Skocz do zawartości

Zdjęcie

Retro Studios

Retro Studios Nintendo Metroid Donkey Kong

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

#151 nole Napisany 21 września 2013 - 00:01

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Chyba jest jakaś nadzieja na Metroida od Retro.

 

http://uk.ign.com/ar...xt-metroid-game

Podobno sami chcieli robić następnego Donkeya :buuu:. W każdym razie

 

THERE IS HOPE 


  • 0

#152 gruby Napisany 21 września 2013 - 10:24

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Wiadomość niby dobra, ale czy to nie oznacza, że na Metroida przyjdzie poczekać kilka długich lat. W sumie to może fajnie byłoby przytulić Metroida od jakiegoś innego nowego studia. Kocham Prime, ale jeżeli kończą Donkeya i dopiero mają zacząć dłubać przy grze, to wolałbym dostać coś na szybko. :) Metroid to moja najukochańsza seria Nintendo obok Zeldy, więc ciśnienie mam olbrzymie.


  • 0

#153 Tawotnica Napisany 21 września 2013 - 10:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Wiadomość niby dobra, ale czy to nie oznacza, że na Metroida przyjdzie poczekać kilka długich lat. W sumie to może fajnie byłoby przytulić Metroida od jakiegoś innego nowego studia.


Team Ninja po ostatnim DoA chyba mają czas :cf:
  • 0

#154 gruby Napisany 21 września 2013 - 10:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Dla mnie spoko - mi się Other M bardzo podobało i chętnie zobaczyłbym kolejną próbę odświeżenia formuły. Prime'y to mistrzostwo, ale fajnie, że inne studia maja inne pomysły.


  • 0

#155 Kaxi Napisany 21 września 2013 - 10:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Platinium już skończyło prace na TW101, so... ;)


  • 0

#156 Tawotnica Napisany 21 września 2013 - 10:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Platinium już skończyło prace na TW101, so... ;)


Mogą się skupić na kończeniu Bayo 2. Sega nie ogłosiła chyba jeszcze swojego trzeciego exa na WiiU. Metroid x The Condiut? :cf:
  • 0

#157 gruby Napisany 22 września 2013 - 10:04

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

O ile wiem, trzecia gra segi też będzie z Soniciem. Co nie przeszkadza, żeby Metroida zrobiło nowe studio. Za GCN mieliśmy Siliconów i Retro, to może teraz Ninny znajdzie jakieś nowe małe studio do wchłonięcia? Next Level Games byłoby tu niezłym kandydatem, Luigi wyszedł im podobno całkiem okejkowo.


  • 0

#158 BeSOS Napisany 22 września 2013 - 10:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Minimum 2-3 lata do premiery ich nowej gry zatem...obawiam sie ze WiiU moze juz nie byc na rynku :hihi:

Chyba ze N zleci im zrobic np Kirby'ego w 2D, wtedy 1.5 roku czekania :cf:


  • 0

#159 gruby Napisany 22 września 2013 - 12:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

To jest najgorsze. :/ Zelda pewnie 1,5 roku. Metroid pewnie 3. :/


  • 0

#160 nole Napisany 22 września 2013 - 13:49

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Ach właśnie, w pierwszym momencie nie zwróciłem na to uwagi, ale z tego co mówi Miyamoto (że może oni, albo nie oni) wynika jasno:

W sprawie jakiejkolwiek gry z seri Metroid nie kiwnięto jak dotąd nawet palcem. Nie ma nawet na papierze koncepcji. Nie ma NIC, NULL, NADDA...


  • 0

#161 BeSOS Napisany 22 września 2013 - 13:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Nie sadze zeby mieli robic Metroida. 

 

A - WiiU TERAZ potzrebuje triple A gier, za 2 lata bedzie za pozno.

B - gra nie zarobi tyle co byle inna popierdółka z Donkeyem, Mario etc. Metroid ma wierncyh fanow ale jest to seria niszowa.

C - W momencie wyjścia, nie wazne jak piekna by nie byla, nie zrobi takiego wrazenia jak swego czasu MP a na to przecież kazdy liczy. MP3 sie to nie udało a nie była tak bardzo opóźniona względem PS3 i X360 jak byłaby teraz MP4.

 

Więc nie łudziłbym się. Z resztą, po co N miałoby sie słuchać głosów fanbojów? Ci i tak juz WiiU kupili / kupią dla WW (co widac w odpowiednim temacie :hihi:) a im zalezy na opchnieciu milionów konsol a to uda sie tylko trafaiając znów do casuali. Predzej wyplują WiiU Sports 3 z postaciami Nintendo niż czwartego Metroida, sad but true.


Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 22 września 2013 - 13:53

  • 0

#162 Pious Napisany 22 września 2013 - 15:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Jedyn niestety ma 100% racji. W ogóle mam takie wrażenie, że jedyną większą grą z rozbudowanym światem 3d jaką N jeszcze wyda i można tego być pewnym jest Zelda. Wszystko inne czego można się po nich spodziewać to szybko schodzące platformówki 2d, które mimo wszystko wciąż robią dobre, ale też o wiele za dużo, i jakieś niefajne minigierki pokroju Nintendoland. Po Retro też już przestałem oczekiwać czegoś większego. Obawiam się, że będą im wciskać robienie czegoś czego nie chcemy i skończy się, że nowe DKC będą trylogią.


  • 0

#163 Tawotnica Napisany 22 września 2013 - 16:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

W ogóle mam takie wrażenie, że jedyną większą grą z rozbudowanym światem 3d jaką N jeszcze wyda i można tego być pewnym jest Zelda.

 
Szybko zapominacie o X od Monolith Soft  :ftopa:
  • 0

#164 torq314 Napisany 22 września 2013 - 16:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:


W ogóle mam takie wrażenie, że jedyną większą grą z rozbudowanym światem 3d jaką N jeszcze wyda i można tego być pewnym jest Zelda.


Szybko zapominacie o X od Monolith Soft :ftopa:

Mechy kogoś?
  • 0

#165 Pious Napisany 22 września 2013 - 16:21

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Po Xenoblade nawet grę z mechami od nich wezmę. Torq, narzekasz, bo tak myślisz, czy trolujesz, bo taką postawę przyjąłeś po prostu?


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 22 września 2013 - 16:21

  • 1

#166 Tawotnica Napisany 22 września 2013 - 16:33

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:



W ogóle mam takie wrażenie, że jedyną większą grą z rozbudowanym światem 3d jaką N jeszcze wyda i można tego być pewnym jest Zelda.

Szybko zapominacie o X od Monolith Soft :ftopa:


Mechy kogoś?


Nie, Titanfall nikogo ;)
  • 0

#167 torq314 Napisany 22 września 2013 - 16:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Po Xenoblade nawet grę z mechami od nich wezmę. Torq, narzekasz, bo tak myślisz, czy trolujesz, bo taką postawę przyjąłeś po prostu?


Ani jedno ani drugie, usprawiedliwiam uprzejmie Twoje wcześniejsze niezbyt precyzyjne stwierdzenie, żebyś nie wyszedł na ignoranta ;)
  • 0

#168 BeSOS Napisany 24 września 2013 - 08:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Xeno nie ma nawet przyblizonej daty premiery a jesli mam obstawiac to lipiec/sierpien 2014. To ponad pol roku do przeczekania, w miedzyczasie jedynie Mario Kart i SSBM, ewentualnie Yoshi. Troche za slodko w tym garnuszku i az prosi sie o urozmaicenie...


  • 0

#169 Malutki Napisany 24 września 2013 - 09:32

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Nie zapominajmy o Donkey Kong Country: Tropical Freeze ,Bayonetta 2 i Shin Megami Tensei/Fire Emblem ;) .


  • 0

#170 BeSOS Napisany 24 września 2013 - 09:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Trudno zapomniec skoro to jedyne gry jakie wyjda do wrzesnia 2014 ;)


  • 0

#171 Matt Napisany 26 września 2013 - 17:12

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kupuję, powtarzam, KUPUJĘ ołtarz z napisem RETRO! Pamiętam, że Metroidy ogrywało się przyjemnie, ale DONKEY KONG COUNTRY RETURNS - dwie godziny temu przyszedł pocztą, odpaliłem z ciekawości (akurat wcisnąłem pauzę w Rayman Legends) i tyle!!! Dziecko leży obszczane i głodne, a obiadu dla żony nie ma!!! Zginąłem ze 20 razy zanim skończyłem pierwszy level!!! Nie ma nawet sensu równać tego do raymana - nie ta liga! Przecież country returns jest tak zaje.bisty, że automatycznie stawia to Tropical Freeze na liście must-fuckin-have! Czuć w tej grze platformówkowe mięcho, czuć wyzwanie, czuć że eksploracja, skakanie, walka i zbieractwo zbalansowane są do bólu zajebiście. Tylko dlaczego trylogia metroidów jest taka droga!!! O_o
  • 1

#172 torq314 Napisany 26 września 2013 - 18:08

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Kupuję, powtarzam, KUPUJĘ ołtarz z napisem RETRO! Pamiętam, że Metroidy ogrywało się przyjemnie, ale DONKEY KONG COUNTRY RETURNS - dwie godziny temu przyszedł pocztą, odpaliłem z ciekawości (akurat wcisnąłem pauzę w Rayman Legends) i tyle!!! Dziecko leży obszczane i głodne, a obiadu dla żony nie ma!!! Zginąłem ze 20 razy zanim skończyłem pierwszy level!!! Nie ma nawet sensu równać tego do raymana - nie ta liga! Przecież country returns jest tak zaje.bisty, że automatycznie stawia to Tropical Freeze na liście must-fuckin-have! Czuć w tej grze platformówkowe mięcho, czuć wyzwanie, czuć że eksploracja, skakanie, walka i zbieractwo zbalansowane są do bólu za***iście. Tylko dlaczego trylogia metroidów jest taka droga!!! O_o


Masz klasyczne objawy zauroczenia nowością i cierpnie mi jak to czytam. Jasne że Donkey jest fajny, ale bez przesady z tym miodem. Za parę dni Ci przejdzie.

Fajnie się to czyta i w ogóle, ale chyba nawet Pious jak sobie kupił ps3 to tak nie przesadzał :tak:
  • 0

#173 Pious Napisany 26 września 2013 - 18:54

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Chyba tak. DKCR jest świetny, ale aż tak? Raymany to równie zajebiste gry, może trochę bardziej monotonne i szybciej się nudzą. Może klimat N dał ci taką frajdę, bo to coś innego jednak. Tylko nie zrób mojego błędu i nie ciśnij wszystkiego wielkimi chełstami. Dawkuj sobie, bo zbrzydnie ci jak mi Ps3, które zostało uratowane dopiero przez GTAV.


  • 0

#174 Matt Napisany 26 września 2013 - 19:03

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Dawkuję, looz :) Jedna gra na raz - klasyczne założenie każdego świeżaka :) Raymana Legendę cisnę na vicie, od premiery i cisnąłem na 5 minut przed otrzymaniem paczki :) Odpaliłem Donkeya, 4x czyściłem płytę zanim ruszyła (stan - very good z opisu na ebayu) i ogień. Nigdy wcześniej nie grałem gruszką i pilotem, może przez to dodatkowo się jaram? :P 4 paźrziernika łykam Zeldę WWHD i pewnie do grudnia cisza z grami na WiiU. No ale m@łpa od retro to chyba najlepszy platformer, jakiego ugniatałem - a trochę tego było :P


  • 0

#175 gruby Napisany 26 września 2013 - 19:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dkcr miażdży jaja. W pełni solidaryzuję się z mattem.
  • 0

#176 Matt Napisany 26 września 2013 - 20:05

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Brakuje tylko dźwięku wpadających trophy, ale nie aż tak bardzo, jak myślałem :)


  • 0

#177 torq314 Napisany 26 września 2013 - 21:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Dkcr miażdży jaja. W pełni solidaryzuję się z mattem.


Ale czy ja wiem czy Legends jest gorszy? Może z kolei ja mam świeżo w pamięci, ale mi się lepiej gra w raymany. Donkey nuży na dłuższą metę.
  • 0

#178 gruby Napisany 26 września 2013 - 21:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Jest. Gra się w Legends świetnie, ale brakuje tej mega skillowatości z DKCR. Akurat Legends często bazuje na jakimś fajnym koncepcie, ale sama część platformówkowa nie jest jakaś orgazmiczna. Co innego DKCR, gdzie samo skakanie sprawiało fun. Mi się podobają oba. Jednak DKCR to platformówkowa inna liga.


  • 0

#179 torq314 Napisany 26 września 2013 - 21:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Jest. Gra się w Legends świetnie, ale brakuje tej mega skillowatości z DKCR. Akurat Legends często bazuje na jakimś fajnym koncepcie, ale sama część platformówkowa nie jest jakaś orgazmiczna. Co innego DKCR, gdzie samo skakanie sprawiało fun. Mi się podobają oba. Jednak DKCR to platformówkowa inna liga.


Trochę się zamierzam pospierać, mimo że każdy ma prawo do własnej opinii. Moją dodatkowo wspiera metakritik na którym donkey ma 87 a rayman 91 i gamerankings na którym donkey ma 87 a rayman 92.

Dodatkowo, nie wiem co to jest "platformówkowa" liga, co jest wyznacznikiem platformowkowatości? Rayman am wszystko co powinna mieć idealna platformówka, flow, genialną grafikę, różnorodność, levele muzyczne.

Pisanie o "innej lidze" uważam więc za nieporozumienie. Nie twierdzę, że donkey kong jest GORSZY, ale w innej lidze na pewno nie jest.
  • 0

#180 fingus Napisany 26 września 2013 - 21:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Uuu, torq wyciąga metacritic, dzwonię na... a, nieważne.
ib4:
Spoiler

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 26 września 2013 - 21:35

  • 0



Inne z tagami: