Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii U Pogadanki

• Zaloguj się by odpowiedzieć
10914 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy jesteś zainteresowany /na nowym dzieckiem Big N (135 użytkowników głosowało)

Czy jesteś zainteresowany /na nowym dzieckiem Big N

1. Głosowanie Tak (88 głosów [65.19%])

Procent głosów: 65.19%

2. Głosowanie Nie (36 głosów [26.67%])

Procent głosów: 26.67%

3. Głosowanie Nie mam wyrobionego zdania na ten temat. (11 głosów [8.15%])

Procent głosów: 8.15%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 Kaxi Napisany 26 kwiecień 2011 - 15:48

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:
Czytałem dziś ciekawy artykuł, w którym było napisane, że żeby rozwiązać problem zasilania ekranów oraz zapewnić ergonomię kontrolera N może się zdecydować na wrócenie do padów na... kablu.
  • 0

#62 GrzesiekMB Napisany 26 kwiecień 2011 - 15:57

GrzesiekMB

Abominacja

• Forumowicze
  • 2438 Postów:

Są dla tych, którzy wiedzą, ze w normalnym świecie nie rozwiązuje się problemów bijąc ludzi i strzelajac do nich. Poza tym słow ciota to tzw. mowa nienawiści, za to powinien być warn.

co za belkot. to moze rock band jednak nie leczy kompleksow tylko jest dla tych, ktorym brakuje zdolnosci muzycznych. a grubas to tez mowa nienawisci :pf:
  • 0

#63 Godlike Napisany 26 kwiecień 2011 - 16:10

Godlike

Link

• Forumowicze
  • 342 Postów:
Kolejno, żebyś nie pomylił, nie i nie.
  • 0

#64 GrzesiekMB Napisany 26 kwiecień 2011 - 16:33

GrzesiekMB

Abominacja

• Forumowicze
  • 2438 Postów:
klasyczny jutrzen, najmadrzejszy we wszystkim. zmartwie cie - na mnie to nie dziala, sprobuj z rajankiem
  • 0

#65 Ryan Napisany 26 kwiecień 2011 - 17:00

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32170 Postów:
Na mnie takie ciotowate zaczepki też nie działają. :cf:
  • 0

#66 xell Napisany 26 kwiecień 2011 - 17:28

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16212 Postów:

Tylko po co się męczyć graniem w crapowate fpsy, w gry leczące z kompleksu braku umiejętności grania na instrumencie albo gry dla grubasów, którzy nie umieją biegać po boisku?
A street fighter prędzej czy później wróci do Nintendo. Capcom jeszcze pamięta, że najlepiej sprzedającą się grą w historii firmy był sf 2 na snesa.

Dodany obrazek

Wii Sports - gra dla inwalidów, którzy jedynie trzepać łapą potrafią, New Super Gay Bros - dla tych, co 5cm w górę nie potrafią wyskoczyć, Wii Fit - jak kogoś nie stać na siłownię itp itd

Na mnie takie ciotowate zaczepki też nie działają. :cf:

Podobnie na świnię nie działają wyzwiska od świni. :cf:
  • 0

#67 Gość_Taikun_* Napisany 26 kwiecień 2011 - 17:30

Gość_Taikun_*
  • Goście
xell widzę w formię :lol:
  • 0

#68 Jedyn Napisany 26 kwiecień 2011 - 18:14

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19794 Postów:
Ja zawsze wole wariant pesymistyczny bo mozna sie milo rozczarowac wiec mimo wszystko uwazam, ze konsola nie bedzie odbiegac znaczaco od current genow. Nintendo na kazdym kroku od wielu lat udowadnia ze zawsze skupia sie na nowinkach i nigdy nie stawia mocy konsoli na pierwszym miejscu. Jesli Cafe bedzie kontyunowac mysl zaczeta przez Wii to tak naprawde Nintendo nie musi nagle bic na glowe oprawa konkurencji bo zwyczajne dobicie do ich poziomu (juz samo dodanie HD duzo zmienia) wystarczy zeby nowy sprzet Nintendo kontynuowal wariactwo rozpoczete przez Wii. Prawda jest taka ze Wii zabraklo najzwyczajniej w swiecie powera by utrzymac zainteresowanie, szczegolnie w dobie gier na Kinekta, ktore wygladaja jednak bardzo fajnie. Teraz Nintendo ta luke zalata i zainteresowanie znowy wzrosnie.

iMO po fenomenie wywolanym przez Wii Nintendo zyskalo niesamowicie jako marka, moze nie ejst to jeszcze Apple ale w tej chwili blizej im do Jablka niz ktoremukolwiek konkurentowi i to rowniez generuje zainteresowanie. Branza czeka na kazdy pomysl Nintendo z takim zainteresowaniem bo zarowno DS, Wii jak i teraz 3DS pokazaly ze N ma jakas tam swoja filozofie i swiat jest jej ciekaw. Sa teraz na fali i jest wielka szansa ze Cafe ich na niej utrzyma, bez wzgledu na to czy przebije PS3 dwukrotnie czy wcale.
  • 0

#69 Godlike Napisany 26 kwiecień 2011 - 18:25

Godlike

Link

• Forumowicze
  • 342 Postów:

klasyczny jutrzen, najmadrzejszy we wszystkim. zmartwie cie - na mnie to nie dziala

Jeśli mądrośc na Ciebie nie działa, nie łam się! Zawsze pozostaje fucha prezydenta!

Wii Sports - gra dla inwalidów, którzy jedynie trzepać łapą potrafią,Wii Fit - jak kogoś nie stać na siłownię itp itd

+1 i +1
A z Mario po prostu nie wiesz o czym mówisz.
1qaz1q - b. dobry post.
  • 0

#70 Malutki Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:17

Malutki

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2377 Postów:
Project Cafe rumors - Strong online presence, streaming video of your friends playing games and more

- once again, no more friend codes,
- console will be designed around the concept of connecting, sharing, and gaming with others
- big online presence
- stream video of games being played to other peoples' machines
- could lead to joining up with that person's game for online play

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156766
Silny nacisk na online, struktura nie bazująca na debilnych FC... Ten cały news to na pewno jest ściema :P
Fanowski art :
Dodany obrazek
  • 0

#71 burnstein Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:22

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39227 Postów:
Raczej PS2slim reminiscent design.
  • 0

#72 Kaxi Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:30

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:
pomysł z przyciskami NA/W ekranie osobiscie popieram i sam na to stawiałem przy 1szych przeciekach. pozwoliłoby to pogodzić 6calowy ekran z jako takim rozmiarem kontrolera
  • 0

#73 Malutki Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:32

Malutki

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2377 Postów:
Kolejne ciekawe info :
Avalanche Studios wants to work on a new console

“I think I’d prefer to see new console hardware. We always want to do more of everything, and our tech is certainly ready to push more pixels.” - producer Andreas Thorsén

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156777
RUMOR - Do DICE's comments relate to Project Cafe?

“We are already there; if they were to release a new console tomorrow the engine would scale onto that platform because we have been looking at not only the PC technology today but also speculating what will happen tomorrow when it comes to these things. So everything from streaming technologies, rendering technologies is scalable onto future platforms.”

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=156782
  • 0

#74 Pious Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:33

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Mi to średnio leży. Nie lubię grać na ekranie, a przyciski to jednak wygoda i klimat. Mam nadzieję, że pady nie będą tylko ekranem. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że zrobią pada z 6" ekranem. Jaki byłby wielki? Do tego słowo ergonomia nie szło by pewnie z nim w parze. Plus cena. Jednak praktycznie każda plota mówi o tych ekranach, więc coś w tym musi być.
  • 0

#75 Kaxi Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:40

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:
Pious, przyjrzyj się zanim napiszesz. Przyciski SĄ! Tylko że one nie są obok ekranu ale w nim, ekran je otacza. O to nie chodzi, nie o wyświetlanie ich na ekranie.
  • 0

#76 Pious Napisany 26 kwiecień 2011 - 21:52

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Rzeczywiście. Jeszcze dziwniejsze rozwiązanie.
  • 0

#77 Ryan Napisany 26 kwiecień 2011 - 22:19

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32170 Postów:

Fanowski art :

Robiony przez kretyna: ekran dotykowy z przyciskami z haptic feedbackiem. T_T

@Kox: Źle rozumiesz ilustrację. To CZĘŚĆ wyświetlacza z buzzerem jak w niektórych Blackberry.
  • 0

#78 Kaxi Napisany 26 kwiecień 2011 - 22:29

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:
Aha. W takim razie dalej bardziej podoba mi się mój pomysł.
  • 0

#79 Ryan Napisany 26 kwiecień 2011 - 22:50

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32170 Postów:
Produkcja niestandardowego ekranu tego typu kosztowałaby FORTUNĘ.
  • 0

#80 ACZ Napisany 26 kwiecień 2011 - 23:28

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30868 Postów:
Obstawiam ekranik nie wbudowany na stałe, a odczepiany. W ekraniku będą sejwy.

dwa koncepty pada.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#81 fingus Napisany 27 kwiecień 2011 - 02:01

fingus

• Moderatorzy
  • 31166 Postów:
Ostatni koncept najbrzydszy, a więc bardziej prawdopodobny. Poniżej moja wizja (wziąłem pod uwagę ploty o kablu):

Dodany obrazek
  • 0

#82 Pious Napisany 27 kwiecień 2011 - 07:08

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Jak dotąd najlepiej i najbardziej realnie prezentuje się wersja IGN. Takie coś bym widział. Te kwadratowe wersje wydają się raczej mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach.
  • 0

#83 cybercotlet Napisany 27 kwiecień 2011 - 18:09

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 6175 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#84 Jedyn Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:03

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19794 Postów:
Te pady wydaja sie gigantyczne w wydaniu IGNu i jakoś wątpię aby N, które zawsze szło jednak w stronę minimalizmu w designie padów nagle przywaliło z kobyłą, której nawet 1szy pad do Xboxa by nie zagroził. Coś mi w tym wszystkim nie gra, albo N ma inne zastosowanie dla tego ekranu niż nam się wydaje albo ploty o ekranie sa wyssane z palca. Nie ma to dla mnie sensu przy niedawnym launchu 3DSa poprostu...
  • 0

#85 burnstein Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:05

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39227 Postów:

Te pady wydaja sie gigantyczne w wydaniu IGNu i jakoś wątpię aby N, które zawsze szło jednak w stronę minimalizmu w designie padów nagle przywaliło z kobyłą, której nawet 1szy pad do Xboxa by nie zagroził. Coś mi w tym wszystkim nie gra, albo N ma inne zastosowanie dla tego ekranu niż nam się wydaje albo ploty o ekranie sa wyssane z palca. Nie ma to dla mnie sensu przy niedawnym launchu 3DSa poprostu...

Dodany obrazek
  • 0

#86 Otacon Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:06

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 13708 Postów:

Te pady wydaja sie gigantyczne w wydaniu IGNu i jakoś wątpię aby N, które zawsze szło jednak w stronę minimalizmu w designie padów nagle przywaliło z kobyłą, której nawet 1szy pad do Xboxa by nie zagroził.

OLO chyba nie pamiętasz pada od N64.
  • 0

#87 Jedyn Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:06

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19794 Postów:
Raz się przytrafiło ;)
(Nie, nie wklejaj foty Wavebirda :olo: )
  • 0

#88 Danteusz Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:13

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 27922 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#89 Gość_Taikun_* Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:15

Gość_Taikun_*
  • Goście

Raz się przytrafiło ;)
(Nie, nie wklejaj foty Wavebirda :olo: )

Dodany obrazek
  • 0

#90 Pious Napisany 27 kwiecień 2011 - 22:15

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Racja. Albo po prostu ploty są przesadzone jedynie w kwestii jego rozmiaru. 6" to kawał ekranu, może to jest np 3"? Wtedy z drugiej strony streamowanie gier na pada nie ma sensu. Sam już nie wiem.
  • 0