Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ridge Racer


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#31 Ney Napisany 23 marca 2012 - 07:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Można - masz spot race za wygranie którego dostajesz ok 130 creditsów i 1 VP (ich trudność rośnie w raz z Twoim rozwojem - teraz mam je cholernie trudne), To nie dużo bo trzeba wygrać trzy żeby się te 400 CR uzbierało, ale to akurat na 15 minutową sesje :)
Jeszcze możesz wziąć on-line battle i po prostu sobie ducha ściągnąć jakiegoś gracza (wcale nie najlepszego) i masz fajny face-off.

Kariery brakuje, ale tak naprawde w RR kariera to był zawsze wyścig za wyścigiem bez żadnych bajerów (poza RR4) tylko np jakaś mapka była, a tu po prostu spot race można wybierać...
  • 0

#32 Matt Napisany 03 maja 2012 - 23:19

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Stało się! Nareszcie złapałem bakcyla! Nie mogłem się dziś od ridża oderwać! Włączyłem grę dosłownie na 10 minut, aby zobaczyć w akcji te variable graphic improvements i przepadłem :) Jest już nowy update - chyba jednak coś tam w grafice zmienia, bo ridż nagle zaczął mi się podobać (a przynajmniej nie odrzuca mnie już animacją). Pojeździłem kapkę online, podbiłem poziom do piątego, zachciało mi się wyścigu z devilem, ale dostałem przeokrutny wpier.dol, a potem do końca dnia bawiłem się w tuning i kariero podobny Spot Race. Bawię się równie dobrze, jak za czasów ridge racer psp - nawet lepiej, bo tu są trofea. Najgorsze, że nikt w okolicy w to nie gra i nie mam... Hm... Partnera to grania Face-to-Face. Brązowe trophy za 50 face to face piechotą nie chodzi :)
  • 0