Skocz do zawartości

Zdjęcie

God Of War: Origins Collection


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
64 odpowiedzi na ten temat

#61 Sotaku Napisany 18 września 2011 - 19:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
Ja też lubię, ale nie mam tyle czasu...np dziś niby wolne, ale ładna pogoda rodzinka przyjeżdża i dopiero teraz mam troche czasu na grę, ale nie za długo, bo jutro na rano do pracy, a wcześniej dzieci wyszykować i zaprowadzić po przedszkola...także ciężko mi z Tobą rywalizować...na szczęście Taikun gra na "jedynej słusznej konsoli" i z nim mogę się ścigać ;)
  • 0

#62 narvany Napisany 18 września 2011 - 20:26

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:
Debeef no masz rację. Ale kiedy mi skończą się wakacje też już nie będzie takiego nolife'owania. Poza tym zawsze możemy pyknąć jakiegoś Co-opa w LBP 2 jak sobie zakupisz. :)
  • 0

#63 Sotaku Napisany 18 września 2011 - 20:41

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
byłem już bardzo blisko, ale wybrałem bulletstorma
  • 0

#64 BeSOS Napisany 18 września 2011 - 21:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skonczylem Ghosts of Sparta...czapki z głów dla RaD, imo uczeń przerósł mistrza, pomimo, ze gra z oczywistych względow nie ejst aż tak rozbudowana czy urozmaicona jak GoW i GoW 2 ale grywalność to ten sam poziom co za czasów PS2 i GoW 3 imo nie ma do tej gry startu. Wiele widowiskowych akcji, fajna walka końcowa, momentami nie wierzyłem, ze to gra z PSP bo oprawa jest przepiękna a do tego dynamika momentami rozpierdziela ekran :) Polecam fanom serii jak najbardziej.
  • 0

#65 McTomass Napisany 18 lutego 2012 - 02:19

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Te odświeżone GoW'y są bardzo dobre, pewnie z tego względu, że mechanika rozgrywki jest uniwersalna. Grafike można przełknąć, nie jest aż taka zła, jakieś niedoróbki widać tylko gdy jest jakieś zbliżenie. Jak za 60 zł (po tyle teraz kolekcja stoi) można spodziewać się długiej i ciekawej zabawy. Szkoda, że nie zostały zdubingowane. Bogusław Linda pasuje do roli msciciela z Olimpu. Jak ktoś nie grał w te kolekcje na PS2 i PSP to są bardzo dobre jako przerwa w czekaniu na GoW IV ;)
  • 0