Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najbardziej Niedoceniona Gra 2K10


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
46 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 17 stycznia 2011 - 23:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Was zachwyciła, ale jednak nie zyskała szerokiego poparcia. Brakło sprzedaży, dobrych recenzji? Wybieramy najbardziej niedocenianą grę roku 2010 :) Jak zawsze, głosy bez uzasadnienia będą usuwane, a ich autorzy nagradzani
  • 0

#2 Gość_Taikun_* Napisany 17 stycznia 2011 - 23:50

Gość_Taikun_*
  • Goście
Darksiders - mimo dość dobrej prasy i faktu że robią sequel bo gra się jakoś sprzedawał, wg. mnie była to gra, która pojawiła się znikąd na początku roku i okazała się bardzo dobrą produkcją, mimo to chciałbym aby więcej osób się z nią zapoznało
  • 0

#3 Godot Napisany 17 stycznia 2011 - 23:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja bym tu wrzucił Castlevanię. I od razu zgarnia nagrodę: Najlepsza gra 2K10 w która nikt nie grał... Chciałem sobie tą Castlevanię kupic, ale zawsze jakoś nie po drodze było i chyba już nie zagram nigdy. Chyba, że trafię bardzo tanio gdzieś
  • 0

#4 Gość_Taikun_* Napisany 17 stycznia 2011 - 23:57

Gość_Taikun_*
  • Goście
W sumie też chciałem zagrać, wyglądała spoko, zgarnęła niezłe oceny, ale ciągle była jakaś lepsza gra pod ręką :hmmm: Shini chyba grał
  • 0

#5 Zwyrol Napisany 18 stycznia 2011 - 00:03

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Vanquish - świetna dynamiczna strzelanka, która jest pewnym powiewem świeżości w gatunku TPP, niestety sprzedała się słabo, a i na forach jakoś mało kto udziela się w odpowiednim temacie.
  • 0

#6 Shinigami Napisany 18 stycznia 2011 - 00:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 380 Postów:
Shini jak na razie grał we wszystkie gry, które tu wymieniacie :P
  • 0

#7 Gość_Taikun_* Napisany 18 stycznia 2011 - 00:39

Gość_Taikun_*
  • Goście
bo Sziniemu gry kupują rodzice! ! !
tak z&z w pelnym wydaniu
  • 0

#8 Shinigami Napisany 18 stycznia 2011 - 00:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 380 Postów:
Wcale nie, sam sobie kupuję!!! Mojej mamie nie podoba się Dead Space 2! ! !
  • 0

#9 Godot Napisany 18 stycznia 2011 - 00:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Shini jak na razie grał we wszystkie gry, które tu wymieniacie :P


Taki to już marny los dziwaka i fanboja ^_^
  • 0

#10 smallville Napisany 18 stycznia 2011 - 00:48

smallville

    Blanka

  • Narybek
  • 208 Postów:
Zdecydowanie Castlevania Lords of Shadows i Vanquish
  • 0

#11 Godot Napisany 18 stycznia 2011 - 00:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Smallville, masz szansę się poprawic, inaczej... przeczytaj pierwszego posta
  • 0

#12 Aras Napisany 18 stycznia 2011 - 08:56

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
coś mi się śni, że Majin, ale muszę własną kopię wyrwać zanim to stwierdzę.
  • 0

#13 Ryan Napisany 18 stycznia 2011 - 09:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@Aras: Pobierz demo, zaoszczędzisz kasę. Wolałbym kupić artworki z gry w pełnej cenie niż grę.

A jeśli już mówimy o przeczuciach, to mam wrażenie, że Dead to Rights: Retribution mogłoby być taką grą dla mnie.
  • 0

#14 Aras Napisany 18 stycznia 2011 - 09:20

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
grałem w demo, przez nie nie kupiłem gry na premierze. Nie będę jednak wydawał sądu na temat nowej produkcji na podstawie 20 minut z samego jej początku. A to, że Tobie się nie podoba tylko mnie ku niej popycha.
  • 0

#15 Ryan Napisany 18 stycznia 2011 - 09:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

A to, że Tobie się nie podoba tylko mnie ku niej popycha.

Szkoda, że nie wiedziałem przy premierze - może udałoby mi się wkręcić Cię w wyrzucenie pieniędzy w błoto.
  • 0

#16 Aras Napisany 18 stycznia 2011 - 09:33

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nooo, zmieniłbyś moje życie.
  • 0

#17 Kradziej Napisany 18 stycznia 2011 - 11:08

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Czterech kandydatów mam!
Castlevania: Lords of Shadow - szpila z piękną grafiką, miłym systemem walki, ciekawą fabułą, super muzyką i voice-actingiem, super dopracowana i oferująca jedne z najpiękniejszych miejscówek, jakie widziałem w grach wideo. A w międzyczasie jakiś ciulek z Destrucoida wmawia mi, że to... biedna wersja nawet nie God of War III, ale Dante's Inferno. Braweczka!
Vanquish - sam nie doceniłem, inne gry miałem na głowie, ale demko było zabójcze! Nareszcie coś japońskiego, co nie jest w żadnym stopniu zacofane pod względem sterowania i nie jest slasherem!
Battlefield Bad Company 2 - pewnie, ocenki dobre były, i sprzedaż, i gracze pokochali, ale przyszedł koniec roku i wszyscy złapali się Black Opsów. I tak VGA za najlepszego shootera? Blackopsy. Nagrody amerykańskich sajtów? Blackopsy. :(
  • 0

#18 Zeus-Nelson Napisany 18 stycznia 2011 - 11:12

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Czterech kandydatów mam!
Castlevania: Lords of Shadow - szpila z piękną grafiką, miłym systemem walki, ciekawą fabułą, super muzyką i voice-actingiem, super dopracowana i oferująca jedne z najpiękniejszych miejscówek, jakie widziałem w grach wideo. A w międzyczasie jakiś ciulek z Destrucoida wmawia mi, że to... biedna wersja nawet nie God of War III, ale Dante's Inferno. Braweczka!
Battlefield Bad Company 2 - pewnie, ocenki dobre były, i sprzedaż, i gracze pokochali, ale przyszedł koniec roku i wszyscy złapali się Black Opsów. I tak VGA za najlepszego shootera? Blackopsy. Nagrody amerykańskich sajtów? Blackopsy. :(

Mam identyczne odczucia. Black Ops to dla mnie największe rozczarowanie roku, a Battlefield (szczególnie po premierze vietnamu) to jedna z najbardziej klimatycznych i rozpierduchowych strzelanek, szczególnie w multi ;)

Castlevania - jak na razie więcej ją "oglądałem" jak grał ojciec, niż sam z nią obcowałem, ale muszę przyznać że to świetna reaktywacja serii i wiele japońskich serii można by reaktywować na takim poziomie.
  • 0

#19 Kradziej Napisany 18 stycznia 2011 - 11:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

szczególnie po premierze vietnamu

O, właśnie - nienominowanie Wietnamu w kategoriach "najlepsze DLC" to kpina jakaś powiadam!
  • 0

#20 Kaxi Napisany 18 stycznia 2011 - 12:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Silent Hill: Shattered Memories - częściowo niedoceniona pewnie dlatego, że w USA pojawiła się jeszcze w 2009 roku. Ale u nas w 2010, więc się liczy. Ładny, pomysłowy, oryginalny i klimatyczny thriller z mocną końcówką i rewelacyjną piosenką podczas napisów końcowych. Do tego aż chce się ukończyć minimum dwa razy, lub patrzeć jak robi to ktoś inny. Jak zawsze jednak oryginalność trafiła na mur fastfoodowych gustów :/
  • 0

#21 oranje Napisany 18 stycznia 2011 - 14:43

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Chyba Castlevania. Sam jeszcze nie grałem, ale patrzę jak brat pogrywa i całkiem fajna gra. Wygląda ciekawiej niż GoW 3.
Nie wiem jak Bioshock 2 się sprzedał, ale kojarzę opinie jakoby ta gra była słabsza od części pierwszej, z czym zgodzić się nie mogę. Duzo ciekawsza od jedynki, zarówno gameplayowo jak i fabularnie. Tylko graficznie jakby słabiej.
  • 0

#22 Daddy Napisany 18 stycznia 2011 - 14:45

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:
Final Fantasy XIII - nie mówię, że była rewelacyjna, ale nie uważam też, że zasłużyła na tą całą krytykę, z jaką się spotkała. Według mnie za dużo osób patrzyło na nią przez pryzmat VII albo X - gry oczywiście lepsze, ale to nie powód do wieszania na niej psów, że nie dorasta poprzedniczkom. Bardzo ciekawy system walki. Bardzo ładna grafika. Fabuła i postacie - tu już gorzej nie twierdzę, ale nie było tak źle, by ją tak nie docenić.
  • 0

#23 Gość_Taikun_* Napisany 18 stycznia 2011 - 17:54

Gość_Taikun_*
  • Goście
Przerywniki kopały zad, ale dla przerywników z FF to ja mam AC
  • 0

#24 GrzesiekMB Napisany 18 stycznia 2011 - 23:56

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
w castlevanie jeszcze nie gralem, ff mnie nie interere, a vanquish w ogole nie zajaral.

w kategorii 'najbardziej niedoceniona gra przez odbiorcow' stawiam na Blura, ktory zademonstrowal, ze mozna wyekstraktowac tzw. 'pure fun' z Mario Kart i stworzyc arkejdowke z powerupami dla troche wiekszych chlopcow

w kategorii 'najbardziej niedocenionej gry przez branze' stawiam na BF Bad Company 2, ktory dostarczyl najlepsza multirzeznie w 2010. oceny byly zacne (srednia to ok 89%), DLC konkretne, sprzedaz bardzo przyzwoita na poziomie 6 mln (chodziaz przy 18 mln COD:BO i przekroczeniu 1mld USD dochodow, wyglada dosc mizernie), ale gierka zostala zupelnie zignorowana przy nagrodach GOTY.

w kategorii 'kiepska ocena, ale fajna' gra nie nominuje nikogo, bo szroty omijam ;P
  • 0

#25 Gość_Kazuo_* Napisany 19 stycznia 2011 - 00:04

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Skłonny jestem swój głos oddać na Castlevanię. Wprawdzie zagrałem dopiero dzisiaj i tylko pierwszy chapter, ale po tym czego doświadczyłem do tej pory nie mam wątpliwości - ludzie nazywający ten tytuł marną kopią GoW'a o dobrych grach wiedzą tyle, co ja o dojeniu krów za pomocą rękawicy bokserskiej (?). Z dalej idącymi wnioskami wstrzymam się do czasu ukończenia, ale szczerze, to mi - jako miłośnikowi slasherów - wygląda to na jeden z lepszych tytułów ubiegłego roku. Fajny system walki, epicka muzyka, no i przede wszystkim NIESAMOWICIE klimatyczny design miejscówek. Idę grać, a narzekaczom nie potrafiącym docenić prawdziwego kunsztu developerskiego polecam kupić warcaby.
  • 0

#26 Shinigami Napisany 19 stycznia 2011 - 00:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 380 Postów:
Dobra, wiem czego nie doceniłem! Fajnal Czynaście! Ostatnio znów mam ochotę w to zagrać, więc będę musiał po sesji wreszcie od kogoś pożyczyć. Albo nawet kupić.
  • 0

#27 Gość_Taikun_* Napisany 19 stycznia 2011 - 00:44

Gość_Taikun_*
  • Goście

Dobra, wiem czego nie doceniłem! Fajnal Czynaście! Ostatnio znów mam ochotę w to zagrać, więc będę musiał po sesji wreszcie od kogoś pożyczyć. Albo nawet kupić.


O dziwo mam to samo, tyle że w moim przypadku chodzi o klepnięcie platyny :hmmm:
  • 0

#28 xell Napisany 19 stycznia 2011 - 00:47

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 292 Postów:
Alpha Protocol.

Fabuła rozgałęziająca się w niesamowity sposób, chyba niespotykany wcześniej, a także całkiem przyjemny stealth gameplay.
  • 0

#29 Shinigami Napisany 19 stycznia 2011 - 00:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 380 Postów:

O dziwo mam to samo, tyle że w moim przypadku chodzi o klepnięcie platyny :hmmm:

Może przejdziesz i spotkasz Jezusa, jak Greg w MGS4 ;)
  • 0

#30 Gość_Taikun_* Napisany 19 stycznia 2011 - 01:09

Gość_Taikun_*
  • Goście
Ja już przeszedłem, Jezusa nie było. Chodzi o zmarnowanie jakichś 60-80h na zdobycie platyny w tym gównie :)

@xell w przypadku AP, fabuła jest na tyle dobra że można zapomnieć o niedociągnięciach w gameplayu ?
  • 0