Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need for Speed: Shift 2 – Unleashed

Slightly Mad Studios EA PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#31 Marbel Napisany 22 lutego 2011 - 18:08

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Ten (model jazdy) poszedł w kierunku pełnej symulacji. Podobno bardzo wymagającej. Czyli sama gra będzie jeszcze cięższa, ale, ale, przecież pierwszy Shift nie był grą trudną, Jedyn.
Co najwyżej pojedynki 1vs1 w kilku przypadkach należało powtórzyć.

Był trudny. Wymagający. Jeszcze do niego wrócę, bo lekko za połową skończyłem. Jednak nienawidzę w tej grze Driftów - bez sensu i niegrywalne :/
  • 0

#32 phsx Napisany 22 lutego 2011 - 18:18

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No co ty ;p Ja nagrałem fajny drift, tylko ogarną to tylko osoby które grały w SHIFT bo dla tych co grali tylko w arcadowe nfsy to wygląda na g**no ^_^ :
http://www.xfire.com/video/3e274a/
grałem na 6axisie, gdybym miał kierownicę z pedałami to bym dał wszystkie asysty na off, ach to by było :o Nie wyobrażam sobie ilości miodu jaki by wypłynął z tej gry właśnie z kierownicą.
  • 0

#33 Marbel Napisany 22 lutego 2011 - 18:40

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Na kierownicy gra się mega :) I to jest genialne połączenie z tą grą i czuciem samochodu, oczywiście ze środka. Na kierownicy się nie da (ja nie umiem :P ) jeździć bokiem w trybie drift - praktycznie inny model jazdy.

EDIT: BTW Niezły filmik. Szczególnie doceniam, mając na uwadze poziom trudności jego wykonania. Może na 6a6/padzie łatwiej?
  • 0

#34 phsx Napisany 22 lutego 2011 - 18:44

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nie wiem czy łatwiej bo nie mam porównania do kierownicy, jak mnie będzie kiedyś stać to sobie kupię jakąś na wypasie ze sprzęgłem. W każdym razie nie każdy drift mi tak wychodził jak ten ktory nagrałem.
  • 0

#35 GrzesiekMB Napisany 29 marca 2011 - 17:26

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
dzisiaj premiera. gierca ma srednia w okolicy 8.5\10
  • 0

#36 BeSOS Napisany 29 marca 2011 - 20:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nikogo, to nadal ta sama gra...
  • 0

#37 Gość_Hellmans_* Napisany 29 marca 2011 - 22:13

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Mam dwa pytania do jakiegoś posiadacza tej gry który grał również w jedynkę:

1. Czy to dziwaczne ślizganie się aut na zakrętach i łukach zostało wyeliminowane?
2. Czy dostępne są jakieś ustawienia kamery? Można wyłączyć to patrzenie na boki?

Widok z pierwszej części uważam za idealny, nie wiem po kij go jeszcze chcieli ulepszyć.
  • 0

#38 Blizzard Beast Napisany 30 marca 2011 - 07:58

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Mam dwa pytania do jakiegoś posiadacza tej gry który grał również w jedynkę:

1. Czy to dziwaczne ślizganie się aut na zakrętach i łukach zostało wyeliminowane?
2. Czy dostępne są jakieś ustawienia kamery? Można wyłączyć to patrzenie na boki?

Widok z pierwszej części uważam za idealny, nie wiem po kij go jeszcze chcieli ulepszyć.


1. Zakładam, że wiem o czym mówisz, i odpowiedź brzmi nie. Chociaż ja to zaobserwowałem tylko w dwójce, nie w jedynce.
2. Są dostępne: zderzak, wnętrze auta (z jedynki), kamera w kasku, zza samochodu (marna, bo patrz odpowiedź 1).
  • 0

#39 mataman Napisany 30 marca 2011 - 09:54

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Trzeba odpowiednio ustawic sterowanie w opcjach i jezdzi sie bardzo dobrze. Zreszta podobnie jak w jedynce.
  • 0

#40 Sylvan Wielki Napisany 12 kwietnia 2011 - 07:21

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Pierwszy Shift to jedna z moich ulubionych pozycji na obecną generację.
Nie sposób było nie nabyć kontynuacji. Wiem jaki to pożeracz czasu, a że mam kilka spraw na głowie, a także chciałem ukończyć choć jedną z zaległych pozycji, to gra leżakuje grzecznie niezainstalowana jeszcze (podobnie jak MS:A). Niemniej, gdy już się doń dorwę, to za punkt honoru obiorę sobie platynę w tymże tytule.

Póki co, spędziłem chwilkę przy PC ver. HC spisuje się niczego sobie, ale trzeba się przyzwyczaić.
  • 0

#41 phsx Napisany 25 kwietnia 2011 - 14:34

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Mam mały problem, chciałbym żeby dualshock delikatniej reagował na gazowanie triggerem, chodzi mi o to, że jak lekko dodaje gazu to auto od razu wchodzi na wysokie obroty, zeby ruszyć łagodnie muszę naprawdę tylko musnąć trigger bo jak przycisnę choćby leciutko to już pali gumę przy ruszaniu i rzuca autem. Chciałbym, żebym mógł sobie ruszać bez pisku tak gdzieś do 1/3 albo do połowy triggera przynajmniej ale nie wiem które ustawienia zmienić bo nigdy się tym nie bawiłem, może ktoś wie ? Tutaj skrin z opcjami do przestawienia
http://screenshot.xf...113372098-4.jpg
przypuszczam, że z przepustnicą ale nie wiem na ile to poustawiać.
  • 0

#42 Sylvan Wielki Napisany 14 maja 2011 - 14:09

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
HC to istna rewelacja. Aż sobie specjalnie kupiłem nowy fotel pod te doznania - tylko jeszcze potrzebuję jakiegoś niewolnika, by go szarpał na boki. Drift po raz kolejny wypada beznadziejnie.
Grafika nie zachwyca. Nie uwodziła na PC, a na konsoli jest wyraźnie gorzej (i wolniej). Z miejsca pozbyłbym się lokacji umieszczonych w miastach. Bardzo dobrze, że całość pięknie retuszuje widok FPS.
Grafika opcji kompletnie nie przypadła mi do gustu - nie licząc seksownej cziki blond bonity na jednym avatarze. Przerost formy nad trzecią. Wulgarny, pełny wodotrysków, rażący barwami, mało czytelny.
Wybór pojazdów pod konkretny wyścig lepiej był w poprzedniku rozwiązany. Ten w Unleashed trąci GT5 (czyli licho). Po kolejnych kilku godzinach spłodzę następne przemyślenia.
Jedno jest pewne, komu do gustu pierwszy Shift przypadł, długo zastanawiać się nie powinien.
  • 0

#43 Marbel Napisany 11 czerwca 2011 - 20:43

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jakoś na te kolejne przemyślenia się nie doczekaliśmy.
Z materiałów w Internecie gra zapowiada się jako lepszy sequel a Ty marudzisz. Kiedyś sobie sprawię, tylko przejdę jedynkę do końca, wymasteruję FM3, kupię FM4 i może wtedy Unleashed wpadnie.
  • 0

#44 keogh Napisany 17 sierpnia 2011 - 16:04

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
xx

mam pretendenta do gniota tego roku, niestety. Aż takiego syfu się nie spodziewałem, że aż mi sie nie chcę i nie zachce opisywać.
Ale jakos pobierznie chociaż opisze doznania, a jak ktoś zachęci (nikogo) to podyskutuje dalej.

Co na minus:
1. Grafa - past gen - BEZ PIPY !!!
2. Zajawka klimat - USA gimnazjum republikanie
3. Set - jeszcze mniej czytelny niz ten z ProStreeeta
4. Model jazdy (oczywiście na pro) jeszcze bardziej z dupy niż też w jedynce, zauważone kuriozum (olo) - jeśli hamujesz na pałę bedąc jedną połówką fury na drodzę, drugą na glebie to, tak właśnie, to nic sie nie dzieje - hamujesz prosto, ogólnie imo zbyt czułe przy małych kontrach, brak geniuszu wyważenia pada z gt5.
5. Widok z ryja, szkoda gadać - paskudna grafa robi się jeszcze paskudniejsza i jeszcze bardziej call od z dupy,
6 2 zdecydowanie <<<<< niż 1

Co na plus:
1. W sumie zniszczenia nie są takie złe.

W jedynkę mimo wielu wad grało się całkiem przyjemnie, ba! nawet wbiło platyne z motywacją by ją robić, o tyle dwójka to dość niespodziewany mini szrot, który nigdy nie dostanie drugiej szansy, chyba, że ktoś mi ją kupi i zapłaci abonament za granie.

4/10
powyższy user nie poleca ww tytułu, raczej nikomu
  • 0

#45 Marbel Napisany 22 sierpnia 2011 - 13:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Chyba jesteś w mniejszości? Gra jest na mojej długiej liście zakupów i to raczej na dalszym miejscu, ale jedynka mi się podobała. Ale dopiero gdy odpaliłem ją na kierownicy. Na padzie jakoś tak bez polotu. I na kierze dużo lepiej się grało niż w Forzę. Ale jakoś nie mam czasu/motywacji by grę skończyć. Jedynka byłą trudna i wymagająca, ale dawała dużo satysfakcji. W dwójkę co prawda nie grałem, ale relacje mi mówią, że jest lepiej, choć model jazdy faktycznie trochę zmieniony...
  • 0



Inne z tagami: