Skocz do zawartości

Zdjęcie

Game of Thrones, Song of Fire and Ice

Cyanide Atlus PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
59 odpowiedzi na ten temat

#1 burnstein Napisany 28 marca 2011 - 16:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:
Będzie erpeż w tymże boskim uniwersum, na pieca, PSzrota i Gejboksa. Kto zna ten zna, kto nie niech sobie kupi książkę. Czekam, może nawet kiedyś zagram, choć pewnie wyjdzie szrot.

http://polygamia.pl/...nowym_RPG_.html

http://www.joystiq.c...of-thrones-rpg/

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 11:46

  • 0

#2 Stan Napisany 28 marca 2011 - 18:03

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
RPGów nigdy mało, więc czekam na ten tytuł. Zreszta jak i na serial od HBO. Co do książek muszę nadrobić braki.
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 28 marca 2011 - 18:43

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
jakiś rok temu była mowa o bodajże dwóch produkcjach, tylko developer jakiś trefny ...
  • 0

#4 burnstein Napisany 28 marca 2011 - 18:55

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:
Tja, jeszcze strategię robią.
  • 0

#5 Eldarion Napisany 28 marca 2011 - 20:03

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
Cyanide ? to chyba Ci od Wiedźmina 1 na konsole :?
  • 0

#6 Kradziej Napisany 28 marca 2011 - 20:04

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Cyanide ? to chyba Ci od Wiedźmina 1 na konsole :?

Nie.
Cyanide to głównie Chaos League (takie coś na PC z 2004) i ostatnio Blood Bowl.
  • 0

#7 Blizzard Beast Napisany 28 marca 2011 - 23:14

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Jedna gra na 7 i jedna na 6... Mogło lepiej trafić to universum.
  • 0

#8 MaxVarEmreis Napisany 29 marca 2011 - 08:33

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Jedna gra na 7 i jedna na 6... Mogło lepiej trafić to universum.

RTS podobno wypada całkiem nieźle. No, ale zobaczy się. Ta gra tylko na PC, więc i tak większości na forum nie obchodzi.
  • 0

#9 Blizzard Beast Napisany 29 marca 2011 - 08:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Zmusiłem się do Wiedźmina, mogę zmusić się do drugiego cudownego świata na PC. Trudno.
  • 0

#10 Stan Napisany 29 marca 2011 - 15:14

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
I co zawiodłes sie na Wiedźminie? Jak ta gra będzie tak samo dobra,ja W1 to mi wystarczy.
  • 0

#11 Kradziej Napisany 29 marca 2011 - 16:12

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

RTS podobno wypada całkiem nieźle.

A nie turówka aby?
  • 0

#12 MaxVarEmreis Napisany 29 marca 2011 - 16:14

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A nie turówka aby?

Nie. Nazywa się Game of Thrones: Genesis.
  • 0

#13 117 Napisany 29 marca 2011 - 16:22

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

I co zawiodłes sie na Wiedźminie? Jak ta gra będzie tak samo dobra,ja W1 to mi wystarczy.

no nudny jak cholera W1 jest
  • 0

#14 Blizzard Beast Napisany 29 marca 2011 - 17:57

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

I co zawiodłes sie na Wiedźminie? Jak ta gra będzie tak samo dobra,ja W1 to mi wystarczy.


Trochę się zawiodłem, ale to głównie z powodu konstrukcji gry. Podejście Bethesdy jest tu bezkonkurencyjne, a ograniczony teren działania, kiedy mam świadomość jak fajny świat jest tam za murem, mnie troszkę mierzi. To oczywiście przesada, nikt nie zaoferuje całego Westeros (które jest przecież wielkości Ameryki Płd.), ale większa dowolność niż w Wiedźminie byłaby przeze mnie mile widziana. Jeśli chodzi o resztę aspektów wykonania Wiedźmak był OK (choć fabularnie oczywiście poniżej moich oczekiwań).
  • 0

#15 Stan Napisany 29 marca 2011 - 18:36

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
Zeratul, nie ciebie pytałem. Halo tez jest nudne.

BB - Mi Wiedźmin bardzo sie podobał, a ograniczenie świata jakoś przeżyłem. Fabularnie tez jest git, oprócz jednej części gry, czyli IV aktu. Bethesda ostatnio robi gry, nie dla mnie bo nowe Falloutmoim zdaniem są słabe(w porównaniu do np. II). Mam nadzieję że odbija sie na Skyrimie.
  • 0

#16 Blizzard Beast Napisany 29 marca 2011 - 19:20

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

BB - Mi Wiedźmin bardzo sie podobał, a ograniczenie świata jakoś przeżyłem. Fabularnie tez jest git, oprócz jednej części gry, czyli IV aktu. Bethesda ostatnio robi gry, nie dla mnie bo nowe Falloutmoim zdaniem są słabe(w porównaniu do np. II). Mam nadzieję że odbija sie na Skyrimie.


Dla mnie nie ma w nim tej epickości. Jestem teraz w trzecim akcie i tak naprawdę wątek główny ciągnie się bardzo delikatnie, a same rozdziały wypełnione były do tej pory raczej historyjkami poniżej poziomu opowiadań, niż im dorównujące. Może się coś jeszcze ruszy, nie wiem, nie skończyłem. W sprawie Bethesdy chodziło mi o Obliviona, nie Fallouta :) (choć w mojej opinii są to równie świetne tytuły, a w Fallouta 2 nie grałem, ale zrzucam zauroczenie nim na karb indywidualnego zajoba, jak u mnie z Perfect Dark - dyskutowanie nie ma w takich przypadkach szczególnego sensu).


Wracając do aSoIaF Nie wiem, jak przekazać ogrom Westeros w takiej grze, aby był wiarygodny. Żeby Królewska Przystań robiła większe wrażenie niż Wyzima, żeby Mur wzbudzał respekt - nie wiem, czy będą w stanie to osiągnąć. O system boję się mniej, jaki by nie był przymknę oko, ale skala, skala jest dla mnie istotna.


  • 0

#17 MaxVarEmreis Napisany 29 marca 2011 - 19:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Wracając do aSoIaF Nie wiem, jak przekazać ogrom Westeros w takiej grze, aby był wiarygodny. Żeby Królewska Przystań robiła większe wrażenie niż Wyzima, żeby Mur wzbudzał respekt - nie wiem, czy będą w stanie to osiągnąć. O system boję się mniej, jaki by nie był przymknę oko, ale skala, skala jest dla mnie istotna.


Blizu, toż to nawet w Oblivionie nie miałeś całego świata, tylko jedną krainę. Tutaj może być podobnie. Jakieś większe miasto i jego okolice. Chyba nie spodziewasz się całego Westeros?? :) A może jeszcze kraina gdzie Targaryenówna się poniewiera?? :)
  • 0

#18 Blizzard Beast Napisany 29 marca 2011 - 21:45

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Blizu, toż to nawet w Oblivionie nie miałeś całego świata, tylko jedną krainę. Tutaj może być podobnie. Jakieś większe miasto i jego okolice. Chyba nie spodziewasz się całego Westeros?? :) A może jeszcze kraina gdzie Targaryenówna się poniewiera?? :)


Wiem, wiem. Ale, ale - w obrębie krainy można się było szlajać. A w Wiedźminie: Akt I: Czekamy na otwarcie bram do miasta. Wioska, naście chałup, loszek. Akt 2: Miasto, pierwsza dzielnica: Osiem uliczek, kilkanaście odwiedzalnych miejscówek, pobliska grobla i bagna. Akt 3: Miast, dzielnica druga. No proszę Was...


Nie spodziewam się Westeros, ale spodziewam się czegoś choć minimalnie otwartego, bądź mimo ograniczenia robiącego wrażenie ogromem. Pierwsza miejscówka z Wiedźmina to może z 500x500 metrów. No proszę, Maksiu, Mur ma 300 metrów wysokości. Nie może być mały. O takie rzeczy mi chodzi.


  • 0

#19 cwany-lis Napisany 30 marca 2011 - 15:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
to się Blizz nie przekłada ekonomicznie - po co klecić całą algomerację jak z 95% grających tego nie sprawdzi - skoro tak wielu czokapików nie kończyło Dragon Age gdzie całe to Denerim składało się z mapki miasta właśnie i kilku bliźniaczych lokacji do wyboru i bodajże 3 ważnych dla fabuły lokacji ?
  • 0

#20 Aras Napisany 30 marca 2011 - 16:19

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
jeżeli będę mógł być Jaimie'm to się zgadzam na tą grę.
  • 0

#21 burnstein Napisany 30 marca 2011 - 16:20

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:
To się niestety nie zgadzasz.
  • 0

#22 cwany-lis Napisany 30 marca 2011 - 19:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
ja nie chciałbym grać jakimś pierwszoligowym bohaterem z sagi - tylko ile to kunsztu by trzeba włożyć w stworzenie historii zachaczającej w cwany sposób o wątki z powieści jednocześnie bedąc zjadliwym growym scenariuszem - czy developer drugiego sortu ma cojones by wykoncypować taki zdrowy układ ? EHE :cf:
  • 0

#23 Stan Napisany 30 marca 2011 - 20:15

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
Ja chciałbym stworzyć swoja postać.
  • 0

#24 Spuczan Napisany 23 grudnia 2011 - 14:39

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 035 Postów:


Dla mnie bomba. Pokazali trochę gameplay'u i kilka postaci. Książka na razie czeka ale na premierę się wyrobię.

DarthStan: Ciekawi mnie imię i nazwisko tej laski.
  • 0

#25 Stan Napisany 23 grudnia 2011 - 18:25

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

DarthStan: Ciekawi mnie imię i nazwisko tej laski.


Mnie też.

A co do gry, czy dobrze słyszałem, że będa dwie narzucone z góry postacie do wyboru?
  • 0

#26 Ryan Napisany 23 grudnia 2011 - 18:59

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Mnie też.


Z ava czy siga? W avie masz Scarlett Johansson. ;)
  • 0

#27 Stan Napisany 23 grudnia 2011 - 19:41

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:


Z ava czy siga? W avie masz Scarlett Johansson. ;)


W avie to wiem kogo mam. Gorzej z sigiem.
  • 0

#28 cwany-lis Napisany 23 grudnia 2011 - 19:41

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Zapowiada się w miarę dobrze - muzyka z serialu będzie jak i cała licencja, krew, seks, przemoc, misja
  • 0

#29 burnstein Napisany 23 grudnia 2011 - 19:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:
Smutna prawda jest taka, że nawet jeśli to będzie gra na 6/10 to i tak kiedyś sprawdzę.
  • 0

#30 Stan Napisany 23 grudnia 2011 - 19:48

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
To jest RPG, to znaczy że na bank sprawdzę, choćby gra była marna.
  • 0



Inne z tagami: