Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lista hotspotów


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#1 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 10:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 882 Postów:
Handheldy weszły w erę online. W związku z tym często pojawiają się pytania o hotspoty w danym mieście.
Na tej stronie jest lista hotspotów. Myślę że przyda się wielu osobom.
  • 0

#2 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:23

Gość__*
  • Goście
wielkie dzięki!!! Tera wiem, gdzie moge spędzać całe dnie śmigając w Burnota po necie lub CMR!!!
  • 0

#3 Gość__* Napisany 04 listopada 2005 - 19:50

Gość__*
  • Goście
sory ale ta lista jest nieaktulana np.we wrocławiu
niby darmowa siec w rynku działała tylko od strony fontanny i psp tam ją wykrywało ale i tak był problem bo trzeba było wpisac hasło kóte było podane na stronce ale jaos pisało ze jest błędne...teraz juz nie widze te sieci ale mozna isc do kofee heaven na swidnickiej i tam pobawic sie netem za darmo.
akurat nie mam z tym problemu bo mam siec w domu i surfowanie po necie przez psp to lekka udręka a jak ktos chce się pobawic to moze....
  • 0

#4 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 16:29

Gość__*
  • Goście
U mnie w Gdańsku ciężko jest złapac darmowego hotspota. Wszedzie albo jest orange, albo plus i trzeba płacic :o
Może wie ktoś o jakiś darmowych hotspotach w "dobrych" miejscach a nie gdzieś gdzie nie da sie usiąśc i wokół pełno złodzieji
  • 0

#5 Snoodgrass Napisany 20 grudnia 2005 - 22:14

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
O co chodzi z tymi hotspotami płatnymi?? że jak to sie płaci jak trzeba grać dużo to kosztuje??
  • 0

#6 anzicurt Napisany 12 marca 2006 - 22:38

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:

O co chodzi z tymi hotspotami płatnymi?? że jak to sie płaci jak trzeba grać dużo to kosztuje??

Ano tak. Bo tak to jest ze generalnie jak sie czegos uzywa, to trzeba za to placic :lol:
Z drobnymi wyjatkami :mrgreen:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2006 - 23:09

Gość__*
  • Goście
Oj, kiepsko w Wawie z darmowymi hotspotami :? Dlatego mi bład wyskakiwał jak chciałem się połączyć przez hotspot Orange. Płatne gówno :/ Cholera, chyba najlepiej zainwestować w specjalny kabelek USB (podpinasz DS do kompa z netem i masz :wink: ), bo nie będę posuwał na Starówkę za każdym razem, jak będę chciał sobie pograć :P

Jak mi podczas testu (w konfigurowaniu łączenia) wyskakiwał błąd, to sprawka tego, że Orange jest płatne, czy może czegoś innego?
  • 0

#8 Danteusz Napisany 22 kwietnia 2006 - 00:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 882 Postów:
Jak jest płatne to nie pograsz. Jest tez możliwość że są poblokowane porty, wtedy również nici z grania.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 23 czerwca 2006 - 14:24

Gość__*
  • Goście
czy to prawda ze w calym rzeszowie są darmowe hs-y?
  • 0

#10 Zois Napisany 17 lipca 2006 - 17:16

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
Nie wiem czy to za darmo[nawet nei wiem czy to to samo o czym jest mowa w temacie xD] czy nie [a na tej liscie hs nie znalazlem tej placowki], ale w Wawie na Nowolipkach [tam gdzie po dwoch stronach sa pawilony jakeis sexshopy itp to jest tez pub [po tej stronie co Dominum Pizza] i tam taki se szyld wywiesili, ze jak przejezdzam tramwajem to widze tylko napis "Wi-Fi"..o i tak powiem ;p
  • 0

#11 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2006 - 14:52

Gość__*
  • Goście
http://www.hot.spots.pl

Polecam
  • 0

#12 Gość__* Napisany 05 listopada 2006 - 14:18

Gość__*
  • Goście
Muahaha, ja mam w intraco, na starym mieście i u mamy w pracy w senacie :D
  • 0

#13 Gość__* Napisany 05 listopada 2006 - 17:23

Gość__*
  • Goście
Znacie jakies hot spoty w Bialymstoku?? Szukalem i nic nie znalazlem. Help Me jak ktos wie... Z gory dzieki. :skacze:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 listopada 2006 - 18:12

Gość__*
  • Goście
dla tych co nie wiedza co to znaczy :)

Hotspot (ang. "hot spot" - gorący punkt) to otwarty i dostępny publicznie punkt dostępu umożliwiający dostęp do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej (WiFi).

Hotspoty są instalowane najczęściej w hotelach, restauracjach, lotniskach, dworcach, uczelniach, centrach handlowych, centrach miast i innych miejscach publicznych. Umożliwiają one posiadaczom komputerów przenośnych laptopów i palmtopów wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11 podłączenie się i dostęp do Internetu. Usługa czasami jest bezpłatna lub też płatność następuje za pomocą karty kredytowej lub zakupienia odpowiedniej zdrapki. Czasami też gdy dostęp jest bezpłatny ograniczony bywa zakres dostępnych usług na przykład tylko do strony WWW instytucji udostępniającej hotspot.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 11 grudnia 2006 - 21:33

Gość__*
  • Goście
A to trzeba koniecznie kupować ten port WiFi co dajmy na to kosztuje 140 zł nastepnie zamątowac go w domu do swego neta i już można w tych miejscach (hotspotach) se śmigać po necie? Czy trzeba ten port ze sobą brać i go podłączać tam gdzie sie jest?!
Prosze o odp!!! :hmmm:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 13 grudnia 2006 - 13:06

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie w sprawie podłączenia psp do netu. Czy kożystanie z bezpłatnego hotspotu wymaga ode mnie jakiejś specjalnej konfiguracji mojej konsolki? skanując otoczenie wykrywam jakieś sieci ale nie mogę kożystać z netu. Proszę o pomoc gdyż w temacie PSP online jestem kompletnym laikiem. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 16 stycznia 2007 - 09:26

Gość__*
  • Goście
Hmm, trochę późno na odpowiedź, ale może Ci pomoże ;) Gdy znajdziesz już jakieś access pointy to musisz sprawdzić czy mają jakieś zabezpieczenia. Jeżeli masz 'none' to możesz z nimi bez problemu skonfigurować połączenie (po prostu wszystko na 'AUTO' i do przodu :) ).
  • 0

#18 Kurzy Napisany 05 czerwca 2007 - 19:50

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czy mając w domu net neostradę i router który wysyła bezprzewodowo na cały dom do laptopa czy pogram na PSP w necie online??
  • 0

#19 Danteusz Napisany 05 czerwca 2007 - 19:55

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 882 Postów:
Tak, bierzesz w PSP autodetekcję hotspota i wpiszujesz klucz WEP (o ile go używasz).
  • 0

#20 Gość__* Napisany 06 czerwca 2007 - 13:54

Gość__*
  • Goście
Oczywiście musisz wprowadzić LiveBoxa w tryb 'rejestracji' urządzeń ;) (po prostu wcisnąć ten śmieszny guziczek obok kabla od zasilacza). Live Box obsługuje więcej niż 1 urządzenie wi-fi (przynajmniej u mnie :P ). Ale np. u mojej dziewczyny jest tak, że wi-fi jest używane tylko przez PSP i przy każdym podłączeniu do netu trzeba wciskać 'przycisk' w lajwboksie.
  • 0

#21 FaTa1Ty Napisany 08 lutego 2008 - 16:47

FaTa1Ty

    Chocobo

  • Narybek
  • 17 Postów:

O co chodzi z tymi hotspotami płatnymi?? że jak to sie płaci jak trzeba grać dużo to kosztuje??


Nie to chodzi o to że ,np. Orange prowadzi jakiś kiosk czy coś ze zdrapkami, no i wtedy kupujesz taką zdrapkę podajesz kod ze zdrapki na stronie która ci się ukaże no i wtedy surfujesz o ile mi wiadomo to istnieją zdrapki na różny okres czasu.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2009 - 21:43

Gość__*
  • Goście
U mnie nie działa ta lista :/
  • 0

#23 Arasz Napisany 15 maja 2009 - 15:17

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Bardzo sympatyczna wyszukiwareczka.

http://www.hotspot.pl/m/
  • 0