Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bully / Canis Canem Edit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
92 odpowiedzi na ten temat

#1 Devil Napisany 07 października 2005 - 15:13

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Pomimio tego że dopiero ujawniono pierwsze informacje o tej grze to ja juz zakladam temat.Piszemy tu o grze Bully.Wg.mnie gra bedzie wymiatac(jak wszystkie ze stajni R* :D )no,ale wy piszcie co o niej sadzicie.
  • 0

#2 cwany-lis Napisany 07 października 2005 - 16:31

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
gra bardzo kontrowersyjna i pewnie dlatego sie sprzeda (darmowa reklama zapewniona :? ), mnie nie kręca masakry w szkołach publicznych ale jeśli gra naprawdę będzie dobrze wykonana a jej największym atutem nie będzie owa kontrowersyjność to może i zagram

ps . Devil Fajfus to chyba twój najdłuższy post na forum :wink:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 07 października 2005 - 19:39

Gość__*
  • Goście
HEheh, slyszalem co nieco o tej grze :D. Wreszcie bede mogl poznecac sie nad starszym rocznikiem :twisted: . Slyszalem tez cos o zdobywaniu dziewczyn i takich tam podobnych :D.
  • 0

#4 Devil Napisany 09 października 2005 - 17:52

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Fajnie że mozna bedzie dreczyc nauczycieli :twisted:
  • 0

#5 Gruby01 Napisany 09 października 2005 - 18:40

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Gierka może być nawet ciekawa, zobaczymy, co nam chłopaki z Rockstar wysmażą na czytniku, w szkole z jednej strony spoko, ale z drugiej może być chwilami nudno no, bo powiedzcie sami, co można robić ciekawego w szkole znęcać się nad nauczycielami to zabawa na krótka metę, podryw to już cos lepszego, ale czy szkoła nie jest za małym polem do zabawy zwłaszcza po tym, co zobaczyliśmy w GTA:SA dla nie których może być mało miejsca do zabawy no, ale zobaczymy, co się tam będzie działo w jednej z najstraszniejszych szkół (pomijając tą z SH tej nic nie przebije :) ) No ale w końcu to Rockstar oni znają się na swojej robocie wiec jestem pełen nadziei, co do tego tytułu.

Pozdro Szacun.
  • 0

#6 Devil Napisany 09 października 2005 - 19:35

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Jeżeli bedziecie wiedziec cos o trailerach piszcie!!
  • 0

#7 Gość__* Napisany 10 października 2005 - 14:42

Gość__*
  • Goście
Eeee, w szkole wcale nei jest tak nudno (przynajmniej u mnie w klasie.

Ciekawi mnie, jak oni to zrobia, jaka bedzie fabula. Bedziemy wykonywali misje, wolna gra, czy jak ? Moze cos na wzor Harrego Pottera, ze trzeba wykonywac misje w szkole, zeby przezwyciezyc kogos ? Jestem bardzo ciekaw tej gry, bo to b. orginalny projekt. Nie moge sie jej doczekac :D
  • 0

#8 Devil Napisany 10 października 2005 - 20:53

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ciekawe czy bedzie można dednąć dyra :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 11 października 2005 - 14:49

Gość__*
  • Goście
Albo podrywac nauczycielki :D.
  • 0

#10 Snoodgrass Napisany 12 października 2005 - 10:11

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Mogę otrzymać jakies linki albo cos nie słyszałem jeszcze o tej grze ale chcę sie o niej dowiedzieć :!:
  • 0

#11 Devil Napisany 12 października 2005 - 10:17

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
wejdz na http://www.rockstar.com tam bedzie troszeczke i trzy foty jak narazie :roll:
  • 0

#12 Gość__* Napisany 12 października 2005 - 14:05

Gość__*
  • Goście
Sieka w w szkole? Moze byc ciekawie :twisted: Mam nadzieje ze ralia srodowiska zostana nalzezycie wykorzystane i nie zabraknie takich patentow jak "teleportacja" frajerow w klopie albo wrzucanie smietnikow na glowy nauczycieli :lol:
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 12 października 2005 - 17:19

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Albo podrywac nauczycielki :D.


:lol: wiedziałem że ktos o tym wspomni, ciekawe czemu :roll: :wink: ja bym chciał bójki szkolne, wymuszanie haraczy i kradzieże cudzego sniadania :twisted: a jako bonus mini gra - strzelanie z rurek/plujek w klasowych konfidentów
  • 0

#14 Gość__* Napisany 12 października 2005 - 17:30

Gość__*
  • Goście
Hehhe... dobre :D. No i obowiazkowo kocenie mlodszego rocznika. Zolnierzyk, zapalki, itp. :D.

Wiadomo w jakim wieku bedziesz nasz bohater ?
  • 0

#15 Devil Napisany 12 października 2005 - 17:49

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Niestety jeszcze nie wiadomo.A wracając do gry-może bedzie można robić innym spłuczki w kiblu :mrgreen:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 12 października 2005 - 18:06

Gość__*
  • Goście
http://www.rockstargames.com/bully/

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#17 Devil Napisany 12 października 2005 - 18:10

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Mam pytanie-czym jest ta czrwona piłka którą trzyma nasz bohater :?:
  • 0

#18 Gruby01 Napisany 12 października 2005 - 18:16

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Mam pytanie-czym jest ta czrwona piłka którą trzyma nasz bohater :?:


Chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Pewnie ktoś grał w kosza albo w cos innego i nasz bohater złapał piłkę i teraz będzie miotał w grających wcześniej kolegów dobre hehe.

Pozdro Szacun.
  • 0

#19 Devil Napisany 12 października 2005 - 18:18

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ciekawe czy będą wożne :D 8)
  • 0

#20 Snoodgrass Napisany 12 października 2005 - 18:18

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
To chyba wygląda jak piłka do zbijaka miałem taką w ręku jest z nylonu u troche miększa od piłki do kosza. No gra żeczywiście zapowida się obiecująco :mrgreen: a na jakie platformy wychodzi :?:
  • 0

#21 Devil Napisany 12 października 2005 - 18:20

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
PS2 i Xbox(360 chyba też)
  • 0

#22 Devil Napisany 13 października 2005 - 13:16

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Mam nadzieje że bedzie taka opcja jak w GTA że nie trzeba robic caly czas misji tylko miec tez czas pochodzic sobie po szkole :wink:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 października 2005 - 14:40

Gość__*
  • Goście
I zakosic biednym dzieciom drugie sniadanko, albo rozwalic kibel :D.

Gra zapowiada sie bardzo ciekawie :D. Bojki na swietlicy, psucie zabawy dzieciom itp. Moze bedzie mozna puszczac smierdzace bomby albo inne "bajery" jakie mieli Weasley'owie :twisted: .


P.S Wozne powinny byc, bo kto bedzie po nas sprzatal
  • 0

#24 Gość__* Napisany 13 października 2005 - 15:24

Gość__*
  • Goście
Interesująca gra... Cieszy mnie, że Rockstar mimo, że ma już po tych wszystkich GTA cholernie przechlapane, ma to gdzieś i idzie dalej swoją ścieżką. Respect niggaz!
  • 0

#25 Devil Napisany 18 października 2005 - 21:39

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Jak macie to dawajcie linki do fajnych stron o Bully :D
  • 0

#26 Gruby01 Napisany 19 października 2005 - 15:56

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Ciekawe ile ta gra spełni waszych oczekiwań. Oby spełniła wszystkie. A wiadomo, jaka to będzie szkoła mam tu na myśli czy to będzie podstawówka czy może liceum a może studia :?:

Pozdro Szacun.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 19 października 2005 - 20:33

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje, ze wszystkie :D

Po screenach wnioskuje, ze to ostatnia klasa podstawowki albo pierwsza gimnazjum patrzac na nasz system.
Widzieliscie herb szkoly, do ktorej uczeszcza nasz bohater ? Widac co to za szkola :D
  • 0

#28 AVErsiv Napisany 07 stycznia 2006 - 11:24

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
a moim zdaniem bedzie to glupia gra dla nie wyzytych guwniazy ktorzy w szkole zawsze obrywali.

nie czekam na nowe wytwory chorej zerujacej na najnizszych instynktach wyobrazni naszych anglojezycznych kolezkow.


wole gry typu KAY czy KAMEO :P
  • 0

#29 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 14:35

Gość__*
  • Goście
A ja czekam na ta gre. Wkoncu bede mogl robic to na co nigdy nie odwazylbym sie zrobic w szkole :P. klepnac nauczycielke w tylek, rzucic krzeselkiem w kumpla, ciagnac kolezanki za warkoczyki :D. Jestem bardzo ciekawy tej gry.
Wiadomo juz kiedy premiera ?
  • 0

#30 AVErsiv Napisany 07 stycznia 2006 - 16:22

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

A ja czekam na ta gre. Wkoncu bede mogl robic to na co nigdy nie odwazylbym sie zrobic w szkole Razz. klepnac nauczycielke w tylek, rzucic krzeselkiem w kumpla, ciagnac kolezanki za warkoczyki Very Happy. Jestem bardzo ciekawy tej gry.
Wiadomo juz kiedy premiera ?



czyli dokladnie to co ja napisalem :|

gry tego typu dostepne dla malolatow to zeczywiscie porazka nieprzecietna tym bardziej ze zazwyczaj sa strasznie latwe , i pelno tajnych kodzikow w necie
  • 0