Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ryse: Son of Rome

PC XONE Crytek

• Zaloguj się by odpowiedzieć
403 odpowiedzi na ten temat

#391 vagrant3 Napisany 29 wrzesień 2014 - 13:32

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 10564 Postów:
naprawdę kogokolwiek na czym ruszy akurat TA gra?
  • 0

#392 ACZ Napisany 16 październik 2014 - 16:33

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32041 Postów:

Crytek rozważa (lub już jest konwertowana) przeniesienie gry na PS4.

Tak wynika z wypowiedzi Briana Chambersa, starszego producenta Crytek, który na pytanie o ewentualną konwersję gry na PS4 stwierdził, że jako twórcy chcą korzystać z nadarzających się okazji.

Co więcej, produkcja Ryse 2 pod skrzydłami Microsoftu została przerwana ze względu na konflikt w kwestii posiadania odpowiedni praw (Crytek posiada prawa do marki).

IMO po zawirowaniach finansowych w Cryteku, teraz nie będą się bawić w exy (Crytek nie był zadowolony ze słabej sprzedaży Ryse na XO).

MS i exy... ale co niektórzy nadal wierzą, że nowy Tomb Raider będzie exem. :yao:

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 16 październik 2014 - 16:36

• 0

#393 Aleks Napisany 16 październik 2014 - 21:08

Aleks

1

• Forumowicze
  • 5088 Postów:

kurde jak dobrze mają posiadacze PS4, po dwóch latach może dostaną Ryse.  :peace:

Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 16 październik 2014 - 21:11

• 0

#394 MaxVarEmreis Napisany 17 październik 2014 - 07:18

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:

MS i exy... ale co niektórzy nadal wierzą, że nowy Tomb Raider będzie exem. :yao:

Chyba Twoja stara.

Ja bym się bardzo cieszył z wyjścia tej gry na PS4. Raz, że więcej osób mogłoby w nią zagrać i może komuś (tak jak mi) przypadłaby ona bardzo do gustu.

Dwa, mamy wtedy większe szanse na wyjście kolejnej części.

Dla mnie same plusy.

• 0

#395 Danteusz Napisany 17 październik 2014 - 07:29

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29159 Postów:

Chyba Twoja stara.

Ja bym się bardzo cieszył z wyjścia tej gry na PS4. Raz, że więcej osób mogłoby w nią zagrać i może komuś (tak jak mi) przypadłaby ona bardzo do gustu.

Dwa, mamy wtedy większe szanse na wyjście kolejnej części.

Dla mnie same plusy.

Trzy, że grafika będzie lepsza :cf:

• 0

#396 michalmarek77 Napisany 17 październik 2014 - 07:36

michalmarek77

Big Boss

• Forumowicze
  • 4419 Postów:

Cztery, jak każda gra Crytek, Ryse :nikogo:

• 0

#397 gruby Napisany 14 sierpień 2018 - 09:48

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4619 Postów:

Jest a gamepassie i muszę powiedzieć, że gra się przyjemnie. System jest głupkowaty, ale setting ciekawy, gra się szybko, łatwo i przyjemnie, a finiszery są bardzo widowiskowe - o ile nie zaczną męczyć w dalszych częściach gry. Takie mocne 7 póki co, ale lubię gry które nie udają czegoś czym nie są - Ryse wie, że jest nowoczesnym Golden Axe i robi to spoko. Polecam :) Ciekawe jak wygląda na XoX, bo na S'ce trochę trąci to myszką, ale ma momenty :)

• 2

#398 DaddyMadCaddy Napisany 14 sierpień 2018 - 10:18

DaddyMadCaddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 28402 Postów:

Nie wiem jak wygląda na S, ale nie ma wersji X Enchanced, więc pewnie tak samo. Ale mam dokładnie takie same odczucia. Zrobiłem już ponad połowę i z chęcią skończę :)

• 0

#399 gruby Napisany 14 sierpień 2018 - 10:32

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4619 Postów:
Kurczę byłem przekonany ze jest patch pod xox
  • 0

#400 DaddyMadCaddy Napisany 14 sierpień 2018 - 10:37

DaddyMadCaddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 28402 Postów:

Chciałbym, ale nawet na liście sprawdziłem, czy nie ma jakichś zmian (bo że 4k nie ma, to widać od razu). Nie ma jej. Ale jak na 5-letnią o ile się nie mylę grę nadal ładnie wygląda, a mimika twarzy mobków, którym odcinamy ręce czy przebijamy gardło robi wrażenie. Kilka pierwszych razy, bo potem człowiek się przyzwyczaja.

• 0

#401 Stan Napisany 14 sierpień 2018 - 10:42

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 23344 Postów:

Ryse to gra z początku generacji, wtedy robiła mega wrażenie, teraz już po prostu nie może. Zaś sam gejmplej wybitny czy nawet dobry nie był, ja przeszedłem grę głównie ze względu na setting. QTE pod koniec już mocno męczyły. 

• 0

#402 Wezyr Napisany 14 sierpień 2018 - 12:02

Wezyr

Roma Aeterna

• Forumowicze
  • 8538 Postów:

Ryse dalej wygląda świetnie IMO. Szczególnie w przypadku modeli postaci. Rzeź oczywiście przyjemna, zwłaszcza kiedy ucinasz barbarzyńcy przedramię i poprawiasz prosto w pysk kantem masywnej tarczy. :gusta: Ta gra jest wręcz idealna do Passa, bo kupić za więcej niż 50zł to strata pieniędzy.

• 1

#403 Chewie Napisany 14 sierpień 2018 - 12:18

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10859 Postów:

ja kupilem kolezance za 10 zl bo sam jestem srednio zainteresowan

• 0

#404 Stan Napisany 14 sierpień 2018 - 12:29

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 23344 Postów:

Ryse dalej wygląda świetnie IMO. Szczególnie w przypadku modeli postaci. Rzeź oczywiście przyjemna, zwłaszcza kiedy ucinasz barbarzyńcy przedramię i poprawiasz prosto w pysk kantem masywnej tarczy. :gusta: Ta gra jest wręcz idealna do Passa, bo kupić za więcej niż 50zł to strata pieniędzy.

Modele postaci i zamknięte przestrzenie tak, ale na otwartym polu już tak dobrze nie jest. 

• 0

Inne z tagami: