Skocz do zawartości

Zdjęcie

PS Vita Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3153 odpowiedzi na ten temat

#1 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 09:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Luźne rozmowy o NGP
  • 0

#2 pumba132 Napisany 27 stycznia 2011 - 10:09

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
jak jest w ogóle pełna nazwa tego "cuda"? Wracam dziś rano z kacem wchodzę na neta, a tu taki surprise. Dawajcie jakieś info, bo nie jestem w stanie teraz przetrząsać internetu ;)
  • 0

#3 Mielu Napisany 27 stycznia 2011 - 10:31

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
http://neogo.pl/news...ne-i-uncharted/

Pierwsze Call of Duty, które nie przekroczy miliona sprzedanych egzemplarzy? :mrgreen:

http://www.eurogamer...p2-announcement

A gdzie Riiiiiiiiidge Raaacer? :( I czy będzie mogło robić jako lusterko w GT5? :mrgreen:



PortStation 2 jak na razie. Umiarkowanie podjarany jestem, jak na każdą konsolkę, ale megabonera nie ma.
  • 0

#4 xell Napisany 27 stycznia 2011 - 10:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:
Dodany obrazek

Sony jest niepoważne...
  • 0

#5 BeSOS Napisany 27 stycznia 2011 - 10:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Z wyglądem mogli się bardziej postarać szczerze mówiąc. 3D wymyślić nie mogli więc poszli droga, która zawsze obierali - wwalić jak najwięcej hi-techowych bubli jak tylko w danej chwili jest możliwe :) Poczekajcie na cene, olo :mrgreen:

Ogólnie mam jak Miielu, bez większej podjary, bardziej przemawia do mnie 3DS, chyba N jednak lepiej rozumie czym ba byc konsola przenośna i szczerze mówiąc moc 3DS jest dla mnie wystarczająca, nie rozumiem po co Sony tworzy przenośne PS3, znając życie dostaniemy na nią masę portów ze stacjonarki a samo PS3 pewnie też na tym ucierpi bo Sony będzie musiało się skupić na NGP żeby się sprzedawało. Zobaczymy jak to będzie, póki co jak dla mnie 1szą rundę wygrało N.
  • 0

#6 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 10:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
xellos, widać że nie masz pojęcia o rynku urządzeń mobilnych, podobnie jak autor rysunku. Obecnie najbardziej pożądany sprzęt do grania ma wymiary 243x190mm
  • 0

#7 Godot Napisany 27 stycznia 2011 - 10:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ogromne jest te nowe PSP... Odczucia mam takie jak Jedyn. Ale i tak konsolę kupię ^_^
  • 0

#8 xell Napisany 27 stycznia 2011 - 11:00

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

xellos, widać że nie masz pojęcia o rynku urządzeń mobilnych, podobnie jak autor rysunku. Obecnie najbardziej pożądany sprzęt do grania ma wymiary 243x190mm

Chyba sobie ze mnie kpisz. PSP2 jest za duże do noszenia w kieszeni, co poważnie eliminuje jego mobilność, jednocześnie jest za mały, że konkurować z wielozadaniowością iPada.
  • 0

#9 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 11:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Chyba sobie ze mnie kpisz. PSP2 jest za duże do noszenia w kieszeni, co poważnie eliminuje jego mobilność, jednocześnie jest za mały, że konkurować z wielozadaniowością iPada.

Kpię, bo widziałem wyniki ankiety pokazujące że ludzie wolą do grania kupić iPada niż 3DSa
  • 0

#10 BeSOS Napisany 27 stycznia 2011 - 11:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja pewnie też, najwyżej będzie leżało w szufladzie jak PSP :) Z ręką na sercu, jedna grę na nią przeszedłem....jak już mam grać to jednak wole kanape i duży TV :mrgreen:

Mnie w ogóle ciekawi czy ktos chce grać w wysokobudżetowe gry na konsoli przenośnej, przecież patrząc na gry iPodowe/iPadowe, Androidowe etc to największym wzięciem ciesza się oryginalne pomysły w prostym wykonaniu jak Cut the rope/angry birds etc....na NGP byloby to marnowaniem potencjału konsoli :neutral:
  • 0

#11 xell Napisany 27 stycznia 2011 - 11:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:
Chyba sobie kpisz twierdząc, że rozmiar PSP2 jest zupełnie nieprzystosowany do rynku. Albo powinni zrobić coś, co by się mieściło do kieszeni, albo coś, co mogłoby konkurować z tabletami. Obecnie urządzenie jest dziwaczne i nie pasuje do żadnej niszy. Co do ankiet pożądania - są bez znaczenia, NDS sprzedało się w ostatnim kwartale lepiej niż iPad.
  • 0

#12 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 11:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Mnie w ogóle ciekawi czy ktos chce grać w wysokobudżetowe gry na konsoli przenośnej, przecież patrząc na gry iPodowe/iPadowe, Androidowe etc to największym wzięciem ciesza się oryginalne pomysły w prostym wykonaniu jak Cut the rope/angry birds etc....na NGP byloby to marnowaniem potencjału konsoli :neutral:

Prawda, ale z drugiej strony jak już ukaże się coś bardziej poważnego na iPhone (Real Racing, Infinity Blade) to szybko trafia do Top10 i zarabia miliony.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 27 stycznia 2011 - 11:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moim zdaniem iPad jest poza konkurencją i to co się dzieje na App Store ma się nijak do tego jak ludzie kupują gry na konsolki przenośne - zupełnie inna filozofia i imo jednak inny target. Moim zdaniem Sony nigdy takiego fenomenu nie osiągnie z NGP.
  • 0

#14 pumba132 Napisany 27 stycznia 2011 - 11:14

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Zapowiedzieli już Crysisa?
  • 0

#15 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 11:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Moim zdaniem iPad jest poza konkurencją i to co się dzieje na App Store ma się nijak do tego jak ludzie kupują gry na konsolki przenośne - zupełnie inna filozofia i imo jednak inny target. Moim zdaniem Sony nigdy takiego fenomenu nie osiągnie z NGP.

Próbuje zrobić coś podobnego, będą umieszczać gry z PSOne na Androida
  • 0

#16 Gość_Hellmans_* Napisany 27 stycznia 2011 - 11:16

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Ależ to ma duży ekran, seksy!
  • 0

#17 Shinigami Napisany 27 stycznia 2011 - 11:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dobrze, że ma dwa analogi.
  • 0

#18 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 11:58

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Dobrze, że ma dwa analogi.

Genialnie że ma dwa analogi! To będzie jedyny sprzęt przenośny który nadaje się do strzelanek FPP
  • 0

#19 Shinigami Napisany 27 stycznia 2011 - 12:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Capcom już jakieś gry zapowiedział?
  • 0

#20 Kaxi Napisany 27 stycznia 2011 - 12:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Po 1 dwa analogi powinny być już dawno, najpóźniej w PSP Go.
Po drugie fpsy na DSa sterowały się dobrze, tylko moc maszynki była niewystarczająca by zrobiły furore (choć n-space z call of duty robił cuda). Ale fakt, że jeśli chodzi o fpsy to dwa analogi > touch screen.
  • 0

#21 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 12:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Capcom już jakieś gry zapowiedział?

Monster Huner :cf:
  • 0

#22 egonszef Napisany 27 stycznia 2011 - 13:22

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Nie jara mnie te te nowe psp, pewnie będzie tak jak z psp1, wyjdzie na nie masa portów z trójki, które będzie można sobie zassać z sieci bo konsola zostanie złamana, tak więc 3rd party developerzy oleją tę konsolę w rok po jej wypuszczeniu i będą na nią wychodziły same exy , w które i tak lepiej się będzie grało na ps3, a do grania za domem ludziom posłuży 3ds z jakże najzajebistrzą opcją 3D. Sony będzie ten sprzęt reklamowało jako coś do wszystkiego a i tak wyjdzie z tego kupa, jaką jest psp obecnie. Lepiej poczekać aż 3ds stanieje do 800 zł i tyle niż wydawać na ten nibyprzenośny kombajn ??? dolców.
No chyba, że gry na nią będą na prawdę kozackie ;)
  • 0

#23 Tawotnica Napisany 27 stycznia 2011 - 13:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:

Po 1 dwa analogi powinny być już dawno, najpóźniej w PSP Go.
Po drugie fpsy na DSa sterowały się dobrze, tylko moc maszynki była niewystarczająca by zrobiły furore (choć n-space z call of duty robił cuda). Ale fakt, że jeśli chodzi o fpsy to dwa analogi > touch screen.


Sony nie dyskryminuje leworęcznych tak jak Nintendo :) Dwa analogi musiały się znaleźć w nowej przenośce Sony, pytanie tylko było jakie? Na szczęście pierwsze opinie są pozytywne i mam nadzieje, że nowe thumbsticki rzeczywiście się okażą o niebo lepsze od starego nub'a.

Lepiej poczekać aż 3ds stanieje do 800 zł i tyle niż wydawać na ten nibyprzenośny kombajn ??? dolców.


Moim zdaniem na początku każdej nowej generacji konsol najbardziej się opłaca kupić... generację starszą. Konsole, które kończą swój żywot zazwyczaj są już po paru obniżkach cen i mają masę tytułów AAA. Najlepiej w takiej konstelacji kupić DS'a, ograć co jest do ogrania i zupgradować na 3DS'a jak ten już dorobi się porządnego rosteru gier a może nawet wersji Lite. Sam sobie niedawno PSP sprawiłem, coby przejść te wszystkie Metal Geary, God of Wary i Patapony.
  • 0

#24 Kakolukian Napisany 27 stycznia 2011 - 14:07

Kakolukian

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 556 Postów:
Wygląda ślicznie, a do tego parametry techniczne też ma ciekawe. Jestem jednak fanem stacjonarnego grania, i możliwość obcowania z grami w terenie nie specjalnie mnie kręci. PSP znudziło mi się szybko, dlatego pewnie z zakupem NGP trochę poczekam. Stworzą fajne nowe ip, nie będą odgrzewać kotletów, zaoferują porządne wsparcie dla owego urządzenia i wydadzą tekkena to głębiej się zastanowię nad nabyciem.
  • 0

#25 xell Napisany 27 stycznia 2011 - 14:26

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

Sony nie dyskryminuje leworęcznych tak jak Nintendo :) Dwa analogi musiały się znaleźć w nowej przenośce Sony, pytanie tylko było jakie? Na szczęście pierwsze opinie są pozytywne i mam nadzieje, że nowe thumbsticki rzeczywiście się okażą o niebo lepsze od starego nub'a

Granie na PSP2 i tak będzie niewygodne, te analogi są umieszczone tak, że nie będzie można komfortowo trzymać tego urządzenia.
  • 0

#26 olfeusz Napisany 27 stycznia 2011 - 14:38

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No i wszystko wskazuje na to, że nabędę pierwszą konsolę przenośną. Dla samego Uncharted warto, a jeszcze kilka hitów z PSP do ogrania no i nowe pozycje. Oczywiście spokojnie poczekam jak staniej bo nie ma co przepłacać. Nie jestem tylko do końca przekonany co do wywalenia UMD. Z PSP Go za bardzo nie wyszło, żeby tutaj czasami nie okazało się to gwoździem do trumny.
  • 0

#27 ACZ Napisany 27 stycznia 2011 - 14:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Zmieńcie temat na PSP2, bo jak rzuciłem okiem na dział to nie wiedziałem o co lotto i chciałem zakładać temat..

Kupię konsolę jak stanieje i jak będzie spora biblioteka gier pisanych specjalnie dla PSP2, a nie konwersje z dużych konsol. Sly 4 ma być, szkoda, że nie na PS3. <_<
No chyba, że krzykną tysiaka to może bym łyknął od razu. :cf:

Ciekawy jestem mocy tego nowego czterordzeniowego ARMa.

Specyfikacja:
Wymiary PSP2 - 182.0 x 18.6 x 83.5mm.
Wyświetlacz - 5 cali (16:9) OLED, rozdzielczość 960x544, 16 milionów kolorów.
Interfejs - ekran dotykowy oraz track-pad z tyłu konsolki.
Procesor - ARM CortexTM-A9 (4-rdzeniowy).
Grafika - SGX543MP4+.
Łączność - Wi-Fi, 3G, Bluetooth 2,1, EDR, wbudowana funkcja GPS.
Nośnik danych - stworzony specjalnie na potrzeby PSP2 rodzaj kart pamięci Flash. Na nośniku można zapisywać stany gry oraz inne dodatki.
Aparaty i funkcje ruchowe - Z przodu i z tyłu konsolki będą obiektywy aparatów, konsolka zawierać będzie akcelerometr, żyroskop i detektor położenia w przestrzeni.
PlayStation Suite - połączy zawartość z urządzeń pracujących na Androidzie z PSP2. Wszystkie tytuły PS Suite wydane na Androida będą współpracowały z PSP2.
  • 0

#28 Danteusz Napisany 27 stycznia 2011 - 14:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Nie jestem tylko do końca przekonany co do wywalenia UMD. Z PSP Go za bardzo nie wyszło, żeby tutaj czasami nie okazało się to gwoździem do trumny.

Gry będą sprzedawane na pamięci Flash, więc nie będzie powtórki z PSP Go
  • 0

#29 MaxVarEmreis Napisany 27 stycznia 2011 - 15:13

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Będą co najmniej dwie wersje NGP. Z 3G i bez (tylko WiFi)

Multiple versions of the NGP will launch from late 2011, each with Wi-Fi capability. Only one, however, will also feature 3G.

"The first thing to clarify, which I'm not sure the presentation did a perfect job of doing today, is that all of the devices will have Wi-Fi capability; a separate SKU will have 3G," House said.

http://www.eurogamer...chronous-gaming
Jest szansa na jakąś niższą cene bez tego 3G :) Mi to nie potrzebne.
  • 0

#30 117 Napisany 27 stycznia 2011 - 15:28

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
A myslisz ze w Polsce bedzie sprzedawana w ogole wersja z 3G? Cena bez 3G powinna byc ok. $50-100 nizsza. Miedzy ipadami jest $120 roznicy miedzy 3G i nie, a miedzy nook $50.
  • 0