Skocz do zawartości

Zdjęcie

Top 10 Gier 2010


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Zetsuharda Napisany 22 grudnia 2010 - 19:20

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:
Myślę, że to już czas, aby podyskutować nad najlepszymi grami kończącego się już 2010 roku.

Moja dziesiątka wygląda następująco:

1.Super Mario Galaxy 2 - fenomenalne poziomy, kolorowa oprawa graficzna i bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, nic dodać nic ująć :klaszcze:

2.Mass Effect 2 - bardzo dobra kontynuacja jedynki, poprawiono błędy i powstała moim zdaniem jedna z najlepszych gier tego roku

3.Red Dead Redemption - rockstar pokazał, że jest firmą, która potrafi tworzyć jedne z najbardziej grywalnych gier

4.Rock Band 3 - moim zdaniem najlepsza gra muzyczna wszechczasów

5.God of War 3 - szkoda, że to już ostatnia część serii, ale produkcja nie zawiodła i znów stała się najlepszą "nawalanką" na rynku elektronicznej rozrywki

6.Bayonetta - ilość rzeczy jakie możemy wykonać w tej grze jest zdumiewająca, a poza tym twórcy popisali się świetnym scenariuszem

7.Heavy Rain - tak kinowe produkcje nie pojawiają się często, ale twórcy pokazali, że takich gier musi pojawiać się więcej, ponieważ są to gry bardzo wciągające i możliwość zrobienia czegoś po swojej myśli jest w grach bardzo potrzebna

8.Just Cause 2 - ogromny świat, a przy tym mnóstwo opcji i piękne widoki

9.Castlevania: Lords of Shadow - lokacje z bardzo dużą ilością szczegółów, duża ilość potworków do zabicia, brak nudy

10.Assassin's Creed: Brotherhood - bardzo duża ilość misji, tryb multiplayer na bardzo wysokim poziomie
  • 0

#2 Godot Napisany 22 grudnia 2010 - 22:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Myślę, że już są takie tematy.
  • 0