Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: San Andreas - Wrażenia, Recki & Opinie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
823 odpowiedzi na ten temat

#781 Grz3chu Napisany 12 czerwca 2009 - 17:04

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
wow, o takim modzie to ja nie wiedziałem.
http://ja.gram.pl/bl...96&n=210&k=6#km
  • 0

#782 Gość__* Napisany 27 czerwca 2009 - 11:41

Gość__*
  • Goście
moim zdaniem GTA SA to najlepsza gra z tej serii co prawda grfika już troche nie na czasie, ale jeśli chodzi o samą grę to jestem za tą częścią
  • 0

#783 Aras Napisany 16 stycznia 2010 - 19:33

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
koleżka kupił nowiutkiegogo high-end peceta, wbiłem zobaczyć co i jak, patrzę a on... gra w san andreas na swym ciagnę-kryzysa-jak-twoja-mama-pług-potworze o_O

nie wiem co mu odbiło, że akurat tą gierkę pierwszą odpalił ale przesiedzieliśmy przy tym 3h świetnie się bawiąc... zrobiłem w tym czasie więcej zróżnicowanych misji niż w całym GTAIV, ale przyznaję - Euphori to teraz brakuje jak diabli w starszy gta.
  • 0

#784 piterekd Napisany 16 stycznia 2010 - 20:50

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Po przejściu GTA 4 mogę śmiało powiedzieć, że najlepiej mi się grało jednak w SA :) Najbardziej zróżnicowane i do końca ciekawe, nie to co w 4, gdzie od połowy robiłem ją na odwal się, bo byłem znudzony identycznym strzelaniem w co drugiej misji i przymulaniem znajomych, których seryjnie olewałem, a te pier*olce dzwoniły w kółko żeby się zobaczyć - poważne ograniczenie: nie można zabić przyjaciela* :cry:

Spoiler

  • 0

#785 Texz Napisany 16 stycznia 2010 - 21:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Piterek, przecież w telefonie jest opcja zablokowania wszystkich wątków związanych z przyjaciółmi.
Co do walki pomiędzy San Andreas, a GTA IV to u mnie wygrywa jednak GTA IV. To gra na którą czekałem od czasu ukończenia GTA III oraz dziwnego sentymentu po obcykaniu pierwszego Saint's Row. Wtedy to bardzo poważnie zastanowiłem się czego mi w tej serii brakuje i doszedłem do wniosku, że:
- Nowego Jorku
- Nextgenowej fizyki rozwalanych białych płotów (serio).
- Powrotu do tego co bawiło w GTA III czyli czystej gansterki bez tych wszystkich cyrkowych rozrywek - zapychaczy z Vice City i San Andreas.

GTA IV mi to dostarczyła. Niemniej jednak powracając do San Andreas jakieś kilka miesięcy temu poczułem się świetnie i nawet brak Euphorii mi nie przeszkadzał. Jeżeli kogoś odrzuca ta gra, niech zrobi właśnie tak jak ja zrobiłem grając na PS2. Po prostu ta gra ma to coś i na PS2 gra mi się świetnie w przekonaniu i podziwie dla Rockstar ile to sztuczek i obejść zrobiono swego czasu, żeby tak grywalna pozycja powstała na tej przestarzałej i ograniczonej platformie. Na Xboxie mimo iż jest ładniejszy, ma lepsze tekstury i takie tam już tego nie widać i narzeka się na kanciastość, prostotę i pastgenowość grafiki. Nawet doczytywanie danych w locie na PS2 powoduje miłe uczucie nostalgii do czasów 2004 i wcześniejszych, heh.
  • 1

#786 Gangsta Napisany 25 lipca 2011 - 23:12

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Z tylu plotek jedna się sprawdziła... Hmmmm to daje wiele do zastanowienia.
  • 0

#787 Psycho-Mantis Napisany 26 lipca 2011 - 01:23

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Może wyciągniesz jeszcze temat o GTA na PSX'a?
  • 0

#788 Gangsta Napisany 26 lipca 2011 - 17:14

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Echhhh jakby chciało się mieć wrażanie takie jak było przy premierze GTA IV. :(
  • 0

#789 Psycho-Mantis Napisany 26 lipca 2011 - 19:27

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Po co spamujesz?
  • 0

#790 Gangsta Napisany 27 lipca 2011 - 11:13

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
What?
  • 0

#791 Otacon Napisany 21 listopada 2011 - 11:23

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
odpaliłem. pomimo słabej grafy i widoczności na 20 metrów gra się nawet nawet. Najbardziej frustruje gdy trzeba powtarzać misje od początku. Chyba w dodatkach do gta4 to poprawili?
szkoda, że R* nie odświeża swoich gier w HD bo byłby powód do kupna PS3 ;)
  • 0

#792 Gość_Kazuo_* Napisany 09 grudnia 2011 - 19:10

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Niedawno sobie odświeżyłem i przeszedłem całe - wizualnie kupsko niesamowite (ryje postaci na filmikach, oł maj fakin gad), niektóre elementy gameplayu okropnie przestarzałe, ale ogóle i tak gra się very good. Ogrom terenu i możliwości do dziś potrafi zrobić wrażenie, a misje są najbardziej zróżnicowane w serii.
  • 0

#793 Heisenberg Napisany 12 grudnia 2011 - 13:41

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

odpaliłem. pomimo słabej grafy i widoczności na 20 metrów gra się nawet nawet. Najbardziej frustruje gdy trzeba powtarzać misje od początku. Chyba w dodatkach do gta4 to poprawili?
szkoda, że R* nie odświeża swoich gier w HD bo byłby powód do kupna PS3 ;)


Te kałżale, nawet na misje w GTA będą narzekać :/

W GTA im się chekpointów zachciewa, od tych CoDów się w dupach co poniektórym poprzewracało.
  • 0

#794 Gość_Kazuo_* Napisany 12 grudnia 2011 - 14:41

Gość_Kazuo_*
  • Goście


Te kałżale, nawet na misje w GTA będą narzekać :/

W GTA im się chekpointów zachciewa, od tych CoDów się w dupach co poniektórym poprzewracało.


+ 10
  • 0

#795 Otacon Napisany 12 grudnia 2011 - 18:54

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
nie wiecie o czym piszecie.
chyba dopiero w dodatkach do 4 ten bubel gameplayowy naprawiono.
  • 0

#796 Texz Napisany 12 grudnia 2011 - 20:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedynym bublem gameplayowym w GTA jest brak trybu FPP poza samochodem.
  • 0

#797 Gość_Kazuo_* Napisany 13 grudnia 2011 - 03:58

Gość_Kazuo_*
  • Goście

nie wiecie o czym piszecie.
chyba dopiero w dodatkach do 4 ten bubel gameplayowy naprawiono.

Tak ja pisze ksztyr, w d*pach Wam się przewraca. Najlepiej, żeby gry przechodziły się same. Nie, miękkie pałki?
  • 0

#798 Otacon Napisany 13 grudnia 2011 - 19:18

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
oj biedny chłopaczku czy twój móżdżek potrafi generować tylko skrajności?

misje bywają kilkuetapowe, np. :
1. jazda samochodem,
2. strzelanina,
3. ucieczka,

skoro z pierwszymi dwoma se radzę a wysiadam na 3 to po co mam wiele razy robić to co już wykonałem? gameplayowy bubel.
  • 0

#799 Gość_Kazuo_* Napisany 13 grudnia 2011 - 19:43

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Jesteś zaj'ebiście wygodny, nie ma co. Oczywiście zdarzają się misje składające się z kilku różnych sekcji, ale wszystkie z reguły są dosyć krótkie (najdłuższa misja w SA trwa jakieś 10 - na siłę 15 minut), więc nawet jeżeli polegnie się na ostatnim etapie, to nie widzę problemu, żeby zaraz przystąpić doń ponownie i grać aż do zdobycia wprawy. Powtarzanie tych samych momentów? Ot, kara za nieudolność. Po prostu współczesne casual-friendly gierki, które oferują checkpointy co 10 sekund za bardzo Cię rozleniwiły kolego. Pewnie jeszcze chciałbyś mieć opcję zapisu gry w dowolnym momencie?

Wniosek? Odpuść sobie starsze produkcje, bo najwyraźniej Cię przerastają.
  • 0

#800 Otacon Napisany 13 grudnia 2011 - 23:02

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
drogi kolego w nowe produkcje nie gram od jakichś dwóch lat odkąd mój 360 został spalony przez piorun. W Modern Warfare nigdy nie grałem więc proszę Cię nie obrażaj mnie w tak mocny sposób :(
a wygodny jestem to fakt, gra sprawiać ma mi przyjemność a nie frustrować niepotrzebnie. Zdobywać wprawę to sobie lubię w grach arcade bo do tego są stworzone coby coraz lepszą wprawą poprawiać swój wynik. Gta taką grą nie jest. Tu chcę poznać "świat", fabułę dlatego męczy mnie fakt, że ginąc przez mój brak skilla muszę ogrywać nudne i nieinteresujące mnie już fragmenty gry :)
  • 0

#801 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 00:11

Gość_Kazuo_*
  • Goście
To może sobie włącz walkthrough na youtube? Poznasz świat, fabułę i nic Cię nie będzie irytowało? :^^:

A tak na serio - gra jednak trochę wymagająca być musi, przynajmniej dla mnie. GTA SA jest proste, ale za to chociaż fajnie każe za błędy. Nie potrafisz grać? Masz pecha, zaczynasz od nowa. Dzisiaj jest to niestety zjawisko coraz rzadziej spotykane, gracze są "rozpieszczani" wszelakimi ułatwiaczami (vide automatyczna wspinaczka w Assassin's Creed, regenerujące się życie w shooterach, festiwal checkpointów w co drugim tytule) i gry powoli zamieniają się w samoprzechodzące się g*wienka dla szympansów.
  • 0

#802 Texz Napisany 14 grudnia 2011 - 09:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kazuo, fakt faktem w późniejszych misjach na pustyni do szaleństwa może doprowadzić fail przez jakąś głupotę i konieczność wracania pickupem na żywca do San Fierro przez pół planszy po restart misji. Bardziej zaradni znali na pamięć wszystkie spawny wszelakiej jakości latającego żelastwa więc było łatwiej ale w dzisiejszych czasach może to być bariera nie do przeskoczenia dla nowych graczy.
  • 0

#803 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 14:41

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Kazuo, fakt faktem w późniejszych misjach na pustyni do szaleństwa może doprowadzić fail przez jakąś głupotę i konieczność wracania pickupem na żywca do San Fierro przez pół planszy po restart misji. Bardziej zaradni znali na pamięć wszystkie spawny wszelakiej jakości latającego żelastwa więc było łatwiej ale w dzisiejszych czasach może to być bariera nie do przeskoczenia dla nowych graczy.

Wystarczy przed każdą misją zrobić save'a (tu już przyznam, że przydałby się autosave, żeby niepotrzebnie nie jeździć do savepointa), w razie wpadki po prostu wczytujesz ostatni stan gry i musisz już tylko dojechać na zlecenie. Dodatkowo część zadań w razie faila oferuje możliwość przeskoczenia powtórnego dojazdu (wystarczy klepnąć jeden guzik na padzie).
  • 0

#804 Texz Napisany 14 grudnia 2011 - 15:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Bzdura, w między czasie tu zgarniesz fajną broń, tam znajdziesz jakiś bonusik. I co? Cofać się w rozwoju wczytując starego sejfa? Bez jaj. Kto tak robi?
  • 0

#805 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 16:02

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nie wiem jak gracie, ale ja podczas spełniania misji nie bawię się w zbieranie żadnych dupereli. Główne misje i wszelakie bonusy wykonuję oddzielnie.
  • 0

#806 Adam Napisany 15 grudnia 2011 - 00:38

Adam

    Mokujin

  • Narybek
  • 46 Postów:
Robię tak samo ale jak chcę sam bez mapek z neta np. zamalować 100 tagów a znajdzie coś podczas misji to przystaję i zamalowuję . Moim zdaniem najlepszą opcją byłyby taksówki jak w VC ,którymi wracało się do zleceniodawcy w kilka sekund .
  • 0

#807 Texz Napisany 15 grudnia 2011 - 12:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czwórkę można było przejść bez jeżdżenia do zleceniodawców. W VC rzeczywiście były taksówki. Nie rozumiem dlaczego w San Andreas z tego zrezygnowano o_____O.
  • 0

#808 Gość_Kazuo_* Napisany 16 grudnia 2011 - 19:22

Gość_Kazuo_*
  • Goście
W SA nie ma taksówek, ale jest opcja automatycznego dojazdu na miejsce w czasie misji, jeżeli cel jest mocno oddalony (wchodzisz do bryki i wybierasz opcję "skip"). Zawsze coś.
  • 0

#809 Heisenberg Napisany 21 grudnia 2011 - 16:05

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

oj biedny chłopaczku czy twój móżdżek potrafi generować tylko skrajności?

misje bywają kilkuetapowe, np. :
1. jazda samochodem,
2. strzelanina,
3. ucieczka,

skoro z pierwszymi dwoma se radzę a wysiadam na 3 to po co mam wiele razy robić to co już wykonałem?


Żeby stać się lepszym człowiekiem.
  • 0

#810 Otacon Napisany 21 grudnia 2011 - 18:39

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:


Żeby stać się lepszym nerdem.


fixed
  • 0