Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

GOTY 2017 Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3327 odpowiedzi na ten temat

#121 fingus Napisany 04 września 2012 - 22:44

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Możesz śmiało trollować, Aczu, jest jednak niezbitym faktem, że w tej generacji w NPR Nintendo wiedzie prym. :trustory:
  • 0

#122 Likensmart Napisany 05 września 2012 - 00:53

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Przeczytałem tekst z wypiekami na twarzy, jakby zaraz miał mi się objawić sam miyamoto, jednak po chwili oprzytomniałem bo takie zeldowe olśnienie jakie bije z tego artykułu miało się już kiedyś zdarzyć...

Biggest, most ambitious Zelda game to date.


...chyba przy SS :ok:
  • 0

#123 Pious Napisany 05 września 2012 - 08:46

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Każda kolejna Zelda ma być największa, najlepsza i w ogóle naj. Od czasu TP już to słyszymy, a jak na razie TP wielkośćią przebija SS, fabularnie zresztą też.
  • 0

#124 Tawotnica Napisany 05 września 2012 - 09:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:
Ale żadna część się tak nie dłuży jak SS, więc pod tym względem może być największa ;p
No i wszyscy npc mają imiona, ambitnie, nie ma co.
  • 0

#125 lukaszSA Napisany 05 września 2012 - 15:57

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Kolejna porcja :cf:
http://www.nintendo-...lda-wii-u-info/
  • 0

#126 Pious Napisany 05 września 2012 - 17:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Co za bzdurny tekst :fp: zaraz brda niusy, ze na konfie we wrzesniu, N pokaze nowa zelde.
  • 0

#127 fingus Napisany 05 września 2012 - 17:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nie wyczułeś, że oni się nabijają?
  • 0

#128 Pious Napisany 05 września 2012 - 18:18

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pewnie, ze tak, przeciez ten tekst jest absurdalny. Za to same ploty nie i zaraz hype przed konfa sie pojawi.
  • 0

#129 Malutki Napisany 06 czerwca 2013 - 19:59

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Aonuma - The Legend of Zelda Wii U to feature unexpectd elements

"The new game (A Link To The Past 2) will play very differently to the original," said Aonuma. "I think the new additions will make players see the game in a different way. And, of course, we'll introduce even more unexpected elements in the Zelda game that we're making for Wii U."

http://gonintendo.co...story&id=204348


  • 0

#130 lukaszSA Napisany 06 czerwca 2013 - 20:39

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Zeldę U zobaczymy najwcześniej za rok, więc teraz nie ma co sobie nią głowy zawracać.

 

Chyba, że zrobią powtórkę z zapowiedzi Twilight Princess, ale prawdopodobieństwo czegoś takiego jest chyba ujemne :olo:


  • 0

#131 gruby Napisany 06 czerwca 2013 - 20:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Zeldą zawsze warto sobie zawracać głowę. Pomyśl ile jaraliśmy się demkiem Zeldy U. Gdyby dali kilka shotow z prawdziwej gry, spekulacjom nie byłoby końca.


  • 0

#132 lukaszSA Napisany 06 czerwca 2013 - 20:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Wiem. Sam się jarałem demkiem. Ale jak sobie przypominam, jak to przez 2 czy 3 kolejne E3 czekaliśmy na Zeldę Wii, to wolę się trochę uspokoić.


  • 0

#133 Malutki Napisany 12 czerwca 2013 - 00:15

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Nintendo considered showing Zelda Wii U at E3, but decided against it

We're also working on a new Wii U Zelda game. Work on that is progressing fairly concretely. In fact, we were thinking about showing it here at E3 but decided to wait just a little bit longer before sharing it with everyone."

http://gonintendo.co...story&id=204792


  • 0

#134 Likensmart Napisany 12 czerwca 2013 - 01:34

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Po ostatnich prezentacjach N obawiam się, że nowa Zelda graficznie będzie podciągniętą Twilight Princess lub Skyward Swordem (zależy którym stylem pójdą). Może to lepiej, że jej jeszcze nie pokazali.

 


  • 0

#135 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 08:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Przeciez pokazali dwa lata temu Zelda experience na WiiU, nie spodziewam sie zeby wygladalo to gorzej :hihi:

To jest swoja droga ostatnio nowa metoda N na promocje gier - mamy ale nie pokazemy, please understand.
  • 0

#136 Pious Napisany 12 czerwca 2013 - 09:21

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Karwa co za brednie. Ta firma już jest irytująca. Macie to pokażcie, a nie pierdolicie, że się rozmyśliliście. Ja już miałem po tym direccie zamawiać WiiU, ale postanowiłem się wstrzymać.

 

Śmiechu warte, pokażą tą grę za rok, wyjdzie za 3 lata i będzie przestarzała jak zwykle. Prezentacji potrzebny był ten pokaz i pewnie wystarczyłby, żeby nintendofile pozytywnie postrzegali tą farsę. Reggie i Iwata powinni wylecieć z posadek.


  • 0

#137 mic Napisany 12 czerwca 2013 - 09:34

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Dziwne rozwiązanie urywania nowej Zeldy, ale to Nintendo oni chyba chcą być dziwni... Czasem wydaje się, że pierwszy lepszy fanboy lepiej by pokierował tą firmą niż Iwata ;)


  • 0

#138 Malutki Napisany 12 czerwca 2013 - 11:53

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Miyamoto o nowych IP i problemach z developingiem na Wii U

Goszczący w Los Angeles Shigeru Miyamoto spotkał się z dziennikarzami, by poruszyć wątki poświęcone działalności Nintendo. Mowa była m.in. o nowych IP i początkowych problemach z developingiem na Wii U. Twórca Zeldy nie wykluczył także, że nowa część tej serii zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku.

Poruszając kwestię The Legend of Zelda, Miyamoto, który osobiście wybrał się do Los Angeles, przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że jego firma rozważała prezentację nowej odsłony przygód Linka, ale ostatecznie postanowiła wstrzymać się z zapowiedzią. Jak wytłumaczył, włodarze Nintendo nie chcieli, aby taki pokaz odwrócił uwagę od innych, wychodzących w najbliższej przyszłości gier, np. Pikmin 3. Miyamoto dodał poza tym, iż koncepcja nowej Zeldy została już ustalona (w styczniu Eiji Aonuma sugerował, iż wstrząśnie ona dotychczasowymi fundamentami serii) i może zobaczymy coś po premierze Wind Wakera HD.

Z tej wypowiedzi wynikało, że Nintendo ogarnęło developing na platformie HD - dlaczego tak późno? Miyamoto stwierdził, że wynikało to z wyraźnego przeskoku jaki dokonał się między Wii i Wii U. To samo dotyczyło wcześniej DS-a i 3DS-a, czyli platform o mocno różniących się możliwościach - sytuacja zupełnie inna niż w przypadku gładkiej przesiadki z GameCube'a na Wii. Jednocześnie legendarny game designer zastrzegł, że tego typu problemów nie da się rozwiązać po prostu zatrudniając znacznie więcej ludzi - w celu utrzymania stałego wysokiego poziomu trzeba ich raczej wdrażać powoli, stopniowo.

Miyamoto wypowiedział się także na temat powracający niczym bumerang - co z wizją Nintendo tworzącego gry na platformy innych firm? Według niego to nie takie proste. Inżynierowie w Kyoto, mówi, składają sprzęt możliwie jak najlepiej pasujący programistom i reszcie. To wielka wygoda, o której nie byłoby mowy gdyby musieli liczyć na innych albo pisać jedną grę z myślą o wielu konsolach.

Nowe IP? Aby powstała nowe marka musi istnieć uzasadnienie. Ważne jest by stworzyć nowy rodzaj gameplayu, a nie coś wyświechtanego ukryć za nową fasadą. Gdy Miyamoto obmyśla nowy koncept stara się więc zadecydować czy pasuje doń nowa postać - jeśli pasuje, powstaje nowe IP (np. Pikmin). W przeciwnym razie twórcy zostają przy dotychczasowych bohaterach.

Miyamoto ma ponad 60 lat - czy myśli o emeryturze? Nic z tych rzeczy, ale -- jak żartuje -- jest już w takim wieku, że w każdej chwili może zasłabnąć. Nadal ma zatem zamiar nadzorować różne projekty, ale próbuje także przygotować podwładnych na swoje odejście. Z tego co mówi przygotowania nowego pokolenia developerów idą dobrze.

http://www.ppe.pl/ne...m_na_wii_u.html


  • 0

#139 fingus Napisany 12 czerwca 2013 - 12:14

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
A ja mam taką teorię, że zdecydowali się w ogóle nie wydawać tej Zeldy na WiiU, tylko przenieść ją na inna platformę. Jeszcze nie wiem jaką, ale przynajmniej kilka odpowiedzi przychodzi mi do głowy. :hihi:
  • 0

#140 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2013 - 12:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

A może robią serial?


  • 0

#141 torq314 Napisany 12 czerwca 2013 - 12:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Nowe IP? Aby powstała nowe marka musi istnieć uzasadnienie.

 

najobrzydliwszy i najbezczelniejszy komentarz z ust kogoś kto mieni się kreatorem koncepcji. niniejszym okazuje się, że teraz już tylko siano ma znaczenie, koncepcja jest wtórna.


  • 0

#142 Kradziej Napisany 12 czerwca 2013 - 15:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ja tam się zawsze zastanawiam, czy Miyamoto to rzeczywiście ten geniusz, jakim malują go niektórzy, czy może farciarz, czy może cienias, pod którym pracują dobrzy ludzie, a on zgarnia całą sławę. Nie przypominam sobie żadnego wywiadu, w którym mówiłby cokolwiek ciekawego i sensownego. Często też wydaje mi się, że kolo w ogóle nie interesuje się grami.


  • 0

#143 Pious Napisany 12 czerwca 2013 - 15:41

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Bez kitu, mam te same odczucia. Za czasów GCN jeszcze łykałem całą tą papkę o geniuszu Miyamoto, a jednak nie widze tych jego niesamowitych pomysłów. Mario? Ok, ponadczasowy pomysł, ale gra ma 30 lat. Zelda? Przecież tu więcej robi Aonuma niż on. Wii Sportsy/Play/Fit/Shit? Genialne, rzeczywiście. Więcej wymieniać nie ma co.


  • 0

#144 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 16:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Dajmy sobie na wstrzymanie z tym jadem bo musi nam go pozostac jeszcze na reveal nowej Zeldy :hihi:


  • 0

#145 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2013 - 20:34

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Zeldą od czasów Majory zajmuje się Aonuma. Miyamoto od tego czasu zrobił chyba tylko Pikmina i Wii Music/Soport/etc. No i zasugerował Retro, że Metroid Prime będzie lepszy w FPP niż w TPP


  • 0

#146 Pious Napisany 12 czerwca 2013 - 21:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

 No i zasugerował Retro, że Metroid Prime będzie lepszy w FPP niż w TPP

Cofam swoje słowa, Miyamoto jest geniuszem. Jak mogłem nie wiedzieć o tej sugestii? :sciana:


  • 0

#147 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 22:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Miyamoto zrobił OOT, najlepszą grę ever, więc nic nie musi udowadniac już, również ever :)


  • 0

#148 cybercotlet Napisany 12 czerwca 2013 - 22:37

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

@Pious za takie herezje powinieneś pojechać na gamescom i osobiście go przeprosić!


  • 0

#149 fingus Napisany 12 czerwca 2013 - 23:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
No cóż, niektórzy geniusze się, najzwyczajniej w świecie, starzeją i z wiekiem nieco pierniczeją (całe szczęście, mnie to nie dotyczy). Mało to znacie takich przykładów, gdy twórca znany i uznany, który z powodzeniem majstrował prawdziwie genialne gierki w latach 80. lub 90. nagle przestaje sobie radzić gdy rozdzielczość przeskakuje do zawrotnych 640*480 i do dyspozycji ma więcej niż 256 kolorów? Wielu potknęło się na erze CD-romów, wielu uśmierciła rewolucja 3D, wielu poległo w epoce Internetu. :( Smutne, ale prawdziwe.
  • 0

#150 Kradziej Napisany 13 czerwca 2013 - 07:32

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Miyamoto zrobił OOT, najlepszą grę ever, więc nic nie musi udowadniac już, również ever :)

"Zrobił" to bardzo, bardzo duże słowo ;)


  • 0



Inne z tagami: