Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry HD Collection

Capcom PS4 PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
296 odpowiedzi na ten temat

#61 ACZ Napisany 01 kwietnia 2012 - 19:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
7.5/10 od IGN
  • 0

#62 Zwyrol Napisany 04 kwietnia 2012 - 17:27

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Po 10 minut z każdej części

DMC1



DMC2



DMC3


  • 0

#63 BigBoss1982 Napisany 09 kwietnia 2012 - 23:04

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
DMC 1 to jedna z najlepszych gier ever, DMC 3 było udane, ale do jedynki dużo brakowało, DMC 4 również nieźle, mnie bardziej od 3jki się podobało, a co do DMC 2 ... aż nie wierzę, że po takiej jedynce zrobili takie gówno :/ nie wiem naprawdę, ta gra wygląda tak jakby nikt nie miał na nią żadnego pomysłu i po prostu na kolanie codziennie ktoś robił kawałek kodu, wszystko tam jest ohydne, grafika, gameplay, wrogowie, wszystko.
  • 0

#64 Lady Luck Napisany 10 kwietnia 2012 - 11:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Gameplay w DMC2 wcale nie był taki zły, w każdym razie moim zdaniem. Sterowanie, wyprowadzanie combosów itd. było zupełnie w porządku.
Reszta była niestety dużo słabsza. DMC2 na samym początku miało potencjał na bycie bardzo fajną grą. A później się zyebauo :(
  • 0

#65 BigBoss1982 Napisany 10 kwietnia 2012 - 16:54

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Ja to podsumuję inaczej :) Walka z demonicznym czołgiem, helikopterem i jakimiś dziwnymi szaroburymi potworami :)
  • 0

#66 Lady Luck Napisany 11 kwietnia 2012 - 09:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Otóż to :fp:
  • 0

#67 kowal Napisany 28 marca 2013 - 23:21

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

da się kupić/ściągnąć tylko pierwszą część?


  • 0

#68 Shinigami Napisany 29 marca 2013 - 00:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nie.


  • 0

#69 Spuczan Napisany 29 marca 2013 - 07:07

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Jedyna część, w której zdarzyło mi się użyć przedmiotów, to 3 albo 4. Pamiętam, że w którejś z nich kary za to były praktycznie niestniejące. Poza tym, po latach ciekawiło mnie jak wygląda użycie wody święconej :olo:
 

 

Ja do tej pory nie wiem jak to wygląda :D


  • 0

#70 Shinigami Napisany 29 marca 2013 - 11:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Taka fala uderzeniowa rozchodzaca sie we wszystkie strony od Dantego, o ile mnie pamiec nie myli.
  • 0

#71 Zwyrol Napisany 29 marca 2013 - 15:14

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

W jedynce była jeszcze gwiazdka untouchables, ale potem już wywalili.  Co do holy water, to kiedyś w pierwszej części na phantoma tego użyłem w ciasnym korytarzu, gdy zaczynał gonić bohatera. :ph34r: 


  • 0

#72 Kazuo Napisany 08 kwietnia 2013 - 01:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Piszę tutaj, bo nie chce mi się specjalnie zakładać tematu.

 

 

Pięknie rozwalony Berial. Karwaszon, z nudów odpaliłem sobie ten filmik po czym od razu poleciałem na allegro kupić giercę. Jednak jedyne prawdziwe DMC to tylko te od Capcom :blush:


  • 0

#73 c0r Napisany 21 maja 2014 - 17:37

c0r

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:

Napisze ktoś roadmap do DMC 2?

 

Celuję w platynę i nie jest trudno, ale jestem nowy w serii i czuję się przytłoczony znajdźkami, wielokrotnym przechodzeniem. W slashery jestem dobry.

 

Obecnie jestem chyba w 8 rozdziale kampanii Dantego na normal, potem robię tę laskę na normal, potem dantego i laskę na hard, potem dantego i laskę na DMD? plus znajdźki i grindowanie orbów?

 

może są jakieś kody żeby odblokować? bloody palace trudny?


  • 0

#74 kowal Napisany 22 maja 2014 - 12:01

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

Można kupić tylko pierwszego DMC HD na płycie lub w wersji cyfrowej?


  • 0

#75 michalmarek77 Napisany 22 maja 2014 - 12:13

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Nie mozna, ale kolekcja jest tak smiesznie tania, ze nawet gdyby bylo mozna, byloby to bez sensu /tym bardziej, ze DMC 3 to highlight tej kolekcji..../


  • 0

#76 Kazuo Napisany 03 czerwca 2014 - 01:11

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Napisze ktoś roadmap do DMC 2?

 

Celuję w platynę i nie jest trudno, ale jestem nowy w serii i czuję się przytłoczony znajdźkami, wielokrotnym przechodzeniem. W slashery jestem dobry.

 

Obecnie jestem chyba w 8 rozdziale kampanii Dantego na normal, potem robię tę laskę na normal, potem dantego i laskę na hard, potem dantego i laskę na DMD? plus znajdźki i grindowanie orbów?

 

może są jakieś kody żeby odblokować? bloody palace trudny?

 

Jedyne denerwujące trofiki w tej grze, to te za wymaksowanie wszystkich broni oraz za ukończenie Bloody Palace. Polecam obczaić na YT filmik jak koleś farmi red orby, bez tego ani rusz. Natomiast Bloody Palace, to największe g*wno w tej grze, koniecznie wykup wszystkie itemy ze sklepu i módl się, żeby Ci ich wystarczyło na 2-3 godziny tej wkurzającej mordęgi. Ja BP zrobiłem jako Dante (na szczęście do platyny nie trzeba ukończyć tego trybu Lucią) i w sumie na styk mi się udało.
 


  • 0

#77 Bzduras Napisany 15 stycznia 2015 - 09:27

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Kupione w styczniowej promocji, DMC3 odpalony na dwie godzinki (dzisiaj może uda się trzasnąć jakąś dłuższą sesję) i ta gra nic się nie zestarzała :^^: Wręcz przeciwnie, kombinacja gęstego klimatu, dobrej fabuły i nadal całkiem dobrego systemu walki spisuje się na medal w czasach DmC i cudownych jako gry przygodowe, ale ubogich jako slashery kolejnych częściach God of War. Jasne, MGR:R to systemowo slasher idealny w mojej opinii i absolutny numer jeden, ale trzeci Devil nie ma się czego przy nim wstydzić. Jest moc, nadal z ręką w gaciach oglądam te absurdalne cutscenki (i utwierdzam się w przekonaniu, że znam je na pamięć), nadal mam ochotę wykręcać lepsze czasy, oceny, zbierać więcej orbów i zrobić z Dantego maszynę do zabijania porównywalną do tej, którą był za czasów PS2. Jeez, Capcom, seria DMC najlepiej czuje się w gotyckich klimatach owianych mrokiem - widać to jak na dłoni szczególnie w dzisiejszych czasach. Oby kolejna część serii zaliczyła powrót w glorii, chwale i w blasku Kamiyii, który - bądź co bądź - miał najlepszy koncept na całą serię i prowadził ją w dobrym kierunku.


  • 2

#78 Spuczan Napisany 15 stycznia 2015 - 18:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

A teraz pomyślmy sobie wszyscy o ile lepszy byłby MGR:R gdyby był wzbogacony o takie elementy jak zbieranie kluczy i orbów. Oczywiście  znajdźki były by adekwatne do świata MGR. Eh pomarzyć zawsze można. No i mogliby popracować nad pojedynkami z bossami.


  • 1

#79 Bzduras Napisany 15 stycznia 2015 - 20:47

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Wrzucić mechanikę z MGR:R (cancele, szybkie dashe, łączenie combo i Blade Mode) w świat DMC3 = Bzduras umiera z nadmiaru orgazmu.

 

Wracam do gry, platyna sama się nie zrobi ;)


  • 0

#80 Kazuo Napisany 15 stycznia 2015 - 22:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No nie wiem, Blade mode i system walki oparty na blokowaniu średnio by tu pasowały. DMC to przede wszystkim mega dynamiczna i ultra efektowna rzeźnia, a cały skill opiera się na budowaniu paska stylu i błyskawicznych unikach. Już bardziej pasowałoby tu rozwiązanie z Bayonetty z tym chwilowym slow-motion podczas uskakiwania przed atakami. Zgadzam się natomiast w 100%, że gotycki klimat idealnie pasuje do tej serii - niby Limbo z DmC też miało swój charakter, ale to jednak nie było "TO", zbyt kolorowo i industrialnie jak na Devila. Kurde, niech Capcom sprzeda licencję ludziom z Platinum Games, Ci z kolei niech sobie odpoczną od Bayo i chyba wszyscy będą szczęśliwi.


  • 0

#81 Shinigami Napisany 16 stycznia 2015 - 07:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Rising przecież nie jest postawiony na blokowaniu, a ofensywnym parowaniu ciosów. To samo przecież już w Devilach próbowano. Ale zgadzam się, że nie ma co mieszać, niech gry zachowają swoje tożsamości.


  • 0

#82 Bzduras Napisany 16 stycznia 2015 - 07:49

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Taki eksperyment byłby mieszanką wybuchową, ale i tak sen się nie ziści ;)

 

Pany, pytanie: przez przypadek niechcący wybrałem Golda zamiast Yellow - da się to jakoś zmienić przy kolejnych przejściach? W zasadzie i tak nie korzystam z żółto-złotych orbów, ale jest jakiś trofik za grę na żółciaku.

 

Odpowiedź dla zainteresowanych: nie da się, więc jakieś 7 godzin gry w plecy... I'M NOT EVEN MAD :^^:


Ten post był edytowany przez Itachi dnia: 16 stycznia 2015 - 13:52

  • 0

#83 Sylvan Wielki Napisany 22 stycznia 2015 - 18:45

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:


  • 0

#84 Kazuo Napisany 23 stycznia 2015 - 02:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 12 marca 2015 - 16:56

  • 0

#85 Shinigami Napisany 23 stycznia 2015 - 07:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Slashery to jedyny typ gier, przy których serio widzę różnicę między 30, a 60 fpsami.

Tak bardzo nie tylko.


  • 0

#86 Bzduras Napisany 23 stycznia 2015 - 23:04

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
A jedynka przypadkiem nie chodziła w 50 FPS?
  • 0

#87 Nyjacz Napisany 13 września 2017 - 00:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Ktos ma platyne w tych gierkach? Bo kupowac slashery i nie maksowac, to chyba lepiej juz przejsc na bierki. Jak trudnosc platyn w porownaniu do, nie wiem, Bayonetty, Bloodborne'a czy Soulsow?
  • 0

#88 Bzduras Napisany 13 września 2017 - 05:27

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Kazuo ma, ja mam wywalone na trofiki, choć w trójce byłem jej blisko.

Wszystko zależy od Twojego skilla, jeśli mechanika i przejście gierek na DMD nie stanowi dla Ciebie problemu to platyny są tylko czasochłonne, a nie trudne
  • 0

#89 bartezoo Napisany 13 września 2017 - 13:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Gra jest dużo trudniejsza niż Souls, Bloodborne to zdecydowanie. Ja jestem cienki w skillowe gierki i w takiej trójce na normalu dostawalem wpier.dol.
  • 0

#90 Nyjacz Napisany 13 września 2017 - 13:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
To sie bardzo ciesze. Dawno nie gralem w DMC. Tylko najpierw Ninja Gaiden. Ogolnie nie planuje stricte platyn, ale NG+2 na pewno.
  • 0



Inne z tagami: