Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bully / Canis Canem Edit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
92 odpowiedzi na ten temat

#91 phsx Napisany 24 lutego 2007 - 13:58

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja mialem jeszcze problem z plynnoscia - gra nie chodzila w nawet w 30fps'ach ale jakos przebrnalem.
  • 0

#92 Gość_jachu2_* Napisany 30 marca 2007 - 12:19

Gość_jachu2_*
  • Goście
Wczoraj ukończyłem CCE i muszę przyznać, że o ile pomysł, gameplay i wykonanie gry nie budzą zastrzeżeń, jest ona zdecydowanie zbyt krótka. Ok 17 (siedemnaście) godzin na rozwalenie głównego scenariusza to coś, czego nigdy nie spodziewałbym się po Rockstar. Wykonując tylko misje popychające fabułę do przodu, oglądamy napisy końcowe przy progresie ok. 60%. Po nich następuje ostatni, nieobowiązkowy rozdział "Endless summer", podczas którego można pobawić się w zadania poboczne by dobrnąć do 100%. Mnie jednak zdecydowanie nie kręci wygrywanie kolejnych wyścigów rowerowych, rozwalanie krasnali itp. Reasumując, przy 65% postępu w grze (w tym kilka dodatkowych zadań np. uczęszczanie na lekcje) liczyłem na jakieś 10 godzin zadań związanych z fabułą. Tymczasem kolejna misja okazała się ostatnią. Pozostał niedosyt.

Sama szkoła Bullworth Academy przedstawiona jest w sposób karykaturalny, mimo to nie budzący jakichś niesamowitych kontrowersji i ciężko byłoby wymagać większego hardkoru i demoralizacji uczniów, czego momentami też mi brakowało. Z wiadomych względów (złe media i politycy) nie mogło być o tym mowy. Może w kolejnej części przygód Hopkinsa (proponowałbym publiczny highschool, gdzie lata się z gnatem i handluje dragami) się doczekam.
  • 0

#93 Rinoa Napisany 25 marca 2008 - 00:37

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Grę dostałam na urodziny czyli pod koniec zeszłego roku, ale tak naprawde zasiadłam do niej... wczoraj ;) Mam zrobione około 30%, ale mam nadzieję, że dociągnę ją do końca. Pomysł jest niesamowity, gra powala przede wszystkiem humorem i dubbingiem. Scenariuszowo zaskakuje, ale graficznie są niedociągnięcia (mimo wszystko zimna w Bullworth jest świetna)... jednak nie przeszkadza to tak bardzo w graniu. Zadania są fajne i jest ich całkiem sporo. Faktycznie gameplay jest dość krótki, ale to lepiej niż gdyby misje się bardzo powielały.

Wszyscy w szkole się ze mnie śmieją, że noszę zielony sweter z reniferem... ;p a moją ulubioną postacią jest kucharka :skacze:

...jutro wracam do gry...
  • 0