Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przy której grze na PSX spędziliście najwięcej czasu??


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
209 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 29 maja 2004 - 11:33

Gość__*
  • Goście
Chyba jest to FF8(kilka razy go przeszedłem).Dużo czasu zabrał mi również FF7,LMA Manager,ISS.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 16:28

Gość__*
  • Goście
zdecydowanie Medievil ( z poczatku podchodzilem do niej dosyc sceptycznie, ale po 2 etapie pokochalem ją) Spyro 1 ( pewnie dlatego ze byla to moja I gra) i oczywiscie MGS ( gra swietna takze dzisiaj). Dzisiaj nie gram jush na PSX bo mam kompa ale szczerze mowiac zadna gra mnie tak nie wciagnela jak te wyzej wymienione. Ehh. to byly czasy :)
  • 0

#33 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 14:40

Gość__*
  • Goście
Moje dzieciństwo:D spędziłem przy dwóch gierkach (głównie)

Crash Bandicoot (wszystkie części)

Medievil

  • 0

#34 Shinigami Napisany 03 czerwca 2004 - 15:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Najwięcej czasu spędziłem nad:
:arrow: Tekkn 3
:arrow: Crashe (włącznie z CTR)
:arrow: Soul Blade
:arrow: Medievil
:arrow: Harvest Moon
:arrow: ISS (PES)
:arrow: Vagrant Story
:arrow: Metal Gear Solid
  • 0

#35 Blizzard Beast Napisany 03 czerwca 2004 - 22:08

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Tak sobie to czytam, i czytam, i moze ktos mi wyjasni. Jakim cudem wymieniacie Medievila? Przeciez to nie byla jakas dluga gra. Rozumiem, ze mozna bylo najwiecej przegrac w ISS, Tekkena, Soula czy inne Final Fantasy, bo to gry na lata cale. Ale Medievil? Chyba, ze nie mieliscie w co grac i po skonczeniu zaraz zaczynaliscie od poczatku :roll:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 04 czerwca 2004 - 14:06

Gość__*
  • Goście

Tak sobie to czytam, i czytam, i moze ktos mi wyjasni. Jakim cudem wymieniacie Medievila? Przeciez to nie byla jakas dluga gra. Rozumiem, ze mozna bylo najwiecej przegrac w ISS, Tekkena, Soula czy inne Final Fantasy, bo to gry na lata cale. Ale Medievil? Chyba, ze nie mieliscie w co grac i po skonczeniu zaraz zaczynaliscie od poczatku :roll:


a grales w Medievila ?? ta gra byla dla mnie boska, fabula glowny bohater, humor ( nie duzy ale zawsze) i cala reszta. normalnie miodzio . przeszedlem kilka razy :)
  • 0

#37 luck1985 Napisany 04 czerwca 2004 - 14:08

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Przy SPYRO bylo mozna troszke posiedziec , bo tam bylo czasem tego latani na tych planszach :/
  • 0

#38 Gotenks Napisany 05 czerwca 2004 - 14:05

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Ogólnie nie miałem zbyt długiego kontatku z szarakiem, ale najwięcej czasu spędziłem chyba przy grze Twisted Metal :)
To były czasy...
Te wyczesane komba... do tej pory pamiętam kombinacje :)
Później zdobyłem tę grę na PC, ale to już nie było to samo...
Teraz zacząłem grać na emu w FF IX i czuję, że to będzie niezły pożeracz czasu :D
  • 0

#39 luck1985 Napisany 05 czerwca 2004 - 14:28

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Heheh Twisted ....... taaaaa najlepsza plansza w Paryzu , jak sie rozwalilo wierze bylo mozna po dachu jezdzic :D i Ten special woz cos ala czolg to strzelal 3 sttrzalami plus zamrazal 3 strzaly i po zawodach , motorek tez dobry byl :D Pozniej bylo VIGILINATE 8 :D tez extra gierka 8)
  • 0

#40 Blizzard Beast Napisany 05 czerwca 2004 - 18:49

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

a grales w Medievila ?? ta gra byla dla mnie boska, fabula glowny bohater, humor ( nie duzy ale zawsze) i cala reszta. normalnie miodzio . przeszedlem kilka razy :)


Co w zaden sposob nie odpowiada na kwestie, ze nie byla dluga, wiec jak mozna bylo w nia grac najwiecej w zyciu?!
  • 0

#41 Gość__* Napisany 06 czerwca 2004 - 10:19

Gość__*
  • Goście
ale jezeli gra ci sie podoba wciaga cie to chyba mozna ?! mam qmpls ktory na kompie 7 razy przeszedl Return to castle wolfenstein :D
  • 0

#42 Blizzard Beast Napisany 06 czerwca 2004 - 11:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No czyli jest tak, jak pisalem. Nie mieliscie nic lepszego do grania i walkowaliscie w kolko to samo jeszcze raz. Hmm. Nie, tak to bym nie mogl, za duzo jest fajnych gier zebym sie na jednej skupial. Choc takie np. Ace Combat 2 wciagnelo mnie niebagatelnie...
  • 0

#43 kotlet Napisany 14 czerwca 2004 - 17:48

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Ja tam potrafię jedną grę przechodzić kilka razy, niestety nie zdobywałem zbyt często nowych gier, nawet po zakupieniu Action Replay'a. A co do tematu : dużo czasu grając na Playstation spędziłem między innymi przy Tekkenie 3, Spyro 2, Grand Theft Auto, Worms Armageddon i przy grach z serii Tony Hawk's Pro Skater.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 17 czerwca 2004 - 20:01

Gość__*
  • Goście

No czyli jest tak, jak pisalem. Nie mieliscie nic lepszego do grania i walkowaliscie w kolko to samo jeszcze raz. Hmm. Nie, tak to bym nie mogl, za duzo jest fajnych gier zebym sie na jednej skupial. Choc takie np. Ace Combat 2 wciagnelo mnie niebagatelnie...


chyba mnie nie zrozumiałes, chodziło mi że w gre można grać po kilka razy nie tylko dlatego ze nie ma sie nic innego do grania, ale dlatego ze gra ci sie podoba i wciaga cie. Tak bylo w moim przypadku :P
  • 0

#45 Blizzard Beast Napisany 17 czerwca 2004 - 20:28

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

chyba mnie nie zrozumiałes, chodziło mi że w gre można grać po kilka razy nie tylko dlatego ze nie ma sie nic innego do grania, ale dlatego ze gra ci sie podoba i wciaga cie. Tak bylo w moim przypadku :P


No dobra, ile, 10 razy przejsc? Troche nudne przy liniowej gierce, w ktorej nic sie nie da odblokowac. Ale coz - o gustach sie nie dyskutuje.
  • 0

#46 syon Napisany 25 czerwca 2004 - 14:36

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
A mnie tylko dwa tytuły naprawdę wciągneły:

:arrow: FF VIII
:arrow: MGS

Wtedy nie istniał, dla mnie świat ;) i te gry na długo zostaną w mojej pamięci.

EDIT:

Zapomniałem dodać jeszcze MoH, w który od czasu do czasu pogrywam na PS2 oraz w MoH:Underground.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 27 czerwca 2004 - 22:51

Gość__*
  • Goście
Najwięcej czasu spędziłem, ale nadal gram:
1.Final Fantasy Origins, VI, VII i VIII.
2.Medievil
3.Colin2
4.Destruction Derby2
5.Spyro 2 i 3
6.Soul Reaver
7.Vagrant Story
8.Tenchu1 i 2
9.Tekken3
10.Silent Hill
  • 0

#48 Gość__* Napisany 03 lipca 2004 - 09:40

Gość__*
  • Goście
wszystkei jRPG kosztowały od 80 do 200 godzin + duuużo tekkena 3 i CTR
  • 0

#49 Gość__* Napisany 10 lipca 2004 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Wszystkie części Tomb Raidera, MGS, FFVII(trzy razy ukończony)
  • 0

#50 Gość__* Napisany 16 lipca 2004 - 22:39

Gość__*
  • Goście
Najwięcej czasu spędziłem nad Final Fantasy VII (120 h + gram aktualnie), Final Fantasy VIII (około 100 h), Final Fantasy X (2x 120 h) i żyłowanie licencji na złoto w Gran Turismo.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 13:28

Gość__*
  • Goście
Najwięcej przy MGS [codename Big Boss] no i Tekken3
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 00:08

Gość__*
  • Goście

Heheh Twisted ....... taaaaa najlepsza plansza w Paryzu , jak sie rozwalilo wierze bylo mozna po dachu jezdzic :D i Ten special woz cos ala czolg to strzelal 3 sttrzalami plus zamrazal 3 strzaly i po zawodach , motorek tez dobry byl :D Pozniej bylo VIGILINATE 8 :D tez extra gierka 8)


Ten czolg to Minion. Moim ulubionym jest Thumper ze swoim zabojczym specjalem. Vigilante 8 jest rowniez swietny, choc brak mu dynamiki oraz ma ciut skopana fizyke. Wracajac do tematu:

TM2, Tekken 3, FF VII, VIII, MGS to gry, przy ktorych spedzilem najwiecej czasu przy szaraku.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 15:47

Gość__*
  • Goście
U mnie było FF8. Najpierw gra mi się zawieszała na fmv z Irvine'm ale póżniej było już spoko.
[/img]
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 września 2004 - 17:43

Gość__*
  • Goście
Powiem krótko - Silent Hill i ISS Pro Evo 1.
  • 0

#55 Gość__* Napisany 15 października 2004 - 12:54

Gość__*
  • Goście
ISS PRO nie będe oryginalny
  • 0

#56 Kyo Napisany 27 października 2004 - 21:13

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Najwięcej czasu poświęciłem dla:

FF7 - choć przeszedłem go nie ze sto razy, a około cztery. Często zdarza mi się powtarzać moje ulubione momenty(całą jedną memorkę mam w sejwach z tejże gry!)

Tekken 3 - bijatyki na tak wysokim poziomie się chyba nigdy nie nudzą.

Suikoden 2 - Zdobyć wszystkie postacie, zakończenia... No i do tego często do niej wracałem ot dla samej satysfakcji.

Tenchu - W ten tytuł pogrywam do dziś i to dość często...
  • 0

#57 Gość__* Napisany 14 listopada 2004 - 13:31

Gość__*
  • Goście
Final Fantasy Tactics
Final Fantasy 9
Front Mission 3
Vandal Hearts II
Crash Team Racing i Bomberman World na multi - full wypas
  • 0

#58 Gość__* Napisany 18 listopada 2004 - 12:38

Gość__*
  • Goście
Jest tego trochę:
Panzer i Allied General po kilkaset godzin
FFT ok.100g
Suikoden 2 ze 100g
Chrono Cross ok.150g
Street Fighter zero3-250g!
Tekken 3-na pewno ponad 100g
Dragon Warrior 7-ponad 200g
PES-kilkaset
  • 0

#59 Gość__* Napisany 21 listopada 2004 - 22:07

Gość__*
  • Goście
FFt: tak z 300 godzin łącznie, ISS-uuu, i jeszcze więcej, TK - nono ...
  • 0

#60 Kosama Napisany 22 listopada 2004 - 22:16

Kosama

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:
Zdecydowanie Final Fantasy VI
  • 0