Skocz do zawartości

Zdjęcie

You Have Been Killed By Ciagnijmi97


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 Texz Napisany 21 grudnia 2010 - 20:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wkurzające co nie? Masz drugą dychę na karku, grasz online w jakąś szpilę, a tu OUT OF THE F NOWHERE dostajesz któregoś z kolei headshota, który nie dość że ma nick ze swoją datą urodzin (De Bill 1998, Jorek96, Edmund2001 ???) to w dodatku drze się tym swoim piskliwym głosem do słuchawek przy każdej udanej (z jego) strony akcji.

Porozmawiajmy sobie o tym zajefajnym uczuciu, kiedy Nas biją dzieci. W takich chwilach czuję się jak emeryt. Czuję, że jestem już za stary na te gry. Że tracę życie w czymś, w czym i tak nie mogę być lepszy niż jakiś n00b, który dopiero co dostał konsolę na komunię i po szkole zabija czas ONLAJN.

FFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...
  • 0

#2 burnstein Napisany 21 grudnia 2010 - 21:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:
Nie mam headsetu, nie zwracam uwagi na nicki osób które mnie zabijają. Życie jest piękne.
  • 0

#3 Godot Napisany 21 grudnia 2010 - 21:37

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mam w dupie online. Życie jest piękne ^_^
  • 0

#4 Daddy Napisany 21 grudnia 2010 - 21:54

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja też nie przejmuję się tym, nie to, co Robin Williams:


  • 0

#5 torq314 Napisany 21 grudnia 2010 - 22:24

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Ja też nie przejmuję się tym, nie to, co Robin Williams


niestety, Zelda Williams to jest naprawdę, to nie był żart :(
  • 0

#6 Texz Napisany 21 grudnia 2010 - 22:32

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Widzę, że Robin ma podobne podejście. Good Lord!
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 21 grudnia 2010 - 23:02

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Mam w dupie online. Życie jest piękne ^_^


+1
  • 0

#8 Gość_Hellmans_* Napisany 21 grudnia 2010 - 23:03

Gość_Hellmans_*
  • Goście
-1 lamki :^^:
  • 0

#9 Razel Napisany 21 grudnia 2010 - 23:05

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:
BBC2 - onlajn for lajf, dziffki !!
  • 0

#10 pumba132 Napisany 21 grudnia 2010 - 23:07

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Ja tam się jeszcze staro nie czuję :^^:
  • 0

#11 keogh Napisany 21 grudnia 2010 - 23:15

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
W chyba wszystkie gry co pykam online jestem raczej b.dobry, w Wipka na początku prawie nie schodziłem poza pierwsze miejsce (potem, po przerwie troche gorzej) w blura to wymiatam tak, że pała staje. Hmmm co tam jeszcze online... nic?
Wiec nie zdarzyło mi sie nabijańsko z mej osoby, prędzej to nuby mi groziły, olo Szczególnie w blura, kiedy z daną partią graczy robiłem winowe streaki po x12

Ale tak, starym piernikiem już jestem.
  • 0

#12 piterekd Napisany 22 grudnia 2010 - 01:53

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
ja nie gram online żeby się nie stresować :)
  • 0

#13 szczudel Napisany 22 grudnia 2010 - 08:07

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Mnie to nie samo onlie uswiadamia ze jestem stary , ale trofea. Jak widze kogos z kilkoma platynami to sie zastanawiam co sie ze mna stalo.... Kiedyś zadnej kupionej grze bym platyny nie odpuscil a teraz to nawet sie na nie nie patrze po tym jak raz przejde. Wmawiam sobie ze jeszcze wroce ... ale jakos tak nie wychodzi. Obiecuje ze zrobie ta platyne w uncharted, GoW i FF13 ale jakos stanelo na 80kiku procentach i nie chce mi sie wracac. Tak, trofea sprawiaja ze czuje sie staro, ale i tak je zbieram.
  • 0

#14 MonsieurWoland Napisany 22 grudnia 2010 - 08:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

-1 lamki :^^:


Przykro mi Hellmans, ale zgodnie z triada platonska, skoro piekny Gregus i dobry shinian tak stwierdzili to teza ta musi rowniez byc prawdziwa. Platona nie oszukasz.
  • 0

#15 Holden Napisany 22 grudnia 2010 - 12:36

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Nie pamiętam kiedy ostatnio pykałem online, chyba w Warcaby kiedyś, i była beka. Czuje się dzięki temu szczęśliwszy.
  • 0

#16 burnstein Napisany 22 grudnia 2010 - 12:39

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:
Raczej żyjesz w nieświadomości.
  • 0

#17 Holden Napisany 22 grudnia 2010 - 12:44

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Raczej żyjesz w nieświadomości.


I dzięki tej nieświadomości (choć już wiedziałem o tych dzieciach z obczajenia Counter Strike), jestem szczęśliwszy.
  • 0

#18 burnstein Napisany 22 grudnia 2010 - 12:48

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:
No tak, bo online to tylko zjebane dzieci :lol:
  • 0

#19 Holden Napisany 22 grudnia 2010 - 12:53

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Nie jara mnie to
  • 0

#20 piterekd Napisany 22 grudnia 2010 - 13:19

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Nie pamiętam kiedy ostatnio pykałem online, chyba w Warcaby kiedyś, i była beka. Czuje się dzięki temu szczęśliwszy.


gdybyś nie miał przerobionej konsoli to byś se pyknął online :tak:
  • 0

#21 Kurzy Napisany 22 grudnia 2010 - 14:12

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ja nie rozumiem "nie jarania się online". Skoro w jakiejś strzelaninie jara nas akcja i strzelanie to musi nas jarać akcja i zabijanie się z żywymi przeciwnikami i rywlaizacja. A ja się bardzo wkurzam jak mnie zabijają, nieważne czy to 96 czy 76.
  • 0

#22 Aras Napisany 22 grudnia 2010 - 14:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
jeżeli coś obchodzi mnie mniej niż to jaki nick i wiek ma gość, który mnie przed chwilą ustrzelił, to jest to otwarty fundusz emerytalny, zakonnice, jednorożce i fat chicks.
  • 0

#23 Zeus-Nelson Napisany 22 grudnia 2010 - 19:12

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Na szczęście mój Pure Skill rzadko pozwala mi ginąć z rąk amerykańskich dzieci hamburgerów z przytwierdzonymi padami do dłoni ;)
A tak na serio to zawsze w takich chwilach przypominam sobie że ja mam jakieś Życie poza konsolom i jeszcze lamie to nie powoduje to u mnie 15 dniowej depresji. Dzieciak będzie się podniecał że mnie ubił parę razy, ja rzucę mięsem i zadzwonię sobie do swojej kobiety, która jednak wywołuje u mnie większego bonera niż fakt zOwnowania 15 nOObków :P
  • 0

#24 Holden Napisany 22 grudnia 2010 - 19:13

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

gdybyś nie miał przerobionej konsoli to byś se pyknął online :tak:


Nie pyknąłbym se online nawet jakby mi za to płacili. I nie mam przerobionej konsoli.
  • 0

#25 Texz Napisany 22 grudnia 2010 - 19:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tia, wszyscy tacy twardzi w temacie. Widzę, że nie ma co liczyć na kilka minut szczerości.
  • 0

#26 Holden Napisany 22 grudnia 2010 - 19:19

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Tia, wszyscy tacy twardzi w temacie. Widzę, że nie ma co liczyć na kilka minut szczerości.


Nie wiem czy masz na myśli mnie, ale ja jestem zawsze szczery.
  • 0

#27 Zeus-Nelson Napisany 22 grudnia 2010 - 19:24

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Tia, wszyscy tacy twardzi w temacie. Widzę, że nie ma co liczyć na kilka minut szczerości.

Wiesz, bardziej od tego kto mnie zabija irytuje mnie to, w jaki sposób...kamperstwo, używanie skoksowanych klas,lagi itd bardziej mnie wnerwia niż to, że załatwił mnie ktoś kto ma 12 lat mniej niż ja ;) Akurat skill w grach online nie wymaga dojrzałości,itd dlatego nie ma co się oszukiwać, że jednak zwykle będzie górą ten, kto nie widzi świata poza graniem...podejrzewam że jakbym grał 10h na dobę, to miałbym większy refleks, spostrzegawczość, itd. A tak to już nie wzrok ten co kiedyś i nie ta sprawność :P

Co ma powiedzieć mój ojciec, który również grywa online a którego np: ja pokaram od czasu do czasu, albo ubije go osoba 30 lat młodsza?;>
  • 0

#28 Gość_jachu_* Napisany 22 grudnia 2010 - 20:12

Gość_jachu_*
  • Goście

Tia, wszyscy tacy twardzi w temacie. Widzę, że nie ma co liczyć na kilka minut szczerości.

Nikt nie lubi ginąć z rąk gnoja. Swego czasu z Kurzym, Mahdeem i Adamkiem grając klasyczny deathmatch w GTA IV połączyliśmy siły oszczędzając siebie nawzajem i ograniczyliśmy się do polowania na hamerykańską gówniarzerię, zagłuszając przy tym piskliwą angielszczyznę polską gwarą rynsztokową. Później co prawda pojawiło się kilka minusów w mojej reputacji na XBL, ale sposób uważam za całkiem rozsądny. Innymi słowy, trzymajmy się kupy, kupy nikt nie ruszy.
  • 0

#29 Sotaku Napisany 22 grudnia 2010 - 22:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Nie robi mi różnicy czy pojedzie mnie dzieciak czy ktoś w moim wieku, nie zwracam szczególnej uwagi na nicki do czasu kiedy nie są to znajome mi osoby...zupełnie inaczej do tego podchodziłem, kiedy graliśmy ekipą i (bez obrazy) Scorpic który wtedy zaczynał po trzy razy mnie ściągał z rzędu, a im bardziej mnie to denerwowało tym bardzie słabo mi szło...jednak online gram przede wszystkim dla wspólnych akcji, jakie nie raz miałem okazje mieć z Czychem, Hero, Taiem, Scorpem, Psycho-mantisem, Kasią, Kradziejem i Pumbą (którzy setki razy mnie ratowali z opresji i dzięki którym zdobyłem upragnione złotko online) i wieloma innymi z neo+corps i spoza klanu...
  • 0

#30 Razel Napisany 22 grudnia 2010 - 22:32

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:

Nie robi mi różnicy czy pojedzie mnie dzieciak czy ktoś w moim wieku, nie zwracam szczególnej uwagi na nicki do czasu kiedy nie są to znajome mi osoby...zupełnie inaczej do tego podchodziłem, kiedy graliśmy ekipą i (bez obrazy) Scorpic który wtedy zaczynał po trzy razy mnie ściągał z rzędu, a im bardziej mnie to denerwowało tym bardzie słabo mi szło...jednak online gram przede wszystkim dla wspólnych akcji, jakie nie raz miałem okazje mieć z Czychem, Hero, Taiem, Scorpem, Psycho-mantisem, Kasią, Kradziejem i Pumbą (którzy setki razy mnie ratowali z opresji i dzięki którym zdobyłem upragnione złotko online) i wieloma innymi z neo+corps i spoza klanu...

Wręcz za***iście. Wg Ciebie najlepszy mod, na dodatek grałeś z nim online, a wciąż nie wiesz jaką ma ksywkę :mellow:
  • 0