Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Darkness II

Digital Extremes 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
144 odpowiedzi na ten temat

#1 AdamekPL Napisany 20 kwietnia 2008 - 16:13

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=40594
Póki co wiadomo tylko że powstaje, i wyjdzie na X360 i PS3.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 13:59

  • 0

#2 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2008 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Jest na co czekać ? Jedynka była niezła, chociaż wolałbym po prostu FPS'a o mafijnym cynglu (jak w pierwszej misji) niż jakieś udziwnienia z piekłem, mackami itp. no ale to już raczej w innej grze.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2008 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Jedynka była klimatyczna chociaż nie widzę sensu wydawania drugiej części. :nie:
  • 0

#4 hubson Napisany 23 kwietnia 2008 - 06:37

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
dwójka może opowiadać historię dziadka jackiego, który jak wie każdy kto grał ściągnął darkness na ich rodzinę :-D
  • 0

#5 syon Napisany 24 kwietnia 2008 - 11:21

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

dwójka może opowiadać historię dziadka jackiego, który jak wie każdy kto grał ściągnął darkness na ich rodzinę :-D


Albo ojca, ktory rowniez robil dla mafii ;) Ale sadze, ze raczej skupia sie na dalszych przygodach Jackiego i najpewniej na walce ze "zlymi" aniolami ;]

Kto wie, moze Witchblade zagosci jako bonus :)
  • 0

#6 Shinigami Napisany 24 kwietnia 2008 - 11:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Żałuje, że pewnie nie będzie już podróży w zcasy demonicznej pierwszej wojny światowej, bo były to najbardziej klimatyczne levele jakie kiedykolwiek widziałem.
Choć, kto wie, może Jackie jeszcze raz zajrzy w głąb ciemności, może będziemy tam wyrywając się spod jej kontroli :)
  • 0

#7 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2008 - 13:33

Gość__*
  • Goście
Chyba żartujesz klimatyczne, Ty w takim razie tak to nazywasz. Dla mnie to one są "chore". No cóż , ale i tak wszyscy wiedzą, że jestem dziwny.
  • 0

#8 hubson Napisany 24 kwietnia 2008 - 20:41

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
chore ? czy chore nie może być klimatyczne ? Czy chore nie były momenty w max paynie gdy przypominał sobie dom ? darkness było niesamowicie niedocenione. to nie jest gra na raz. nią trzeba się delektować. w nią trzeba wsiąknąć, poczuć klimat, wczuć się w jackiego, znienawidzić darkness, znienawidzić mafię, skorumpowaną policję, nie lecieć na pałę, ale posluchać żołnierzy w piekle. dla mnie darkness było cudnym doznaniem. jak nigdy nie robiłem pobocznych questów tak tu zrobiłem 80% :) i love this game ! btw - oena w neo+ była w 100% nieadekwatna do wartości gry. uważam to za porażkę. to jest gra na 9,5/10 - wlaśnie za niesamoiwty klimat - to tak jak z loco roco - niby prostacka gra, a zabawy na kilka tygodni.
  • 0

#9 AdamekPL Napisany 27 lipca 2009 - 19:33

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Gra została oficjalnie zapowiedziana! http://polygamia.pl/... ... wraca.html
Strasznie się cieszę, bo jedynka to jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem.
  • 0

#10 117 Napisany 27 lipca 2009 - 19:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
oooo pozytywnie. W koncu jakies oficjalne info!!
  • 0

#11 Ney Napisany 27 lipca 2009 - 20:00

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Nie robi tego Starbreeze więc może być różnie...
  • 0

#12 Shinigami Napisany 27 lipca 2009 - 20:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Aż nie wierzę o_O
  • 0

#13 ACZ Napisany 27 lipca 2009 - 20:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
LOL
Ja wczoraj grę skończyłem. Obok Bioshocka to chyba jednen z najbardziej oryginalnych fpsów ostatnich lat, więc czekam na dwójkę, mam nadzieję, że jej nie spieprzą.
  • 0

#14 cwany-lis Napisany 27 lipca 2009 - 20:56

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
a ja z chęcią zagram w jedynkę
  • 0

#15 Gość__* Napisany 28 lipca 2009 - 01:11

Gość__*
  • Goście
Kurde jeśli przy The Darkness 2 pracuje całkiem inne studio to żeby czegoś nie skopali :(
Według mnie może The Darkness nie powalał grafiką czy mechaniką gry ale gra miała olbrzymi specyficzny klimat, historia została opowiedziana perfekcyjnie, grało się tak jakby czytało się dobrą książkę. Podobno sama gra ma lepszy klimat i lepiej opowiada historię Jackiego niż komiksy w orginale.
Ciężko to będzie przeskoczyć!!!
  • 0

#16 ACZ Napisany 11 października 2010 - 11:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Okazuje się, że prace nad grą to chyba nawet jeszcze nie ruszyły. Mają jakieś problemy prawne.

"Aby móc stworzyć The Darkness 2 musimy rozwiązać pewne kwestie prawne. Jesteśmy tego bardzo blisko. Póki co nie mamy żadnych konkretnych planów co do gry, ale cały czas o niej myślimy."
- powiedział jeden z przedstawicieli Top Cow podczas Comic Con. Ten sam człowiek dodał również, że gdy wszystko będzie już jak należy, pracę nad grą ruszą pełną parą.

http://www.ps3site.p...agrozone/55044/
  • 0

#17 xell Napisany 08 lutego 2011 - 14:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:

2K Games Calls for Return of Chaos and Destruction with The Darkness™ II
Quad-Wielding combat, ruthless story and hand-painted graphic noir art style breathe new life into first-person shooter genre this fall

NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--2K Games announced today that The Darkness™ II, the sequel to the million unit-selling 2007 title, The Darkness™, will be coming to the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, PlayStation®3 computer entertainment system and Windows PC in fall 2011. Developed by Digital Extremes and based on the supernatural horror comic book series created by Top Cow Productions, Inc., The Darkness II takes players down a brutal and personal path as Jackie Estacado, wielder of The Darkness – an ancient and ruthless force of chaos and destruction.

The Darkness II breaks out of the sea of conventional first-person shooters with its fervid Quad-Wielding gameplay, which will allow players to slash, grab, and throw objects and enemies with their Demon Arms while simultaneously firing two weapons. The game is layered with the use of dark versus light, steeped in deep and twisted storytelling, and engulfed in stylistic violence that is visualized through a hand-painted graphic noir technique that stays true to its comic book origins.

“The Darkness II is a well of dark and imaginative violence, and it’s a stylized and beautiful nightmare,” said Christoph Hartmann, president of 2K. “The Darkness II continues the 2K Games tradition of delivering quality, innovative games that are filled to the brim with atmosphere and deep storytelling. The game takes a unique stance on fighting in the dark versus light. Combined with the arsenal of weapons at Jackie’s disposal and the gruesome attacks of the supernatural Demon Arms and Darkness powers, we’re proud to announce another title that delivers on our core values of creating games for gamers.”

The Darkness II will feature award-winning comic book writer, Paul Jenkins, who will provide a tightly integrated narrative that weaves dark humor with hardcore tenderness.

Take a step back from the familiar and comfortable, and prepare to embrace The Darkness.

It’s been two years since Jackie Estacado, now the Don of the Franchetti crime family, used The Darkness to kill the men responsible for his girlfriend’s murder. He’s been unable to shake the memory of Jenny’s death since bottling up his supernatural power, and now The Darkness wants out. A sudden, unprovoked attack on Jackie’s life heralds the start of a full-scale mob war, which has clearly been orchestrated by some outside force. The botched attempt opens the door for The Darkness to reemerge, and sets Jackie on a journey to hell and worse, as he unravels the mystery behind the attack and the motivations of The Darkness itself.

“Sometimes that whooshing sound you hear is that of comic fans holding their collective breath,” said Marc Silvestri, founder and CEO of Top Cow Productions and co-creator of The Darkness comics. “So often disappointed when a favorite character gives birth to a lame movie or video game, us fans have come to expect the worst. And sometimes we get it. But not with The Darkness II. Yeah, call me biased, but this second installment of Jackie Estacado’s epic saga is – in my humble opinion – one of the most brutally cool games I’ve ever played. 2K Games hammered this one out of the park.”

The Darkness II is not yet rated by the ESRB. For more information on The Darkness II, please visit www.embracethedarkness.com.

2K Games is a division of 2K, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO).


Dodany obrazek

Ja jedynki nigdy nie ukończyłem, loadingi zabiły tę grę dla mnie. Oby tym razem tak nie było. Gra też ma bardziej komiksowy wygląd.
  • 0

#18 AdamekPL Napisany 08 lutego 2011 - 15:53

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Jedynka to jeden z najlepszych FPSów w jakie miałem okazje grać, na tej generacji. Może nie tyle gameplay stał na tak wysokim poziomie (chociaż był bardzo przyjemny), to klimat był wyśmienity. Wiele momentów zapadło mi w pamięć, więc ogłoszenie kontynuacji to świetna wiadomość.
  • 0

#19 ACZ Napisany 08 lutego 2011 - 15:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Na forum chyba już jest temat o grze.
Ja na grę czekam, jedynka była kozak.
  • 0

#20 Shinigami Napisany 08 lutego 2011 - 16:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Screen okropny, ale wreszcie mamy jakieś pewne informacje. Czekam z niecierpliwością.

Szkoda tylko, że poszli w stronę bezpośredniej kontynuacji,
Spoiler

  • 0

#21 117 Napisany 08 lutego 2011 - 16:11

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Niestety dokonania dewelopera pokazuja, ze mozemy spodziewac sie cholernie odtworczej gry. Chociaz po 4 latach... moznaby zagrac. Umiarkowany optymizm z mojej strony.
  • 0

#22 Shinigami Napisany 08 lutego 2011 - 16:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Niech fabuła będzie dobra, resztę przeżyję nawet na słabszym poziomie.
  • 0

#23 Cudak Napisany 08 lutego 2011 - 17:30

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Warto nadal zagrać w jedynkę? Gra zawsze mnie ciekawiła, ale jakoś nigdy nie sprawdziłem...
  • 0

#24 117 Napisany 08 lutego 2011 - 17:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie pytaj tylko graj... zmasakruje cie


  • 0

#25 Cudak Napisany 08 lutego 2011 - 17:37

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Jaka kryptoreklama bloga :cf:
  • 0

#26 cwany-lis Napisany 09 lutego 2011 - 11:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
liczę mocno na powrót do pseudo-frontu z I wojny światowej - po tym co zaserwowała mi część pierwsza ostro, na poziomie wręcz akademickim zachęciła mnie do zapoznania się w tym konfliktem - a mówiom że gry nie uczom 1111!!!
  • 0

#27 ACZ Napisany 16 lutego 2011 - 12:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Mike Patton powróci. Świetnie.
http://www.ps3site.p...rkness-2/64133/
Dodany obrazek
  • 0

#28 Gość_Taikun_* Napisany 16 lutego 2011 - 12:49

Gość_Taikun_*
  • Goście
czychu ty czytasz coś poza ps3site ?
  • 0

#29 cybercotlet Napisany 16 lutego 2011 - 13:17

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Pewnie skład domestosa
  • 0

#30 Gość_gofrowsky_* Napisany 20 lutego 2011 - 20:31

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Wątpię, pewnie jak już idzie to bierze laptopa i sobie czyta ps3site, potem z włączoną stroną odkłada laptopa na czerwoną poduszkę do kapliczki i składa modły.
  • 0



Inne z tagami: