Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed: Revelations

Ubisoft Montreal Ubisoft PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
556 odpowiedzi na ten temat

#61 Druciak Napisany 16 lutego 2011 - 16:37

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

ale czy nie można dodać zakradania się czy trucia wrogów?

Człowieku przeciez to jest. Widać, że w ogóle w grę nie grałeś, ale jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia. Każdego wroga możesz zajść od tyłu i wpadkować mu ukryte ostrze. Tak samo można każdego wroga, a nawet zwykłego cywila otruć, a potem poczekać, aż umrze, lub gdy jest w amoku go zabić z zaskoczenia. Wyjdź....
Piszesz brednie, że żal tego czytać.
  • 0

#62 Raikoh Napisany 16 lutego 2011 - 16:44

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Te skradanie o którym mówisz to nie to jeszcze, nawet nie dało się skontrować ataku z ukrycia- to nie było dopracowane i wyglądało biednie. Zresztą czytaj ze zrozumieniem- ja cały czas piszę o AC. Te skradanie widziałem w multi Brotherhood i nawet chciałem kupić tą część. Finalnie zrezygnowałem jednak.
  • 0

#63 Druciak Napisany 16 lutego 2011 - 16:47

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
A ja o czym piszę? O Hannie Montanie? :cf:
Piszę o całej serii AC, jedynki nie można było nazwać prawdziwą asasynowską grą, ale dwójkę jak najbardziej, ponieważ dużo elementów poprawiono i sporo elementów dodano jak trucizna. W grze skradanie jeszcze lepiej wygląda gdy ma się misję, gdzie wykrycie jest równoznaczne z zaczęciem od checkpointa. Wtedy można się dopiero wczuć.
  • 0

#64 Aras Napisany 16 lutego 2011 - 17:05

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

masz na myśli wojne domowę w czasach poprzedzających II Wojnę Światową ? faktycznie niezły moralnie-społeczno pier*olnik, idąc tym tropem celowałbym w Bałkany albo Palestyne - juz widze mini-gry typu - ostrzeliwanie sąsiada z moździerza :cf:

jako-tako Wojna Dwóch Róż [na niej George R.R. Martin wzorował konflikt z Pieśni Lodu i Ognia] jest ciekawym podłożem fabularnym ale nie pamiętam czy chronologicznie rozgrywa się przed wydarzeniam z drugiej części gry, chyba tak więc zakładam, że w ten sposób odpada

dobrym tematem są też Reformacje Lutra, Kalwina i ich zwolenników


myślałem bardziej o inkwizycji (jeżeli jest jakiś powszechnie znany event historyczny z tego kraju, to zapewne najwięcej osób wskaże tamte wydarzenia, choćby poprzez pryzmat gagu Pythona). Poza tym, daje to naprawdę romantyczną rozpiętość czasową i spójność mody/oręża/stylu z AC 1 i 2 (choć oczywiście Anglia i pewna-niemal-na-100 Francja też to ma).

Wydaje mi się, że byłoby to bardzo ciekawe przez stanowcze działanie kościoła w tamtym czasie, jakże istotną rolę ludności żydowskiej (byli bardzo potężni na tamtych terenach), która była dość stanowczo 'nawracana'. Poza tym nie zapominajmy o Maurach/Arabach - Islam kiedyś był religią obowiązującą w Hiszpanii, po czym musiał zostać ślad, nawet po rekonkwiscie z końca XIV wieku. Taki tygiel wydaje się być idealny na grę o Asasynach. Do serii AC pasuje także aktywność miast portowych a taka Almeria nadaje się wręcz idealnie (choć Marsylia jeszcze bardziej). i piękne strzeliste budowle z Barcelony (choć Sagrada Família to zbyt świeży zabytek by znalazł się w AC3, to choćby Kaplica św. Agaty spełniłaby swą rolę, tym bardziej, że sporo widziała)

Nie zapominajmy też o corridzie, siescie, krzyczeniu OLE i zrywaniu winogron pięknym sinioritom.

Mi to pasuje.
  • 0

#65 Shinigami Napisany 16 lutego 2011 - 17:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Raikoh, prosiłem Cię już żebyś się nie wypowiadał, skoro Ci się gra nie podoba. Wiemy o tym i wiemy, że nawet na nią nie czekasz. Nie musisz tego ciągle powtarzać, więc skończ już.
  • 0

#66 Texz Napisany 16 lutego 2011 - 18:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedyne czego chcę w nowym Assassynie to cover system jak w Splinterze. Hohoho. Nawet Tenchu na PSXa go miało.
  • 0

#67 cwany-lis Napisany 17 lutego 2011 - 16:16

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Dla mnie to właśnie burzy klimat. Mamy odwzorowane miasta, mamy jakieś tam postaci historyczne, całość jest zrobiona "poważnie" nie dla fajerwerków. Rozumiem, że ma być też efektownie, ale czy nie można dodać zakradania się czy trucia wrogów? A tak ten assassin to taki nie assassin.


A guzik, masy tego nie kupią w tym i ja. To własnie taki misz-masz w postaci reali historycznych i współczesnego parkouru sprzedaje markę Assassyn Creed. Walki muszą być łatwe i przyjemne bo mają bawić. Ja po godzinie grania w jedynce wyczyniałem takie cuda-wianki, że HO HO ! i to chodzi
  • 0

#68 Aras Napisany 17 lutego 2011 - 17:47

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
a ja wchodzę w ten topic, bo już myślałem, że odniesiesz się do mojej espaniolskiej teorii ;(

w każdym razie historia Europy jest tak zatrważająco bogata, że praktycznie w każdym kraju mógłby się dziać ten Asasyn... szkoda tylko, że na nasze słowiańskie włości szanse są niemal minimalne (praga, kijów, moskwa ACH!).
  • 0

#69 MonsieurWoland Napisany 30 kwietnia 2011 - 08:00

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:


Teaser z facebooka. Oficjalny tytul to Assassin's Creed: Revelations.
  • 0

#70 Pawlik Napisany 30 kwietnia 2011 - 08:25

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Czyli nie ma 3 w tytule. A wiec, znów nie dostaniemy bezpośredniej kontyuacji ?

Btw. Po matrixach, taki podtytuł źle mi się kojarzy.
  • 0

#71 xell Napisany 30 kwietnia 2011 - 08:28

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 328 Postów:
A powinno Ci się kojarzyć z zajebistą piosenką Iron Maiden, a nie z jakimś filmem transseksualisty.
  • 0

#72 Pawlik Napisany 30 kwietnia 2011 - 08:31

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Przepraszam :( popkultura zrobiła mi papke w glówce.
  • 0

#73 Cr0ss2500 Napisany 30 kwietnia 2011 - 08:38

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Wystarczy obadać pomniki pod Villa Monteriggioni, z jakich państw są wcześniejsi Assasyni, no, ale cóż, nie mam nic przeciwko współczesnym czasom, ale to też zależy od tej mapki kuli ziemskiej gdzie są pozaznaczane przez "jabłko" punkty na mapie xD, tyle.
  • 0

#74 BeSOS Napisany 30 kwietnia 2011 - 09:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Liczyłem na trójkę w nowej epoce <_< No ale może tytuł to zmyłka...

W sumie może byc to również jakas wersja na 3DSa np ale NGP...
  • 0

#75 Shinigami Napisany 30 kwietnia 2011 - 10:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Czyli nie ma 3 w tytule. A wiec, znów nie dostaniemy bezpośredniej kontyuacji ?

Na to pewnie trzeba poczekać przynajmniej do przyszłego roku. Może nawet za Revelarions weźmie się inny team, a tamci już po cichu nad pełnoprawną pracują? W końcu od dawna były ploty o tych ziomkach od RTSów.
  • 0

#76 Cudak Napisany 30 kwietnia 2011 - 11:35

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Może jakiś spin-off na handheldy? :huh:
  • 0

#77 olfeusz Napisany 30 kwietnia 2011 - 15:12

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Nie wiem co to, ale już przy AC:B czułem znużenie tematem i chętnie bym zobaczył kolejną część dopiero pod koniec przyszłego roku.
  • 0

#78 Shinigami Napisany 02 maja 2011 - 18:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Jest nowy filmik na fb:
http://www.facebook....150031305061905

Mamy imię Altaira, starożytną twierdzę i Dysk z Fajstos.
  • 0

#79 BeSOS Napisany 03 maja 2011 - 11:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Altaira? Laska? Czyli powrót do klimatów jedynkowych widzę...
  • 0

#80 Cudak Napisany 03 maja 2011 - 13:56

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Oby nie. Chcę coś nowego. Chyba, że będziemy skakać po epokach żeby np. zmienić bieg historii. :huh:
  • 0

#81 BeSOS Napisany 04 maja 2011 - 21:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja liczyłem na jakąś totalną zmianę (marzyłaby mi sie np feudalna Japonia :)), ale pewnie Revelations będzie kontynuować historię Ezio bo rok to za mało na tak duża zmiane otoczenia. Liczę, ze w trójce już będą wielkie zmiany w settingu.
  • 0

#82 Raikoh Napisany 04 maja 2011 - 21:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ja liczyłem na jakąś totalną zmianę (marzyłaby mi sie np feudalna Japonia :))


Oj tak :oops:
  • 0

#83 Shinigami Napisany 04 maja 2011 - 21:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Widzieliście dwa ostatnie filmiki? Była ottomańska ryba Sulejmana Wspaniałego, teraz jest dokładnie pokazany Altair i coś jeszcze.
  • 0

#84 Cudak Napisany 05 maja 2011 - 17:09

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Wszystko zebrane do kupy i podsumowane. Na razie wychodzi na to, że:

Miejsce akcji gry: Konstantynopol/Istambuł. Grywalne postacie: Altair i Ezio. Oczywiście nie jednocześnie, a odpowiednio w swoich czasach. Co z Desmondem? Leży w śpiączce. Zadanie gracza? Przede wszystkim wybudzenie Desmonda poprzez znalezienie związku między Altairem a Ezio. A może też zlikwidowanie Sulejmana i sprawienie, by Dysk z Fajstos nie wpadł w niepowołane ręce.


  • 0

#85 wrog Napisany 05 maja 2011 - 17:14

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ubisoft zdecydował się oficjalnie zapowiedzieć Assassin's Creed: Revelations i ujawnić, że gra trafi na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Jeśli ktoś myślał, że Brotherhood będzie ostatnią odsłoną z udziałem Ezio Auditore, to był w błędzie. Legendarny asasyn wyruszy w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaïra. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna - zabierze Ezio do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu. Potwierdzono również powrót rozgrywki wieloosobowej.

http://www.onlinecen...oficjalnie.html

UBISOFT® ZAPOWIADA
ASSASSIN’S CREED® REVELATIONS

Ostatni rozdział trylogii o Ezio 
ukaże się w listopadzie 2011 roku

Ubisoft ogłosił, że trwają prace nad Assassin’s Creed Revelations, czwartą odsłoną niezmiernie popularnej 
i uznanej przez krytyków serii gier wideo. Tworzona i rozwijana przez Ubisoft Montreal przy wsparciu studiów Ubisoft Annecy, Massive, Quebec, Singapore i Bucharest, gra Assassin’s Creed Revelations zaprezentuje najbardziej niezwykłe doświadczenia dostępne do tej pory w serii oraz punkt kulminacyjny historii Ezio. Gra zostanie wydana na konsole Xbox 360 ®, PlayStation®3 i komputery PC w listopadzie 2011 roku.

Wprowadzona w 2007 roku seria Assassin’s Creed, w pierwszych trzech odsłonach, sprzedała się w ponad 
28 milionach egzemplarzy i jest uznawana za jedną z najlepiej sprzedających się serii gier na konsole nowej generacji. Seria Assassin’s Creed, określana jako jedna z najbogatszych, najbardziej absorbujących w branży, wykroczyła poza rynek gier video i obejmuje również komiks, Facebook’a, powieści, filmy krótkometrażowe 
i wiele innych.

W Assassin’s Creed Revelations, legendarny assassyn Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaïr’a. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna – zabierze Ezio do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca armia Templariuszy grozi destabilizacją regionu.

W Revelations powróci uznany tryb rozgrywki wieloosobowej, udoskonalony i rozszerzony o nowe opcje, mapy oraz postacie, pozwalając sprawdzić swoje zdolności zabójcy w grze z innymi fanami z całego świata. Najnowsza odsłona sagi Assassin’s Creed wzbogaci się o nowy tryb gry umożliwiający graczom manipulowanie strukturą wspomnień Desmonda oraz użyciem Animusa w celu odkrycia tajemnic jego przeszłości i spojrzenia 
w przyszłość.

“Realizacja ostatniego rozdziału trylogii Ezio jest przełomowym momentem dla marki Assassin’s Creed, dla nas oraz naszych fanów.” – mówi Alexandre Amancio, dyrektor kreatywny Ubisoft Montreal. „Assassin’s Creed Revelations zawiera wiele nowych funkcji i kilka znaczących niespodzianek. Nie możemy się doczekać, aby podczas targów E3 w tym roku, pokazać naszym fanom to co mamy do zaoferowania.”

Dodatkowe informacje na temat Assassin’s Creed Revelations można znaleźć w czerwcowym wydaniu Game Informer Magazine, który ukaże się na rynku w tym miesiącu.


  • 0

#86 Aras Napisany 05 maja 2011 - 17:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Jeżeli faktycznie ma być Stambuł to jestem na tak.

Jeżeli wraca Ezio to robię: meh.
  • 0

#87 Cudak Napisany 05 maja 2011 - 17:17

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Czyli pomęczymy się jeszcze z Ezio.
  • 0

#88 wrog Napisany 05 maja 2011 - 17:27

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
GI pokazał okładkę.

Dodany obrazek
  • 0

#89 Aras Napisany 05 maja 2011 - 17:29

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
:bue: kredkami bambino bym lepsze art sieknął
  • 0

#90 Mielu Napisany 05 maja 2011 - 17:31

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Ezio's final chapter, ale nie Altair's :>

EDIT: You'll learn how each of the franchise's major characters -- Altaïr, Ezio, and Desmond -- play a part in the story, and how you'll control each of the three as playable characters.

http://www.gameinfor...revealjune.aspx

Co znaczy "how you'll control"? Że niby co?
  • 0



Inne z tagami: