Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tales of the Abyss

Bandai Namco 3DS PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Raikoh Napisany 09 lutego 2011 - 18:34

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Gra z PS2 trafi także na 3DS. Kiedy? Wiosna 2011 to data dla Japonii, choć nie dokładna to chociaż jest- NA czy EU nawet takiej jeszcze nie ma. Myślę, że to do czasu. Pojawiło się nowe info w Famitsu, także zapraszam do przeczytania.

* Characters, backgrounds and other art elements have seen little in the way of changes from the PS2 original.
* Load times have been improved.
* The game doesn't delete any of the character voice.
* The 3DS version is based off the PS2's US version, meaning it will have some elements that are new for Japanese players.
* There are new elements as well, but they're taking care to not to add too much,
* The game will have pretty much the same feel of play control as the PS2 version.
* Events are wide screen, battles are 3D.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 06 kwietnia 2018 - 11:20

  • 0

#2 kafei Napisany 11 lutego 2011 - 20:51

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Bardzo chciałbym się mylić ale i tak nie wyjdzie w Europie. Może w USA ale i tak będzie blokada regionalna. Czasami myślę, że Bamco celowo robi porty czy remake'i tylko po to, żeby ludzie po raz kolejny byli rozczarowani, że nie wyszły na zachodzie.
  • 0

#3 Gość_Kazuo_* Napisany 12 lutego 2011 - 11:30

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Potem się dziwią, że gracze przerabiają konsole. Sam do dzisiaj nie zagrałbym w to jedne z najlepszych jRPG, gdybym swego czasu nie zmodował sobie ps2. Bynajmniej nie żałuję, niech się walą na pyski z tą swoją polityką nie wydawania takich gier poza Japonie.
  • 0

#4 Kaxi Napisany 12 lutego 2011 - 12:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
wydaje mi sie ze na poczatku zycia konsoli sa wieksze szanse na swiatowa premiere, potem pewnie z lokalizacjami bedzie ciezej
  • 0

#5 kafei Napisany 28 kwietnia 2011 - 16:24

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Dodany obrazek

Jednak wyjdzie w USA.

EDIT: W Europie też: http://www.uk.namcob...ss/nintendo-3ds
  • 0

#6 ACZ Napisany 23 lipca 2011 - 15:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Trailer:

  • 0

#7 Tawotnica Napisany 04 maja 2012 - 09:41

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Sprawiłem sobie wczoraj tego kotleta, bo nie grałem wcześniej w żadną odsłonę Talesów, jrpga żadnego na horyzoncie nie widać (przynajmniej nie w najbliższym czasie) i do E3 posucha, jeśli chodzi o nowe gry. Cena na portalach aukcyjnych to jakieś przegięcie. Rozumiem niski nakład, ale w sklepie elektronicznym w NRD za 36 jurków wyrwałem, czyli normalną cenę nówki na 3DSa.
Po godzince pozytywne wrażenie na mnie zrobił efekt 3D, miejscówki mają przez to bardzo ładną głębię. Trochę się zawiodłem, że nie ma pełnego VA. To w szczególności przeszkadza podczas skitów, gdzie jeszcze muzyka w tle zostaje wyciszona i zostajemy z dwoma obrazkami twarzy i smugą tekstu...
  • 0

#8 MaxVarEmreis Napisany 07 maja 2013 - 09:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Tawot, skończyłeś gre?? Warto się zainteresować??


  • 0

#9 Tawotnica Napisany 07 maja 2013 - 09:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Tawot, skończyłeś gre?? Warto się zainteresować??

Po 16-17h zrezygnowałem, mimo że lubię jRPGi ToTA mnie nie wciągnął. Naiwna fabuła, wkurzający pokemon, dziwaczny (pewnie dla niektórych unikatowych i fajny, dla mnie przeciwnie) system walki. Nie polecam. Jak masz ochotę na coś w stylu anime to czekaj jeszcze chwilkę na gierki Atlusa.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 07 maja 2013 - 09:57

  • 0



Inne z tagami: