Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeprowadzka Z Irlandii Do Pl - Ps3


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
4 odpowiedzi na ten temat

#1 DanteTDH Napisany 13 grudnia 2010 - 11:42

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Witam serdecznie,

szukałem trochę na ten temat w necie, jednak nie potrafię usystematyzować sobie tych informacji. Może ktoś wcześniej spotkał się z czymś takim i pomoże?

Mieszkam obecnie w Irlandii i używam konta PSN zarejestrowanego na ten kraj. Mam pokupowanych trochę gier z PSNa oraz DLCków, a cała kolekcja gier pochodzi z Irlandii. Za jakiś czas planuję przenieść się spowrotem do Polski i mam lekkiego stresa - wiem, że będę musiał założyć nowe konto w Polsce, stare raczej tam nie będzie działać (bo założona jest blokada na używanie kont międzynarodowych, si?), więc co z moimi pościąganymi grami, DLC, itp? Jak mam zrobić abym mógł dalej we wszystko grać, jednak na polskim koncie?

Sorry, jeśli okaże się, że pytanie jest banalne, ale potrzebuję konkretnej odpowiedzi na ten temat.

Byłbym wdzięczny za pomoc!

Pozdro!
  • 0

#2 Danteusz Napisany 13 grudnia 2010 - 12:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie musisz zakładać nowego konta, nie ma blokady. Wszystko powinno działać, więc nie musisz się stresować
  • 0

#3 DanteTDH Napisany 13 grudnia 2010 - 14:00

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Czyli rozumiem, że cały kontent, wszystko mogę dalej używać? I kupować gry, przykładowo, w Irlandii i dalej ciągnąć wszystko z irlandzkiego Store'a? Łączyć się z Polski z irlandzkim PSNem aby pociągnąć DLCki?

Sory za nawał pytań, ale brzmi to za***iście, a wierzę mocno w prawa Murphy'ego;)

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
  • 0

#4 Danteusz Napisany 13 grudnia 2010 - 14:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ja mam kilka rzeczy kupionych na USA ;) Jedyne problemy jakie się mogą pojawić to płatności kartą, nie wiem czy będzie działać z Polski. Zawsze możesz założyć drugie konto na Polskę i z niego kupować, to się przyda jak będziesz mieć grę w polskiej wersji, do której dodatki z Irlandii nie będą działać
  • 0

#5 DanteTDH Napisany 13 grudnia 2010 - 18:09

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Dzięki wielkie;) Myślę, że temat można zamknąć - ewentualnie odezwę się w przyszłości w razie problemów;)

Pozdrawiam!
  • 0