Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ridge Racer


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 07 czerwca 2011 - 12:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Tasiemca oczywiście nie moglo zabraknąc.
http://www.ps3site.p...a-ps-vita/74947

Namco Bandai kontynuując swoją tradycję wypuszczania kolejnych odsłon Ridge Racera na premiery nowych konsol Sony zapowiedziało wydanie kolejnej części z serii właśnie na PS Vita.
Na razie wiadomo tylko tyle, że gra powstaje w studiu wewnętrznym Namco i Celiusa, a producentem gry jest Hideo Teramoto, który odpowiada za Ridge Racer 7. Tytuł ma obsługiwać większość "bajerów" w PS Vita, łącznie z wychyłami i geolokalizacją.


  • 0

#2 ACZ Napisany 15 czerwca 2011 - 14:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Siakaś pokazówka.

  • 0

#3 Danteusz Napisany 15 września 2011 - 09:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Screeny:
http://uk.media.psp....765/imgs_1.html
  • 0

#4 BeSOS Napisany 17 września 2011 - 09:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Uwielbiam RR ale szczerze mówiac mam juz dosyc RR w tym wydaniu - kartony na jezdni, sterylność, mało urozmaiceń....chyba tylko dla hardkorowyh fanów.
  • 0

#5 iluck85 Napisany 18 września 2011 - 06:35

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Na PSP dawalo rade :) Do dzisiaj pamietam intro, ktore widzialem 1 raz na PGA krotko po premierze PSP w JP :ass:
  • 0

#6 MonsieurWoland Napisany 19 września 2011 - 15:21

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Szkoda kilobajtów w bazie danych forum na tego crapika. Seria od lat stoi w miejscu.
  • 0

#7 Cola Napisany 23 listopada 2011 - 17:55

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Seria od lat stoi w miejscu.

Racja, ale co z tego, skoro gra wciąż bawi, a koncepcja się sprawdza.
  • 1

#8 Spuczan Napisany 04 lutego 2012 - 16:50

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:
Szału nie ma ale podobała mi się ta gra. Podobnie jak w SSD grało się przyjemnie ale nie zamierzam jej kupować. Nigdy nie interesowałem się to serią i dzisiejszy dzień na pewno tego nie zmieni. Do tego wszystko było po japońsku i nie mogłem zmienić kamery.
  • 0

#9 MaxVarEmreis Napisany 09 lutego 2012 - 11:14

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Jesli ktoś kupi RR na premierę otrzyma Gold Passa, czyli pięć nowych samochodów, trzy nowe trasy i dwa nowe kawałki muzyczne. W przypadku zakupu cyfrowego promocja trwa do 31 marca. Potem koszt tego DLC wyniesie 7Euro.
W kwietniu, dodatkowo, pojawi się Silver Pass za cenę 6 Euro, który ma dodać jeszcze więcej.
http://www.mcvuk.com...cer-vita/090943

Cóż, za cenę ~80zł nie jest to jednak chyba taki zły dil.

Z informacji wynika, że inne gry Namco (Shinobido i Katamari) mogą otrzymać jakieś darmowe DLC.
  • 0

#10 robbo2k Napisany 09 lutego 2012 - 14:14

robbo2k

    Mega Man

  • Narybek
  • 101 Postów:
Mnie od RR odrzucaja te poslizgi prostopadłe do drogi i w druga strone niz zakret..... jako kierowca jestem zniesmaczony cudami fizyki
  • 0

#11 Wezyr Napisany 09 lutego 2012 - 14:16

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Wlasnie to co mnie jara w RR to mozliwosc jezdzenia sobie przez CALA trase tymi slizgami. RR64 w multi dawalo rade jak malo co.
  • 0

#12 Ney Napisany 09 lutego 2012 - 15:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Biorę Vite z RR odrazu na premierę właśnie dla tej gry. Nawet to, że Namco mnie wyrucha pewnie na całego tymi DLC mi nie przeszkadza...
Sporo widzę będzie w RRVita z cudownego RR7, a jak da rade ściągnąć do tego soundtrack z RRtype4 to już w ogólę odlecę :)
  • 0

#13 Danteusz Napisany 09 lutego 2012 - 15:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Vita oferuje systemowo własny soundtrack w grach, więc możesz sam podłożyć muzyke
  • 0

#14 Spuczan Napisany 09 lutego 2012 - 16:24

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

Mnie od RR odrzucaja te poslizgi prostopadłe do drogi i w druga strone niz zakret..... jako kierowca jestem zniesmaczony cudami fizyki


Są przeciwnicy...

Wlasnie to co mnie jara w RR to mozliwosc jezdzenia sobie przez CALA trase tymi slizgami. RR64 w multi dawalo rade jak malo co.


... i fani tego rozwiązania.

Ja się nigdy nie zaliczałem do fanów i trochę odrzuca mnie ta mała zawartość tras i samochodów w grze. Nawet po tym co napisał Max nie uważam, że za 80 zł powinienem kupić tą grę. Na razie są dla mnie lepsze gierki na PSV.
  • 0

#15 MonsieurWoland Napisany 25 lutego 2012 - 10:16

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Racja, ale co z tego, skoro gra wciąż bawi, a koncepcja się sprawdza.


Koncepcja rzeczywiscie sie sprawdza - srednia oscyluje w granicach 40% :^^:
  • 0

#16 Wezyr Napisany 25 lutego 2012 - 10:47

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Lepiej miec takie crapy na 40%, niz nie miec ich wcale. Roznorodnosc to dobra rzecz.
  • 0

#17 Cola Napisany 25 lutego 2012 - 13:50

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Gra jednak zawiodła, mam na myśli zawartośc, bo tras i aut jest zdecydowanie za mało. Może jak kiedyś wydadzą wszystko w jednym paku z zapowiadanymi dlc za rozsądną to się skuszę.
  • 0

#18 Ney Napisany 25 lutego 2012 - 17:54

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja gram codziennie od premiery, zero znużenia bo gameplay jak zwykle wymiata, system z tymi teamami i cała walką on-line bardzo fajny. I dobrze, że dali mało tras bo się spokojnie je masteruje. Nienawidze jak w wyścigach jest 20 różnych tras i jeszcze odbicia lustrzane.
Jak w tym RR dojdą z czasem jeszcze tak ze 3-4 trasy to mi wystarczy.
Ale przy swojej całkowicie subiektywnej opinii jestem w stanie zrozumieć czemu ta gra może dostawać oceny typu 3/10 bo to gra tylko i wyłącznie dla ridge'owych zjebiszczy - reszta niech trzyma się z daleka.
  • 0

#19 Cola Napisany 25 lutego 2012 - 17:58

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
No i wszystko jasne :) .
  • 0

#20 Ney Napisany 04 marca 2012 - 21:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
18 h na liczniku i doszedłem do maksymalnego levelu on-line :) Nie było łatwo bo grają głównie Japończycy (oni akurat w RR mają skilla sporego), a żeby awansować to trzeba ogrywać ludzi z poziomu wyższego niż własny. Zabawa po sieci jest przednia, wszystko chodzi płynnie, ludzi do gry nie brakuje, a taktyczne wybory odpowiednich perków dają dużą satysfakcje (genialny patent). Co ciekawe na 403 (tak pokazuje ridge'owy ekran statystyk) różnych graczy z jakimi grałem nie było żadnego Polaka. Dziwne bo w RR7 spokojnie trafiałem na "naszych"...
Zamierzałem mieć platynkę w tej grze i nawet najtrudniejsze skillowo trophies już mam, ale jest kilka niesamowicie czasochłonnych i strzelam, że z 50h na to trzeba co najmniej więc może z czasem wpadnie, a jeśli gra się znudzi to nie :)
Ciekawe "KOGO?" ten post i ta gra na tym forum ;)
  • 0

#21 BeSOS Napisany 04 marca 2012 - 22:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Otoz to, NIKOGO. Nie kompromituj sie juz, wyjebales dwa kafle zeby najebac 20h na dwoch trasach, jestes w stanie spojrzec sobie w twarz w lustrze ? :olo:
  • 0

#22 Ney Napisany 04 marca 2012 - 22:25

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Hmmmm...jak patrze w lustro z perspektywy normalnej osoby na to co osiągnąłem w RR to sobie myślę " :fp: " , ale... Nerdzik który jest we mnie patrzy w lustro i myśli "Oh yeah!!!!!!! You are ULTIMATE RACER now" :tak:
  • 0

#23 Danteusz Napisany 05 marca 2012 - 09:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Hmmmm...jak patrze w lustro z perspektywy normalnej osoby na to co osiągnąłem w RR to sobie myślę " :fp: " , ale... Nerdzik który jest we mnie patrzy w lustro i myśli "Oh yeah!!!!!!! You are ULTIMATE RACER now" :tak:


Masz w nagrodę:

  • 0

#24 BeSOS Napisany 05 marca 2012 - 10:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Sa siebie warci :cf:
  • 0

#25 ACZ Napisany 05 marca 2012 - 11:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Namco-Bandai bije się w pierś i zapowiada darmowe DLC.

Pakiet będzie zawierał pięć nowych pojazdów (Promessa, Elenie, Dignistar, Fatalita, Meltfire), 3 nowe trasy (Old Central, Sunset Heights, Lost Ruins), 2 dodatkowe piosenki oraz jeden remix. Warto nadmienić, iż twórcy zapowiedzieli również patcha, który ma poprawić jakość oprawy i animacji.


za niusa dziekujemy ps3site.pl
  • 0

#26 MaxVarEmreis Napisany 05 marca 2012 - 12:03

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Przecież pisałem o tym miesiąć temu. Ps3site :fp:
  • 0

#27 ACZ Napisany 05 marca 2012 - 12:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
przepraszam
  • 0

#28 Ney Napisany 22 marca 2012 - 23:10

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wczoraj pojawiło się nowe, darmowe DLC (dosyć spore) - pięć nowych pojazdów (Promessa, Elenie, Dignistar, Fatalita, Meltfire), nowa trasa (Sunset Heights) i chyba ze 40 nowych kawałków muzycznych (głównie z pierwszych RR więc większość się do pieca nadaje, ale taki "blue topaz" to boner :) ). Patcha który by grafe poprawił nie stwierdziłem (IMO nie ma co poprawiać ;) ). Ludzi on-line gra o dziwo co raz więcej, a bałem się, że przez słabe oceny gierka umrze po dwóch tygodniach. Na szczęście ridge-racerowych zj**ów jak widać nie brakuje :)
Tylko na tym forum Ridge Racer NIKOGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#29 Cola Napisany 22 marca 2012 - 23:19

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Wciąż NIKOGO. Czekam na więcej darmowych DLC.
  • 0

#30 Matt Napisany 23 marca 2012 - 06:14

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Ejże, te darmowe pojazdy, trasy i muza pojawiają się już od ponad tygodnia - od tygodnia na przykład mam darmowy golden pass (pfff...). No i nadal odpalam grę w krótkich, 10-15 minutowych sesjach, czekam aż zassie mnie z siłą pierwszego RR na PSP, ale coś nie do końca tu działa. Brakuje mi w tym Ridżu prostej zwykłej opcji Arcade, albo Career (wiem, wiem - w ridżach nie ma kariery).

Ney, a czy w tej grze można kosić kasę / xp inaczej niż przez online battle?
  • 0