Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need For Speed: The Run

EA Black Box EA PS3 X360 Wii PC 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
159 odpowiedzi na ten temat

#151 keogh Napisany 23 listopada 2011 - 19:47

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
szkoła podstawowa się kłania,

grania jest na jakieś 15-20 godzin, a przy waszym skliu na jakieś 30 co najmniej
  • 0

#152 Druciak Napisany 23 listopada 2011 - 20:41

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ale nie każdemu chce się powtarzać kilka razy tą samą trasę, którą przeszło się już w singlu. ;]
  • 0

#153 keogh Napisany 23 listopada 2011 - 20:44

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
:fp:
  • 0

#154 Cr0ss2500 Napisany 24 listopada 2011 - 00:10

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
chcesz mi powiedzieć, że jest to najdłuższy NFS od 2004 roku ? ... :hihi: , przecież to ma fabułe coda :cf: , którą na dodatek się przejeżdża więc max 4h.
Kupie za pół roku jak będzie chodzić po 50zł. - tru story
  • 0

#155 keogh Napisany 24 listopada 2011 - 07:44

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
dlaczego tro..., kłamiesz? nigdzie tak nie napisałem, nawet nie sugerowałem.

Napiszę znowu, po prostu mam mega extra dupa srupa polew z tej całej netowej histerii, że to gra 2h. Owszem w trybie RUN o to chodzi, gra tego nie ukrywa, wręcz ogromnym licznikiem pokazuje czas przejazdu przy większości loadingów. I byłem zły na siebie, że nie udało mi się zjechać poniżej 2h. Ale h*j z tym, że odkrywa się ok 60 wyzwań do zaliczenia na brąz, srebro złoto i platyne... skoro trofiki blinkają tylko przy minimum złotach, a te są trudne do zrobienia.

Fabuła coda ?? hmmm ciekawe... myślałem, że.. nieważne
  • 0

#156 mataman Napisany 24 listopada 2011 - 10:51

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Ilośc czasu potrzebna na przejście tego nie ma znaczenia, skoro jest to najwieksza kupa wyścigowa od czasów Undercovera. Brzydka, niegrywalna wielka kupa, nawet 50zł bym za to nie dał.
  • 0

#157 keogh Napisany 24 listopada 2011 - 21:13

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
brzydka - olo
niegrywalna - olo
skoro nie dałbyś 50 zeta, rozumiem, że nie grałeś
  • 0

#158 mataman Napisany 24 listopada 2011 - 21:51

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Nie wypowiadam się na temat gier w które nie grałem. Przeszedłem singla na pc i skoro tam nie wygląda porażająco to jak musi wyglądać na konsolach gdzie aliasing jest wszędobylski. Model jazdy jest kompletnie z czapy, poprostu kolejny crap od blackbox.

A pierwsze wrażenie nie było najgorsze, lecz im dalej w las, tym moja twarz wykrzywiała się coraz bardziej
  • 0

#159 Tidek Napisany 30 listopada 2011 - 16:51

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Nie grałem jeszcze niestety w pełną wersje (może kupie jak stanieje).

Nie jestem żadnym początkującym w racerach arcadowych i szukam naprawdę wymagającej gry, dlatego mam pytania.
Czy naprawdę ta gra jest tylko na przejście i odstawienie na półkę? Multi gra tu naprawdę bardzo istotną rolę jak w HP?
Grałem w demówke i naprawdę słabo mnie przekonała na sam początek, ktoś pisał wcześniej że jest skillowy model jazdy, w demówce doświadczyłem pełno wall drivingu co nie jest dla mnie niestety skillowe (może w pełnej wersji właśnie zostało to naprawione).
Są jakieś duże różnice między demówką a pełną wersją? (szczególnie chodzi mi o mechanikę gry)
  • 0

#160 Sylvan Wielki Napisany 02 marca 2012 - 01:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Nie wypowiadam się na temat gier w które nie grałem. Przeszedłem singla na pc i skoro tam nie wygląda porażająco to jak musi wyglądać na konsolach gdzie aliasing jest wszędobylski. Model jazdy jest kompletnie z czapy, poprostu kolejny crap od blackbox.

A pierwsze wrażenie nie było najgorsze, lecz im dalej w las, tym moja twarz wykrzywiała się coraz bardziej

Inni powinni brać przykład.

Jeśli chodzi o oprawę, jesteś zbyt surowy, mataman. Faktycznie wodotrysków nie ma, ale jest schludnie, a pojazdy są całkiem dobrze wykonane. Otoczenie co prawda nie urzeka grającego jak Trine 2, ale też brzydkie nie jest, a całość nadrabia niesamowita efektownością (czyli podobnie jak w kapitalnym Shift).
Zresztą, pędząc 300 This is Sparta km/h z góry nie ma czasu na analizowanie tekstur otoczenia. Jest też płynnie.

Muzyka niczego sobie. Model jazdy dość dziwny, klockowaty jak w Ridge Racer.

Zaliczenie w dwie godziny głównego trybu (wiele się o tym pisało) można w bajki włożyć. Niby jestem za półmetkiem z czasem 01:16 min. ale za to różnica pomiędzy pierwszym, a ostatnim trofeum to już niespełna trzy godziny - a tylko jeden wyścig powtarzałem.

Generalnie The Run to taki zubożony N4S: Hot Pursuit.
  • 0



Inne z tagami: