Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call of Duty: Modern Warfare 3

Infinity Ward Sledgehammer Games Activision Wii PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
448 odpowiedzi na ten temat

#1 egonszef Napisany 25 lutego 2011 - 19:50

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Trzecia część Modern Warfare

Find Makarov jest i odlicza czas, w stylu modernwarowskim, za pięć dni zapewne pojawi się pierwszy trailer, zapowiedź lub co tam przyjdzie do głowy twórcom. Pewnie mało mówiący trailer, na którym nic nie widać, choć mam nadzieję na jakąś nowość.
Teraz troszkę spekulacji, jeżeli ma wyjść w grudniu to już mogliby zacząć grę reklamować.. więc póki co nie fejk :mrgreen: Jestem bardziej podniecony niż na myśl o grze od Treyrach i mam nadzieję że się nie zawiodę!

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 14:36

  • 0

#2 Psycho-Mantis Napisany 25 lutego 2011 - 19:53

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
A ja mam nadzieję,że nie porzucą wątku desantu na USA i skupią fabułę w okół tego - bardzo przypadło mi to do gustu, a nie jakieś pierdu, pierdu po całym świecie.
  • 0

#3 Gość_Hellmans_* Napisany 25 lutego 2011 - 19:55

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Trzecia część Modern Warfare

Find Makarov jest i odlicza czas, w stylu modernwarowskim, za pięć dni zapewne pojawi się pierwszy trailer, zapowiedź lub co tam przyjdzie do głowy twórcom. Pewnie mało mówiący trailer, na którym nic nie widać, choć mam nadzieję na jakąś nowość.
Teraz troszkę spekulacji, jeżeli ma wyjść w grudniu to już mogliby zacząć grę reklamować.. więc póki co nie fejk :mrgreen: Jestem bardziej podniecony niż na myśl o grze od Treyrach i mam nadzieję że się nie zawiodę!


Nie tylko Ty.


Dodany obrazek


  • 0

#4 cwany-lis Napisany 25 lutego 2011 - 20:30

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Kreml zapłonie :cf:
  • 0

#5 ACZ Napisany 25 lutego 2011 - 23:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
I pewnie nadal na starym silniku gra będzie pomykać. W końcu po co robić nowy, i tak 20 mln jeleni kupi w ciemno grę.
  • 0

#6 Gość_Taikun_* Napisany 25 lutego 2011 - 23:19

Gość_Taikun_*
  • Goście
Liban? Egipt? :cf:
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 26 lutego 2011 - 00:16

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

I pewnie nadal na starym silniku gra będzie pomykać. W końcu po co robić nowy, i tak 20 mln jeleni kupi w ciemno grę.


Bingo, jezeli tylko kampania bedzie rzucala nas po calym swiecie, fajerwerki na kazdym kroku plus acziki tylko za singla. Tego wlasnie oczekuje od serii Modern Warfare OLO :^^:
  • 0

#8 BeSOS Napisany 26 lutego 2011 - 08:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Silnik bedzie stary bi nie ma komu zrobic nowego....zonk bedzie jak sie okaze ze bungir robi/pomaga nowego moderna :}
  • 0

#9 Texz Napisany 26 lutego 2011 - 08:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W zasadzie ciekawy jestem rozwinięcia fabuły z 2. Tzn. jak przebiją ilość absurdu z tych wszystkich hamburgerowych motywach z inwazją ZSRR na USA :cf:
Bo ja wiem? UFO? Atlantyda? Osama w roli kosmity? Meteor? Skoki w czasie? Wielowymiarowość? Edyta Górniak? Naprawdę możemy się wszystkiego spodziewać.
  • 0

#10 egonszef Napisany 26 lutego 2011 - 10:09

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Teraz mi się przypomniało, że są plotki z wiarygodnego źródła o tym iż gra będzie preqelem do wydarzeń z MW i MW2, więcej Ghosta, "fabuła" ma być zaczerpnięta z komiksów o nim wydanych przy premierze MW2. W sumie oby multi nie zj***li tak jak w BO, WaW i będzie dobrze.. liczyłbym na kompromis pomiędzy MW1 i 2 :)
  • 0

#11 FoXeR Napisany 26 lutego 2011 - 10:56

FoXeR

    Link

  • Forumowicze
  • 372 Postów:
Wraz z linkiem do stronki rozsyłane było też to:
Dodany obrazek
Tak więc prequel do jedynki raczej odpada, bo na obrazku jest zakrwawiony nieśmiertelnik Shepherda.
  • 0

#12 Gość_Taikun_* Napisany 26 lutego 2011 - 10:58

Gość_Taikun_*
  • Goście
Szepard? Szepard!? Call of Duty: Mass Effect?
  • 0

#13 FoXeR Napisany 26 lutego 2011 - 11:05

FoXeR

    Link

  • Forumowicze
  • 372 Postów:
Tak! News z ostatniej chwili universum CoDa połączone z Mass Effectem. Szepard ginie, Illusive Man olewa cieniaka i mając do dyspozycji "true soldiers" z modern warfare wysyła ich na ratunek wszechświata. Stąd ten żołnierski trailer ME3 i smutny, odchodzący Szepard :klaszcze:
  • 0

#14 Tadeg Napisany 26 lutego 2011 - 14:41

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
Activision mówi, że z tym findmakarov.com to jakaś ściema i to w ogóle nie jest ich witryna, a oni w środę żadnej gry nowej nie pokażą.

I bądź tu mądry i pisz wiersze.
  • 0

#15 pumba132 Napisany 26 lutego 2011 - 14:52

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
MW3 nikogo, bo nie robią go te osoby co przedtem. Wyjdzie średniak na miarę nowego MoHa. Ale i tak sprzeda min. 4mln kopii :cf:
  • 0

#16 cwany-lis Napisany 26 lutego 2011 - 15:26

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
ciężko widzę prequel - mielibyśmy czekać na zastrzelenie Makarova kolejne dwa lata ? OLO

historyjka będzie jak ta lala - w końcu jestem jedną z 10 osób na świecie które nie miały problemu ze zrozumieniem fabuły w Modern Warfare II, są narkotyki jest zabawa :cf:
  • 0

#17 olfeusz Napisany 26 lutego 2011 - 15:38

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

MW3 nikogo, bo nie robią go te osoby co przedtem. Wyjdzie średniak na miarę nowego MoHa. Ale i tak sprzeda min. 4mln kopii :cf:


MoH to nie średniak.
  • 0

#18 Texz Napisany 26 lutego 2011 - 15:48

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mw1 nie przebiją :cf:
  • 0

#19 Zwyrol Napisany 26 lutego 2011 - 15:54

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Zgadza się, misji a la Prypeć czy początku na statku nie przebiją. Podobnie ze scenami pokroju tej z bombą atomową, czy przejażdżką prezydenta. Modern Warfare wiele miało takich scen, każda kolejna część jest coraz słabsza i niczym nie zaskakuje.
  • 0

#20 Texz Napisany 26 lutego 2011 - 15:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Każda kolejna część? Po MW1 doczekaliśmy się zaledwie jednej.
  • 0

#21 Zwyrol Napisany 26 lutego 2011 - 16:02

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Chodzi oczywiście o każdą kolejną część tego tasiemca.
  • 0

#22 MonsieurWoland Napisany 26 lutego 2011 - 16:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Activision mówi, że z tym findmakarov.com to jakaś ściema i to w ogóle nie jest ich witryna, a oni w środę żadnej gry nowej nie pokażą.

I bądź tu mądry i pisz wiersze.


Bedzie drama, jezeli okaze sie ze to wszystko sprawka starych pracownikow Infinity Ward :^^:
  • 0

#23 ACZ Napisany 26 lutego 2011 - 16:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

W sumie oby multi nie zj***li tak jak w BO, WaW i będzie dobrze.. liczyłbym na kompromis pomiędzy MW1 i 2

Tak się składa, że po premierze BF3 nikt nie tknie tego onlajnowego crapiszcza. :^^:
  • 0

#24 egonszef Napisany 26 lutego 2011 - 16:21

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Albo ktoś tam odpali parodię Duty Calls czy jak tam :mrgreen:

Rozpoznajecie tą postać pojawiającą się po odpaleniu zegara na stronce?? Jakiś generał czy co, z ryja nie kojarzę..
  • 0

#25 Aleks Napisany 26 lutego 2011 - 17:19

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Silnik bedzie stary bi nie ma komu zrobic nowego....zonk bedzie jak sie okaze ze bungir robi/pomaga nowego moderna :}

no od bungie to mozemy jedynie dostac crapa w klimatach SF, z CoDem lepiej nie bedzie
  • 0

#26 ACZ Napisany 02 marca 2011 - 21:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
potwierdzono, gra bedzie na starym silniku.
zdaniem Roberta Bowlinga z Activision nowy silnik bylby:

"Jawnym marnotrawstwem posiadanych już zasobów, albowiem na takie przedsięwzięcie potrzeba wielu, wielu lat..."

OLO, 5 rok z rzędu jadą na tym samym silniku.
http://www.ps3site.p...y-silnik/65415/ :cf:
  • 0

#27 Nyjacz Napisany 02 marca 2011 - 22:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

potwierdzono, gra bedzie na starym silniku.
zdaniem Roberta Bowlinga z Activision nowy silnik bylby:

OLO, 5 rok z rzędu jadą na tym samym silniku.
http://www.ps3site.p...y-silnik/65415/ :cf:

ch*jowo, ale Głerilesi też od 2005 roku jadą na jednym silniku ;p. Tak, wiem jak KZ3 wygląda.
  • 0

#28 egonszef Napisany 02 marca 2011 - 23:01

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
No i się wyjaśniło, jak chcecie wiedzieć to odpalcie link z początku tematu ;)
  • 0

#29 xell Napisany 13 maja 2011 - 15:45

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Odgrzewanego kotleta część n-ta.
http://kotaku.com/58...st-game-of-2011

Call of Duty: Modern Warfare 3 is coming Nov. 8, 2011, Kotaku has learned, delivering with it mammoth battles that engulf a dozen cities around the world including New York, Paris and London.

Multiple sources have shared details of the game's story, art, sounds and game modes with Kotaku, noting that the game will reshape the landscape of the Call of Duty franchise, bringing an impressive number of eclectic settings, deep multiplayer gaming and a story that ties up nearly all loose ends from previous titles, including the final moments of key figures in the series' history.

While we haven't seen the game in action ourselves, we've gone to great lengths to nail down as much as possible the veracity of our sources. We believe that the imagery and chief details are accurate. That doesn't mean things can't change before release, but this appears to be a full run down of where Infinity Ward, Sledgehammer Games and Raven Software is on Modern Warfare 3 as they add the final polishing touches.

The Modern Warfare 3 Files: Exclusive First Details on the Biggest Game of 2011. The game opens moments after the cliffhanger ending of Modern Warfare 2 with the U.S. struggling to stave off a surprise Russian attack. The single-player campaign will ping-pong players around the world as they take on the multiple throwaway roles as a Russian Federal Protective Services agent, SAS Operative, tank gunner, and AC-130 gunner as well as key characters from previous installments and new recurring characters. The game will feature about 15 missions, kicking off with the invasion of Manhattan by a Russian force and wrapping up with a final encounter in Dubai.

The plot, as described, seems to be keeping with developer Infinity Ward's habit of delivering complex, short sequences punctuated by lots of gunfire and scene changes. The game also has players take control of several vehicles, returning gamers to the AC-130 gunship as a gunner and plopping them down in a tank as part of a U.S. Armored Division.

The Modern Warfare 3 Files: Exclusive First Details on the Biggest Game of 2011The single-player campaign, which appears to wrap up most of the unanswered questions and character fates of the first two Modern Warfare titles, also introduces new characters who appear to be destined for future Modern Warfare games, especially two Delta Force operatives codenamed "Frost" and "Sandman".

Multiplayer in the game returns with a chunky list of playable maps as well as two types of Spec Ops modes: "Survival" and "Mission".

Activision, the series' publisher, still hasn't officially unveiled any details about the game, though executives have said that a new Call of Duty game was coming this year. Last year's Call of Duty: Black Ops, developed by Treyarch, sold more than 7 million copies in the first 24 hours and within six weeks reached $1 billion in sales.



Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#30 Godot Napisany 13 maja 2011 - 15:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ciekawi mnie ten MW3. Jak poradziła sobie zdziesiątkowana grupa IW? Przy Black Ops aż nadto był widoczny brak tego "czegoś" co mają MW i MW2. Mowa oczywiście o singleplayer, bo multi :nikogo:
  • 0



Inne z tagami: