Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted: Golden Abyss


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
274 odpowiedzi na ten temat

#271 Sotaku Napisany 19 stycznia 2014 - 20:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

nie ma :(


  • 0

#272 twilitekid Napisany 19 stycznia 2014 - 20:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Z PSP też kolorowo nie było na początku. Ba, ostatnio z 3DS było słabiutko w pierwszy rok. Ale w obu przypadkach ruszyło. A tu dalej nic... Prawie dwa lata ma ta konsolka... Trochę przykro.


  • 0

#273 BigJoe Napisany 19 stycznia 2014 - 21:00

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

ponad dwa lata, bo w Japonii premiera była 17 grudnia 2011


  • 0

#274 Tawotnica Napisany 28 kwietnia 2014 - 13:26

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Ten puzzle w 13 rozdziale ze światłem. Na początku myślałem, że wystarczy pomajtać konsolą, bo to coś z gyro. Jak nie działało to pomyślałem "fuck it, zrobię z siebie debila i podstawię pod lampkę". Efekt: MAGIC! :o Przypomina mi pierwsze gry z DSa ta Złota Otchłań. :olo: Coś jak Phantom Hourglass - też średniak, ale dobrze wykorzystujący wszystkie bajery konsoli. Dużo jest palcowania, żyroskopu i rear toucha. Mimo, że to wszystko użyte w dosyć podstawowej formie np. do robienia zdjęć (swoją drogą fajne urozmaicenie do znajdziek), wcierania/wycierania czegoś czy układanek (lol) to chyba wolę takie "zagadki" niż to nudnawe zaglądanie do zeszytu po rozwiązanie ze stacjonarnych części. Do strzelania to wszystko się niestety tak sobie sprawdza i np. podczas QTE z mizianiem szybki (ciachanie maczetą :fp) czy rzucania granatami, zasłaniając sobie pół ekranu odczuwa się brak czterech przycisków. 

 

Historia w tej części jest absolutnie z dupy (nie, żeby w trylogii była jakaś ambitna). Dante, taki Flynn 2.0 i Chase, która nawet nie chce używać pistoletów to chyba najgorsze postacie poboczne w serii. 

 

 

 


  • 0

#275 Shinigami Napisany 28 kwietnia 2014 - 17:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie używaj żyroskopów do celowania po prostu, pomagaj sobie podczas celowania prawą gałą. Wtedy jest super.
  • 0