Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jaką grę byliście najbardziej napaleni?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 07 listopada 2005 - 12:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
u mnie to był chyba Mario64 i Metroid Prime, obie gry po zobaczeniu recenzji w czasopismach : pierwszej w niesmiertelnym Secret Service, drugiej w PE - po prostu MUSIALEM je miec, ZA WSZELKA CENE! i nie zawiodlem sie na tych grach! obecnie jestem napalony na nowa Zelde ale nie az do tego stopnia co na M64 i MP, chociaz pewnie z czasem bedzie to rosnac :twisted:
  • 0

#2 marioo Napisany 07 listopada 2005 - 12:11

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
U mnie to był Resident Evil na PSX. Kiedy przeczytałem zapowiedź Gulasha w Secret Service, po prostu wiedziałem że gry idą w dobrym kierunku:). Musiałem mieć tę gre i musiałem miec PSX-a. Od tej gry tak naprawde zaczeła sie moja przygoda z konsolami, i przesiadka z komuterów. Bo pegasusa i innych tych gierek to konsolą nazwac nie moge.
No i oczywiscie cały czas jaram sie każdą nową częścią SH (zanim wyjdzie)

W sumie to mógłym tak wyliczać bez końca, bo chyba cały czas (od zawsze) sa takie gry na które czeka sie z wywieszonym jezorem. Były, są i będą.
  • 0

#3 Zois Napisany 07 listopada 2005 - 13:03

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
U mnie byl to Mortal Kombat [glownie Trilogy], Doom2 , Unreal Tournament, Fifa 98 i Final Fantasy 8 :D

Obecnie jestem napalony na Naruto: Narutimate Hero 2 - po prostu kocham te gre :P
  • 0

#4 Danteusz Napisany 07 listopada 2005 - 13:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
W moim przypadku był to Devil May Cry. Czytałem po kilka razy zapowiedzi i recenzje, studiowałem screeny. Na szczęście nie zawiodłem się.
Efekt tego napalenia widać pp lewej nad napisem Pocketeer :]
  • 0

#5 Kleksandra Napisany 07 listopada 2005 - 13:19

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Nigdy nie zapomnę nerwowego oczekiwania na T3, ach szalone PSXowe czasy :D
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 07 listopada 2005 - 13:30

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Sega Rally 2. Zobaczyłem to cudo w "Escape" ( jak ktoś nie pamięta, chyba pierwszy program o grach na Poloni 1). Miałem wtedy Amige, ale jak zobaczyłem jak to się rusza i jak wygląda wiedziałem, że musze kupić Sege Saturn i tą gre.
  • 0

#7 Grz3chu Napisany 07 listopada 2005 - 15:02

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Final Fantasy X byłem na nią tak napalony, że aż kupiłem PS2. Później kupiłem MGS2, który budzi we mnie mieszane uczucia, ale jak usłyszałem o MGS3, dźungli, BigBossie to pomyślałem "to musi być dobre" i tak też jest, bo MGS3 to najlepsza gra tego roku i tej generacji (moja opinia of korz :))

Obecnie napalam się (a jakże) na FFXII i MGS4
  • 0

#8 Hareez Napisany 07 listopada 2005 - 15:40

Hareez

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Whew... Tych, których nie mogłem się doczekać było sporawo... Ale najbardziej nagrzany byłem chyba na blaszakowego FallOut`a 2! Do dzisiaj pamiętam jak świeżo po skończeniu jedynki w którymś z SSów wyczytałem, że będzie kontynuacja - "romalnie" myślałem, że trupem z wrażenia padnę (przeglądałem gazetkę w sklepie i wydzierałem się w niebogłosy, aż Matula, z którą byłem akurat na "szapingu" spytała czy wszystko ze mną w porzadku). Dalej było już tylko mocniej...
  • 0

#9 Shinigami Napisany 07 listopada 2005 - 15:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

W moim przypadku był to Devil May Cry. Czytałem po kilka razy zapowiedzi i recenzje, studiowałem screeny. Na szczęście nie zawiodłem się.

U mnie to samo :D Później oczekiwanie na DMC2, które okazało się crapem i czekanie w niepewności na DMC3 które rządzi :D
  • 0

#10 xell Napisany 07 listopada 2005 - 16:04

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Jeśli się zapomni na moment o Ninja Gaiden i God of War. :D *

Najbardziej napalony byłem na pecetowe HoMM4, po 3 latach grania w trójkę nie mogłem sie doczekać sequela, ale niestety po trzech tygodniach się znudziłem. :?

*to tylko taka prowokacja (choć zgodne jest to z moimi poglądami 8) )
  • 0

#11 Scorpio Napisany 07 listopada 2005 - 16:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Bezapelacyjnie ... Mortal Kombat 2. Poźniej stopień napalenia zmalał :P

Ale tak to jeszcze:
- Duke Nukem 3D - na moją konsolę (PSX) po tym, jak zobaczyłem ją u kolegi na PC (PC nie miałem)
- Metal Gear Solid 3
- Devil May Cry 3
- Final Fantasy 8 - po tym czym było 7. Ale po tym to już żadne RPG
- Diablo 2 <- nieziemsko!
- Doom 3 - ostatnio, całkiem nieźle oczekiwałem
  • 0

#12 Gość__* Napisany 07 listopada 2005 - 16:55

Gość__*
  • Goście
Najbardziej to chyba na Dead or Alive 2, Final Fantasy X i MGS3.

Teraz na dwie gry: MGS4 i Final Fantasy XII.
  • 0

#13 Devil Napisany 07 listopada 2005 - 17:13

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
:arrow: Gta vice city
:arrow: Gta san andreas
:arrow: Kazda czesc PES :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 listopada 2005 - 17:40

Gość__*
  • Goście
Najbradziej napalony bylem chyba na MGS:TTS. Mimo, że oceny nie były jakieś tam super- hiper, to ja tą grę MUSIAŁEM mieć. Zaczęło się oczywiście wyszukiwanie mnóstwa screenów, filmików itd. :) No i ostatecznie się nie zawiodłem, choć nie jest to mimo wszystko najlepsza gra w moim życiu. Ale i tak grało się świetnie. A teraz, po MGS3 to strasznie czekam na MGS4, po prostu dla tej gry kupuję PS3 i tyle.
  • 0

#15 Texz Napisany 07 listopada 2005 - 19:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GTA3

(Spox, Greg) Myślałem, że przy tym tytule nie trzeba sie rozpisywać, bo każdy kto śledził dzieje elektronicznej rozrywki dokładnie wie, że wystarczy napisać te 3 literki z trójeczką na końcu w dziale konsole, aby wskazać na tytuł który razem z GT3 masowo zaczął importować ludzi żeby przesiadali się z PieCów na ps dwójki.

ot, polecam Persen na nadwrażliwość.
  • 0

#16 Godot Napisany 07 listopada 2005 - 22:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
alez gleboka wypowiedz az chce sie czytac... nastepnym razem za cos takiego warn
  • 0

#17 BeSOS Napisany 07 listopada 2005 - 23:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
pierwsza gra, na która byłem napalony do tego stopnia, ze czytałem wszystko co sie da na jej temat była.........Perfect dark na N64 :]

Chyba nie musze pisać, na jaką grę w tej chwili jestem najbardziej napalony Dodany obrazek
  • 0

#18 juggler Napisany 08 listopada 2005 - 00:34

juggler

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
zdecydowanie MGS2 , w sumie mój hype to nie moja wina , wszyscy się hypowali ooostrrrro :skacze: a ja byłem jedynie niewinną ofiarą zbiorowego szaleństwa :trup:
  • 0

#19 Scorpio Napisany 08 listopada 2005 - 08:52

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Uppps, zapomniałem o MGS2. :pac:

A przecież to był jeden z głównych powodów że kupiłem konsolę od Sony. I nie żałuję :P
  • 0

#20 nicun Napisany 08 listopada 2005 - 12:25

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Ja, swego czasu, byłem napalony na "Command & Conquer: Retaliation". Czytałem o tym wszędzie gdzie mogłem. Później plotka - myszka do gry za darmo! Byłem jeszcze bardziej podgrzany. Patrzę, jest w Ultimie! Brakuje mi 20zł. Jakoś się dozbierało.
Później było już wstawanie po piątej rano, by jeszcze pograć do 7.10 i iść na lekcje. Wagary też zdarzały się często.
Dopiero z czasem przyszło opamiętanie, że to Red Alert, tylko z innymi misjami...
...ale link i Skirmish na długo gościło w moim domu.
Drugą grą na jaką byłem nagrzany to Perfect Dark. Od kilku lat próbuję w nią zagrać i nic. Kupiłem kart (NTSC) i multiregion, ale niestety nie mogę odpalić gry. Może wkrótce uda mi się zagrać, bo napalony jestem cały czas.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 08 listopada 2005 - 15:28

Gość__*
  • Goście
Resident Evil3... Jezu jak byłem nagrzany na ostatnią cześć Residenta na PSX'a! :D :angel: ..ostatnio nawet grałem sobie w dodatkowe misje Mercenaries! :P :o
  • 0

#22 cwany-lis Napisany 11 listopada 2005 - 13:08

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Republic Comando - kazdy fan śledzący ewolucje gier fpp spod znaku star wars wie, że pozycja była diametralnie inna, wprowadziła na swój sposób rewolucje i przedewszystkim była niesamowicie klimatyczna, grywalna i dopracowana .
Od momentu kupienia x boxa prze kilak miesięcy sledziłem powstawanie tej gry, oglądałem nowe screeny i komentowałem to wszystko na forum o sadze (holonet.pl 8) ) gre dostałem dzień po premierze i .... zdałem za jednym posiedzeniem, potem drugi, trzeci, czwarty raz i pewnie jeszcze do niej wrócę
  • 0

#23 Gość__* Napisany 11 listopada 2005 - 13:22

Gość__*
  • Goście

pierwsza gra, na która byłem napalony do tego stopnia, ze czytałem wszystko co sie da na jej temat była.........Perfect dark na N64 :]



To była chyba jedyna gra w jaką kiedykolwiek grałeś :)


Ja byłem napalony na serię Jak & Daxter (po skończeniu pierwsze częśći)
Serię DMC (po zagraniu w pierwszą część)
Serię GTA (po zobaczeniu screenów z ówczesnego GTA 3D)
MGS 3 (MGS 2 wyszedł zanim kupiłem PS2 :) )
I wiele, wiele innych ,których nie pamiętam :)
  • 0

#24 Ganon Napisany 11 listopada 2005 - 13:39

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ehh... Przypominaja mi sie piekne czasy, ktore juz chyba nigdy nie wroca... A mianowicie, najbardziej napalony bylem na Zelde: ocarina of time na N64. Kupowalem kazdy magazyn, ktory chocby wzmiankowal cos o nowym dziele Miyamoto. Do dzisiaj mam kilkanascie numerow N64 Magazine, ktore kupowalem za ciezko zarabiona kase w empiku. Dziesiatki razy wertowalem strony, na ktorych byly zamieszczone artykuly o interesujacej mnie grze, analizowalem kazde slowo, screen, wypowiedzi producentow. To bylo wspaniale. A kiedy juz dorwalem ukochana Zelde, nie moglem sie od niej oderwac, spedzalem nascie godzin dziennie na przemierzaniu roznych dungeonow w Hyrule razem z Linkiem. Doszlo do tego, ze w jednym z periodykow dolaczano naklejke na konsole, wlasnie z wzorami z OoT. Jak latwo zgadnac, w trybie natychmiastowym nabylem magazyn, po czym "upiekszylem" swoj sprzet:] Niestety ta swoista "obwoluta" nie przetrwala do dzisiaj;/ Ale Ninny sixty four spoczywa nadal pod tvikiem, razem z dwudziestoma paroma grami, w tym obiema Zeldami. A od czasu do nich powracam, z lezka w oku. :cry:
  • 0

#25 Zeus-Nelson Napisany 11 listopada 2005 - 14:03

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
swego czasu były to napewno:
-MGS2
-GTA3
-KILLZONE
-Silent Hill2 8)
a aktualnie to:
-RE4
-KZ2
-BF:Modern Combat :twisted:
jak mi coś przypomni jeszcze to napisze :ninja:

  • 0

#26 Gość__* Napisany 11 listopada 2005 - 17:45

Gość__*
  • Goście
swjeg czasu napaliłóem się na swoją wersje parasite eve po spędzonej z niom nocą u kolegi
a tak z nowszych to zdecydowanie revenge i RE4 na ps2
  • 0

#27 Kleksandra Napisany 11 listopada 2005 - 17:46

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Ja byłem napalony na serię Jak & Daxter (po skończeniu pierwsze częśći)

Ja miałam podobnie, tylko już samo demo wystarczyło, żeby mi odbiło :mrgreen:
Wiadomo, jest Naughty Dog, jest świetna zabawa. I choć niektórzy narzekają na kontynuacje, to mi się one bardzo podobały. Za jakiś czas pewnie sprawię sobie "Jak X" :wink:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 11:28

Gość__*
  • Goście
Kiedyś na Diablo II, potem Godlen Sun (pierwszy jerpeg na GBA to było coś) A jak pograłem w Burnouta 3 w Empiku... Ech te nieprzespane noce 8)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 13:41

Gość__*
  • Goście
Matrix Path of Neo ,Gran Turismo ,Ace Combat ,Zone of the Enders ,DBZ Budokai
  • 0

#30 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 13:52

Gość__*
  • Goście
Ja najbardziej byłem napalony na Grand Theft Auto San Andreas na Playstation 2 . a teraz gram w Midnight Club 3 Dub edition . Według mnie jest to dobra giera :wink:
  • 0