Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oddworld: Stranger's Wrath & Munch's Oddysee

Just Add Water Oddworld Inhabitants PS3 Vita Xbox iOS AND PC Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 07 czerwca 2011 - 12:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Obie gry trafią na Vitę.
http://www.ps3site.p...a-ps-vita/74959
stranger.jpg

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 września 2018 - 14:06

  • 0

#2 BeSOS Napisany 07 czerwca 2011 - 12:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
I na PS3...a miało nie byc portów :cf:
  • 0

#3 ACZ Napisany 07 czerwca 2011 - 12:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
bedzie mozna przenoisc sejwy miedzy obiema konsolami.
  • 0

#4 iluck85 Napisany 07 czerwca 2011 - 12:31

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ukonczylem to na pierwszym X :)
Zaczynaja mi sie podobac te kotlety :rolleyes: Ale z umiarem, jak zacznie mi sie odbijac, to juz nie bedzie fajnie.
  • 0

#5 Holden Napisany 09 lipca 2011 - 17:15

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
A miałem założyć temat o tym <_<
Tak czy siak, grałem w Strangera, na pewno jedna z dwóch najlepszych gier w jakie w życiu grałem, piękna (nawet dziś robi spore wrażenie) o przecudnym designie świata, miodna gameplayowo i k**ewsko grywalna. Jak przechodziłem to pierwszy raz jakieś 5 lat temu, to w życiu bym nie pomyślał że kiedyś będzie można grć w to na handheldzie, lol :) Jedna z najbardziej ubustwianych i NAJUKOCHAŃSZYCH GIER ever, przeszedłem ją tyle ŻE k***a TEGO NIE ZLICZE (na pewno jakeś 20 razy) Lulz szaleństwo, chociaż ostatnio przeszedłem tą gre dwa lata temu, to już nie pamiętam dokładnie co i jak. Tak czy siak na odnowiony remake bym sie rzucił nie rzucił, na razie ni, bo nie mam konsoli, ale jakby wyszło w paku z Munchem, to może bym kupił, i przeszedł przy okazji Muncha pierwszy raz. Na ten dzień to bardziej mi sie opłaca wyrwać za grosze Muncha na allegro, i emulować na 360. Tak czy siak Stranger Wrath to przegenialna gra, i ciesze sie , że nowi gracze będą mogli w nią zagrać :)
  • 0

#6 ACZ Napisany 02 października 2012 - 14:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Stranger ma wyjść najpóźniej w połowie listopada.
  • 0

#7 ACZ Napisany 01 grudnia 2012 - 16:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
premiera sie trochę przeciągnęła. na amerykanski store gra wleci 18 grudnia. kiedy bedzie na europejskim nie wiadomom, niby za tydzien mają cos powiedziec.

czy bedzie opcja cross buy przedstawiciel Just Add Water odpowaiadają:

"(...) jesteśmy małym studiem i naprawdę nie możemy sobie pozwolić na rozdawanie naszych produktów za darmo."


jestem przekonany, ze predzej czy później gra wleci do plusa. gra mi sie na ps3 tak mocno podobala, ze z miłą chęcią wbiję drugą platynę na Vicie. :^^:
  • 0

#8 Cola Napisany 01 grudnia 2012 - 23:56

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Czychu kupiłeś Vite ?
  • 0

#9 ACZ Napisany 02 grudnia 2012 - 00:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
w tym miesiacu kupie.
  • 0

#10 Nexus Napisany 02 grudnia 2012 - 00:50

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
A Munch kiedy?

Stranger jest świetny ale to jednak nieco inny klimat niż w klasyczne serii. Na nic tak nie czekam jak na Muncha - gierunia z Abe'em, te same klimaty, te same gesty i nawet dźwięki.. mimo że w 3d to bardzo zbliżona klimatem do gierek z PSXa.
  • 0

#11 ACZ Napisany 14 grudnia 2012 - 16:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Strangers wyjdzie 19 grudnia.
  • 0

#12 Matt Napisany 21 grudnia 2012 - 11:26

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Od wczoraj jadę ze Stranger's Wrath na PS Vita i jest dokładnie tak skonwertowany, aby miło uśmiechnąć się pod (jeśli ktoś ma) wąsem :P Konsolka idealnie nadaje się zarówno do sekwencji fpp jak i tpp - szkoda, że nie można celować żyroskopami, tak jak w Uncharted: GA, czy Zombie U, bo byłoby jeszcze fajniej. Grafika HD robi wrażenie, ostre teksturki również, ale korytarzowatość gameplayu i kwadratowatość obiektów to już z kolei znak starych czasów. Animacja trzyma poziom 30-40 fps więc Stranger w odbiorze jest naprawdę miły. Ledwo przebiłem się przez tutorial, trochę pobiegałem po mieście, włączyłem od razu Hard, aby przyczesać stosowne trophy. Polubiłem się z tą grą, a miałkie i nijakie Gravity Rush chwilowo odstawiłem. No i ta cena - plusowiec płaci nkecałe 8 funtów - NICE!
  • 0

#13 MaxVarEmreis Napisany 17 stycznia 2013 - 19:16

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Skończyłem Stranger's Wrath. Dobra giereczka, choć dupy nie urywa, kupiłem głównie pchany nostalgią. Na Pierwszym X nie skończyłem jej, a wydawała się wtedy intrygująca.
Tak jak napisał Matt, mocno czuć poprzednią generację, co nie jest fajne...kto projektował ostatnie starcie?? Za takie pieniądze nie żałuje.
  • 0



Inne z tagami: