Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monster Hunter 3Rd Portable Hd


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 22 maja 2011 - 16:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:
http://www.ps3site.p...r-series/73131/

Pre-E3 Ofensywa Sony nabiera na sile. Mieliśmy Starhawka, ogłoszenie daty premiery nowego Ratcheta, okładkę Resistance'a 3. Czas na największe z tych ogłoszeń jak dotąd. Sony Computer Entertainment zapowiada coś co zostało nazwane PSP Remaster Series.
Sony wyda odświeżone gry z PSP, które w pełni skorzystają z dobrodziejstw PS3. Głównymi funkcjami tak zremasterowanych gier jest wsparcie pełnego HD, obsługi DualShocka 3, technologii 3d, dodatkowej zawartości na PS3 i wielu, wielu innych. Najważniejszą informacją jest fakt, że save z PSP będzie kompatybilny z wersją na PS3. Tak więc będziemy mogli kontynuować to, co rozpoczęliśmy na PSP.
Gry zostaną wydane na Blu-Ray, niektóre z nich trafią do cyfrowej dystrybucji. Tylko jest jeden szkopuł, jak na razie nie jest potwierdzone wydanie tej serii na zachodzie, ale sądząc z dotychczasowych pomysłów, to tylko kwestia czasu (E3?). Jak widać, plotki o wydaniu PSPkowych God of War-ów okazują się być prawdą.


Na pierwszy ogień idzie Monster Hunter 3rd Portable HD.
Pod linkiem info, porównanie screenów i trailer pokazujący różnice graficzne. Nie wiedziałem, że w ruchu ten Monster Hunter tak ślicznie się prezentuje, a w HD to już cycuś glancuś.
Wychodzi na to, że jednak najlepsza wersja Monster Huntera 3 nie będzie na Wi, a na PS3. :D
http://www.ps3site.p...e-na-ps3/73130/

Na E3 Sony prawdopodobnie ogłosi kolekcję dwóch GoWów z PSP w HD na PS3. Jakiś czas temu takie plotki się pojawiły.
  • 0

#2 Gość_Taikun_* Napisany 22 maja 2011 - 16:12

Gość_Taikun_*
  • Goście
Oficjalnie ogłaszam koniec PS3. Teraz czekają nas już tylko reedycje z PSP i PS2 :szepart:

Pewnie niedługo sie dowiemy o MGS:PW
  • 0

#3 Holden Napisany 22 maja 2011 - 16:26

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
mam psp, ale nigdy mnie jakoś ta seria nie interesowała, słyszałem że jest świetna, ale słyszałem też że jest stworzona dla co-opa, a ja nie gram w multi inne niż w jednym pokoju
  • 0

#4 Nexus Napisany 22 maja 2011 - 16:32

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
To jakaś gra o monterach? Specyficzny pomysł na grę...
  • 0

#5 ACZ Napisany 22 maja 2011 - 16:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:
poprawilme ;]
  • 0

#6 Eldarion Napisany 22 maja 2011 - 17:55

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
jesli gry z psp będą tylko w wersji cyfrowej, do 60 zł to jestem za
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 23 maja 2011 - 05:31

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ofensywy odgrzewanych kotletow ciag dalszy :ziew:
  • 0