Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need For Speed: The Run

EA Black Box EA PS3 X360 Wii PC 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
159 odpowiedzi na ten temat

#1 wrog Napisany 28 kwietnia 2011 - 22:49

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Wyciekł trailer. Premiera 18 listopada 2011. Oficjalna zapowiedź dopiero jutro smile.gif



WIELKI WYŚCIG PRZEZ AMERYKĘ.
NEED FOR SPEED THE RUN.

REDWOOD SHORES, Kalifornia – 29 kwietnia 2011. Jeśli lubisz jazdę na granicy ryzyka i jesteś uzależniony od prędkości i adrenaliny, zacznij odliczać czas do 18 listopada. Tego dnia Electronic Arts wypuści z boksów Need for Speed™ The Run, kolejną odsłonę kultowej serii wyścigowej, która zabierze cię w niesamowitą podróż drogami Ameryki od San Francisco aż po Nowy Jork. Nie nastawiaj się jednak na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do światka nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed™ The Run granice są po to, by przejeżdżać je na pełnym gazie, a zatłoczone miasta, oblodzone górskie zakręty i wąskie drogi w kanionach to nie ograniczenia, a dodatkowe atrakcje. Gra oszałamia grafiką, samochody trzymają się drogi jak przyklejone, a całość okraszona jest wciągającą fabułą. Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building!

„W tym roku Need for Speed wjeżdża na zupełnie nowy poziom” – deklaruje producent Jason DeLong. „Myślę, że Need for Speed The Run zaskoczy wszystkich trzymającą w napięciu fabułą i potężną dawką akcji. Oczywiście nie zabraknie też elementów obowiązkowych, czyli najlepszych samochodów świata i pościgów na złamanie karku. Szaleńcza jazda i igranie z ryzykiem przy 300 km/h – to właśnie The Run w pigułce”.

Need for Speed The Run stworzono z użyciem dysponującego ogromnym potencjałem silnika Frostbite™ 2, któremu gra zawdzięcza spektakularną grafikę i model jazdy samochodów. Gracz zostanie wplątany w intrygę, która rzuci go w wir wydarzeń w świecie bez ograniczeń prędkości, zasad ani przyjaciół. Fani rywalizacji sieciowej będą mieli do dyspozycji ulepszoną wersję funkcji Autolog, umożliwiającej nieustanną kontrolę nad rozwojem swojej kariery i statystykami.

Producentem Need for Speed The Run jest studio EA Black Box. Gra ukaże się 18 listopada w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360®, PlayStation®3, Wii™ i Nintendo 3DS™.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 12:10

  • 0

#2 Gość_Taikun_* Napisany 28 kwietnia 2011 - 22:55

Gość_Taikun_*
  • Goście
Nie ma Criteriona? Jest 'fabuła'? Kosz
  • 0

#3 BeSOS Napisany 29 kwietnia 2011 - 06:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Znow poscigi <_<
Niech zrobia wreszcie normalne wyscigi na zamknietych trasach z zajebistymiwidokami, tak ciezko??????????
  • 0

#4 wrog Napisany 29 kwietnia 2011 - 13:54

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

WIELKI WYŚCIG PRZEZ AMERYKĘ.
NEED FOR SPEED THE RUN.

REDWOOD SHORES, Kalifornia – 29 kwietnia 2011. Jeśli lubisz jazdę na granicy ryzyka i jesteś uzależniony od prędkości i adrenaliny, zacznij odliczać czas do 18 listopada. Tego dnia Electronic Arts wypuści z boksów Need for Speed™ The Run, kolejną odsłonę kultowej serii wyścigowej, która zabierze cię w niesamowitą podróż drogami Ameryki od San Francisco aż po Nowy Jork. Nie nastawiaj się jednak na oglądanie krajobrazów, wkroczysz bowiem do światka nielegalnych wyścigów o dużą stawkę. Będzie gorąco, nie tylko z powodu policji na ogonie. W Need for Speed™ The Run granice są po to, by przejeżdżać je na pełnym gazie, a zatłoczone miasta, oblodzone górskie zakręty i wąskie drogi w kanionach to nie ograniczenia, a dodatkowe atrakcje. Gra oszałamia grafiką, samochody trzymają się drogi jak przyklejone, a całość okraszona jest wciągającą fabułą. Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building!

„W tym roku Need for Speed wjeżdża na zupełnie nowy poziom” – deklaruje producent Jason DeLong. „Myślę, że Need for Speed The Run zaskoczy wszystkich trzymającą w napięciu fabułą i potężną dawką akcji. Oczywiście nie zabraknie też elementów obowiązkowych, czyli najlepszych samochodów świata i pościgów na złamanie karku. Szaleńcza jazda i igranie z ryzykiem przy 300 km/h – to właśnie The Run w pigułce”.

Need for Speed The Run stworzono z użyciem dysponującego ogromnym potencjałem silnika Frostbite™ 2, któremu gra zawdzięcza spektakularną grafikę i model jazdy samochodów. Gracz zostanie wplątany w intrygę, która rzuci go w wir wydarzeń w świecie bez ograniczeń prędkości, zasad ani przyjaciół. Fani rywalizacji sieciowej będą mieli do dyspozycji ulepszoną wersję funkcji Autolog, umożliwiającej nieustanną kontrolę nad rozwojem swojej kariery i statystykami.

Producentem Need for Speed The Run jest studio EA Black Box. Gra ukaże się 18 listopada w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360®, PlayStation®3, Wii™ i Nintendo 3DS™.

Notka z oficjalną zapowiedzią.
  • 0

#5 keogh Napisany 29 kwietnia 2011 - 14:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
są trendy wybuchy, jest nowy nfs
  • 0

#6 MonsieurWoland Napisany 29 kwietnia 2011 - 14:22

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Zaraz, co ja zwyklem pisac w takich momentach...

Aha.

Kierunek -> Piec.
  • 0

#7 Kaxi Napisany 29 kwietnia 2011 - 17:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
ciekawe czy wersja na wii będzie tak doskonała jak ostatnio :D to było aż niesamowite :D

ale ogólnie nfs niewielu
  • 0

#8 Marbel Napisany 29 kwietnia 2011 - 17:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Znow poscigi <_<
Niech zrobia wreszcie normalne wyscigi na zamknietych trasach z zajebistymiwidokami, tak ciezko??????????

Shift2?
A zwiastun słaby. Znów jakaś fabuła, rozpierdziel, wybuchające skały i lawiny? E...
Hot Pursuita by zrobili a nie jakieś takie popłuczyny. Dość fabuł w wyścigach.
  • 0

#9 BeSOS Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Black Box developerem? Czyli szrot murowany :olo:
  • 0

#10 MarcheLLo7 Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:28

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
IMO Most Wanted był najlepszym NFS i był właśnie od Black Box. Mieli teraz więcej czasu na dopracowanie produktu , więc może coś z tego wyjdzie. Jaka była ostatnia gra którą zrobili ??
  • 0

#11 BeSOS Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Undercover :pf: Wcześniej Pro Street i Carbon - każda coraz gorsza :rolleyes:

Mam nadzieje, ze Criterion pracuje nad Burnoutem - NFS jako seria i tak mnie średnio interesuje.
  • 0

#12 xell Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:

Znow poscigi <_<
Niech zrobia wreszcie normalne wyscigi na zamknietyjazda po kółkach nikogoch trasach z zajebistymiwidokami, tak ciezko??????????

:olo:
Chciałeś chyba powiedzieć otwartymi, jazda po kółkach nikogo.

Black Box chyba ostatniego NFSa wypuścił 3 lata temu, może w tym czasie coś ciekawego wykombinowali.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
f*ck, nie czytałem tego posta i teraz widzę, ze jest totalnie schrzaniony - blame my ipad :olo: :ass:
Nie, ja jestem jednak za trasami zamkniętymi, moim zdaniem wtedy developerzy mogą je lepiej zaprojektować, ubrać w detale, bajery etc. Otwarty świat w TDU i ostatnim NFS mnie znudził bo nic się w nim nie działo a prucie po linii prostej przez minutę żeby później pokonac jeden zakręt i wrócić znów na prostą mnie nuży - świat Paradise był fajnie zaprojektowany, ale tam z kolei nie podobał mi się sposób wyboru wyścigów.
  • 0

#14 xell Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Zamknięta trasa to taka, która kończy się w tym samym punkcie co się zaczyna, tzn. można dokonywać okrążeń.
Otwarta trasa to taka, która kończy się w innym miejscu i nie można wykonywać okrążeń.
  • 0

#15 MarcheLLo7 Napisany 29 kwietnia 2011 - 18:58

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Pro Street lepszy od Carbona.
  • 0

#16 Gość_Hellmans_* Napisany 29 kwietnia 2011 - 19:52

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Czy mnie oczy nie mylą? Wyciąganie marki z dna, rozdzielenie jej na dwie świetne serie, a teraz ponowne powierzenie jej studiu, które je na to dno zaprowadziło. Świetny pomysł! :lol:
  • 0

#17 xell Napisany 29 kwietnia 2011 - 21:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:

Czy mnie oczy nie mylą? Wyciąganie marki z dna, rozdzielenie jej na dwie świetne serie, a teraz ponowne powierzenie jej studiu, które je na to dno zaprowadziło. Świetny pomysł! :lol:

Ale to studio miało tylko 12 miesięcy na robienie kolejnych gier z tych serii. Teraz ma 36. Myślę, że mogą być w gruncie rzeczy całkiem utalentowani.
  • 0

#18 kostek Napisany 29 kwietnia 2011 - 21:58

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:
Podróż wzdłuż US - świetna sprawa, tylko po co otoczka zje**nych nielegalnych pościgów.
  • 0

#19 BeSOS Napisany 29 kwietnia 2011 - 23:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Zamknięta trasa to taka, która kończy się w tym samym punkcie co się zaczyna, tzn. można dokonywać okrążeń.
Otwarta trasa to taka, która kończy się w innym miejscu i nie można wykonywać okrążeń.


Dzięki za wyjaśnienie bo nie wiedziałem na czym polega różnica!!!!! :ninjadance:
  • 0

#20 Cr0ss2500 Napisany 30 kwietnia 2011 - 00:04

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Frostbite 2 murowany HIT :skacze:
  • 0

#21 Şichărescu Napisany 03 maja 2011 - 22:31

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Od czasów PS2 marzy mi się remake The Great American Cross-Country Road Race z C64, chyba żadna gra nie była tak blisko. Jeśli zwącham chociaż trochę klimatu tego starocia, będę zachwycony Runem.
  • 0

#22 Arturano Napisany 06 maja 2011 - 18:17

Arturano

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Skojarzenia z Most Wanted są oczywiste. Mam nadzieję, że w The Run będzie się grało tak samo dobrze jak w MW.
  • 0

#23 Blizzard Beast Napisany 10 maja 2011 - 11:06

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Niby jakie skojarzenia? MW z tego co pamiętam działo się na obszarze jednego miasta, nie za pięknego dodajmy.
  • 0

#24 Gość_Hellmans_* Napisany 06 czerwca 2011 - 22:13

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Pościgi pieszo, QTE, fabuła. W ścigałce. :lol: Będzie solidny szrot.
  • 0

#25 piterekd Napisany 06 czerwca 2011 - 22:17

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Było fajnie jak śmigał przez miasto - chciałem kupić już bo mi wzbudził miłe wspomnienia z Undergrounda 1 + styl jazdy zaczerpnięty z Hot Pursuit i byłby hicior!! było fajnie.. do czasu aż koleś wysiadł z auta :bue:
  • 0

#26 Heisenberg Napisany 07 czerwca 2011 - 09:43

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Kierunek > piec. Zaczęli reanimować serię, dali zrobić Hot Pursuit Criterion to zamiast zrobić kolejną część wymyślili że zrobią z tego większą żenadę niż Undercovery itp., w dodatku ze słabą grafą.
  • 0

#27 Texz Napisany 07 czerwca 2011 - 10:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mnie się to podoba, coś nowego. Casuale będą wniebowzięci. Takie połączenie NFS: Underground, Uncharted i ... Heavy Rain. Gierka pewnie pęknie w circa 4 godziny, multi będzie zasysał, ale swoje EA sprzeda, zwłaszcza że nie ma co się martwić o promocję.
  • 0

#28 Stan Napisany 07 czerwca 2011 - 10:05

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
NFS:heavy Rain, nie dla mnie.
  • 0

#29 MaxVarEmreis Napisany 07 czerwca 2011 - 10:20

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
WTF?? Co to jest?? :olo:
Patrze na tytuł i nie bardzo wiem czemu ta gra nazywa się Need for Speed.
  • 0

#30 Psycho-Mantis Napisany 07 czerwca 2011 - 10:35

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Szkoda, że jeszcze mostów nie wysadzali...
  • 0



Inne z tagami: