Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bully / Canis Canem Edit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
92 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 17:28

Gość__*
  • Goście
z racji tego że lubie nakopywanki zagram chetnie w bully, pytanie mam kiedy gra sie pokaze na xboxa?
  • 0

#32 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 18:27

Gość__*
  • Goście

gry tego typu dostepne dla malolatow to zeczywiscie porazka nieprzecietna tym bardziej ze zazwyczaj sa strasznie latwe , i pelno tajnych kodzikow w necie


Przeciez nikt nie karze grac Ci w ta gre. Zobacz, ze gry brutalne ciesza o wiele wiekszym powodzeniem niz jakies pierdolkowate przygodowki. Lepiej wyzyc sie na grze niz w zyciu, nie ?

A pozatym gra nie jest dla malolatow, bo pewnie bedzie +18. Ale kto na to patrzy :P
  • 0

#33 AVErsiv Napisany 07 stycznia 2006 - 20:11

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

A pozatym gra nie jest dla malolatow, bo pewnie bedzie +18. Ale kto na to patrzy Razz



a znasz jakiegos malolata z komputerem ktory niegral na kodach w GTA ?? bo ja nie :/

i tak jak mowilem nikt mnie nie zmusza do grania w gry brutalne i juz na pewno nie twierdze ze brutalnosc a raczej smierc w grze jest zla !

tylko kwestia jak ona jest podana !! bo to w jaki sposob rokstar sie wbija na rynek jest kary godne ! robia gry latwe jak cholera z mozliwoscia chioterowania i daja je dzieciakom ! ktore sa spragnione mordowania.
np takie tenchu tam jest obcinanie glowek i tak dalej ale powiedz mi ilu guwniazy gra w ta gre ? no wlasnie no i oczywiscie sama forma tenchu a gier od rokstar to juz zupelnie inne bajki .....

a ze sie przygodowki slabiej sprzedaja niz durnoty pokroju BULLY to juz inna sprawa i zalezna wlasnie od tego ze wiekszosc jelopow woli skopac wirtualnego gostka wyobrazajac sobie ze to ich przesladowca ze szkoly nizli pomedytowac czy juz od biedy pograc w mila i fajna kolorowa przygodowke .
  • 0

#34 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 20:38

Gość__*
  • Goście

wiekszosc jelopow woli skopac wirtualnego gostka wyobrazajac sobie ze to ich przesladowca ze szkoly

Wiekszosc co nie znaczy ze wszyscy (chociaz mi to "wiekszosc" tu troche niepasuje ale mniejsza o to) ja np. lubie grac w Manhunta ale tak samo jak w Manhunt pogralbym w Ico lub Beyond Good&Evil. Jestem jelopem? A granie np. w Bully tylko w celu wyzycia sie na wyobrazonym przez siebie przesladowcy ze szkoly jest glupie. :wariat:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Aversiv, ja sadze ze tu nie chodzi o to, ze te gry sa dla jelopow. One sa po to, zeby sie po prostu wyzyc. To sa takie odprezajace, odmozdzone napierdalanki, w ktorych ta brutalnosc ma dawac przyjemnosc i satysfakcje, zeby mozna sie bylo zrelaksowac. Przeciez nie kazdy kto gra w Bully czy GTA jest jelopem i debilem. Wedlug takiego toku myslenia kazdy kto gra w Tenchu, czy ICO jest superhiper geniuszem, a ci od God of War sa debilami bo graja w gre zeby sie zrelaksowac, a ze robia to zabijajac, to juz inna sprawa.
  • 0

#36 AVErsiv Napisany 07 stycznia 2006 - 23:29

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
przyznaje ze slowo jelop nie do konca tu pasuje , ale raczej chodzilo mi ote osoby ktore excytuja sie grami tego typu.
jezeli ktos z was gral w MAFIE i GTA i wybiera GTA to albo niezna angielskiego albo poprostu jest troszkie iny niz ja :|

i niby gry podobne a jednak dzieli je ocean ! to samo jest z wyzyciem sie zgadzam sie ze wyzycie sie jest dobre ale np takie jakie proponowalo pierwsze dead to rights gdzie poziom trudnosci sprawial ze mozna bylo rozladowac frustracje i jednoczesnie miomo zabicia setek przeciwnikow nie popasc w rutyne i ziewajac nie zabijac tysiecznego wroga.

chdz mysle ze to juz zupelnie inny temat, a ja zupelnie nie potrzezbnie rozbuchalem tu ten watek tym bardziej ze Bully wydaje sie byc poprostu kolejna idiotyczna i co gorsza zla gra ale przeciez panom z R natym zalezy musza trzymac fason :P
  • 0

#37 Gość__* Napisany 08 stycznia 2006 - 13:45

Gość__*
  • Goście
Bo widzisz Rockstar, nie tworzy gier wybitnie ambitnych czy poruszajacych. Oni tworrza gry proste, czy wrecz nawet prostackie (GTA, Bully), ale przeciez sa tez amatorzy i tego typu gier!
Ja sam nie jestem ich wielkim fanem, ale od czasu do czasu lubie sobie posmigac motorkiem po miescie i porozwala troche innocent people, zeby sie odprezyc :)
  • 0

#38 Gość__* Napisany 08 stycznia 2006 - 15:05

Gość__*
  • Goście

a znasz jakiegos malolata z komputerem ktory niegral na kodach w GTA ?? bo ja nie


Ja przeszedlem cale GTA:SA (sam scenariusz) bez kodow 8) .

chyba troche Cie ponioslo :P. Gta to nie gra dla idiotow. Dla mnie najlepsze w tej serii sa scenariusze, bohaterzy i misje. Szczerze mowiac, nie kreci mnie za bardzo rozwalanie ludzi. Zawzse wolalem ucieczki na motorze przed policja od chodzenia i rozwalania starych babc... Dla mnie najbardziej licza sie misje. One sprawialy mi najwieksza frajde z tej gry, a ze prawie w kazdej misji rozwalalo sie ludzi... trudno. Takie zycie gangstera. Aczkolwiek sa ludzie, ktorym zabijanie przechodniow sprawialo przyjemnosc, ale sadze iz jest ich mniej od "normalnych" graczy.

A wracajac do gry The Bully. Rockstar chce zrobic cos w rodzaju symulatora szkolnego zycia. Chyba mi nie powiesz, ze nigdy w szkole nei spotkales sie z przemoca ? Ja ja widze codziennie. I takie bedzie Bully. Lecz tym razem, to my bedziemy siali postrach w szkole :twisted: . Chociaz tak naprawde nikt tego jeszcze nie wie, jaka bedzie ta gra. Na razie wiemy, ze jestesmy zlym uczniem w jakies szkole.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 08 stycznia 2006 - 16:16

Gość__*
  • Goście
Cholera strasznie ciekawi mnie jak to bedzie z tym Bully - chodzi mi o to - czy beda normalne lekcje i bedzie trzeba jakis czas w klasie byc a potem na przerwe czy jakos inaczej - ciekawe jak to sobie panopki z R* wykombinuja ...
  • 0

#40 syon Napisany 08 stycznia 2006 - 16:25

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No i ja czekam na tą bardzo prostą, ciekawą i arcy brutalną gierkę z drugim śniadaniem w tle. Będę mógł się powyżywać do woli, może będzie jakiś edytor szkoły i grona pedagogicznego to od razu zabieram się do roboty tzw. zrób swojego nauczyciela od chemii a potem zaciukaj go szczotą ciecia, to jest właśnie to, this is it, this is good shit!! I najwazniejsze, to czekam na pierwsze infa o tym jak przez wydanie tej gry w USA przewinęła się fala w szkołach, fatality, brutality, a może i animality na korytarzach. Rockastar ROCKS!
  • 0

#41 AVErsiv Napisany 08 stycznia 2006 - 16:33

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
heh motyw z siedzeniem na lekcjach jest tym bardziej odpychajacy :P
jakbym chcial siedziec na lekcjach to chodzil bym do skoly a tak nawet nieznam polowy nauczycieli co mam z nimi lekcje :P

tak wiedz ja juz sie wiecej o tej grze nie wypowiadam stwierdzam ze nie interesuje mnie ona wogole.


a co do GTA to najleprze zeczywiscie sa tam pojazdy i jezdzenie i niektore misje ale ja mam 21 lat a 11 letni guwniasz raczej nie interesuje sie scenariuszem gdy jezdzi czolgiewm po ulicy :P
  • 0

#42 Gość__* Napisany 26 stycznia 2006 - 12:00

Gość__*
  • Goście
ta to będzie to oso hosi tota demolutio szkołe rozbic w drobny pyłwraz ze wszystkimi tymi belframi a co niech wiedzą że gry uczą. serio bardziej mam nadzieje że pomysł rockstarsów się sprawdzie choć niejestem tego do końca pewien. napewno gra niepomoż środowisku graczy bo już widze texty cebuli i innych mądrych głów kturzy niestety mają wplyw na to co dzieje sie min w naszym środowisku. ale fuck them all, rockstar rulez!!!!!!!
  • 0

#43 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2006 - 20:31

Gość__*
  • Goście
Bully for Xbox Canned! :gwizdek:

http://kotaku.com/ga... ... 192091.php
  • 0

#44 cwany-lis Napisany 05 sierpnia 2006 - 11:45

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
ojej :ninja: trzeba topik przenieść do odpowiedniego działu ...
  • 0

#45 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2006 - 12:08

Gość__*
  • Goście
Od zawszcze marzyłem, zeby przyłożyć Jasiowi z 3 d, i skopać gościa z matmy... Łykam Bully śmiało :twisted:
  • 0

#46 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2006 - 13:03

Gość__*
  • Goście

Łykam Bully śmiało




To musiz kupic ps2 :P

A na bully czekam juz od dawna :^^:
  • 0

#47 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2006 - 14:26

Gość__*
  • Goście

To musiz kupic ps2


Eeeeee to sobie nie zagram, damn :blah: :trup:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 06 sierpnia 2006 - 13:07

Gość__*
  • Goście
no to teraz temat do dzialu ps2 jak ta gra ma byc tylko ps2 exclusivem :)
  • 0

#49 cwany-lis Napisany 06 sierpnia 2006 - 20:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
ależ wam sonybojom trafił sie exclusiv - Czychu pewnie poprzez laleczki voodo znęcał się nad prezesem Rockstar-u i hic, skreślono wersje na x'a :ninjadance:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 06 sierpnia 2006 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Przeniesc do dzial PS2. Na co czekać?? :/
  • 0

#51 syon Napisany 08 sierpnia 2006 - 15:41

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Przeniesc do dzial PS2. Na co czekać??


Już przenosić :skacze:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2006 - 09:52

Gość__*
  • Goście
nowe info

Bully juz w Pazdzierniku 2006 na ps2 :)

http://ps2.ign.com/a...4/724663p1.html

1 Filmik

http://www.gametrail... ... v&id=12339
  • 0

#53 Kuchcior Napisany 11 sierpnia 2006 - 14:53

Kuchcior

    Chocobo

  • Narybek
  • 16 Postów:
mi sie ta gra nei podoba w ogole, zaczynając od pomysłu kończąc na grafice(i animacji)
  • 0

#54 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2006 - 08:31

Gość__*
  • Goście
Nowe screeny i 2 trailer - http://ps2.ign.com/o...746/746536.html
  • 0

#55 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2006 - 19:02

Gość__*
  • Goście
http://www.jeux-fran... ... enage.html

http://www.rockstargames.com/bully/
  • 0

#56 Snoodgrass Napisany 17 sierpnia 2006 - 17:40

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
HOOOOOOOoo!!! :ninja: Ale sie giera szykuje już widze że nie będzie ani minuty nudów. :ninjadance:
  • 0

#57 Yoori Napisany 17 sierpnia 2006 - 18:49

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Trzeba będzie sprawdzić tą gre.

Ciekawe która firma podejmie sie dystrybucji tej gry na nasz rynek :?: kaczki dadzą jej pewno popalić :lol:
  • 0

#58 syon Napisany 18 sierpnia 2006 - 16:32

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
W ju-es-ej już są sprzeciwy nawet na pre-ordery :lol: -> http://www.gametrail...ews.php?id=3530
  • 0

#59 Pavlis Napisany 21 sierpnia 2006 - 10:36

Pavlis

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 111 Postów:
A moze dadza taki patent z wklejaniem twarzy swoich nauczycieli poprzez Eye Toy'a :ninja:
Cholernie czekam na ta gre :kult:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2006 - 16:53

Gość__*
  • Goście

poprzez Eye Toy'a


I co powiesz nauczycielce robiac jej zdjecie :lol: ?
  • 0