Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

GOTY 2017 Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3327 odpowiedzi na ten temat

#3151 kowal Napisany 23 lipca 2019 - 12:04

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

GotG? proszę używać nazw zgodnie z nomanklaturą forumkową, czyli goty generacji.

dla mnie ta gierka ma 6/6. najbardziej będę ją cenił za te kilka momentów kiedy samemu, czy to intuicyjnie, czy też przypadkiem, odkrywałem przeróżne patenty i mechanikę gry. największy opad szczęki miałem gdy próbując odnaleźć jeden ze Schrine'ów krążyłem na lotni w poszukiwaniu "króla". w ostatnim momencie zobaczyłem jelenia i instynktownie wleciałem na niego. byłem tak zaskoczony tym, że można go ujeżdżać, że przez kilka sekund w ogóle nie panowałem nad kierunkiem w którym podąża i kiedy już miałem go skierować w wybraną stronę wbiegł na podest, dzieki któremu ujawnił się Schrine. po prostu wstałem i :bowdown:

Eventide Island było fajnym eee... event'em? ale bez przesady, żeby zaraz najlepszy moment ever. jednak nie tylko Wam się spodobał bo dodatek Master Sword Trial to w zasadzie taka zrzynka z tego questa.


  • 1

#3152 Nyjacz Napisany 23 lipca 2019 - 22:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:
Eventide Island piekna sprawa. Ja tam w gierkach lepszej przygody nie przezylem niz w Zeldzie.
  • 0

#3153 lukaszSA Napisany 24 lipca 2019 - 06:20

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Eventide to najlepsza przygoda jaką przeżyłem w swoim życiu


  • 0

#3154 Likensmart Napisany 24 lipca 2019 - 23:01

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Na Eventide jest fajna minigierka z lotnią wiele osób ją pomija, albo o niej nie wie


  • 0

#3155 kowal Napisany 25 lipca 2019 - 21:44

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
Masz na myśli przelatywanie przez pierścienie? Ludzie, czy my naprawdę mówimy o tym samym? W środku gry zabierają Ci ekwipunek i masz 1 żywot na przejście wyspy. Poza tym to nadal ta sama gra. Mnie to na kolana nie rzuciło a żeby to nazywać najlepszą przygodą życia...
  • 0

#3156 Schrodinger Napisany 26 lipca 2019 - 01:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
A mnie to wkurwiło bo nienawidzę jak w trakcie gry ktoś zabiera mi zabawki, które wygrindowałem
  • 0

#3157 Pawlik Napisany 26 lipca 2019 - 07:31

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

żal mi Was! albo nie, nawet mi Was nie żal! wybierzcie sobie. 


  • 0

#3158 kowal Napisany 26 lipca 2019 - 10:48

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

zaczyna sie. jak z questem barona.


  • 0

#3159 BeSOS Napisany 26 lipca 2019 - 11:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tajkun idz zrob gałe baronowi i daj zyc.


  • 0

#3160 filip Napisany 26 lipca 2019 - 22:26

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

dotarłeś do Eventide Island? To miejsce najlepiej pokazuje, co uważam za "rdzenny content" tej Zeldy. Jeden z top10 momentów w giereczkach wideo ever jak dla mnie.

Chyba nie. Zrobilem 3 dungeony, cos mnie odciagnelo od gierki i juz nic nie przyciagnelo spowrotem

To jest temat na dluzsza wypowiedz, ale tam zabraklo jakiejs motywacji do robienia tych szrajnow.

Jednak wolalbym zeby bronie sie nie niszczyly, zeby w ciagu gry postac zaliczala bardziej wyrazny postep w rpgowym znaczeniu. Wtedy uznalbym te szrajny za grind i dostawal od glowy dopaminowa nagrode za wykonana prace. Bo robienie ich okreslolilbym wlasnie jako prace bardziej niz zabawe. Gdyby po dlugiej wyprawie i walkach czekal na mnie smakowity loot, mialbym z tego satysfakcje.

Wiem, ze zamysl byl inny i ze te niszczace sie bronie maja zmusic gracza do poslugiwania sie roznorodnym uzbrojeniem i odkrywania tych roznych fajnych smaczkow, o ktorych wspomina chocby kowal czy nad ktorymi zachwyty sa w kazdym peanowym poscie.

Mnie takie piaskownice nie potrafia na dluzej przyciagnac do ekranu :dunno: nie bez powodu porownuje to do gta 3d, bo pamietam ze zachwyty nad tymi grami po premierze jeszcze na ps2 sprowadzaly sie glownie do opisu roznych „akcji” wynikajacych z otwartosci gry, interakcji z otoczeniem i wolnosci gracza. Gra bez kregoslupa, wrzuca nas do swietnego swiata ale nie daje fabuly ani nawet czegos co w innych grach nazwalibysmy linia fabularna czy main gamem. Tutaj ten rdzen stanowily aktywnosci, ktore w innych grach sa dodatkiem (jak zbieractwo czy lookout pointy w serii AC).

Jakbysmy w sequelu dostali do tego silnika i swiata w srodku jakis konkret, to bede zainteresowany

Ten post był edytowany przez filip dnia: 26 lipca 2019 - 22:58

  • 1

#3161 Pawlik Napisany 27 lipca 2019 - 06:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Dobrze rozumiem, że jeszcze nie skończyłeś samouczka? :lol:
  • 0

#3162 Marbel Napisany 27 lipca 2019 - 07:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Filip popieram Cię. Ja teżnie rozumiem aż takich zachwytów nad grą. Grałem z 5-10 godzin. Aż doszedłem do jakiegoś Sidona i wspinałem się do jego krainy. Męczyłem się bo wędrówka trochę trwała a na górze nic ciekawego, tylko długie bezsensowne dialogi. Może gra się rozwija, ma potencjał dowolności ale po takim czasie gry mnie nie złapało za serce.
  • 1

#3163 tomasz Napisany 27 lipca 2019 - 07:09

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
Jeśli ktoś na co dzień nie pracuje, ale bardzo potrzebuje takiego doświadczenia, może kompensować to sobie grając na przykład w niemiecki symulator kierunkowskazu w autobusie. Tylko niech nie próbuje akrobatyczne wykazać, że brak wyobraźni czy niemożność nieskrępowanej zabawy to inherentne wady gry a nie jego samego xD
  • 0

#3164 lukaszSA Napisany 27 lipca 2019 - 07:45

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Pokolenie Call of Duty hurr durr wybuchy co 5 sekund


  • 0

#3165 BeSOS Napisany 27 lipca 2019 - 09:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie skończył samouczka i już pojazdy. Przypominają mi się posty Srega a później bicie się w pierś i GOTG :lol:
  • 0

#3166 Pawlik Napisany 27 lipca 2019 - 09:42

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

o właśnie, pamiętam, że nawet Ty na początku narzekałeś, że jest ok ale bez szału, a co było potem?  :master:


  • 0

#3167 Schrodinger Napisany 27 lipca 2019 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Ja tak samo
  • 0

#3168 fingus Napisany 27 lipca 2019 - 09:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nawet ja kręciłem nosem na początku, ale odkąd dotarłem do Sidona to już :boner: non stop. :parker:
  • 0

#3169 Nyjacz Napisany 27 lipca 2019 - 09:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 009 Postów:

Dołączam się. Najpierw obejrzałem reckę tvgry, no i wiedziałem, że muszę to ograć. Pierwsze wrażenie (po Mario) było słabe, bo niska rozdzielczość i taki sobie framerate. Gram, gram, gram i w sumie nic nie robię, a na pewno nic takiego, żeby gracza jak ja (fokus na akcję) miało to na dłużej przyciągnąć. Więc z 5-10h grałem tak o, ale potem zanim się nie obejrzałem, byłem w środku takiej przygody, że nawet nie wiem gdzie i kiedy się w niej znalazłem, a byłem już zatopiony po uszy. I tak do samego końca bawiąc się światem i napotykając wspaniałe wydarzenia, niespodzianki i miejscówki, że teraz jak to piszę, to mam ochotę zacząć grę od początku.

 

a filip mówił, że 3 dungeony, nie szrajny, więc może zrobił dużo.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 27 lipca 2019 - 10:17

  • 0

#3170 Marbel Napisany 27 lipca 2019 - 10:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Pokolenie Call of Duty hurr durr wybuchy co 5 sekund

Ja nie umiałem przejść CoD 4MW więc pudło.
Czyli po Sidonie już będzie fajnie? Kolejne podejście robić?
  • 0

#3171 fingus Napisany 27 lipca 2019 - 11:06

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie, raczej już nie odnajdziesz radości, pozostała Ci smutna egzystencja aż po życia kres. :cry:
  • 0

#3172 Daddy Napisany 27 lipca 2019 - 11:14

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Pokolenie Call of Duty hurr durr wybuchy co 5 sekund

Ja nie umiałem przejść CoD 4MW więc pudło.
Czyli po Sidonie już będzie fajnie? Kolejne podejście robić?

Jest jeszcze jedna szansa: Mipha. Jak Cię ta postać nie urzeknie, to tak jak pisał fingus.

Chociaż jak jesteś przy Sidonie, to może już ją spotkałeś. A jak tak i piszesz tylko o Sidonie, to...

Spoiler

  • 0

#3173 Marbel Napisany 27 lipca 2019 - 11:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
A to nie jest ta królowa w tym zamku do którego Sidon prowadzi? Nie pamiętam, porzuciłem grę jakieś 3 miesiące temu.
  • 0

#3174 BeSOS Napisany 27 lipca 2019 - 13:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Początek nie porywa bo jest obiektywnie najsłabsza częścią gry. Wystarczy zdobyć lotnie i zaczyna się gra generacji.
  • 2

#3175 Mateo Napisany 27 lipca 2019 - 14:03

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 121 Postów:
To samo było przy Okami. Początek przynudzał ale potem to już była czysta esencja zabawy.
  • 1

#3176 BeSOS Napisany 27 lipca 2019 - 14:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zgadzam się z Mateo :ooooo
  • 0

#3177 filip Napisany 27 lipca 2019 - 14:40

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Dobrze rozumiem, że jeszcze nie skończyłeś samouczka? :lol:

Lol, a to mi ktos zarzucal ze po pijaku pisze

W ogole patrzac po komentarzach, to niewiele skumaliscie z mojej wypowiedzi, chyba za duzy trigger tu wszedl, zeby przeczytac ze zrozumieniem.

Bo jak do tej pory to zamiast przeczytać coś konkretnego o zaletach tej gry generacji, to dowieidziałem się, że gra mi się musi nie podobać bo:

- jestem pijany,
- nie pracuję na etacie :lol2: ,
- lubie coda :lol2: (kompletny fałsz btw),
- nie mam wyobrazni :lol2: ,
- nie przeszedłem samouczka (tutaj to chyba czytający pijani).

Czyli jeżeli komuś się gra nie podoba, to problem tkwi w nim. I jest to tak oczywiste, że nie wymaga argumentów ad meritum.

A okami ograne na switchu w podobnym okresie, duzo lepsza gra w porownaniu :tak:

Ten post był edytowany przez filip dnia: 27 lipca 2019 - 15:24

  • 2

#3178 tomasz Napisany 27 lipca 2019 - 14:57

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
Jeszcze okami lepsze xD
Najnudniejsza gra wszech czasów.

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 27 lipca 2019 - 14:57

  • 1

#3179 fingus Napisany 27 lipca 2019 - 15:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
„gra mi się nie podoba, debate me” :yao: nie podoba to nie podoba, na chukij tu debatować. Jak kto chce się dowiedzieć czemu się innym podoba (albo nie) to ma ponad 100 stron do poczytania. Poza tym czy naprawde trzeba argumentować czemu gra się podoba? Nie może sie podobać bez argumentów?
  • 0

#3180 Pawlik Napisany 27 lipca 2019 - 16:11

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
O zaletach gry masz cały temat, maglować to jeszcze raz nie ma sensu.
Napisałeś, że zrobiłeś 3 shrine i olales grę, wiec jak to inaczej rozumieć? Przecież pierwsze trzy to właśnie początek gry.
  • 0



Inne z tagami: