Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 3

• Zaloguj się by odpowiedzieć
3323 odpowiedzi na ten temat

#1 TomisH Napisany 26 wrzesień 2005 - 17:14

TomisH

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1290 Postów:
Wszyscy xboxowcy czekają co objawi się im za kilkanaście godzin (origenxbox360), chodzą ploty, że pojawi się trailer Halo 3 i... no i może to byćprawda ;]

http://jeux-france.c...s0_4_12542.html
  • 0

#2 Ryo-San Napisany 26 wrzesień 2005 - 17:18

Ryo-San

Nightmare

• Forumowicze
  • 957 Postów:
ostra okladka - nie powiem
Dodany obrazek
  • 0

#3 Gość__* Napisany 27 wrzesień 2005 - 08:42

Gość__*
  • Goście
LOL ale pojechali z tym PS3 is dead :) :lol:
Ja juz odliczam czas, pozostalo naprawde niewiele (przed wyjsciem do pracy wszystko bedzie jasne :) )
Mam ogromna nadzieje ze to bedzie cos zwiazane z H A L O 3 :-]
  • 0

#4 Danteusz Napisany 27 wrzesień 2005 - 08:47

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29264 Postów:
Faktycznie, z okładką ostro pojechali :lol:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 27 wrzesień 2005 - 10:06

Gość__*
  • Goście
Ano pojechali :mrgreen: . Czy była informacja na jakim silniczku będzie hulało Halo3? Czy napisali go specjalnie dla tej gry, czy w końcu wykorzystali UE3.0 ?
  • 0

#6 Mani Napisany 27 wrzesień 2005 - 15:37

Mani

Big Boss

• Forumowicze
  • 5629 Postów:
czy ja wiem czy pojechali z tą okładką ? w sumie w ameryce kolejny system seller X360 sie szykuje.A to dobra wiadomość.No i na koniec przykra sprawa...jak zwykle ktoś zapomniał o POLAND :evil:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 27 wrzesień 2005 - 15:39

Gość__*
  • Goście
Hehe, na okładce każdego numeru każdego oficjalnego maga zabija się konkurencję, więc specjalnie mnie ten napis nie zdziwił ;D
  • 0

#8 Yoori Napisany 28 wrzesień 2005 - 11:25

Yoori

Chłopak Kingi

• Forumowicze
  • 8382 Postów:
Teraz czekamy co w odwecie wymyśli Sony.

...w sumie w ameryce kolejny system seller X360 sie szykuje

To było wiadome od dawna.
  • 0

#9 cwany-lis Napisany 28 wrzesień 2005 - 12:46

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 20537 Postów:

niech zgadnę - killzone 3 ! : xbox 360 is a shit ! ;)

czy ta magiczna data odsłoniła coś poza tą okładką ?
  • 0

#10 Ney Napisany 22 październik 2005 - 10:30

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8229 Postów:
Kupilem ten magazyn i w sumie nic szcegolnego o Halo 3 w nim nie ma...Jest 8 stronnicowy artykul z domyslami i pomyslami czytelnikow.
Jestem teraz po 3 ksiazkach z serii Halo (The fall of Reach,The flod i The first strike) i sa poprostu genialne (szczegolnie pierwsza opisujaca powstanie MC,spartan,cortany i piewrszy kontakt z Covenantami) - MC jako 6 latek rzadzi:).Ciarki mialem non stop czytajac... i UWAGA maly spioler - z ksiazek wynika ze jeszcze kilku Spartan sie ostalo i zobaczymy ich na pewno w Halo 3...Koniec spoilera.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 22 październik 2005 - 20:07

Gość__*
  • Goście
a ja mam pytanko do Neya mugl bys zucic jakis link skad wzioles te ksiazki
  • 0

#12 cwany-lis Napisany 23 październik 2005 - 17:23

cwany-lis

dobrze rokujący pisarz

• Forumowicze
  • 20537 Postów:
Saock z księgarni ? np. amazon
  • 0

#13 syon Napisany 24 październik 2005 - 09:08

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
O ile moja wiedza jest na czasie to Ney siedzi teraz w UK ;) i z dostępem do takich rzeczy raczej nie ma problemu (czyt. kiosk :P )
  • 0

#14 Ney Napisany 24 październik 2005 - 11:41

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8229 Postów:
Yep:)Jestem teraz w Londynie i tu te ksiazki mozna kupic wszedzie:).Koszt 7 funtow jedna.Jak ktos chce to moge mu kupic i wyslac odrazu - koszt wysylki to ok 5 funtow.Dla siebie prowizji nie biore:).
  • 0

#15 Gość__* Napisany 25 październik 2005 - 16:25

Gość__*
  • Goście
http://www.allegro.p...p?item=67956075
;)
  • 0

#16 TEXZ Napisany 08 listopad 2005 - 09:46

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28485 Postów:
OMFG UWAGA SPOJLER! WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
8) http://www.gamespot.... ... d=23913973
i sam 1 akt ze skryptu scenogramu dla filmu "Peter Jackson's Halo":
Lets take a look at Act 1.

Halo opens with a series of scorched snapshots. Fragments. As memory. This is MASTER CHIEF’S DREAM.

We open on a SPARTAN HELMET, and a REFLECTION in its visor.

In the reflection, we see buildings. The design and architecture of the buildings tell us this is not Earth. The suns are low in the sky, and bathing the landscape blood red.

We snap back to show the full figure of the SPARTAN and folks we are introduced to MASTER CHIEF (MC for short for the rest of this review). Seven foot tall, clad head to toe in MJOLNIR armor, holding a MA5B ASSAULT rifle.

We pull back some more to reveal behind MC, another fifty SPARTAN WARRIORS. All the Spartans have their gaze directed at the skies where a vast shadow or cloud is eclipsing the twin suns.

Only this shadow turns out to be literally thousands of Covenants drop ships! (I can’t wait for these WETA toys!) We cut to a battlefield across the wasteland where the Spartans and the Covenant are locked in ferocious combat. The Spartans are super-warriors. Combat machines – except that beneath their armor is genetically refined human flesh and blood. Despite their physical size, they are fast. We watch them turn-aim-fire, the speed of their reaction is unnatural. They seem fuelled by nitrous oxide and amphetamines. There is something hypnotic about the way they fight. Amidst the chaos, there are patterns. Across the battlefield, we can see precise movements echoed from Spartan to Spartan. The same motion in the way a weapon is raised, the leap and roll to avoid an explosion. The Spartan Warrior training is embedded deep within them.

OMFG!

MC sustained an injury with his tussle with the Ghost – MC removes the breastplate of his armor. Beneath is a black body suit made of flexible material, and on this body suit, we can see various lacerations around his torso. Through these lacerations, MC’s torso is partially revealed, and we catch our first glimpse of his actual flesh. His skin is colored an abnormal sunless snow-white. (!!!)

MC dreams again and Cortana appears in her purplish blue light form in the form of a hot chick. MC removes his helmet – his skin is bleached white and his head his shaved to the scalp. The dream is of Planet Reach where one hundred and sixty four men, women, and children died. The Spartans failed to defend it. MC is the last of the Spartan who was airlifted out of there by Foehammer. For the fans that must know, we don’t really ever see MC’s face. Later on in the movie towards the end, on an extreme close-up on MC’s Face we occupy the same space he does, inside his suit. We see a series of flash cuts: his skin, his mouth, and his eyes. The face is marked with a fine mesh of scars, suggesting past injuries, or surgical procedures, or even experiments. His skin is a map of past conflict. To me it appears that MC is albino. (!!!)

i masa zapożyczeń z tego co znamy z Halo1 i Halo2 !!!

- There is a Beach attack sequence between the Marines and the Covenant. MC pilots the warthog – the multi terrain four-wheel vehicle and we get to see MC driving ability. We see the Grunts use the needlers in this sequence too.

- Inside Halo, the Marines are ambushed by the Stealth Elite who brandish their energy swords and literally cut their enemies in half. Cool sequence.

- Later we see the FLOOD INFECTION FORMS – each the size of a football, bloated, propelled by a seething carpet of small tentacles on the underside on the underside of its main form. We also see the horror and goriness of the Flood infection vessels upon the infected marines and Covenant.

We meet the monitor of Zero Four – 343 Guilty Spark who annoys MC.

więcej wam nie podam:
http://www.latinorev... ... eview.html
  • 0

#17 Gość__* Napisany 02 grudzień 2005 - 13:53

Gość__*
  • Goście
Na gamestop.com pojawił sie pr na Halo data release 10/03/2006 Czyżby? :D
  • 0

#18 Gość__* Napisany 02 grudzień 2005 - 22:56

Gość__*
  • Goście
Domyslam sie ze chodzi o pazdziernik (amerykanski zapis daty). Taka data jest bardzo mozliwa, ale jesli chodzi o marzec to NVM.
  • 0

#19 TEXZ Napisany 03 grudzień 2005 - 11:33

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28485 Postów:
Nie zauważył nikt, że w tekcie który zamieściłem jest mowa o tym że:
His skin is colored an abnormal sunless snow-white.
MC pod kostiumem jest ALBINOSEM!
damn. maan! zero odzewu. [/scroll]
  • 0

#20 Gość__* Napisany 03 grudzień 2005 - 12:19

Gość__*
  • Goście

niech zgadnę - killzone 3 ! : xbox 360 is a shit ! ;)

czy ta magiczna data odsłoniła coś poza tą okładką ?

tak tylko taki frazes brzmiałby śmiesznie wszak killzone nic nie znaczy a jednak halo 2 to potęga.tak więc czekam na ten tytuł.on musi mnie ostatecznie przekonać do zakupu konsoli.
  • 0

#21 Ney Napisany 03 grudzień 2005 - 13:57

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8229 Postów:

MC pod kostiumem jest ALBINOSEM!
damn. maan! zero odzewu. [/scroll]

To juz z ksiazek bylo wiadomo...Albiniosem nie jest tylko blady strasznie bo w kostiumie siedzi od 20 roku zycia...
Ludzie przeczytajcie te ksiazki - to dla fana Halo jest cos poprostu niesamowitego.Dla mnie the "Fall of reach" i "First strike" to najlpesze ksiazki ever...Szkoda ze autor tych ksiazek nie pisze scenariusza do filmu lub Halo 3...
Male spoilery:
Co Wy na to ze MC nie znalazl sie w pierwszym Halo przypadkowo (to niebyl do konca blind jump Pillara...)
A akcja w ktorej marines na jednej z planet dostaja po d... i prosza o wsparcie i nagle sie wylania tylko JEDEN statek co marines komentuja "mogli nam juz trumne rownie dobrze przyslac...".Wtedy z dropshipa wyskakuje 30 spartan z tekstami pokroju (this is squadron leader itp...) i masakruja biednych covenantow poprostu musi sie znalesc w filmie...
Podobnie jak final teningu MC - MASAKRA:).Ciary leca non stop...
  • 0

#22 xell Napisany 03 grudzień 2005 - 14:07

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16958 Postów:
Pomijam to co spoilujecie, ale to jest oczywiste, że Chief ma bladą skórę (co nie znaczy, że jest albinosem). Ale tak ogólnie Ney, podsunąłeś mi pomysł na to, o co moge poprosić rodziców na gwiazdkę. 8) 8) 8) 8) 8)
  • 0

#23 TEXZ Napisany 03 grudzień 2005 - 21:51

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28485 Postów:
Stary bardzo bym chciał załatwić sobie orginała książeczkę. Wiesz.. Polska to dziwny kraj, niby da się żyć lecz jeżeli już potrzebujesz conieco to tylko z za granicy.

ps. xelloss-> Merry Xmas http://www.allegro.p...p?item=73892509 licytuj:)

update:

http://www.gamespot....zero/index.html

play anyone?
  • 0

#24 TEXZ Napisany 05 marzec 2006 - 19:39

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28485 Postów:
Pamiętacie akcję z I LOVE BEES?

http://www.ilovebees2.com/

zna ktoś hasło?

Jeżeli trafi się na ukryty link wyskakuje coś takiego
http://img91.imagesh... ... pic6nf.jpg
  • 0

#25 Gość__* Napisany 06 marzec 2006 - 06:18

Gość__*
  • Goście
podoba mi sie ps3 is dead:D mocny lol, a halo 3 bym chetnie ujrzał na 360-tce
  • 0

#26 Ney Napisany 11 marzec 2006 - 10:21

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8229 Postów:
Na stronie Bungie w "weekly update" jest kilka słów o projekcie nad którym aktualnie pracuje Bungie (i wszyscy wiedzą że chodzi o Halo 3...).
Kilka cytatów (wolne tłumaczenie:) ):
"Prace nad naszym kolejnym projektem idą bez żadnych problemów. Dużo rzeczy jest gotowych i już działa"

"Wszyscy w biurze mogą aktualnie sciągnąć ostatni "build" z tej gry" - też bym tak chciał:)

"Mamy tu tysiące concept artów, szkicy, rysunków postaci itd."

"Niesamowitą sprawą jest zobaczyć coś z conceptów np wielki tajemniczy teren przeniesiony już w 3D i polatać na nim kamerą by obejrzeć każdy kamień,drzewo,kurz.Apropo kurzu...Jeden z terenów posiada niesamowity efekt dymu który może ale nie musi się znaleśc w finalnej grze"

"Mamy też możliwość zobaczyć prawie skończoną postać głownego bohatera. Jest w nim jedna rzecz przyprawiająca o gęsią skórke związana z warunkami świetlnymi która sprawia że wszyscy w biurze robią - "ooooh!"

Oprócz tego do Bungie przybył koleś z Free Radical (pracował też w Rare...) który dołaczy do zespołu pracującego nad sztuczną inteligencją w grach twórców Halo.
  • 0

#27 syon Napisany 11 marzec 2006 - 12:52

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:

Oprócz tego do Bungie przybył koleś z Free Radical (pracował też w Rare...) który dołaczy do zespołu pracującego nad sztuczną inteligencją w grach twórców Halo.

Harmonia i spokój zapanowała w mych czterech ścianach.
  • 0

#28 xell Napisany 11 marzec 2006 - 13:10

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16958 Postów:
Ja jakoś ogólnie o AI się nie martwiłem, bo przecież Halo nigdy nie kulało pod tym względem. :D Choć może jakaś dodatkowa tęga głowa się przyda. :wink:
  • 0

#29 Ney Napisany 13 marzec 2006 - 11:32

Ney

Paskudny Nerdzioch

• Forumowicze
  • 8229 Postów:
Nie wiem czy gdzieś już tego nie wklejałem ale co tam...Oto lista rzeczy które w Halo 3 chciałby zobaczyć jakiś amerykanin (daje dobre przykłady i wszystko obrazuje screenami).Co ciekawe odnośnik na tą listę znalazł się na oficjalnej stronie Bungie (już jakiś czas temu) z komentarzem że niektóre z tych pomysłów są bardzo dobre...Czy Bungie z nich skorzysta?
Dwa pierwsze to walka nożem i miotacz ognia:
http://www.stuffo.co...-wish-list1.htm
Kolejne to używanie tarczy Jackali (dla mnie bomba!) i stawianie pułapek:
http://www.stuffo.co...-wish-list2.htm
Dalej są pojazd ATV u ludzi jako odpowiedź na Ghosta oraz APC do przewożenia Marines (na wzór tego z Mercenaries):
http://www.stuffo.co...-wish-list3.htm
Pilotownie Pelicana i pojazdy poruszające się po wodzie...:
http://www.stuffo.co...-wish-list4.htm
Wydawanie prostych rozkazów Marines za pomocą d-pada,rzucanie przedmiotami oraz strzelanie z pozycji leżącej:
http://www.stuffo.co...-wish-list5.htm
Kolejne to zamiast boosta we Wraith powinien być secondary fire,możliwość wychylenia się zza muru i przenośne działka:
http://www.stuffo.co...-wish-list6.htm
Dla mnie jeden z najlepszych pomysłów to dynamiczna pogoda (niesamowicie chciałbym zobaczyć level w czasie huraganu gdzie wszystkie drzewa się uginają,w powietrzu lata masa przedmiotów,leje taki deszcze że niewiele widać itp a my musimy dojść do jakiegoś punktu i rozwalać jeszcze po drodze Covenantów).Drugi pomysł to kosmiczne bitwy w statkach:
http://www.stuffo.co...-wish-list7.htm
Boty w multi (tego serio mi brakuje w Halo 1 i 2),counter-operative na wzór tego z PD i online co-op na wzór tego z Dooma czy PDZ tylko na dużo większą skale:
http://www.stuffo.co...-wish-list8.htm
Oprócz tego w piśmie z okładką Halo3-PS3 is dead też jest kilka pomysłow do Halo 3:
- bitwy na taką skale jakiej gry video jeszcze nie widziały (kilkanaście warhogów,scorpionów i masa mięsa armatniego)
- levele flashbacki które wyjaśniłyby tym co nie mieli książek powstanie Spartan (levele treningowe) itd
- widok FPP lekko na wzór Metroida - żeby było widać że jesteśmy zamknięci w hełmie.Plus widok na podczerwień i nightvision
- na innych Halo niech będą jakieś neutralne zwierzęta (tak już miało być w Halo1)
- map editor
- zakłady przez internet w multi:).Np zwycięska ekipa bieże ileś tam punktów do Marketplace
I to chyba tyle...Ktoś ma jakieś jeszcze dobre pomysły?
  • 0

#30 TEXZ Napisany 13 marzec 2006 - 12:53

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28485 Postów:

widok FPP lekko na wzór Metroida

Sam się zastanawiałem przy premierze Halo2, że Bungi niedokopało się do aż tak fachowego pomysłu. Pomyśleć. W momencie kiedy tracimy osłonę i każdy kolejny strzał dostajemy na "klatę" wszystko jest odwzorowane wyładowaniami wewnątrz hełmu. 8)

bitwy na taką skale jakiej gry video jeszcze nie widziały

Tego można było się spodziewać. Coś na wzór Battlefield'a2.

-Combo walki wręcz z bronią (miało być już w Halo2).
-Kruszące się od pocisków ściany, bloki skalne (ala. Black)
-Granaty Czasowe (zastawianie pułapek - możliwość zostawienia takiego w pojeździe, wjazd i detonacja w centrum bazy przeciwnika.
-Używanie terenu w walce z przeciwnikami. (seria w stos kamieni i lawina zgniatająca wszystko co pozostało na drodze)
-neutralne zwierzęta Ney? Całe stada. Rajd AVT'ami, spłoszenia stada i taranowanie przez biegnące byko-podobne zwierzęta terenu przeciwnika. Cel? Chaos i szybka akcja dywersyjna.
-Wybór uzbrojenia przed misją MC.; Używanie camo nie tylko dla bajeru, lecz w misjach 100% stealthowych. :D
-Akcje Quicktimeowe ala Leon. Walka z przeciwnikiem 5-6 razy większym, w chwili osłabnięcia giganta skok na plecy, seria w kark i granat plazmowy jako pożywka zażywana doustnie. Buum!
-Co do przeciwników 30-40 razy większych od MC. SoC? Nie miał bym nic przeciwko akcji jak Metropolis Halo, lecz lepiej rozwiązanej dzięki Quick Time'owym wstawkom. Walka z Hydrą w GoW? Ajakże. 8)
-Miejscówki nieco bardziej horrorowate niż miało to wcześniej miejsce. Pseudo-dantejskie sceny połączenia techniki z żywym organizmem (DMC3,DoomIII)? Dynamiczne światła budujące nastrój walki z Zarazą.
-Zaraza przejmująca nie tylko ciała ludzi itp. ale także i zwierząt jak ww. bykopodobne stworzenia. Rajd zfloodowanego zwierzęcia w naszą stronę. Seria i pięknie wykonana animacja kiedy kilkutonowy kolos w tumanach kurzu zatrzymuje się przed nami plując krwią.
Trochę tego jest 8)
  • 0