Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3323 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 13:40

Gość__*
  • Goście

Dwa pierwsze to walka nożem i miotacz ognia:
http://www.stuffo.co...-wish-list1.htm


To stary pomysl. Do dupy IMO.


Dalej są pojazd ATV u ludzi jako odpowiedź na Ghosta oraz APC do przewożenia Marines (na wzór tego z Mercenaries):


JW.

Pilotownie Pelicana i pojazdy poruszające się po wodzie...:
http://www.stuffo.co...-wish-list4.htm


Tak ale nie w multi.

Wydawanie prostych rozkazów Marines za pomocą d-pada,rzucanie przedmiotami oraz strzelanie z pozycji leżącej:


Stare.


Kolejne to zamiast boosta we Wraith powinien być secondary fire,możliwość wychylenia się zza muru i przenośne działka:


Ale tylo w singlu... :roll: ?


Dla mnie jeden z najlepszych pomysłów to dynamiczna pogoda (niesamowicie chciałbym zobaczyć level w czasie huraganu gdzie wszystkie drzewa się uginają,w powietrzu lata masa przedmiotów,leje taki deszcze że niewiele widać itp a my musimy dojść do jakiegoś punktu i rozwalać jeszcze po drodze Covenantów)


Fajne.

.Drugi pomysł to kosmiczne bitwy w statkach:
http://www.stuffo.co...-wish-list7.htm


Kup star wars rogue leader...

Boty w multi (tego serio mi brakuje w Halo 1 i 2),counter-operative na wzór tego z PD i online co-op na wzór tego z Dooma czy PDZ tylko na dużo większą skale:
http://www.stuffo.co...-wish-list8.htm


Od biedy...Boty juz mozna bylo sobie "sciagnac" do H1...


- levele flashbacki które wyjaśniłyby tym co nie mieli książek powstanie Spartan (levele treningowe) itd


Najs.

- widok FPP lekko na wzór Metroida - żeby było widać że jesteśmy zamknięci w hełmie.Plus widok na podczerwień i nightvision



Błagam nie...


- zakłady przez internet w multi:).Np zwycięska ekipa bieże ileś tam punktów do Marketplace


Dobre. Pod warunkiem ze nie bedzie mozliwosci cheatowania/uploadowania.

I to chyba tyle...Ktoś ma jakieś jeszcze dobre pomysły?


Pewnie :!:

Comeback pistola :!:
Comeback starego designu :!: Nowy jest IMO smieszny
Comeback Starego sposobu projektowania leveli...Te w H2 sa imo SMIESZNE
Comeback skillowej rozgrywki. Autoiamowi na taka skale mowimy NIE.
Comeback starej fizyki
Comeback Double Meli
Comeback Asaulta zamiast SMG
Comeback starych granatów
Comeback starej "spawary" i rakiet
Comeback starych granatów. Chodz siła nowych "nalepek" moze zostac.
Wywalenia Dualingu.
Wywalenie mieca.
Wywalenie "dmuchawek, wyskoczni...Halo to nie Q3...
Wywalenie nowych "smiesznych broni"...

Gorąco polecam: http://www.halo2sucks.com/

Niech zrobią gre godną Halo 1...


Cytacik z sajtu: "MC can lift tanks and wraths (without touching them, i might add) but cant hold the recoil of a smg or swim or punch a grunt's face the hell off. :D :D
  • 0

#32 Texz Napisany 13 marca 2006 - 15:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
o_0 Maiden, tobie chodzi o stare, dobre Halo1. Oprócz cofnięcia się do 2001 roku nie masz nic do zaoferowania w kwestii rozgrywki.
Zamisast rozpisywać się mogłeś napisać jedynym zdaniem: Powrót do korzeni. :evil:
Ale wątpliwe, żeby Bungie cofneło się do eksperymentu jakim było Halo1.
(a szkoda)

swoją drogą: http://halo2sucks.com/top1000.htm
"Masterchief looks like hes ready to go play paintball not go to war"
"Plasma weapons sound gay and fire cheaply."
:lol: ROTFL!
  • 0

#33 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 15:25

Gość__*
  • Goście

Oprócz cofnięcia się do 2001 roku nie masz nic do zaoferowania w kwestii rozgrywki.



Najpieknieszja gierke na swiecie...


POLECAM: http://www.h2videos.... ... railer.wmv
  • 0

#34 Ney Napisany 13 marca 2006 - 15:27

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
No te pomysły dotyczyły głownie singla...Głównie o kampanie w nich chodziło.
A co do multi to wiadomo że "prosi" woleliby powrót do Halo 1 gdzie liczył się skill ale bez przesady na to nie ma szans...Ilu jest tych co grają profesjonalnie (znaczy sie ćwiczą dużo,szukają kombinacji itp)?Nie wiem ale na pewno mniej niż tych nastawionych na "fun" którzy mają te 30 min wieczorem ale też chcieliby łatwiej trafiać przeciwników i mieć wogóle bardziej efektowną rozrywke z mieczami i innymi duperelami.To że Halo2 sucks dla prosów jakoś nie przeszkadza bić kolejnych rekordów w multi Halo 2 i to jest prawdziwy znak dla developera co się sprawdza.A Ci co tak bardzo chcą powrotu do Halo 1 to niech poprostu wrócą do Halo 1...Teraz liczy sie masowy odbiorca i niewiele będzie gier robionych pod prosów a już napewno nie taka gra jak Halo...
  • 0

#35 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 15:37

Gość__*
  • Goście

o że Halo2 sucks dla prosów jakoś nie przeszkadza bić kolejnych rekordów w multi Halo 2 i to jest prawdziwy znak dla developera co się sprawdza


Ale o czym ty do mnie rozmawiasz? :cry:


Co do prosowania...
Halo 1 było grą nieporownywalnie lepsza...Dluszy czas nie liczyl sie dla mnie skill i w kampanie gralem calutki rok non stop na coopie z klumplem...

Gdy H2 "wyplynelo" zabranialem kolegom pokazywania mi Singlea wszak bylem piekielnie napalony...efekt ?

Kupilem Halo 2 limited w dniu premiery usiadlem do single'a i sie rozczarowalem jak nigdy...Bungie zniszczylo serie...

Halo 2 bylo gra bez klimatu...Singlea zaczolem w kilkadziesiat minut po zakupie gry a skonczylem...po 4 miesiacach...

Wcielo klimat, dominowala monotonia...
  • 0

#36 Ney Napisany 13 marca 2006 - 15:55

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ok to Twoja subiektywna opinia i masz do niej jak najbardziej prawo...Też grałem (od 2002 roku) i gram do dzisiaj (chociaż już bardzo żadko z racji że xboxa już nie mam i ewentualnie gram u kumpla) zarówno w Halo 1 jak i 2 (głownie właśnie w co-opie) i dla mnie Bungie wcale nie zniszczyło tej gry...
W moim poście chodziło mi o to że za bardzo nie ma szans na powrót do rozwiązań z Halo 1 (przynajmniej w multi w kwestii podniesienia poziomu trudności).Trudny poziom trudności odstrasza ludzi a tego nikt w Bungie a tymbardziej Microsofcie chyba nie chce...
Cytat z Bungie:
"Just to give you some context on that, our player-game count is scheduled to hit 3 billion some time next week. 3 billion noobs pwned, and counting"
To są 3 miliardy...A dla Bungie to napewno nie jest znak że Halo 2 zawiodło (sprzedało się zresztą nawet lepiej niż część pierwsza).Sam bym chciał powrotu do niektórych rozwiązań z Halo 1 (też mi brak pistola,aury tajemniczości z singla z Halo,genialności niektórych leveli) i licze że część z tego się sprawdzi...Ale tutaj wymienialiśmy nowe pomysły i rozwiązania do Halo 3...
  • 0

#37 xell Napisany 13 marca 2006 - 16:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Prawda, jeśli chodzi o atmosferę, to drugi poziom z Halo CE to wg mnie jeden z najlepszych poziomów w grach w ogóle (choć było kilka prawie tak samo dobrych później w grze). Dwójka singiel tez mi się podobała bardzo. Niektóre poziomy ssały (w Halo 1 też nie wszystkie rządziły), Arbitra nie lubiłem, ale też mi się grało przyjemnie. Mam tylko nadzieję, że w trójce cały czas będziemy grali chiefem, ewentualnie ciekawą odmianą byłoby przejęcei kontroli nad standardowym żołnierzem marinesów - to uczucie, że byle elite to wróg nie do pokonania mogłoby rządzić. Bo granie arbitrem jest fe, ten bohater to jakaś ciota, a w dodatku ma taką samą rozgrywkę jak MC, więc po co go wprowadzano?
  • 0

#38 Ney Napisany 13 marca 2006 - 16:09

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Zgadzam się w 100% z xellossem.Dla mnie też Arbiter to nie zupełnie udany eksperyment...Koleś zabił kilka miliardów ludzi na planecie Reach a ja mam nim teraz spokojnie grać tak?Covenanci od początku do końca powinni być źli...No i gdzieś przez to poszła sie kochać ta aura tajemniczości wokól Covenantów...Powinien być tylko MC lub jako dodatek tak jak mówisz np levele sarga Johnsona:) lub innych marines.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 16:24

Gość__*
  • Goście
na 'bitwe na niespotykaną dotąd w grach video skale' poniekąd możemy liczyć.. nie wiem, czy będzie to 'na skale niespotykaną dotąd w grach video', ale jednak H3 to przecież wielki najazd covenantów na Ziemię :twisted:
  • 0

#40 Texz Napisany 13 marca 2006 - 16:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

ale jednak H3 to przecież wielki najazd covenantów na Ziemię

No tak, a Halo2 miało być wielką obroną Rodzaju ludzkiego w oblężanych ze wszystkich stron budynkach. Znając życie Bungie wyjedzie z nowym pomysłem i jak w przypadku dema z E3 dotyczącego Halo2, rzeczywistość będzie się nijak miała do tego co naobiecywali.


Prawda, jeśli chodzi o atmosferę, to drugi poziom z Halo CE to wg mnie jeden z najlepszych poziomów w grach w ogóle

Sure, sure.. powrót na łono natury, do dziś trzyma poziom. W sumie serię niszczy bezduszne zawężanie gry do korytarzy, ciągnących się w nieskończoność i sklonowanych jeden przez drugiego jak bracia Kaczyńscy. Mam nadzieję że stworzenie walk z urządzeniami zmechanizowanymi wymuszać będzie otwartą strukturę świata na tyle, że doczekamy się czegoś na miarę tego 2 poziomu z Halo1. Najlepszego ever trzeba dodać.

Trudny poziom trudności odstrasza ludzi a tego nikt w Bungie a tymbardziej Microsofcie chyba nie chce

Wystarczy zobaczyć jak rozwiązano sprawę Socom III - wyłączasz autoaiming i jedziesz jak w starych wersjach. Pełny, gwarantowany hardcore i skill mashering na pierwszym miejscu. Włączasz autoaiming i nawet moja dziewczyna bez problemów przechodzi jedną misję za drugą. IMO tłumaczenie M$ z tych które kiedyś Poliphony wciskało o GT4. Że niby producenci nie chcieli żeby ich samochodziki się "gniotły". XD
Czy więc doczekamy się sterowania na miarę Halo1. Zdanie moje nie odbiega od tego co prezentuje Ney. Wątpię. Z całym żalem, szanse są małe.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 17:07

Gość__*
  • Goście

ale jednak H3 to przecież wielki najazd covenantów na Ziemię

No tak, a Halo2 miało być wielką obroną Rodzaju ludzkiego w oblężanych ze wszystkich stron budynkach. Znając życie Bungie wyjedzie z nowym pomysłem i jak w przypadku dema z E3 dotyczącego Halo2, rzeczywistość będzie się nijak miała do tego co naobiecywali.

Bungie zebrało za to(mało walki na Ziemii) niezłe baty przy okazji H2 i wie, że musi to naprawić w H3.. często, na prawde często po premierze H2 przewijały się komentarze typu "the fuck i give bout some freakin alien planet? i wanna play on earth!" i na pewno chłopaki wyciągną z tego wnioski..

Prawda, jeśli chodzi o atmosferę, to drugi poziom z Halo CE to wg mnie jeden z najlepszych poziomów w grach w ogóle

Sure, sure.. powrót na łono natury, do dziś trzyma poziom. W sumie serię niszczy bezduszne zawężanie gry do korytarzy, ciągnących się w nieskończoność i sklonowanych jeden przez drugiego jak bracia Kaczyńscy. Mam nadzieję że stworzenie walk z urządzeniami zmechanizowanymi wymuszać będzie otwartą strukturę świata na tyle, że doczekamy się czegoś na miarę tego 2 poziomu z Halo1. Najlepszego ever trzeba dodać.

o ile większość misji z korytarzami zaniżała ocene H1/H2, o tyle w jedyneczce znalazła się imo jedna perełka- '343 Guilty Spark', najlepszy imo lvl w serii.. klimat, klimat i jeszcze raz klimat..
  • 0

#42 Ney Napisany 13 marca 2006 - 17:42

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jeszcze kilka pomysłów z pisma ze słynną już okładką:).Tym razem co w Halo 3 zmienili by inni znani developerzy:
1. Steve Sinclair z Digital Extremes (Unreal Tournament 2007):
"Na burzy w mózgów w Bungie napewno zaproponawyłbym jakiś wielki twist.Historia piewrszego Halo była naprawde prosta z bardzo interesującą historią Covenantów...To jest jak z filmami-pierwsza część jest zawsze najlpesza.Więc ja bym zrobił na miejscu Bungie prequel.MC si.ę robi nudny więc może pokazać jak on powstawał?"
2. Randy Pitchcrofd z Gearbox (twórcy Brothers in Arms):
"W halo jest tyle materiału...Novele,historia,ilovebees...Chciałbym zobaczyć jakieś substories...Chciałbym jak najdłuzeej siedzieć w świecie Halo.Wszyscy mamy jakieś niezapomnaine momenty z Halo i mam nadzieje że w halo 3 ich tez nie zabraknie.A i chce koniecznie coś z Johnsonem - to moja ulubiona postać!"
3. Kevin Barret Bioware (każdy wie co zrobili...):
"Pierwsze Halo było cudowne dzięki odpowiedniemu zbalansowaniu broni.Jakby zapytać sześciu różnych graczy o ulubioną broń byłoby pewnie sześć różnych odpowiedzi.W Halo2 ten balans zniknął.Wiele broni z Halo 2 jest kapitalnych i niesamowicie grywlanych ale biorąc pod uwage dobro serii balans powinen powrócić"
4. Chris Cockburn pracujący nad Redemption na X360:
"Halo to jedyny FPP w który mogę grać na konsoli.Ale póki co multiplayer nie odstawia innych tytułów daleko z tyłu.Chciałbym żeby Bungie stworzyło cały wirtualny świat on-line jak w pecetowym Planetside.Polepszyć też trzeba A.I które już teraz jest niesamowite.Walcząc z Elitem nigdy nie możesz być pewien jego kolejnego ruchu."
5. Mel Chapman (kobieta) pracuje nad Heroes of the Pacific:
"Kocham Flood!Chce tego więcej a nawet jakieś paranormalne formy.Np flood który pojawia się przed Tobą po czym zostaje wssany w inny wymiar i wysakuje za Toba.Wogóle chce więcej życia w świecie Halo...Te levele w grze są tak piękne tylko brakuje im więcej życia..."
6.Forest Ingram Pipeworks -pracuje nad tajemniczym projektem na 360:
"Może by tak porządne zakończenie?Przywrócić system energii z Halo1!!!!Więcej ras obcych i odmian ludzi (cywile?).Bardzo podoba mi sie dualwielding-rozszerzyć to!Dodać ogólne zniszczenie wszystkiego i dajcie mi użyć broni Hunterów!!czego nie zmieniać?
Muzyki...A.I - w żadnej innej grze chyba nie ma tak że każda rasa ma swoje A.I - grunty są głupie i tchórzliwe,Jackale często walą z ukrycia,Elite to prawdziwe mistrzostwo A.I,flood to bezmózgie zombie atakujące chmarą - nisamowite..."
7.Henry Lee z Phantagram (twórcy Kingdom Under Fire 1 i 2):
A.I w Halo jest fantastyczne i szczególnie lubie pierwszą część gry.Chce w przyszłości setek gruntów naraz na ekranie.Nie podoba mi sie design Halo -jest taki blokowaty.Kolory też są czasem dziwnie użyte.Za bardzo growe,za dużo głownych (podstawowych) kolorów.Chce żeby Halo było bardziej serio i bardziej realistyczne i żeby wykorzystało 360 do niesamowitych efektów świetlnych"
  • 0

#43 Ryo-San Napisany 13 marca 2006 - 17:58

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Dla mnie jeden z najlepszych pomysłów to dynamiczna pogoda (niesamowicie chciałbym zobaczyć level w czasie huraganu gdzie wszystkie drzewa się uginają,w powietrzu lata masa przedmiotów,leje taki deszcze że niewiele widać itp a my musimy dojść do jakiegoś punktu i rozwalać jeszcze po drodze Covenantów).Drugi pomysł to kosmiczne bitwy w

ba taki motyw powinien byc obecny w kazdym fppie nowej generacji..
  • 0

#44 xell Napisany 13 marca 2006 - 19:25

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:

No tak, a Halo2 miało być wielką obroną Rodzaju ludzkiego w oblężanych ze wszystkich stron budynkach. Znając życie Bungie wyjedzie z nowym pomysłem i jak w przypadku dema z E3 dotyczącego Halo2, rzeczywistość będzie się nijak miała do tego co naobiecywali.

Mnie tam na obronie Ziemii za bardzo nie zależy, zresztą liczę że MC zrobi to co ma zrobić na Ziemii i dołączy do reszty. Choć jakieś długie, wielkie i wypaśne levele na naszej planecie się przydadzą. Bardzo się cieszyłem, gdy w dwójce ponownie zobaczyłem Halo.

7.Henry Lee z Phantagram (twórcy Kingdom Under Fire 1 i 2):
A.I w Halo jest fantastyczne i szczególnie lubie pierwszą część gry.Chce w przyszłości setek gruntów naraz na ekranie.Nie podoba mi sie design Halo -jest taki blokowaty.Kolory też są czasem dziwnie użyte.

Za to Kingdom Under Fire to ma taaaaki wypaśny design. :skacze:
  • 0

#45 anzicurt Napisany 13 marca 2006 - 22:52

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Hmm... mnie strona techniczna nie martwi wcale. Na tym polu dzentelmeni i panie z (baaacznosc!) BUNGIE (spocznij!) nigdy nie zawiedli. Ilosc elitow/gruntow na ekranie, AI, dynamiczna pogoda, flary, wodotryski.... cokolwiek zrobia - Bedzie dobrze.
Troche wiary, ludki. :wink: Ta zaloga popelnila jedne z dwoch najlepszych gier w historii gier video, wiec ciezko byloby to zepsuc, co? :mrgreen:
Jedno co mi tylko chodzi po glowie...
Z jednej strony obawiam sie ze po zakonczeniu ekstazy, jaka niewatpliwie bedzie obcowanie z singlem HALO3, zobacze napis "to be concluded/continued".
A z drugiej - w sumie nie chcialbym zeby to byl juz koniec ludzko-covenanckich zmagan.

Pieprzyc to - bedzie dobrze, period :twisted:
  • 0

#46 Mani Napisany 15 marca 2006 - 00:04

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Na E3 2006 MUSI być wzmianka o H3.Poprostu Musi.Trailer nawet.A o oprawe bym sie nie martwił pieniążki MS zrobią swoje ;)
  • 0

#47 Orange Napisany 16 marca 2006 - 20:08

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Shane Kim, wczoraj wygłosił dość znamienny komunikat. Całą historię możecie poczytać tu:
http://news.teamxbox... ... ot-Halo-3/

Wynika z niego (komunikatu), że zapowiedź nowej pozycji ze świata Halo już niebawem. Ale właśnie - Kim wyraźnie zaakcentował że będzie to pozycja umiejscowiona w uniwersum Halo i niekoniecznie musi być to Halo 3!
Wg Gameinformera, następny projekt Bungie nosi nazwę kodową "Forerunner" i prawdopodobnie będzie to prequel serii opowiadający o pochodzeniu Forerunner'ów, ich związku z ludzkością, a także o Covenantsach.

Jeśli to się potwierdzi to spełnią się życzenia niektórych fanów serii, chcących nieco więcej ze świata Halo. Osobiście też uważam, że to dobry pomysł, bo pozwoli na spojrzenie na scenariusz z nowej, szerszej perspektywy - jednym słowem może być bardzo ciekawie. Nie jestem zaznajomiony z historią Halo - czy to znaczy, że jest szansa na pokierowanie Masterchiefem jeszcze przed cyborgizacją?

A tak w ogóle - MS to nieźle rozgrywa - prawdopodobnie chcą zgrabnie zamknąć przynajmniej ten wątek Halo traktujący o Masterchiefie i jego walce z Covernantsami w następnym sequelu, ale najpierw postanowili trochę jeszcze wyciągnąć z tytułu ;) Stąd prequel. Chyba z korzyścią dla nas, może zobaczymy trochę inne podejście do fps, nowe patenty. A może wcale nie będzie to fps? :shock:

Z tego samego newsa - nadchodzący film Halo będzie oparty o nowelę "Halo: The Fall of Reach". Czyli ponoć też prequel i też zapowiedź (kasowych) kontynuacji :] MS, MS...
  • 0

#48 xell Napisany 16 marca 2006 - 20:30

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:

Nie jestem zaznajomiony z historią Halo - czy to znaczy, że jest szansa na pokierowanie Masterchiefem jeszcze przed cyborgizacją?

Nie.
  • 0

#49 Ney Napisany 17 marca 2006 - 13:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Z tego samego newsa - nadchodzący film Halo będzie oparty o nowelę "Halo: The Fall of Reach".

To oczywiste że wczęści musi być na niej oparty...Tam jest powstanie Spartan,pierwszy kontakt z Covenantami itd (damn...co za książka).Ale też w całości na niej oparty być chyba nie może...Tam nie ma nic o Halo (no może ostatnie 5 stron) a trudno żeby film tak się nazywający nie przedstawił historii z gry dziejącej się na tej sztucznej planecie...Ja więc widze to tak że główną osią filmu będą wydarzenia z Halo:CE ale musi byc też pokazanych kilka wcześniejszych kluczowych wydarzeń...
  • 0

#50 Ney Napisany 25 marca 2006 - 20:42

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Na stronie Bungie pojawił się niezły art autorstwa jednego z pracowników Bungie:
Dodany obrazek
Może coś z tego będzie w Halo3?Pojedynek MC z dwoma Scarabami w jakimś kanionie?No i jest w tle dym którym tak się Bungie ostatnio chwaliło (że w ich nowym projekcie jest jakiś niesamowity efekt dymu)...
Inne fajne zdjęcia od fanów Halo:

Dodany obrazek

Dodany obrazek
Takiego X360 zdecydowanie bym kupił:)

A no i prawdopodobnie nowa książka w świecie Halo (możliwe że będąca wprowadzeniem do Halo 3) będzie się nazywała "Ghosts of Coral" (póki co to tytuł roboczy).Coral to nazwa planety o której mówi krótka notatka będąca częścią limitowanej edycji Halo 2...
Się dzieje...
  • 0

#51 cwany-lis Napisany 25 marca 2006 - 20:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
typ ma nieźle rozwinięte plecy :lol: a screen pierwszy ładny, ciekawe czy znajdzie spełnienie w grze - pomykanie miedzy okopami i runinami przeczesywanymi przez spidery :angel:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 10:03

Gość__*
  • Goście

"Halo 3" concept art - was actually a Mullins painting - from Halo 2. It's been available for about two years now…



Zreszta mc dzierzy w lapie nieszczesne BR... Gleboko wierze ze go w H3 nie uswiadczymy... :?
  • 0

#53 Ney Napisany 26 marca 2006 - 10:17

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
W Bungie Weekley Update chodziło o inny art z przed dwóch lat, który opublikował m.in IGN jako art z Halo 3...
http://media.xbox360... ... 78158.html - chodziło własnie o ten.
Ten co ja dałem jest najnowszym Mullinsa i dopiero ma być w sprzedazy...Czy jes w nim coś z Halo3?Może tak, może nie...Ale wizja walki z kilkoma Scarabami w kanionie mi by opdowiadała...i ten dym też ładny:)
  • 0

#54 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 10:23

Gość__*
  • Goście

Zreszta mc dzierzy w lapie nieszczesne BR...


Mam pytanie - Co jest nieszczęsnego w BR?
  • 0

#55 xell Napisany 26 marca 2006 - 11:04

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Był słaby, strzelał krótkimi seriami i do niczego się nie nadawał.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 18:35

Gość__*
  • Goście

Był słaby, strzelał krótkimi seriami i do niczego się nie nadawał.

:o
Przeciez obok Convenant Carabinel to jedna z lepszych broni (nie licze bazuki czy mieczysława)
  • 0

#57 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 20:00

Gość__*
  • Goście
Nie...

Podow jest kilka...

-Nie umywa sie do PISTOLA z H1 ktory był bronia UNIWERSALNA, a w rekach dobrego gracza stanowil smiertelne zagrozenie na de facto kazdej odleglosci.

-Strzela seriami ; /

-Podobnie jak wspomniany wyzej pistol ta gra nie ma tego "czegos" co sprawialoby ze strzelanie z niej / zabijanie byloby az tak rajcujacym ; /

-Niektorym moze tez nie podobac sie jego design
  • 0

#58 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 20:38

Gość__*
  • Goście
Wszystkie te powody oprócz porównania do genialnego pistoletu z H1 to kwestia gustu lub ewnetualnie poziomu zaawansowania gracza, ale myślę, że duża większość zwykłych graczy (czyli najważniejszych dla developera/wydawcy) jest zadowolona z tej broni.
  • 0

#59 Ney Napisany 26 marca 2006 - 20:48

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja tam w singlu (bo po sieci nie gram) miałem olbrzymią przyjemnośc ze strzelania BR...Czy większą niż pistolem?Trudno powiedzieć...W Halo 3 mam nadzieję że nie będzie powrotu do broni ani z Halo 1 (chyba że jeśli chodzi o balans) ani z Halo 2 tylko Bungie wymyśli coś nowego co pobije poprzednie rozwiązania...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 21:42

Gość__*
  • Goście

Wszystkie te powody oprócz porównania do genialnego pistoletu z H1 to kwestia gustu lub ewnetualnie poziomu zaawansowania gracza, ale myślę, że duża większość zwykłych graczy (czyli najważniejszych dla developera/wydawcy) jest zadowolona z tej broni.


No nie wiem czy wiekszosc :)

Wejdz na fora na bungie.net i zobacz ile osob marudzi na BR i brak pistola :)

Zdania sie podzielone :)
  • 0