Skocz do zawartości

Wszystko Już Ograłem?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_Konan_* Napisany 26 listopada 2010 - 19:31

Gość_Konan_*
  • Goście
Witam panowie, problem jest.. kupilem ps3 w sierpniu i.. po tej niedlugiej zabawie stwierdzam, ze nie mam juz w co grac, konkretnie odnosnie rgpów. Odczuwam niezaspokojony głód uber-klasycznego jrpga. Dokladnie takiego jakim byl dragon quest VIII, ktory jest dla mnie wyznacznikiem gatunku i zarazem najlepszym jrpgiem wszech czasow.
Znajde cos takiego na ps3? Zadnych gier w stylu valkyrie porfile (imho beznadziejny system walki i stracona szansa na wspaniala gre), po prostu cos oldschoolowego, jak dq czy legaia.
  • 0

#2 Razel Napisany 26 listopada 2010 - 19:42

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:

Witam panowie, problem jest.. kupilem ps3 w sierpniu i.. po tej niedlugiej zabawie stwierdzam, ze nie mam juz w co grac, konkretnie odnosnie rgpów. Odczuwam niezaspokojony głód uber-klasycznego jrpga. Dokladnie takiego jakim byl dragon quest VIII, ktory jest dla mnie wyznacznikiem gatunku i zarazem najlepszym jrpgiem wszech czasow.
Znajde cos takiego na ps3? Zadnych gier w stylu valkyrie porfile (imho beznadziejny system walki i stracona szansa na wspaniala gre), po prostu cos oldschoolowego, jak dq czy legaia.

Hahaha, jesteś żałosny, że aż szkoda słów. No bo przecież system walki w DQVIII to potęga :clown:
No i mówiąc o chyba najlepszym systemie walk w jRPGach ever, że jest spieprzony, pokazujesz swoją żałosność na polu gier jRPG.
Pograj w Pokemony na Gameboya - system walk Cię ukontentuje.
Do-widzenia.
  • 0

#3 Gość_Zero_* Napisany 26 listopada 2010 - 19:46

Gość_Zero_*
  • Goście
Pograj w crapy od NIS, oni zatrzymali się w erze PSXa :cf:

wiedziałem że Raz coś napisze za Valkyrie
  • 0

#4 torq314 Napisany 26 listopada 2010 - 20:49

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Odczuwam niezaspokojony głód uber-klasycznego jrpga.


kup DSa.

a na PS3 może poszukaj czegoś z innej podkategorii rpgów. taki Fallout 3 albo Oblivion mógłby Ci przypaść do gustu.
  • 0

#5 Texz Napisany 26 listopada 2010 - 20:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Spróbuj czegoś nowego, skończ/zobacz wszystko co jest w grze Dwarf Fortress... o ile starczy Ci życia.
  • 0

#6 Lady Luck Napisany 26 listopada 2010 - 23:04

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Olej PS3, ogrywaj handheldy.
  • 0

#7 Godot Napisany 27 listopada 2010 - 13:38

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Na NDS jRPG jest zatrzęsienie. Na X360 są najlepsze RPGi generacji. A ty kupiłeś, jako fan takich gier, PS3? :lol:
  • 0

#8 Gość_Konan_* Napisany 27 listopada 2010 - 20:26

Gość_Konan_*
  • Goście
@razel
zalosny to ty jestes.. naucz sie czytac ze zrozumieniem - potrzebuje "uber-klasycznego jrpga", wiesz co to znaczy? Oo sporbuje objasnic -> takiego w ktorym jest KLASYCZNY system walki. Szlag.. chyba za trudnych slow uzywam ;/ a valkyria moglaby byc najlepszym rpgiem ever, ale nie jest i nie bedzie, bo system walki ssie. I tak, jest to moja opinia, srednio mnie interesuje twoje zdanie, tematem posta jest "czy zna ktos dobrego, klasycznego jrpga na ps3 poza ff13".

btw gdyby valkyrie byla taka wspaniala, nie dostawalaby notorycznie siodemek, od biedy 8. Widac, ze jestes zakompleksiony lamus i tyle.

anyway, nadal nikt nie podal zadnego tytulu.. nie oleje ps3, bo jest to najlepsza i najbardziej wszechstronna konsola na rynku.

@torq314
fallouta ukonczylem juz 3 razy ;p
obliviona raz, imo slabszy anizeli fallout
new vegas/two worlds zakupie dopiero jak ceny pojda w dol, z zasady (co jest podyktowane brakiem funduszy) nie kupuje gier za wiecej niz 119zl.
  • 0

#9 burnstein Napisany 27 listopada 2010 - 20:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Spróbuj Lost Odyssey albo Blue Dragon... och, sorry....
  • 0

#10 GrzesiekMB Napisany 29 listopada 2010 - 00:56

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Hahaha, jesteś żałosny, że aż szkoda słów. No bo przecież system walki w DQVIII to potęga :clown:
No i mówiąc o chyba najlepszym systemie walk w jRPGach ever, że jest spieprzony, pokazujesz swoją żałosność na polu gier jRPG.
Pograj w Pokemony na Gameboya - system walk Cię ukontentuje.
Do-widzenia.



kiedy w koncu przestaniesz wyzywac\wysmiewac\ponizac forumowiczow, ktorzy maja inne zdanie od ciebie? jesli jeszcze ci w szkole nie uswiadomili - nie jestes pepkiem swiata, nie jestes autorytetem w niczym, nie masz monopolu na zajebistosc :fp:

i tak jak ktos wyzej napisal - jesli lubisz oldskulowy flejwor polecam NDSa. bo tam znajdziesz kilka pozycji godnych uwagi. konsole mozna wyjac na allegro za przyzwoite sianko,tylko ostroznie z grami (sporo pseudo-oryginalow).
  • 1