Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5

Sega AM2 Sega PS3 X360 Arcade

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1275 odpowiedzi na ten temat

#1261 kowal Napisany 31 sierpień 2012 - 07:59

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5234 Postów:
napisałem Ci w trakcie gry. p+k+g w momencie uderzenia w glebę to quick recovery. ale potem już tylko okazyjnie Cię dobijałem bo widziałem, że nie uciekasz.
dobicia to góra+p lub bez wyskoku przód-dół+p. tyle, że na bardziej dowiadczonego gracza to nie działa bo niemal zawsze zdąży uciec.
niewiarygodne jak po miesiący przerwy człowiek może zardzewieć. zapomniałem połowy ciosów a jak grałem innymi fajterami niż Lion to była czysta improwizacja.
ogólnie to długa droga przed Tobą jeśli chcesz się wziąć za tą serię na serio;) bo ja to tak na prawdę cieńki Bolek jestem.
  • 0

#1262 Shinigami Napisany 31 sierpień 2012 - 08:05

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35878 Postów:
Dobicia na ziemi raczej zaleza od postaci, Jacky ma z nogi.
  • 0

#1263 kowal Napisany 31 sierpień 2012 - 08:09

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5234 Postów:
a możliwe. jak tak to sorry za wprowadzenie w błąd.
  • 0

#1264 ACZ Napisany 31 sierpień 2012 - 14:11

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32566 Postów:
Kowal, ty grasz arcade stickiem?

ogólnie to długa droga przed Tobą jeśli chcesz się wziąć za tą serię na serio;)

daj mi troche czasu. nie pamietam (nawet nie zagladalem do listy ciosów) wszystkich glownych ciosow Jacky'ego. ostatnio w tę serie to gralem w VF4 na ps2, a wczesniejszą odsłonę VF5 nie kupilem, bo wersja na ps3 nie miala trybu online.
obiecuje, ze niedlugo bede godnym przeciwnikiem, olo. ;]
  • 0

#1265 vagrant3 Napisany 31 sierpień 2012 - 14:20

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 11031 Postów:

godnym :hihi: ostrzegam - jak czesław odkryje coś taniego i łatwego w obsłudze, to na tym pewnie jego rozwój w vf5 się zatrzyma hehe
  • 0

#1266 Shinigami Napisany 31 sierpień 2012 - 16:26

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35878 Postów:
Dwa słowa - flash kick :tak: Ścina bodaj powyżej pół energii.
  • 0

#1267 kowal Napisany 31 sierpień 2012 - 22:04

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5234 Postów:

Kowal, ty grasz arcade stickiem?
daj mi troche czasu. nie pamietam (nawet nie zagladalem do listy ciosów) wszystkich glownych ciosow Jacky'ego. ostatnio w tę serie to gralem w VF4 na ps2, a wczesniejszą odsłonę VF5 nie kupilem, bo wersja na ps3 nie miala trybu online.

nauczyłem się tej gry grając w 1 i 2 na automatach i na piecu. wiem, wstyd trochę ale byłem w niej zakochany i musiałem z nią obcować w jakikolwiek sposób a na konsolę nie było mnie stać. całą kasę przepuszczałem na automaty hehe. teraz gram na padzie bo jednak arcade stick to spory wydatek więc muszę poczekać aż syn podrośnie co by mieć wymówkę do kupna hyhy.
by dobrze grać trzeba się nauczyć oczywiście kliku ciosów i juggli ale też trzeba się umieć bronić bo starzy wyjadacze skończą Cię Exelentem nim zdążysz pomyśleć. a walka z każdym jak równy z równym a to są już dziesiątki jeśli nie setki godz.sparingów, choćby i przeciwko konsoli. dlatego ja po przerwie (w 3 grałem mało, w 4 wcale), mam kłopoty z nowymi zawodnikami i nowymi ciosami u starej ekipy.

Dwa słowa - flash kick :tak: Ścina bodaj powyżej pół energii.

jakaś aktualizacja się mi zciągnęła więc może trochę osłabili o dziadostwo bo na forach VF5 graczle pomstowali od początku. a Czysiu tylko raz wyprowadził i nawet kurde trafił ale jakoś nie zorientowałem się ile paska mi zjadło.
  • 0

#1268 ACZ Napisany 31 sierpień 2012 - 23:13

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32566 Postów:
nie wiem jak ten flash kick wyglada. wlacze jutro trening i obczaje, ale nie przypominam sobie, aby po ktorymkolwiek moim ciosie zżarlo ci polowe paska.

dlatego ja po przerwie (w 3 grałem mało, w 4 wcale), mam kłopoty z nowymi zawodnikami i nowymi ciosami u starej ekipy.

ja w trojke jakies kilka minut na DC.
ogolnie trojka to chyba byl dla Segi taki nieudany eksperyment. w niej dodali do systemu chyba czwarty przycisk "escape", nie? no i teren na arenach mial różne poziomy wysokosci. to sie nie sprawdzilo, dlatego czwórka wrócila do korzeni i plaskich aren.
  • 0

#1269 Shinigami Napisany 31 sierpień 2012 - 23:59

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35878 Postów:
Bodaj ub+K sie to robi.
  • 0

#1270 ACZ Napisany 06 wrzesień 2012 - 15:55

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32566 Postów:

ub+K

jak to czytac?

wczoraj sobie wlazlem w trening i pobrobowalem dwa ciosy z flash kick w nazwie i oba zabieraly niezbyt duzo energii.
  • 0

#1271 burnstein Napisany 06 wrzesień 2012 - 17:16

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44126 Postów:
pewnie up/back + kick
  • 0

#1272 Hanz Napisany 06 wrzesień 2012 - 18:49

Hanz

soundcloud.com/drontdodo

• Forumowicze
  • 2364 Postów:
ACZ chodzi o salto z kopnięciem.

btw. Z tego co się orientuje VF3 był bardzo popularny na automatach w JP. Ale u nas raczej mało osób w niego grało na wysokim poziomie.
  • 0

#1273 Shinigami Napisany 06 wrzesień 2012 - 18:58

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35878 Postów:
Wolisz Czychu zapis z Soula? 7K.
  • 0

#1274 ACZ Napisany 06 wrzesień 2012 - 19:11

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32566 Postów:
wole zapis z VF. ;]

tak jak napisal Hanz? chodzi o to salto?
  • 0

#1275 Shinigami Napisany 06 wrzesień 2012 - 19:16

Shinigami

paw kosmosu

• Forumowicze
  • 35878 Postów:
Tak.
  • 0

#1276 kowal Napisany 07 wrzesień 2012 - 09:46

kowal

Gracz

• Forumowicze
  • 5234 Postów:
Czyciu szukuj te salto na weekend. nie mam za bardzo czasu na rozgrzewkę więc poćwiczymy trochę spamowanie :mrgreen:
  • 0

Inne z tagami: