Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: San Andreas - Wrażenia, Recki & Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
823 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 09:33

Gość__*
  • Goście
Jako ze to skandal ze nie ma jeszcze tematu o GTA:SA postanowilem cos z tym zrobic :wink:
Na poczatek kilka faktow oraz garsc mniej lub bardziej prawdopodonych plotek:

Fakty:
- W chwili gdy to pisze do premiery pozostalo: 196 dni, 13 godzin, 26 minut i 30 sekund :!:
- Akcja gry ma byc osadzona pomiedzy wydarzeniami z GTA:VC a GTA3
- Jednymi z głownych postaci będą:
->Maccer - młody mężczyzna, lat około 22, urodzony w Manchesterze. Tekst, który miał przeczytać aktor, który chciałby zagrać w filmie był zaczerpnięty z filmu Human Traffic (z 99 roku). Warto także nadmienić, że aktorem, który wypowiadał ten tekst w filmie Human Traffic (jako Moff) został odegrany przez Danny Dyer'a, aktora który także podłożył głos w GTA: Vice City za Kent Paul'a.
->Mad Dogg - opisany jako czarny afro-amerykanin, lat 23. Tekst, który aktor musiałby wypowiedzieć był zaczerpnięty z filmu Menace II Society (z 93 roku) - pełny slangu gangsterskiego z lat '90
->Maria - Opisana jako młoda włoszka. Bardzo mozliwe ze bedzie to ta sama Maria, ktora pamietamy z GTA3... Jak wiadomo rowniez była pochodzenia włoskiego...

Plotki:
- Liczba gwiazdek ma wzrosnąć do 9 :shock:
- Ma nastapic wielki powrot El Burro
- Goscinnnie pojawic sie tez maja 50 Cent i Eminem
- Gra ma być znacznie mniej liniowa
- W SA ma powrocic rowniez Tommy Vercetti, tym razem jako szanowany mafijny boss, w roli naszego zleceniodawcy
- nowe GTA ma oferowac "mozliwosci sieciowe"
- Gra podobno ma chulac na nowym silniku(taaaa jasne)
- nasz bohater wreszcie nauczy sie plywac :wink:

Teraz kilka slow o fabule. Najprawdopodobniej, w przeciwienstwie do poprzednich czesci, bedziemy zaczynac od zera jako mlodziutki zoltodziob ktory dopiero ma poznac smak gangsterki w wielkim miescie. Mozliwe ze glownym bohaterem bedzie Latynos albo nawet jakis Nigga-gangsta-madafaka :wink:
Z innych ciekawostek warto tez wspomniwec o swietnie zapowiadajacej sie sciezce dzwiekowej, ktora ma zawierac najwieksze hity z przelomu lat 80 i 90. Podobno ma byc lepsza nawet od tej z VC. Aha Rockstar zapowiada tez wydanie oddzielnego Soundtracka z gry na kilku cd.
Ze swojej strony licze takze na wiele odniesien do poprzednich czesci serii i nowe, oryginalne pomysly developerow :twisted: .
Zeby podkrecic jeszcze bardziej atmosfere wokol nadchodzacego hitu wrzuce kilka "przechwalek" Producentow:

"Nawet pomimo tego, że nadal mamy osiem miesięcy do zakończenia prac, już teraz zaczynamy być bardzo dumni z tego, co już zrobiliśmy I nie możemy się doczekać, aż gracze dostaną ją w swoje dłonie." - Sam Houser, prezydent Rockstar Games.

"Jesteśmy bardzo skromni wobec sukcesu serii Grand Theft Auto. To popchnęło nas dalej niż kiedykolwiek, aby stworzyć Grand Theft Auto: San Andreas, które zdecydowanie zmieni serię GTA I zrewolucjonizuje otwartą grywalność oraz inne wartości gier video." - Leslie Benzies, prezydent Rockstar North.

Kilka Linkow:
:arrow: Oficjalna strona GTA:SA
:arrow: Teks z Castingu - ten dzieki ktoremu udalo sie zidentyfikowac wyzej wymienione postacie
:arrow: Opakowanie GTA:SA
:arrow: i na koniec... SMACZNEGO!!!

Napiszcie co sadzicie o nadchodzacym killerze i jak zamierzacie wytrzymac jeszcze te kilka miechow :roll:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 10:00

Gość__*
  • Goście
Tak sledze zapowiedzi sledze i musze powiedziec ze mam mieszane odczucia...z jednej strony boje sie klapy,boje sie tego ze panom z Rockstar mogly sie juz skonczyc pomysly i gra bedzie tylko odcinaniem kuponow od ich ogromnego sukcesu...z drugiej strony w pamieci mam ciagle Vice City ktore po prostu bylo lepsze od GTA3 i to znowu budzi usmiech na mojej gebie bo z tego wniosek ze San Andreas bedzie jeszcze lepsze :twisted: ...mam nadzieje ze nie zabraknie nowych patentow,ze miasto bedzie gigantyczne,ze muza przebije wszystko co bylo do teraz :twisted: na lepsza grafike za bardzo nie licze bo troche za szybko pojawi sie ta gra zeby mogla dzialac na calkiem nowym engine...
  • 0

#3 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 10:33

Gość__*
  • Goście

na lepsza grafike za bardzo nie licze bo troche za szybko pojawi sie ta gra zeby mogla dzialac na calkiem nowym engine...

no nie tak szybko, bo 2 lata po ostatniej czesci. Gwoli przypomnienia - Vice City pojawilo sie juz rok po GTA3. Co prawda na jakis przelom w grafice tez bym nie liczyl ale mysle ze bedzie znacznie lepsza, w koncu developerzy caly czas sie ucza. np nowoscia w grach na PS2 sa roznorakie filtry graficzne, totez w najnowszej odslonie GTA pewnie takowe uswiadczymy 8)
  • 0

#4 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:23

Gość__*
  • Goście
mimo wszystko obstaje przy swojej teorii ze 2 latka to troche za malo na opracowanie nowego engineu dlatego po prostu nie licze na grafike a jak zawsze w tej serii na klimat,smaczki,wypasiona muze i przede wszystkim grywalnosc...kurde dla mnie dalej pod kazdym wzgledem oprocz grafiki numero uno jest GTA1 kurde jak ja sie w to zagrywalem do dzis czasem sobie odpalam na Piecu moim skromnym zdaniem muza w jedynce byla THE BEST...
  • 0

#5 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:08

Gość__*
  • Goście
Seria GTA jest jedną z moich ulubionych serii jaka do tej pory wyszła na konsole. Teraz nie mogę doczekać się kiedy wreszcie płyta z grą trafi do czytnika mojej PS2 i zacznę grać. Po tym co panowie z Rockstar zaserwowali nam w postaci GTA 3 i GTA: VC apetyt na kolejną część tej serii wzrósł. Sądzę, że autorom nie zabrakło nowych pomysłów na fabułę, misje oraz inne smaczki i szykuje się hit, który sprzeda się (to pewne) w nakładzie kilku milionów egzemplarzy. Rewolucji w grafice nie będzie, ponieważ GTA: SA będzie oparty na starym ulepszonym silniku gry, na którym hulało już GTA 3 i GTA: VC, więc żadnych fajerwerków nie będzie. Kiedy jeszcze czekałem na nowe zapowiedzi i screeny GTA: VC sądziłem, że ta część serii okaże się niewypałem. Jednak później kiedy osobiście zagrałem w GTA: VC, miło zaskoczył mnie klimat i grywalność tej pozycji. Po tym wszystkim teraz wierzę developerowi, że GTA: SA zrewolucjonizuje wszystkie aspekty tej serii. Teraz wystarczy tylko czekać do 22 października, aż nowe GTA wyjdzie w Europie.
  • 0

#6 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:18

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

kurde dla mnie dalej pod kazdym wzgledem oprocz grafiki numero uno jest GTA1 kurde jak ja sie w to zagrywalem do dzis czasem sobie odpalam na Piecu moim skromnym zdaniem muza w jedynce byla THE BEST...


Co prawda to lekkie odbieganie od tematu, ale zupełnie się zgadzam. Niesamowite kawałki złożone w najlepszy soundtrack z gier ever !! I to jeszcze w formacie audio (przynajmniej wersja PS One). Do dzisiaj kumpel wozi ją w samochodzie i słuchamy w drodze powrotnej z pracy o 3 w nocy. Roxxor :twisted:
  • 0

#7 Godot Napisany 05 kwietnia 2004 - 14:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ciekawe jaki bedzie klimat w tej grze? strasznie przypadly mi do gustu palmy, hawajskie koszule i slonce... o sama gre sie nie martwie... w koncu Rockstar to nie amatorzy... czekam czekam czekam... :twisted:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:05

Gość__*
  • Goście
Będzie zayebista giera już nie mgoe sie doczekać !!
  • 0

#9 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 15:15

Gość__*
  • Goście
W sumie to Rockstar udało się zrobić fantastyczną otoczkę do tej klimatycznej serii. Dlatego też wolałbym aby twórcy skupili się na oddaniu w nasze ręce prawdziwej nieliniowości. Gdyby gracze sami podejmowali decyzje o tym kogo "kropnąć" a z kim zawrzeć sojusz to gra byłaby o wiele ciekawsza. Autorzy mogliby także zwiększyć ruch na ulicach, bo mometami nadmorska metropolia jaką jest Vice City wygląda "gupio" gdy po ulicach jeżdżą 3 auta na krzyż. Aha 50 Cent i Eminem niech lepiej pilnują swego podwórka...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 16:03

Gość__*
  • Goście

ciekawe jaki bedzie klimat w tej grze? strasznie przypadly mi do gustu palmy, hawajskie koszule i slonce... o sama gre sie nie martwie... w koncu Rockstar to nie amatorzy... czekam czekam czekam... :twisted:

ale to juz bylo i nie wroci wiecej :lol: - patrz VC...nie mozna powielac schematow,choc nie ukrywam ze ten klimacik bardzo mi odpowiadal 8)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 16:03

Gość__*
  • Goście
Kapu nie ma jak profesjonalne założenie tamatu :wink: :]
Co do SA to pewnie pogram, ale nie wywoła u mnie takich emocji jak np. Getaway... Aczkolwike serie GTA cenię i chętnie w nią gram 8)
  • 0

#12 sensei Napisany 05 kwietnia 2004 - 16:54

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Ja chce tylko rower i bedzie OK:)
Ucieczka na "damce" przed kilkoma radiowozami to jest true HC ;)
  • 0

#13 kotlet Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:04

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Bardzo lubię całą serię Grand Theft Auto i oczywiście zamierzam kupić najnowszą część, kiedy już się ukaże w Polsce. Jestem pewny, że to będzie świetna gra. Dodać można jeszcze dużo rzeczy, więc sądzę, że Rockstar w kwestii nowych patentów "nie zawiedzie". Tak sobie pomyślałem : załóżmy, żę praca nad Vice City trwała znacznie mniej, niż odstęp czasu między poprzedniczką i w rzeczywistości Rockstar pracuje nad nowym engine'em znacznie dłużej, niż się tego spodziewamy ? Zresztą : gra ukaże się w Październiku, więc wszystko razem da około trzy lata prac na Grand Theft Auto : San Andreas, a to jużchyba wystarczający czas na stworzenie nowego "silnika" gry. Zresztą może być nawet "stary", żeby gra była świetna : przykładem tego może być Grand Theft Auto : Vice City. Ciekawe, kiedy opublikowane będą pierwsze zdjęcia i filmiki z nowej części tej serii.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 20:10

Gość__*
  • Goście

Ciekawe, kiedy opublikowane będą pierwsze zdjęcia i filmiki z nowej części tej serii.

No wlasnie. Ja juz dostaje wysypki z niecierpliwosci. No a skoro sa juz tacy dumni z tego co do tej pory zrobili w GTA:SA mogli by rzucic jakis ochlap w postaci chocby marnej jakosci screenow wyglodnialym graczom.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 15:26

Gość__*
  • Goście
Jak wiadomo, San Andreas pojawilo sie jako jedno z miast w GTA 1. Spodziewalem sie, ze taka gra powstanie na PS2. Pierwszym miastem w jedynce bylo Liberty City- to bylo w GTA 3. Potem Vice City- takie bylo w jedynce. I zostalo San Andreas...czyli czekaja nas meksykanskie klimaty i powrot El Burro ;).
Teraz sprawa muzyki z GTA 1. CUDO !! DALBYM BEZ NAMYSLU 11/10 !!! . Do dzis w glowie chodza mi kawalki z tamtych pieknych dni, kiedy jaralem sie ta gra. Moje dwa ulubione utwory z pierwszej czesci to gangsterski rap i kawalek, keidy jakis koles spiewa : Hey baby...ooo...yeah, yeah,yeah !!" Kapitalny funkowy i dynamiczny utwor(pojawil sie jeszcze na chwile, podczas reklam w Head Radio w GTA 2), tylko nie znam tytułu ;( Moze ktos z Was wie?? Np Mielu ?? Help ;)
San Andreas, obojetnie, czy bedzie hitem (a raczej sie na to zanosi), czy niewypalem, sprzeda sie swietnie. Ja jestem umiarkowanie napalony...ale to w koncu GTA.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Dali by chociaz jeden screen czego mamy sie spodziewać :twisted:
  • 0

#17 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Pewnie grafę lekko podciągną,a bardziej skupią się na rozwijaniu interakcji i nieliniowość (mam taką nadzieję). A screena to już jakiegoś dawno temu widziałem, jednak na takie "mocarne" to pewnie jeszcze poczekamy.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:04

Gość__*
  • Goście
Screen ktorego widziale to byl FAKE pelna geba. Zapewn na majowym E3 R* pokze wreszcie co nam przygotowuje na najblizsze swieta :twisted:
  • 0

#19 kotlet Napisany 09 kwietnia 2004 - 21:36

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Na E3 napewno będzie dużo pokazane odnośnie nadchodzącej następnej części serii. Co do soundtrack'u z GTA 1 : rzeczywiście, jest świetny, choć "mały" ( krótki ). Poza tym można słuchać muzyki z Grand Theft Auto 1 w zwykłym odtwarzaczu Audio. Czyli za około dwa miesiące udostępnione zostaną pierwsze screen'y i / lub filmik ( myślę, że najpóźniej ).
  • 0

#20 kotlet Napisany 10 kwietnia 2004 - 16:44

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Przeczytajcie news'a ze strony gta.pl :

Za nieco ponad miesiąc, bo w dniach 12-14 maja w Los Angeles odbędą się światowe targi komputerowe, gdzie jak co roku najwięksi producenci prezentują swoje najnowsze produkty, dostarczają wiele informacji na temat przyszłych gier itd. Serwis Ign.com prezentuje listę oficjalnych gier, które znajdą się na E3. W spisie tym nie ma żadnej pozycji Rockstar Games, lecz jak napisano na końcu artykułu:

"Again, keep in mind that this list covers all the "official" titles that we have confirmed will be at E3 -- surprises and secrets are not included. You'll just have to wait until May to get the full scoop from us at the show floor."

Miejmy nadzieję, iż Rockstar także szykuje jakieś niespodzianki i sekrety. Argumentem, który może pozwalać wierzyć w zaprezentowanie GTA: San Andreas na E3 to właśnie chęć zrobienia niespodzianki przez R*. Zwłaszcza, że na liście nie ma żadnej gry spod gwiazdy, co może oznaczać szykowanie większej niespodzianki. My szczerze wierzymy, że tak się stanie i z niecierpliowością czekamy do maja na więcej informacji. Może ujrzymy nareszcie screeny z nowego GTA? Pozostaje czekać.

Przypominam, żę jest to news ze strony http://www.gta.pl .
Macie tu jeszcze stronęz listą zapowiadanych do pokazania gier : http://ps2.ign.com/a....html?fromint=1 .
  • 0

#21 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 17:18

Gość__*
  • Goście
No nie ma bata zeby R* nie pochwalilo sie swoim najwiekszym asem na nachodzacym E3. Jak wiadomo jest to najwieksza impreza w brazny i zaden wydawaca nie przegapi takiej okazji zeby zablysnac(tym bardziej jesli zgarnie nagrode za najlepiej zapowiadajaca sie gre :wink: ). Tak wiec jestem na 100% przekonany ze juz za miesiac kazdy zobaczy jak wyglada San Andreas w akcji(w ostatecznosci na statycznych screenach :twisted: )
  • 0

#22 Godot Napisany 10 kwietnia 2004 - 19:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ciekawe jaka bedzie muza... mam nadzieje na cos co bedzie przypominac klimat a`la Starsky & Hutch :twisted:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 11:28

Gość__*
  • Goście

ciekawe jaka bedzie muza... mam nadzieje na cos co bedzie przypominac klimat a`la Starsky & Hutch :twisted:


Troche na temat muzy mowi pewien news w ostatnim PSW

( W GTA: San Andreas będa prawdopodobnie znani muzycy rockowi I raperzy: )

=> 50 Cent
Podczas gdy jeszcze GTA3 było w fazie produkcji, Rockstar nawišzał współpracę z mała wytwórnia z Nowego Jorku. Podczas wydawania GTA: Vice City, ta sama wytwórnia dała narodziny 50 centowi. Spodziewaj się "In da club" jako kawałku rapowego w GTA: San Andreas.

Dodatkowo w kolejnym GTA: SA spodziewać się można zespołu The Happy Mondays oraz Justina Timberlake..."


Justin Timberlake?!?!? Noooooooooooooooo :shock:
Na szczescie to moze byc tylko prima-aprilisowy kawal. Z drugiej strony 50Centa chetnie bym uslyszal/zobaczyl w SA...
  • 0

#24 kotlet Napisany 13 kwietnia 2004 - 18:15

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Myślę, że w słowach "spodziewać się" mieli na myśli głównie "posłuchać". Czyli być może usłyszymy piosenki 50 Cent'a i Justin'a (nie ma się co dziwić "kontrastowi" : w końcu w radiach są różne "stacje" muzyczne). Ale równie dobrze może to być żart na Prima Aprilis, jak już napisałeś. A co do prezentacji na E 3 : myślę, że Rockstar zamierza przygotować jakąś niepodziankę.
Co do samej gry GTA : San Andreas : patrząc na pierwowzór mista, czyli San Andreas w GTA 1 możemy się spodziewać charakterystycznych dla San Francisco "kolejek" jednowagonowych, otwartych, i "idących" pod górę ulic (mam na myśli pochylenie pod w miarę dużym kątem). Osobiście mi (i mojemu Bratu) brakuje (przynajmniej w Vice City) czegoś związanego w sumie najbardziej z tytułem : kradzież samochodów po coś więcej, niż tylko misje, czy "pojeżdżenie sobie". Przydałoby się, znane z pierwszych dwóch części serii możliwość zdobycia jakiegośsamochodu i otrzymywania pieniędzy w odpowiednich punktach za niego. Suma zależałaby oczywiście od marki i stanu wozu. Oczywiście liczę też na wiele możliwości wydania pieniędzy, żeby nie mieć jakichś tam wielkich sum i nie mieć co z nimi zrobić. Przydałyby się interaktywne pomieszczenia, szczególnie mieszkania bohatera, które moglibyśmy w jakiś sposób "urządzić". Pomysłów jest wiele i teraz mi wszystkie nie "przychodzą do głowy".
  • 0

#25 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2004 - 15:22

Gość__*
  • Goście
W GTA:VC najbardziej cenie klimat i muzę. Bardzo jestem ciekawy jaki klimat zastane w GTA:SA. Mam nadzieje, że mi podejdzie:)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2004 - 20:27

Gość__*
  • Goście
O muzę i klimat byłbym spokojny. Ciekaw jestem natomiast czy dane Nam będzie zasmakować nieliniwości. Nie takiej że mogę misję zrobić "samochodem" lub "motorem", ale takiej że np. odmówię bossowi współpracy i zamiast celu sprzątne jego i przejmę np jego melinę. Hehehe
  • 0

#27 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2004 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Niestety mam dla wszystkich zle wiesci. Jak wynika z oswiadczenia wydanego przez Take2 (LINK!) a konkretnie z tego zdania:

Rockstar plans to begin previewing Grand Theft Auto: San Andreas to key retailers and industry trade publications in June.

Nie mamy co liczyc na jakiekolwiek materialy dotyczase San Andreas na najblizym E3(no chyba ze beda jakies przecieki :wink: ).
Z drugiej strony, w tym samym oswiadczeniu przeczyac mozemy ze R* wstrzymuje prace nad innymi glosnymi tytulami aby wszystkie sily wlozyc w dopieszczenie najnowszego GTA. uhuhuhu... :twisted:
Tak czy siak pozostaje nam czekac do czerwca...
Niech moc bedzie z wami i pomoze wam przetrzymac ten szmat czasu.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2004 - 08:25

Gość__*
  • Goście
Madafak !! Ale kiche odwalili...bylem pewny, ze San Andreas bedzie rownym pewniakiem co do pojawienia sie na E3, jak MGS 3, a tu taki zonk...grrrrr...jeszcze miesiac czekania wiecej :( SHAME ON YOU ROCKSTAR !!
  • 0

#29 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2004 - 18:24

Gość__*
  • Goście
Plotki są tylko czy prawdziwe??
Prawdziwe Rockstargames zapowiedzialo juz premierę kolejnej mam nadzieję iż równie rewelacyjnej częsć Gta.Znalazlem na jakiejś stronie galerie bylo tam kilka screenów wyglądaly świetnie ale czy tak będzie??
Istnialy tam jeszcze 2 opakowania z czego jedno bylo podrubką a drugie podobno orginalem 8)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 06:32

Gość__*
  • Goście
PANIE I PANOWIE - 3 PIERWSZE SCREENY!!!!!!!!!!!!!! I MALY UPDATE NA OFICJALNEJ STRONCE
ZOBACZCCIE SAMI: http://www.gtasanandreas.com

btw. warto ja kilka razy przeladowac bo ma kilka rozne designy(i to jakie ;p )
  • 0