Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry HD Collection

Capcom PS4 PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
296 odpowiedzi na ten temat

#31 Zwyrol Napisany 04 listopada 2011 - 14:03

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Strasznie słabo to wygląda, ale i tak wezmę pierwszą część, jeśli będzie do kupienia oddzielnie.


  • 0

#32 Shinigami Napisany 04 listopada 2011 - 16:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wygląda dokładnie tak, jak miało wyglądać, czyli jest wysoka rozdzielczość przy braku innych zmian w grafice. Przecież to nie remake. Fajnie, że druga wersja trójki. Nigdy jej nie kupiłem i dlatego może wezmę kolekcję.
  • 0

#33 enoce Napisany 05 listopada 2011 - 10:22

enoce

    Pikachu

  • Narybek
  • 65 Postów:
Mnie najbardziej interesuje z tego zestawu 1, ale całość zakupię...

Czekam na zapowiedź Onimusha HD... i mam nadzieję, że to nastąpi szybciej niż sądzę...
  • 0

#34 ACZ Napisany 05 listopada 2011 - 20:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
ja bym na onimushe nie liczyl. pierwsze 2 czesci mialy prerenderowane tla, a nie w 3d, wiec moze byc problem z podbiciem rozdzialki i aby taką kolekcje przygotowac.
  • 0

#35 Zwyrol Napisany 05 listopada 2011 - 20:47

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Capcom leci w ch*ja i tyle. DMC już lepiej wygląda na dobrym CRT, to co oni zrobili szpeci tylko te gry. A pre-renderowane tła mogą miażdżyć. Wystarczy zobaczyć jak na emulatorze wygląda RE Remake.


  • 0

#36 Shinigami Napisany 19 stycznia 2012 - 23:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Cziki cziki, acziki:

http://www.xbox360ac...n/achievements/

Zamiast rzech calaków jest jeden z 99 acziwami ;D W sumie nie takie złe i nie wymagają przejścia wszystkiego na 100%. Jedynie co problemy będą z DMD w każdej i Bloody Palace.
  • 0

#37 oranje Napisany 19 stycznia 2012 - 23:44

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
MGS 2 i 3 też mają wspólne acziki, a na ps3 są 2 oddzielne platyny. W wypadku aczików jest to bez róznicy, ale przy trofeach już nie.
  • 0

#38 ACZ Napisany 19 stycznia 2012 - 23:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
co za debilizm, w skladance mgs tez chyba bedzie jeden calak/platyna.
  • 0

#39 ACZ Napisany 19 stycznia 2012 - 23:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

W wypadku aczików jest to bez róznicy, ale przy trofeach już nie.

no nie jest bez roznicy, bo jak na ps3 sa 2 platyny to na x360 powinno byc 2 razy po 1000 punktow.
  • 0

#40 oranje Napisany 19 stycznia 2012 - 23:46

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
A to nie są tak punkty dobrane, aby od razu 2000 wpadało?
  • 0

#41 Shinigami Napisany 19 stycznia 2012 - 23:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
W MGS są dwie platyny - dzielona dla 2 i 3 oraz oddzielna dla PW.
  • 0

#42 Zwyrol Napisany 19 stycznia 2012 - 23:47

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Powinien być pucharek za przejście bez użycia żadnych itemów.
  • 0

#43 Shinigami Napisany 19 stycznia 2012 - 23:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Po co, skoro każdy tak gra?
  • 0

#44 ACZ Napisany 19 stycznia 2012 - 23:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

A to nie są tak punkty dobrane, aby od razu 2000 wpadało?

nie, w linku sziniego masz, że jest tylko 1000.

ogolnie tej kolekcji i tak nie planowalem kupowac.
  • 0

#45 Nyjacz Napisany 19 stycznia 2012 - 23:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Shini, ja tak długo nie grałem w slashery (bo nie ma w co), że teraz jak gram w Bayonettę, to nie umiem grać. Swoją drogą, najbardziej napalam się na DMC2 z tej kolekcji, bo to jedyna część, w którą nigdy nie grałem (jedynkę przeszedłem, trójkę liznąłem, czwórkę ograłem mocno kilka razy).
  • 0

#46 Zwyrol Napisany 19 stycznia 2012 - 23:51

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Po co, skoro każdy tak gra?


Nie, lamusy np w 1 części używali untouchables i holy water. :cf:
  • 0

#47 ACZ Napisany 19 stycznia 2012 - 23:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
ja wszystkie czesci przelazlem, a dwojke 2 razy, bo tam byly chyba 2 plyty oddzielne do kazdej postaci.
  • 0

#48 Spuczan Napisany 19 stycznia 2012 - 23:55

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

Shini, ja tak długo nie grałem w slashery (bo nie ma w co), że teraz jak gram w Bayonettę, to nie umiem grać. Swoją drogą, najbardziej napalam się na DMC2 z tej kolekcji, bo to jedyna część, w którą nigdy nie grałem (jedynkę przeszedłem, trójkę liznąłem, czwórkę ograłem mocno kilka razy).


Podobno reszta świata mówi, że nie masz czego żałować. Sam też w tą część nigdy nie grałem i jakoś mnie nie ciągnie do niej.
  • 0

#49 Shinigami Napisany 19 stycznia 2012 - 23:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jedyna część, w której zdarzyło mi się użyć przedmiotów, to 3 albo 4. Pamiętam, że w którejś z nich kary za to były praktycznie niestniejące. Poza tym, po latach ciekawiło mnie jak wygląda użycie wody święconej :olo:

Nyu, to jest zrozumiałe. Ja nie włączę konsoli przez tydzień i już mi palce nie nadążają za tempem w MvC. Dlatego też jak już rzucę w cholerę grę wymagającą sporej koordynacji (jak właśnie slashery), to rzadko do niej wracam. Taką Bayo przeszedłem tylko raz, bo później inne gry były i w ogóle :|

Dwójka jest grą w stylu Devil may Crap. Wystarczy zmienić jej nazwę i już wychodzi z tego całkiem przyjemna sieczka. Po prostu słabe z niej DMC, ale warto zagrać. Choćby po to, żeby zobaczyć początki patentów, które ewoluowały później w trójce. No i Dante ma tam nielichą stylówę.
  • 0

#50 ACZ Napisany 20 stycznia 2012 - 00:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
w dwojce bardziej oplaca sie strzelac niz szlachtowac, przepałerzyli bronie, tak tę częśc zapamietalem.
  • 0

#51 Nyjacz Napisany 20 stycznia 2012 - 00:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Mi się wydaje, że DMC2 jest zbyt mocno krytykowany (zastrzegam, że mogę się mylić, bo nie grałem), bo po gameplayach widzę, że chodzi właśnie o to, co mówisz. Nie ma tam jakiejś totalnie złej rzeczy, ale seria zaliczyła regres i zaprezentowała kiepski design. Wszystko inne wydaje się być po prostu fajne.

A tak w ogóle, to Dante Must Die serio jest aż tak pokręcony? W której części? Tam są w ogóle NG+? Bo w DMC4 wystarczyło, żeby na chama ukończyć oczywiście, czasem pograć w łatwiejsze etapy, by nazbierać "apteczek" (ja tak nie zrobiłem, DMD przeszedłem do połowy bez takich akcji i mnie znudziło, bo wcześniej już trzy razy grę ukończyłem).

W ogóle, DMC4 jest strasznie fajny i wspominam go bardzo miło. Nie pamiętam nawet, czemu nie był dla wielu awesome.
  • 0

#52 Shinigami Napisany 20 stycznia 2012 - 00:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Bo był backtracking. Ja tam wolę czwórkę od trójki, bo dla mnie w grach zawsze rozwinięcie systemu > wszystko inne, ale w retrospekcji mogę się zgodzić z tym, że poprzednie były lepiej przemyślane w projektach miejscówek, bo ciągle działo się coś nowego. A że walczyło się kilka razy z tymi samymi bossami? Nic nowego. No i humor i cała otoczka były fpytencję.

DMC chyba najtrudnijeszy był w jedynce. Ogólnie poziom trudności jak dla mnie spadał z każdą częścią. Przecież kiedy czytam, że hard w europejskim DMC3 to very hard z japońskiej, to mi się śmiać chce, bo to był mój podstawowy poziom trudności w tej grze.
  • 0

#53 Nyjacz Napisany 20 stycznia 2012 - 00:19

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
No ciekawy mnie jak to będzie, jak wreszcie zrobię swój kontakt z tą serią takim, jaki chciałem zrobić od dawna. Zawsze byłem fanem serii, ale ominęła mnie dwójka, a trójki nie dokończyłem, bo zacząłem grać w co innego i tak już zostało. Dlatego mogę powiedzieć, że jestem fanem tylko dwóch części, więc czas nadrobić drugą połowę. Cykorzę trochę przed DMD, ale zobaczymy. Sam nawet nie wiem, czy bardziej czekam na odnowienie pięknych wspomnień z pięknym DMC1, czy poznanie wreszcie tego cholernego DMC2.

Dla mnie DMC4 jest cholernie dobry. Mimo, że Nero nie jest taki fajny, backtracking faktycznie dawał się we znaki, to więcej wad nie uświadczyłem. Bossowie ekstra, Dante był najlepszą swoją wersją, grafika rewelacyjna, styl walki też. Może bluźnię, ale czekam na DmC, bo wiem, że z powodu samego settingu, designu i innych pierdół będzie podobał mi się bardziej od Bayonetty, która jest fajną grą (jestem dopiero w 5 etapie), ale kicz jest niestylowy (w DMC stylowy).
  • 0

#54 Zwyrol Napisany 20 stycznia 2012 - 01:15

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

w dwojce bardziej oplaca sie strzelac niz szlachtowac, przepałerzyli bronie, tak tę częśc zapamietalem.


Zgadza się, tak praktycznie wszystkich bossów bez problemu dało się pocisnąć, zwłaszcza po zdobyciu dwóch pistoletów maszynowych. Miecz w tamtej części był jakoś wyjątkowo osłabiony.

Mimo, że Nero nie jest taki fajny



Z wyglądu i zachowania zgadza się, ale w walce co innego. Przecież ta łapka miała niesamowity power, tego wielkiego szefa (Berial, czy jak tam się zwał) Nero pięknie docisnąć do gleby za łeb. Przejście na Dante już tak fajne nie było (animacje praktycznie żywcem wyjęte z DMC3), do tego za długo musiał klepać zwykłe pokraki, które Nero miażdżył bardzo szybko.
  • 0

#55 Nyjacz Napisany 20 stycznia 2012 - 15:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Tylko o design i samą postać mi chodziło, bo walka Nero sprawiała mi większą frajdę od mieczyka Dante.
  • 0

#56 Spuczan Napisany 25 stycznia 2012 - 23:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:
Nero stawiam w tym samym szeregu co Raidena. Taki tam niepotrzebnie wprowadzony bohater. No ale jest i się nim gra. Ale MGS2 i DMC4 bez nich na pewno nie były by gorsze.
  • 0

#57 Zwyrol Napisany 26 stycznia 2012 - 14:42

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
DMC4 akurat byłoby dużo gorsze bez Nero, bo wtedy dostalibyśmy najzwyklejszą kopię trójki, a tak gra się nim zupełnie inaczej i wprowadza jakiś powiew świeżości.
  • 0

#58 Spuczan Napisany 02 lutego 2012 - 21:19

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

DMC4 akurat byłoby dużo gorsze bez Nero, bo wtedy dostalibyśmy najzwyklejszą kopię trójki, a tak gra się nim zupełnie inaczej i wprowadza jakiś powiew świeżości.


Zamiana białowłosego ludzika w czerwonym kubraczku na ludzika w czerwonym palcie i białymi włoskami jest powiewem świeżości :lol:

Już lepiej jakby zmienili wygląd Nero albo dali tylko Dantego jako głównego bohatera ewentualnie wrzucili postać która była by naprawdę czymś/kimś nowym.
  • 0

#59 Shinigami Napisany 02 lutego 2012 - 21:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Grałeś w ogóle w tę grę czy widziałeś na jutubie?

Edit:
Aha, no tak.
  • 0

#60 Zwyrol Napisany 02 lutego 2012 - 23:18

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:


Zamiana białowłosego ludzika w czerwonym kubraczku na ludzika w czerwonym palcie i białymi włoskami jest powiewem świeżości :lol:

Już lepiej jakby zmienili wygląd Nero albo dali tylko Dantego jako głównego bohatera ewentualnie wrzucili postać która była by naprawdę czymś/kimś nowym.


No tak, bo w walce przecież nie ma żadnej różnicy. :olo:
  • 0



Inne z tagami: