz tych paru minut w to nie grałem bo samemu mi sie nie chce :)
  • 0

#69 DanteTDH Napisany 07 stycznia 2011 - 10:27

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Byłem u księdza i zdiagnozował mój problem. Jestem "collection bitch" - jara mnie kręcenie się po poziomie, lizanie ścian i zbieranie wszystkiego, co się na nim znajduje. A że zbieractwo w tej grze reprezentowane jest tylko przez okazyjne przetrzebienie bagażnika od samochodu i jest kompletnie przytłoczone eksterminacją, dlatego odbiór jej mam taki a nie inny :rolleyes:

Poza tym zapomniałem jeszcze poprzednio wspomnieć o metodzie zmiany broni w tej grze - nie wiem kto to wymyślał, ale powinien zostać ukarany biczowaniem publicznym. Ileż to razy zginąłem starając się dobrać broń adekwatną do sytuacji <_<

Idę grać w Guardian of Light - tam są diamenty, dużo diamentów........ :twisted:
  • 0

#70 Zeus-Nelson Napisany 07 stycznia 2011 - 10:41

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ja zmianę broni ustawiłem sobie po kółkiem bodajże - tak o wiele szybciej udaje mi się ją zmieniać. Gorzej że w ferworze walki zdarzają się pomyłki i zamiast np: poczęstować parę zombiaków shotgunem, to wypalam do nich z wyrzutni :/

Ja właśnie z miesiąc odpocząłem sobie od eksterminacji żywych trupów i mam zamiar wrócić na front ;)
  • 0

#71 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2011 - 10:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Też miałem podobnie. Całość komplikowały nowe narzędzia mordu, bowiem już się zapamiętało, że jedno klikniecie w lewo (bodaj) zamienia nam podstawową broń na wyrzutnie, a tu zonk. A jak naboje się kończyły do danej zabawki, było podobnie.

Dodam, iż niezwykle spodobało mi się zakończenie opowiedzianej historii.
  • 0

#72 Gość_Taikun_* Napisany 13 marca 2011 - 14:34

Gość_Taikun_*
  • Goście
Zrobiłem może 2,3 misje i jakoś samemu nie chce mi się grać. Ten coop to jest na 2? 4? osoby? Może byśmy coś pocisnęli?
  • 0

#73 Zeus-Nelson Napisany 14 marca 2011 - 09:09

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Na 2 osoby.

Ja mogę zagrać, ale dopiero jak skończę kampanię na hardzie w co-opie ;)
  • 0

#74 Sylvan Wielki Napisany 16 marca 2011 - 00:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Zeusa coś na nieumarłych wzięło - DN i DR2. W sumie to miałem podobnie.
Liczyłem przy tym, że oba te tytuły będą znakomitymi pozycjami, a otrzymałem zawód, i to z mnożnikiem.
  • 0

#75 Zeus-Nelson Napisany 16 marca 2011 - 10:36

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ja o ile z DN cały czas bawię się świetnie, tak Dr2 kompletnie mnie nie wciągnęło ;)
  • 0

#76 Voo Napisany 16 kwietnia 2011 - 09:32

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Mieliście może problem z trophy "Skilled" za przejście poziomu bez odniesienia obrażeń?

Przeszedłem grę w coopie, potem ze znajomym postanowiliśmy zdobyć to trophy w pierwszym poziomie, przeszliśmy bez obrażeń i ...pupa. Nie ma trophy? Czyżby było nie do zdobycia w coopie? (nie wydaje mi się). Czy trzeba wykończyć zombie co do sztuki? Hmm...
  • 0

#77 Zeus-Nelson Napisany 16 kwietnia 2011 - 12:06

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Mieliście może problem z trophy "Skilled" za przejście poziomu bez odniesienia obrażeń?

Przeszedłem grę w coopie, potem ze znajomym postanowiliśmy zdobyć to trophy w pierwszym poziomie, przeszliśmy bez obrażeń i ...pupa. Nie ma trophy? Czyżby było nie do zdobycia w coopie? (nie wydaje mi się). Czy trzeba wykończyć zombie co do sztuki? Hmm...

Mi wskoczyło bez problemu, ale przechodziłem sam 1szy lewel na najniższym poziomie trudności.
  • 0

#78 Sylvan Wielki Napisany 17 kwietnia 2011 - 12:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Gra nie podobała mi się na tyle, by bawić się w dzbany w niej. Inna sprawa, że mogą istnieć jakieś zabugowane. Ja miałem podobnie w Enslaved. Przeszedłem poziom bez odniesienia ran i trofeum nie wpadło - przez podobną przypadłość nie mam platyny w Trine.
  • 0

#79 oranje Napisany 17 kwietnia 2011 - 18:35

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Mi wpadło spokojnie w koopie.
  • 0

#80 Voo Napisany 20 maja 2011 - 23:05

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Pojawił się jakiś "skromny" gabarytowo patch - 182 mb. Dodał jakieś zbędne pierdoły a przy okazji totalnie pomieszał mi w statystykach, m.in. wyzerował licznik zabitych zombie. Poszło się je..., paść znaczy, ponad 20 tysięcy umarlaków, zebranych w trakcie dwukrotnego przejścia gry :mellow: No to chyba potencjalna platyna właśnie się oddaliła.

U kumpla to samo.
  • 0

#81 Zeus-Nelson Napisany 21 maja 2011 - 09:05

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ja na szczęście już nabiłem wcześniej platyne. A mój licznik ubitych zombie od początku kiepsko działał, bo grałem jeszcze przed oficjalną premierą (kod review) podobnie miałem z punktacją itd. Nie wiem co mogli dodawać w tym patchu bo przecież w poprzednim już dodali sporo rzeczy.

Chyba że po prostu przygotowują grę na "masowe" ściąganie po powrocie PS Store.
  • 0

#82 Grz3chu Napisany 11 czerwca 2011 - 22:43

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Zassałem grę z amerykańskiego Welcome Packu, z konta braciaka, tak aby mieć wszystkie gry z WP za free, ale jak tylko podłączam się do kogoś do gry to mnie od razu wywala. Czy jest to jakieś zabezpieczenie przed tego typu akcjami ?
  • 0

#83 Zeus-Nelson Napisany 12 czerwca 2011 - 09:46

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Zassałem grę z amerykańskiego Welcome Packu, z konta braciaka, tak aby mieć wszystkie gry z WP za free, ale jak tylko podłączam się do kogoś do gry to mnie od razu wywala. Czy jest to jakieś zabezpieczenie przed tego typu akcjami ?

Wątpię. Raczej może to być problem Twojego neta, albo faktu że masz amerykańską wersję a łączy Cię np do Polaków? Nie wiem, ja nie miałem tego typu problemów, a DN mam ściągnięte na dwóch konsolach i na obu działa bez problemu.
  • 0

#84 olfeusz Napisany 12 czerwca 2011 - 11:15

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Mam grę z PL PSS i mam to samo. Nie ważne czy łączę się z kimś z Europy czy np. ze Stanów. Chociaż muszę znów ustawić sobie strefę zdemilitaryzowaną w routerze dla PS3 bo go wymieniłem i jeszcze tego nie zrobiłem. Myślę, że na pewno pomoże. Spróbuj i u siebie.
  • 0

#85 drAKul Napisany 16 czerwca 2011 - 09:29

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Tez mam gre z Welcome back z PL PSN i gra mnie wyrzuca zaraz po loadingu. O co kaman?

Edit - Wujek Google mowi ze jak gra stała się darmowa to za dużo ludzi próbuje łączyć się z serwerami. Tylko co zrobić jak chcę pograć w co-opie?
  • 0

#86 Patryczek118 Napisany 16 czerwca 2011 - 22:07

Patryczek118

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 395 Postów:
Mi działa. Przypomina mi klasyczny gry albo taki Resident Evil w 2D. Chętnie zagramw Co-Op choć nie od razu na wysokim poziomie bo dopiero zacząłem.
  • 0

#87 oranje Napisany 17 czerwca 2011 - 13:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Jakiś czas temu (jakoś na nowy rok) chciałem pograć online i też taki problem miałem.
  • 0

#88 Grz3chu Napisany 17 czerwca 2011 - 14:49

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Ostatnio grałem z jakimś ziomkiem z Austrii, więc od razu zadzwoniłem do kolegi aby razem przyszpilić i znowu tym razem wywaliło. Dziwne.
  • 0

#89 Zeus-Nelson Napisany 17 czerwca 2011 - 20:49

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Nim się wszyscy rzucili na darmową wersję ja grywałem sporo i raczej nie miałem problemów ;)

Platyna :kratos:
  • 0

#90 BeSOS Napisany 23 czerwca 2011 - 22:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Da sie zmienić poziom trudności w połowie kampanii czy tzreba zaczynac od początku? Trudne to, nawet w coopie (w zombiaki tzreba wpakować więcej ołowiu i jest ich jeszcze więcej...) :neutral: Fajnie się gra ale ejśli 5 ostatnich leveli ma wyglądać jak ostatni jaki ukończyłem (wieżowiec) to chyba nie starczy mi cierpliwości :)
  • 0



Inne z tagami: