Wii U Pogadanki
#61
Napisany 26 kwietnia 2011 - 15:48
#62
Napisany 26 kwietnia 2011 - 15:57
Są dla tych, którzy wiedzą, ze w normalnym świecie nie rozwiązuje się problemów bijąc ludzi i strzelajac do nich. Poza tym słow ciota to tzw. mowa nienawiści, za to powinien być warn.
co za belkot. to moze rock band jednak nie leczy kompleksow tylko jest dla tych, ktorym brakuje zdolnosci muzycznych. a grubas to tez mowa nienawisci
#63
Napisany 26 kwietnia 2011 - 16:10
#64
Napisany 26 kwietnia 2011 - 16:33
#65
Napisany 26 kwietnia 2011 - 17:00
#66
Napisany 26 kwietnia 2011 - 17:28
Tylko po co się męczyć graniem w crapowate fpsy, w gry leczące z kompleksu braku umiejętności grania na instrumencie albo gry dla grubasów, którzy nie umieją biegać po boisku?
A street fighter prędzej czy później wróci do Nintendo. Capcom jeszcze pamięta, że najlepiej sprzedającą się grą w historii firmy był sf 2 na snesa.

Wii Sports - gra dla inwalidów, którzy jedynie trzepać łapą potrafią, New Super Gay Bros - dla tych, co 5cm w górę nie potrafią wyskoczyć, Wii Fit - jak kogoś nie stać na siłownię itp itd
Podobnie na świnię nie działają wyzwiska od świni.Na mnie takie ciotowate zaczepki też nie działają.
#67
Gość_Taikun_*
Napisany 26 kwietnia 2011 - 17:30
#68
Napisany 26 kwietnia 2011 - 18:14
iMO po fenomenie wywolanym przez Wii Nintendo zyskalo niesamowicie jako marka, moze nie ejst to jeszcze Apple ale w tej chwili blizej im do Jablka niz ktoremukolwiek konkurentowi i to rowniez generuje zainteresowanie. Branza czeka na kazdy pomysl Nintendo z takim zainteresowaniem bo zarowno DS, Wii jak i teraz 3DS pokazaly ze N ma jakas tam swoja filozofie i swiat jest jej ciekaw. Sa teraz na fali i jest wielka szansa ze Cafe ich na niej utrzyma, bez wzgledu na to czy przebije PS3 dwukrotnie czy wcale.
#69
Napisany 26 kwietnia 2011 - 18:25
Jeśli mądrośc na Ciebie nie działa, nie łam się! Zawsze pozostaje fucha prezydenta!klasyczny jutrzen, najmadrzejszy we wszystkim. zmartwie cie - na mnie to nie dziala
+1 i +1Wii Sports - gra dla inwalidów, którzy jedynie trzepać łapą potrafią,Wii Fit - jak kogoś nie stać na siłownię itp itd
A z Mario po prostu nie wiesz o czym mówisz.
1qaz1q - b. dobry post.
#70
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:17
http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156766- once again, no more friend codes,
- console will be designed around the concept of connecting, sharing, and gaming with others
- big online presence
- stream video of games being played to other peoples' machines
- could lead to joining up with that person's game for online play
Silny nacisk na online, struktura nie bazująca na debilnych FC... Ten cały news to na pewno jest ściema
Fanowski art :
#71
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:22
#72
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:30
#73
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:32
Avalanche Studios wants to work on a new console
http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156777“I think I’d prefer to see new console hardware. We always want to do more of everything, and our tech is certainly ready to push more pixels.” - producer Andreas Thorsén
RUMOR - Do DICE's comments relate to Project Cafe?
http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156782“We are already there; if they were to release a new console tomorrow the engine would scale onto that platform because we have been looking at not only the PC technology today but also speculating what will happen tomorrow when it comes to these things. So everything from streaming technologies, rendering technologies is scalable onto future platforms.”
#74
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:33
#75
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:40
#76
Napisany 26 kwietnia 2011 - 21:52
#77
Napisany 26 kwietnia 2011 - 22:19
Robiony przez kretyna: ekran dotykowy z przyciskami z haptic feedbackiem. T_TFanowski art :
@Kox: Źle rozumiesz ilustrację. To CZĘŚĆ wyświetlacza z buzzerem jak w niektórych Blackberry.
#78
Napisany 26 kwietnia 2011 - 22:29
#79
Napisany 26 kwietnia 2011 - 22:50
#80
Napisany 26 kwietnia 2011 - 23:28
dwa koncepty pada.

#81
Napisany 27 kwietnia 2011 - 02:01
#82
Napisany 27 kwietnia 2011 - 07:08
#83
Napisany 27 kwietnia 2011 - 18:09
#84
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:03
#85
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:05
Te pady wydaja sie gigantyczne w wydaniu IGNu i jakoś wątpię aby N, które zawsze szło jednak w stronę minimalizmu w designie padów nagle przywaliło z kobyłą, której nawet 1szy pad do Xboxa by nie zagroził. Coś mi w tym wszystkim nie gra, albo N ma inne zastosowanie dla tego ekranu niż nam się wydaje albo ploty o ekranie sa wyssane z palca. Nie ma to dla mnie sensu przy niedawnym launchu 3DSa poprostu...
#86
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:06
OLO chyba nie pamiętasz pada od N64.Te pady wydaja sie gigantyczne w wydaniu IGNu i jakoś wątpię aby N, które zawsze szło jednak w stronę minimalizmu w designie padów nagle przywaliło z kobyłą, której nawet 1szy pad do Xboxa by nie zagroził.
#87
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:06
(Nie, nie wklejaj foty Wavebirda
#88
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:13
#89
Gość_Taikun_*
Napisany 27 kwietnia 2011 - 22:15
Raz się przytrafiło
![]()
(Nie, nie wklejaj foty Wavebirda)

