Skocz do zawartości

Psp Umiera - Wskrzeszamy!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
90 odpowiedzi na ten temat

#31 qpa123 Napisany 08 kwietnia 2011 - 17:39

qpa123

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Ja jeszcze polecam MGS:Peace Walker, Echochrome, Valkyria Chronicles II (głupia fabuła, fajny gameplay), Half-Minute Hero, Cladun: This is an RPG, no i może jeszcze Phantasy Star Portable
  • 0

#32 Patryczek118 Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:05

Patryczek118

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 395 Postów:
Ja to zazwyczaj gram w Tekken DR i w Kingdom Hearts : Birth by Sleep. Polecam te gry.
  • 0

#33 Gość_Taikun_* Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:06

Gość_Taikun_*
  • Goście
Tak w ogóle pograłem w tym tygodniu jakieś 30 minut w Parasite Eve 3 - mega wypas, wygląda to przefachowo
  • 0

#34 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
ma coś wspólnego z PE 1 i 2???
  • 0

#35 burnstein Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Tak, tytuł.
  • 0

#36 Gość_Taikun_* Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:12

Gość_Taikun_*
  • Goście
nie za dużo, tzn. specjalnie w tych 30 minutach sie nie zagłębiłem w fabułe, ale z recek wynika ze spokojnie mozna zabierac sie za PE3 bez znajomosci poprzednich dwoch czesci. Gra w waznych momentach po prostu przypomina co sie wtedy działo itp
  • 0

#37 Sotaku Napisany 15 kwietnia 2011 - 22:17

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Ograłem PE 1 i 2 porządnie, także raczej mi chodzi by było coś wspólnego...chociaż klimat...
  • 0

#38 cybercotlet Napisany 16 kwietnia 2011 - 09:36

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Grał ktoś z was w half-minute hero? Fajne to?
  • 0

#39 burnstein Napisany 16 kwietnia 2011 - 09:49

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Grałem, całkiem przyjemne, choć nie skończyłem, ale pierwsze wrażenia były typ 'o jaaaaaaaaa, ale zajebiozka'. Są trzy typy rozgrywki, jeden świetny, jeden średni i jeden biedny. Na szczęście możesz grać w ten który chcesz i nie ma musu naparzania w resztę.
  • 0

#40 Kradziej Napisany 16 kwietnia 2011 - 13:07

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Na kiblu grało się PRZEGENIALNIE. Choć też nie przeszedłem, jeden level mnie pokonał i nie wiem, co zrobić.
  • 0

#41 GrzesiekMB Napisany 16 kwietnia 2011 - 13:50

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

PSP umiera śmiercią powolną


pol roku po premierze juz byla w agonii
  • 0

#42 Otacon Napisany 16 kwietnia 2011 - 18:41

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
a potem się obudziłeś
  • 0

#43 Holden Napisany 16 kwietnia 2011 - 19:27

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
ja bym tak nie demonizował tej konsoli, że zdechła itd, gry żadko wychodzą, ale za to są to w głównej mierze killery kompletne (Patapon, God of War, Daxter). W dodatku tych hitów sie troche uzbierało, jest w co grać
  • 0

#44 Gość_gofrowsky_* Napisany 17 kwietnia 2011 - 23:57

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Rzadko*, od tego Anoter Łorlda lasuje Ci się mózg.
  • 0

#45 Holden Napisany 19 kwietnia 2011 - 17:24

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Rzadko*, od tego Anoter Łorlda lasuje Ci się mózg.

sorry, ale te twoje błędy te "za wos", czy "sobom", są znacznie bardziej rażące
  • 0

#46 pantrupek Napisany 16 grudnia 2011 - 21:02

pantrupek

    Mega Man

  • Narybek
  • 106 Postów:
Odkryłem PSP dopiero kilka miesięcy temu - wcześniej były lata jarania. Cieszę się w sumie - nawet niezła kolekcja tytułów w niskich cenach, w tym moje ulubione serie, czyli Silent Hill, God of War i GTA. Nie przeznaczam wiele kasy na gry, kupuję jedną raz na długi długi czas. Ale drugą młodość PSP zyskuje, gdy spojrzy się na PSN. Rewelacyjne PixelJunk Monsters Deluxe, minisy, konwersje z PS1, w tym pierwszy Silent Hill i Resident Evil. Wcześniej nic o tym wszystkim nie wiedziałem, prócz tego, że PSN istnieje i że cośtam jest. Warto zainteresować się tematem, jeśli już ma się tę wspaniałą konsolkę.
  • 0

#47 Spuczan Napisany 16 grudnia 2011 - 21:48

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Odkryłem PSP dopiero kilka miesięcy temu - wcześniej były lata jarania. Cieszę się w sumie - nawet niezła kolekcja tytułów w niskich cenach, w tym moje ulubione serie, czyli Silent Hill, God of War i GTA. Nie przeznaczam wiele kasy na gry, kupuję jedną raz na długi długi czas. Ale drugą młodość PSP zyskuje, gdy spojrzy się na PSN. Rewelacyjne PixelJunk Monsters Deluxe, minisy, konwersje z PS1, w tym pierwszy Silent Hill i Resident Evil. Wcześniej nic o tym wszystkim nie wiedziałem, prócz tego, że PSN istnieje i że cośtam jest. Warto zainteresować się tematem, jeśli już ma się tę wspaniałą konsolkę.


Mam to samo teraz. Najlepsze jest to, że naprawdę dobre gierki można kupić dosłownie za grosze.
  • 0

#48 Sotaku Napisany 28 kwietnia 2012 - 22:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
:hmmm: ostatnio psp wróciło do łask...parę gierek sie kupiło nawet...pewnie dlatego, że ceny spadły, a dzieci ogarniają już to ustrojstwo
  • 0

#49 DarkStar Napisany 06 maja 2012 - 10:48

DarkStar

    Chocobo

  • Narybek
  • 16 Postów:
Kupiłem PSP we wtorek. :-) Od zeszłego roku jakoś przeglądałem listy gier, różne informacje na temat konsoli, etc. Cały czas nosiłem się z zamiarem zakupu Vity (od pierwszych prezentacji, na długo przed premierą), ale ostatecznie zniechęciły mnie cena konsoli i peryferiów i (przede wszystkim) brak wsparcia dla UMD, co wiąże się z brakiem wielu gier z PSP w bibliotece. No i kupiłem PSP 3000. Być może Vitę kupię w przyszłości, na razie nie potrzebuję. Jestem fanem jRPG i aż się ślinię patrząc na bibliotekę gier na PSP.
  • 0

#50 Otacon Napisany 06 maja 2012 - 12:01

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
miłej zabawy :)
  • 0

#51 drAKul Napisany 22 maja 2012 - 12:47

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ostatnio pogrywam w Corpse Party bo dużo dobrego o niej czytałem ale nie jestem zachwycony. Narazie historia jest nawet w miarę ciekawa, grafa mi nie przeszkadza, ale ten gameplay... nie smucę się że przygodówki umarły, naprawdę zgadywanka w co wymyślił autor gry jest nużąca jak diabli. Do tego badając przedmioty i wykonując czynności nigdy nie wiemy czy nie uwaliliśmy chaptera. Więc można sobie przykładowo grać pół godziny w chapter i potem umrzeć bo przeczytaliśmy notkę przy ofierze. Gameplayowo to czyste średniowiecze nieprzyjazne dla gracza.
  • 0

#52 Sotaku Napisany 24 maja 2012 - 19:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Corps party mi sie podobało z recki w Neo+...teraz ją będę omijał :^^:
  • 0

#53 Likensmart Napisany 24 maja 2012 - 21:58

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
GKH nie wyjdzie poza Japonię, a to jeden z tych tytułów w które chciałem jeszcze zagrać :(
  • 0

#54 drAKul Napisany 25 maja 2012 - 16:39

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja dzisiaj przeszedłem CP. IMHO historia jest o dziwo całkiem spoko. Są elementy które mnie drażnią w fabułach np. spadło na mnie tysiąc noży ale jakoś przeżyłem bo jestem bohaterem, ale naprawdę klimat totalnej beznadzieji w pewnym momencie jest naprawdę przytłaczający. Do tego dzięki opisom oraz czarnemu ekranowi naprawdę można poczuć fizyczny ból niektórych scen. Niestety nie polecam grać bez opisu bo gameplay cienki jak barsz pełen przygodówkowych debilizmów. Ja w połowie dałem sobie spokój z graniem wziąłem solucję i i potraktowałem CP jako Visual Novel i generalnie powiedziałbym że CP gdyby było anime to by było bardzo dobrym anime. Ode mnie 7.
  • 0

#55 drAKul Napisany 03 maja 2013 - 09:35

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

Hejka jak ktoś jeszcze pogrywa na PSP to mogę polecić Legend of Heroes: Trails in the Sky. Wiadomo pełen tropes z JRPGów oraz anime ale część anachronizmówgameplayowych sobie darowano a gra ma w sobie to coś co sprawia że z przyjemnością spędziłem z nim te 40 parę godzin. Ode mnie 8+.


  • 0

#56 kowal Napisany 03 maja 2013 - 10:17

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

mam pierwszy model psp, 1001 bodajże, sprowadzony z usa zaraz po premierze i kurde to nadal działa bez zarzutów. co prawda od kilku lat używam jej juz sporadycznie ale kilka fajnych tytułów jest do ogrania. nikt chyba jeszcze wyżej nie wymienił Syphon Filter a to całkeim fajna strzelanka i nawet brak drugiego analoga tak nie przeszkadza.

tak w ogóle to gier jest mnóstwo, od God of War po GT ale u mnie przez najbardziej ogrywane były i czasami nadal są Lumines i Loco Roco. trochę zabrakło jakiejś dobrej platformówki, bo oprócz Daxtera i LBP to jakoś nic nie mogę sobie przypomnieć.

największą wadą psp oprócz braku drugiego analoga jest efekt deja-vu jeśli już ma się ps3 i z czasem konsolka zwyczajnie przegrała z większą i nowszą siostrą.


  • 0

#57 Kradziej Napisany 04 maja 2013 - 09:06

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Hejka jak ktoś jeszcze pogrywa na PSP to mogę polecić Legend of Heroes: Trails in the Sky. Wiadomo pełen tropes z JRPGów oraz anime ale część anachronizmówgameplayowych sobie darowano a gra ma w sobie to coś co sprawia że z przyjemnością spędziłem z nim te 40 parę godzin. Ode mnie 8+.

Internety polecają, a ja zaczynam żałować, że jak była premiera w Europie to nie kupiłem, bo teraz to nie tak łatwo dorwać w pudełu w fajnej cenie i zostaje zakup na PSN. Ale na bank ogram.

 

mam pierwszy model psp, 1001 bodajże, sprowadzony z usa zaraz po premierze i kurde to nadal działa bez zarzutów. co prawda od kilku lat używam jej juz sporadycznie ale kilka fajnych tytułów jest do ogrania. nikt chyba jeszcze wyżej nie wymienił Syphon Filter a to całkeim fajna strzelanka i nawet brak drugiego analoga tak nie przeszkadza.

tak w ogóle to gier jest mnóstwo, od God of War po GT ale u mnie przez najbardziej ogrywane były i czasami nadal są Lumines i Loco Roco. trochę zabrakło jakiejś dobrej platformówki, bo oprócz Daxtera i LBP to jakoś nic nie mogę sobie przypomnieć.

największą wadą psp oprócz braku drugiego analoga jest efekt deja-vu jeśli już ma się ps3 i z czasem konsolka zwyczajnie przegrała z większą i nowszą siostrą.

Zawsze mnie zastanawiały komentarze o braku drugiego analoga - ja go odczułem chyba tylko przy METAL GEAR?! i Monster Hunterze. Prawdopodobnie dlatego, że nie po to mam PSP, żeby łupać w to, co na konsolach stacjonarnych, a dla jRPGów, gier logicznych itd - a tych jest od groma.


  • 0

#58 Tawotnica Napisany 06 maja 2013 - 08:15

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
Kolekcjonerkę TiTS na ebayu można wyrwać poniżej stówki, co jest imo bardzo przystępną ceną jak na grę wydaną przez Ghostlight.

Drugiej i trzeciej części chyba się już nie doczekamy na UMD. Nie wiem nawet czy XSeed w ogóle planuje jeszcze lokalizację. Na PSN mogliby rzucić albo nawet na Steam jak serie Ys.
  • 0

#59 Scorpio Napisany 11 maja 2013 - 17:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Żeby nie było - PSP nie umiera :P

 

Dwa miesiące temu zakupiłem Street. Do tego MGS: Peace Walker; Tactics Ogre i God of War. No i fajnie to działa, dobrze gra, etc (odp. czemu nie 3004 - nie przerobionego nie sposób kupić, a jak jest, to taniej kupić używaną Vitę).

 

Czyli jakoś dycha. Nadal :D


  • 0

#60 Nexus Napisany 11 maja 2013 - 17:32

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Ja tam nadal planuje zakup dla samej kolekcji Lumines. Na Vita raczej niestety nie będzie. A sama gierka masakrycznie uzależniająca.
  • 0