Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jaką grę byliście najbardziej napaleni?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 16:40

Gość__*
  • Goście
ReGx, nie martw się odkładaj każdą złotówkę to i konsola szybko trafi do ciebie.

Aktualnie najbardziej napalony jestem na MGS4- ale pewnie jeszcze sobie długo poczekam (ale pewnie nie tylko ja :D )

a z current genowych gier najbardziej czekam na Guitar Hero- nie ważne ile będzie kosztować, ale i tak kupię, albo pożyczę na czas nieokreślony z jakiegoś sklepu :D
  • 0

#62 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 18:40

Gość__*
  • Goście
nieno sanko bedzie, tyle ze tak za tydzien, dwa :(
A ja chyba tylejuz niwytrzymam :D
  • 0

#63 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 21:05

Gość__*
  • Goście
n00blo 2 - Po rewelacyjnym HALO:CE dostalem gownianego sequella...
  • 0

#64 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 21:45

Gość__*
  • Goście

A ja chyba tylejuz niwytrzymam

A szklanka wg. ciebie jest do połowy pusta, czy też do połowy pełna ? :D
  • 0

#65 Gość__* Napisany 07 marca 2006 - 13:03

Gość__*
  • Goście
Nie filozofuj :D

9 marca dowiem się czy Plej bedzie w tym miechu czy następnym.
Trzymajcie kciuki :D
  • 0

#66 Gość__* Napisany 07 marca 2006 - 18:34

Gość__*
  • Goście

n00blo 2 - Po rewelacyjnym HALO:CE dostalem gownianego sequella...

W tam od razu gownianego. Po prostu za bardzo wtórnego.
  • 0

#67 Century Child Napisany 16 kwietnia 2006 - 18:48

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Styczeń, 2000 roku - okres, w którym kupiłem Dreamcast'a. Konsolę Segi zapewne kupiłbym później, gdyby nie kompletna podjarka na "Shenmue". Tydzień po zakupie DC nabyłem ten magiczny tytuł i codziennie dziękowałem Bogu, że zdecydowałem się na taki wczesny zakup :D . A w Lutym to była kompletna furia na Shadow of the Colossus i BLACK 8) . A co to będzie jak dowiem się, w którym miesiącu 2007 pojawi się God of War 2 :angel: ....wolę nie myśleć, bo zawsze jak jestem na jakiś tytuł nakręcony, to dużo o nim czytam (oczywiście materiały bez spoilerów :wink: ) aż wreszcie go sam sprawdzę i przekonam się, czy nieprzespane noce w oczekiwaniu na daną grę były warte :mrgreen: . Szacun.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 10:49

Gość__*
  • Goście
Teraz czekam na FF XI mam nadzieję, że uda mi się kupić PS2 do czasu jego premiery.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 11:47

Gość__*
  • Goście
A ja bym do pytania "na jaką gre najbardziej czekałeś" dodał "...i najbardziej cię zawiodła?"

Widze ze jest tu dużo fanów MGS wiec może dodatkowo pogadamy- bo GRA NA KTÓRĄ BYŁEM BARDZO NAPALONY TO MGS2 A NA ŻADNEJ INNEJ GRZE SIE JESZCZE TAN NIE ZAWIODŁEM :? :!: :!:

a do tego swoje 3 grosze dolożył grabarz który wychwalał gre pod niebiosa....oczekiwalem super miodnej gry a dostalem...super gniota...

pzrecież ta gra byla fatalna.... nędzna kolorystyka.. pzrez pierwsze pol gry kazde pomieszczeniew yglada tak samo i jest w jedmym kolorze.... kiczowate postaci...ten wampir i laska ktora :lol: nie mogla pzrez cale zycie umrzec bo ma jakis pas ktory odpycha kule :lol: echhhh Scenariusz tak zły że gdyby ktos chcial z tego film zrobic to....nie chcial bym nigdy tego filmu ogladac :roll: po prostu.... a MGS1 bylo takie rewelacyjne..............
  • 0

#70 Ethan_22 Napisany 18 kwietnia 2006 - 13:34

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
Ja przez Gulasha napalilem sie na KILLZONE (dla tej gry kupilem PS2, choc koledzy mowili "kup Xbox'a, lepsza grafa i gry i takie tam....) a ja nie, uparlem sie na PS2. Killzone jest ze mna od dnia premiery. Podobnie bylo z MGS3, Burnout - najpierw 3 a pozniej Revenge, no i niedawno Black:). Strasznie jestem teraz napalony na Residenta 4 oraz na Fifa Street 2;)...no i jeszcze Shadow of the collosus, ale na to mistrzostwo swiata musi przyjsc odpowiednia chwila:)...
  • 0

#71 f5k Napisany 18 kwietnia 2006 - 14:02

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Na jaką grę najbardziej? Było ich kilka, jeśli liczyć czas wyczekiwania aż gra sie pojawi to był to MGS3, czekałem z pół roku oglądając trailery, ale jeśli chodzi o to żeby dla gry kupić konole to taką grą był Tekken 3, najpierw gra oczarowała mnie w salonie gier a potem sie dowiedziałem że na PSX ta gra jest i już wiedziałem że musze mieć konsole. Teraz czekam już na MGS4, ale jeszcze sporo poczekam.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 14:30

Gość__*
  • Goście
A teraz najbardziej czekam na ZELDE: Phantom Hourglass

:D wydaje mi się ze ta gra będzie boska- i przekona wiele osób do kupna DSa!! :mrgreen:
  • 0

#73 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 20:44

Gość__*
  • Goście
KRÓTKA HISTORIA NAPALEŃ GOONERA

Byłem kiedyś tak napalony na wszystko co związne z Pokemonami, że kupiłem GBColor i Yellowa i tak się zaczęło :lol:

Potem strasznie się napaliłem na Zelde: WW (wystarczyło kupić swój pierwszy numer N+ z recenzją Gulka :D) i dzięki temu zacząłem przygodę z konsolami stacjonarnymi. Potem? Oczywiście MGS:TTS. Pierwsza moja tak "krwawa" gra :P Ale to nieważne, bo była piękna :cry: Potem był oczywiście MGS2 i perspektywa MGS3. Dzięki temu napaleniu mam PS2 :) Pamiętam, że byłem również bardzo napalony na RE4

Teraz to chyba jest MGS4, Zelda: Twilight Princess i Metroid Prime Hunters (FUCK! starzy mi kaskę wiszą, a będą ją mieli cholera wie kiedy, a MP:Hunters już w Ultimie jest :evil: ). Bardzo się również zainteresowałem Silent Hill Collection, bo nie grałem w żadną grę z tej serii... A, i DMC3 (też w żadną nie grałem, mea culpa), bo to jedyna "w miarę dostępna" gra z serii. Chrzanić chronologię i fabułę, to nie MGS :P
  • 0

#74 Gość__* Napisany 14 lipca 2006 - 17:01

Gość__*
  • Goście
hmmm a skad wziales tyle kasy prosze powiedz ja wezme ja z tego samego zrodla i kupie PSP :(
  • 0

#75 luck1985 Napisany 14 lipca 2006 - 21:11

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dla chcacego nic trudnego :> Jak ktos bardzo chce czegos to zawsze to osiagnie :D
  • 0

#76 Gość__* Napisany 14 lipca 2006 - 21:13

Gość__*
  • Goście
ja chce bardziej niz bardzo ale jakos nie widze zaadnego zrodla ;( pracy nawet nie moge miec wiec to wykluczone :( a wiec?!
  • 0

#77 Kurzy Napisany 15 lipca 2006 - 17:44

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
stary...patrząc na twoje posty albo jesteś nienormalny albo masz 10 lat?? która możliwośc??
  • 0

#78 Gość__* Napisany 15 lipca 2006 - 18:20

Gość__*
  • Goście

stary...patrząc na twoje posty albo jesteś nienormalny albo masz 10 lat?? która możliwośc??


Zdecydowanie obie kurzawka :hmmm: zdecydowanie...
  • 0

#79 Balth Napisany 15 lipca 2006 - 20:33

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ja jestem napalony na FFXII i VP II.
Super napalony byłem na Disgaeę po pierwszej recenzji - kombinowałem jak mogłem aby zakupić PS2 - nieudało się. W tym roku miałem 18tke i zakupiłem - kolejny problem - kupić Disgaeę - w końcu kilka tyg temu się udało. Jak zobaczyłem cene 160 zł to z miejsca kombinowałem [połowe mi siostra dała i chwała jej za to].
Byłem strasznie napalony na FFVIII. W końcu mi siostra przyniosła pirata od jakiegoś kolegi [czasy kiedy nawet pogłowie mi orginały nie chodziły, internetu nie było - jedyna nadzieja to handlarze na straganach :D]. Jak zobaczyłem intro to zbierałem ząbki z podłogi [i resetowałem konsolę aby ponownie obejrzeć]. Po recenzji Valkyrie Profile byłem cholernie napalony i Chrono Cross - zero zawodu.
Teraz jestem napalony na Harvest Moona DS, Children of Mana, nową Zeldę - ale jeszcze nie wiem czy kupie DSa czy PSP [emu PSXa korci na maxa, no i zawsze są porty gier z pleja oraz JRPGi tak bardzo przypominające te z PSXa]. No ale na razie jestem na etapie pracy by kase mieć na którąkolwiek konsolkę.
  • 0

#80 Marbel Napisany 15 lipca 2006 - 20:44

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja byłem napalony najbardziej na Gran Turismo 4! :klaszcze: To ze względu na tą grę kupiłem Czarnulkę! Ale na początku starczyło mi tylko na GT3 i przez ponad pól roku musiałem się tym zadowalać. Ale po tym czsie udało mi się kupić Czwóreczkę na allegro po niesłychanej, wtedy okazji, osiemdziesięciu kilku złotych:) Nie miałem żadnych deja vu czy innych takich po wcześniejszej GT3, choć wielu mówiło że czwórka to tylko więcej tego samego. Ja do dziś poginam! Od grudnia czy listopada? Już sam nie wiem dokładnie...
  • 0

#81 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2008 - 07:39

Gość__*
  • Goście
Caly czas jestem napalony na Street Fighter'a VI, StarCraft'a ] [ i Diablo ] I [!
A napalony najbardziej bylem na Baldurs Gate'a II i IceWind Dale na PC. Siedzialem z instrukcja i czytalem ja kilka razy
  • 0

#82 Gość_Zero_* Napisany 03 sierpnia 2008 - 08:04

Gość_Zero_*
  • Goście
Metal Gear Solid 4 ... tak sie napaliłem ze musiałem kupić PS3, co jeszcze parę miesięcy temu było dla mnie idiotyzmem ;)
  • 0

#83 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2008 - 23:02

Gość__*
  • Goście
Shenmue, Soul Calibur ( dla tych gier kupiłem DC) i Okami - gdy zobaczyłem trailer wiedziałem, że muszę mieć ps2.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2008 - 00:04

Gość__*
  • Goście
Devil May Cry 1 , jak ujrzałem tą grę w 2002 roku w akcji to miałem pierwszy raz opad szczęki i dzięki niej wróciłem do grania :) bo musiałem kupić PS2 :) a poza konkursem inne gry na, które czekałem na maxa to:
  • 0

#85 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2008 - 08:03

Gość__*
  • Goście

Devil May Cry 1 , jak ujrzałem tą grę w 2002 roku w akcji to miałem pierwszy raz opad szczęki i dzięki niej wróciłem do grania :) bo musiałem kupić PS2 :) a poza konkursem inne gry na, które czekałem na maxa to:


Nie trzymaj nas w niepewnosci. No dalej napisz to.
  • 0

#86 Pico Napisany 04 sierpnia 2008 - 08:18

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:
Pamiętam, że bardzo mocno byłem napalony na sprawdzenie ICO i MGS3.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2008 - 09:03

Gość__*
  • Goście
O LOL zapomniałem wczoraj dopisać :)

-RE4
-Onimusha Dawn OF Dreams
-Max Payne 1
-Burnout3 Takedown ( zobaczyłem zajawkę w Gameboxie, na jedynce kiedyś leciało o grach)
-Valkyrie Profile 2 : Silmeria
-kiedyś na Diablo 2 jak wyszły pierwsze newsy
-Resident Evil 2 jak zaczęło huczeć o tym cudzie
-God OF War 2 :) wiadomo po jedynce były wypieki, a po demku 2 mokro w gaciach
-Gears Of War bo dla niej musiałem kupić X360

Obecnie najbardziej jestem zajarany na :
-Gears of War 2
-Silent Hill 5
-Fallout 3
no i rzecz jasna Resident Evil 5
  • 0

#88 oranje Napisany 04 sierpnia 2008 - 13:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Na każdego MGSa niesamowicie jestem zawsze napalony. Na GotP mnie z tego powodu, że nie mam ps3, ale jak juz kupie to ne wyobrażam sobe, aby pierwszą grą było cos innego.
  • 0

#89 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2008 - 18:44

Gość__*
  • Goście
MGS!!!
  • 0

#90 Gość__* Napisany 26 listopada 2008 - 19:50

Gość__*
  • Goście
Najbardziej nie mogłem się doczekać zagrania w RE4, oczekiwałem na tę grę przez ponad trzy lata (początkowo RE4 był w zupełnie innej koncepcji rozgrywki, to już od tamtego czasu oczekiwałem premiery). Wreszcie 18 marca, 2005 (premiera w Europie) roku zagrałem w nią u kumpla, a dopiero pół roku później na swoim GC, grałem w nią przeszło 2 miesiące non stop (nie był to jednak mój pierwszy na GC) a potem jeszcze wielokrotnie do niej wracałem. Obecnie podobny "głód" odczuwam na MGS4, ale to jeszcze miesiąc do kupna pakietu PS3+HDTV.
  • 0