Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Super Mario Bros. U Deluxe

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
294 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 07 czerwca 2011 - 22:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nintendo zapowiedziało nową odsłonę swojego megahitu. Screeny: http://nintendoeverything.com/66108/ Gra nie dla mnie, ale znam takich, co lubią sobie poskakać.
wiiu_mario_3.jpg

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 13 września 2018 - 23:49

  • 0

#2 Kaxi Napisany 07 czerwca 2011 - 22:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
na razie nie potwierdzili że to będzie gra. na razie to jest interaktywne demo.
  • 0

#3 ogqozo Napisany 07 czerwca 2011 - 22:26

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ekhem, żeby uściślić, to gra dostała od Nintendo na ten moment inny tytuł: New Super Mario Bros. Mii.

http://www.wired.com...32&viewall=true

Wydaje się zbyt rozbudowana, żeby nie była z tego pełna gra.
  • 0

#4 ramzes64 Napisany 07 czerwca 2011 - 22:53

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
ja powiem tak - jeśli to będzie "druga część" New Super Mario Bros. Wii - czyli New Super Mario Bros. Mii, w którym to będzie możliwość gry swoim Mii i ewentualnie gdy ktoś zajmie TV, będzie można przełączyć się na "kontroler WiiU". To nawet fajnie.

fajnie, jesli byla by to jak pisalem - pelnoprawna druga czesc. Wszystkie levele nowe, nowe pomysly - to jestem ZA. Ktos tam tworzyl homebrew NSMB Never na Wii / wiec jesli ta gra mialaby byc oficjalnym produktem Nintendo - to zagram na 100%.

mozliwosc grania Mii w takiej grze jakos mnie nie interesuje i glupio by sie chyba gralo... ale jak sie chwile zastanowilem, to przeciez w Mario Kart Wii caly czas gram swoim Mii.... a są tacy, co mówią "Mario Kart, to Mario Kart" i grają ty;lko postaciami z gry: Mario Toad, DK, Peach.... i reszta / a Mii nie moga strawić / ja jednak gram cały czas sobą (Mii), więc w sumie może i tu bym sie przełamał
  • 0

#5 Malutki Napisany 16 kwietnia 2012 - 17:53

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Potwierdzone ,gra będzie na targach E3.
Nintendo confirms Wii U Super Mario Bros. game for E3, Miyamoto quote

Nintendo has confirmed a report that a new Mario title will be shown for Wii U at E3 2012. The company didn’t specify if the game will be New Super Mario Bros. Wii, a project from EAD Tokyo, or something else entirely.

Nintendo’s statement reads:

“In a recent interview, Mr. Miyamoto confirmed that a new Super Mario Bros. game for the Wii U system will be shown at this year’s E3 Expo. We’ll have more to announce about our plans for the E3 Expo at a later date.”

In other news, we have a direct-quote from Miyamoto in which he commented on the projects he’s been busy with:

“I’m working on several projects but I think that I cannot talk about them all [laughs]. Some are small but important projects for Wii U. Also on a new Pikmin, which will take advantage of the new HD screen resolution, and on Luigi’s Mansion for 3DS.”

http://nintendoeverything.com/86639/nintendo-confirms-wii-u-super-mario-bros-game-for-e3-miyamoto-quote/
Nie tak dawno Nintendo zarejestrowało domenę Super Mario 4.
  • 0

#6 BeSOS Napisany 16 kwietnia 2012 - 20:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Niech dadza to na launch i juz bedzie dobrze :) mario nie jest co prawda na mojej liscie najmocniejszych tytulow N (na niej jest Zelda i Matroid) ale jest wystarczajacym bodzcem do kupna nowego hardware'u :) chyba ze gra bedzie wygladac tak jak na screenie z pierwszego posta w tym temacie, wowczas kierunek PIEC :foch: chce nowego Mario, spadkobierce duchowego SM64 z piekna kolorowa grafika :tak:
  • 0

#7 cybercotlet Napisany 16 kwietnia 2012 - 20:32

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Niech dadza to na launch i juz bedzie dobrze :) mario nie jest co prawda na mojej liscie najmocniejszych tytulow N (na niej jest Zelda i Matroid) ale jest wystarczajacym bodzcem do kupna nowego hardware'u :) chyba ze gra bedzie wygladac tak jak na screenie z pierwszego posta w tym temacie, wowczas kierunek PIEC :foch: chce nowego Mario, spadkobierce duchowego SM64 z piekna kolorowa grafika :tak:


Ja bym się tam nie obraził nawet na mario w 2d. Ale co fakt to fakt - New Super Mario Bros podciągnięte jedynie do HD bym nie chciał.
  • 0

#8 ACZ Napisany 16 kwietnia 2012 - 23:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 068 Postów:
no ale wlasnie to tak bedzie wygladalo. przeciez na jakiejs imprezie ludzie w to grali i tak jak na skrinie to wygladalo.
  • 0

#9 gruby Napisany 16 kwietnia 2012 - 23:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wolałbym Mario 3d a la Galaxy. Ale niestety na razie pokazali tylko tego 2d szrota i to pewnie on będzie lśnił na prezentacji. Wielka szkoda, bo nintendo powinno starać się przekonać, że ich pudełko do technologiczna bestia.
  • 0

#10 torq314 Napisany 17 kwietnia 2012 - 01:08

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Wolałbym Mario 3d a la Galaxy. Ale niestety na razie pokazali tylko tego 2d szrota i to pewnie on będzie lśnił na prezentacji. Wielka szkoda, bo nintendo powinno starać się przekonać, że ich pudełko do technologiczna bestia.


+1

albo nawet

+2

wyciskacz szmalu i nic więcej.
  • 0

#11 BeSOS Napisany 17 kwietnia 2012 - 07:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jesli chodzi tu o gre z E3 2011 to piec. Ja jednak licze na pelnoprawnego Mario, ostatnia czescia z numerkiem byla wlasnie trojka a N ostatnio zarejestrowalo Super Mario Bros 4 :) jesli N liczy na dobry start WiiU to musi byc to wlasnie taka gra a nie jakis 2d szrot rodem z DSa...
  • 0

#12 Godot Napisany 17 kwietnia 2012 - 07:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
NSMB Wii przy Donkey Kongu i Rayman Origins to szrot
  • 0

#13 Pious Napisany 17 kwietnia 2012 - 07:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jakiś tam rep z N potwierdził, że gra będzie Marianem 2D, czyli to będzie zwykłe NSMB WiiU tylko z numerkiem zamiast tych dodatków do tytułu. Nędza, bo NSMB już mi się trochę przejadł i nie jest taki New.
  • 0

#14 Tawotnica Napisany 17 kwietnia 2012 - 08:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:
jeśli na E3 pokażą coś, co rzeczywiście będzie "New", to czemu nie? Chociaż wolałbym 3DLand 2, jeśli już chcą kasę wyciskać.
  • 0

#15 Malutki Napisany 17 kwietnia 2012 - 09:45

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
E3 2012's Super Mario Bros. Wii U game is 'based on' E3 2011 demo

"In a recent interview, Mr. Miyamoto confirmed that a new Super Mario Bros. game for the Wii U system will be shown at this year's E3 Expo. This is based on the Mario experience that was demonstrated at last year's E3 Expo. We'll have more to announce about our plans for the E3 Expo at a later date."

http://gonintendo.co...story&id=175673
:/
  • 0

#16 BeSOS Napisany 17 kwietnia 2012 - 09:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Piec w takim razie. Mario 3d bankowo tez bedzie ale szkoda ze to nie o nia chodzilo....jesli chodzi o eksperymenty N to najbardziej niecierpie wlasnie tego typu rodzinnych gier na cztery pady i jeden tv :zyg:
  • 0

#17 gruby Napisany 17 kwietnia 2012 - 10:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Żyg również ode mnie. Szkoda czasu na takie duperele. Nintendo jak już robi przecieki kierowane do graczy, to powinno uderzyć z przytupem. Mario 2d i Pikmin moga podjarać chyba tylko gimbusiarnię. Gdzie METROID PRIME 4? ;) Jedyne, co może uratować ten tytuł, to gdyby był dodawany do każdego WiiU w pakiecie. Niestety, na taką filantropię Nintendo jest zbyt skąpe.
  • 0

#18 Pious Napisany 17 kwietnia 2012 - 11:18

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
No właśnie. Sam bardzo lubiłem NSMB, ale po kupnie PS3 wiem, ze było tak ze względu na brak alternatywy. Oczywiście te gry są świetne, a z laską grało mi się w to bezbłędnie, ale boner występujący przy konsumowaniu RE5 i U1 był na "za 5 dwunasta", a takiego poziomu można się spodziewać jedynie po Mario 3D.

Na Pikmina czekam bez wypieków, aczkolwiek seria zrobiła na mnie swego czasu bardzo pozytywne wrażenie. Byłem też wtedy dużo młodszy, ale i tak z przyjemnością popykam w 3. Ot taka mocno relaksująca pozycja, która nigdy nie irytuje.
  • 0

#19 gruby Napisany 17 kwietnia 2012 - 11:21

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nsmb ssało na całej linii. paskudna grafika, kiepskie sterowanie, marne projekty poziomów, zły pacing. Aż dziwne, że grę robiło nintendo. Przyjemności nie było ani solo ani w duecie. Donkey Kong pokazał jak powinna wyglądać dobra platformówka.
  • 0

#20 Pious Napisany 17 kwietnia 2012 - 11:24

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Czy ja wiem, DK rzeczywiście zabija NSMB na całej linii, ale aż takiej tragedii nie było. Przyjemna platformówka bez większych jaj. Solo ok, ale najlepiej gra się we 2.
  • 0

#21 lukaszSA Napisany 17 kwietnia 2012 - 12:29

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
:fp:
Pierwszy Mario na WiiU powinien być w 3D, by mógł kosić grafiką.

Ale cóż. Mam chociaż nadzieję, że nowy Mario 2D nie trafi na płytę, tylko do eShopu.
  • 0

#22 ACZ Napisany 17 kwietnia 2012 - 12:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 068 Postów:
panowie, kiedy zaczniecie poprawnie pisac slowo rzyg? piszemy je przez "RZ".
  • 0

#23 vagrant3 Napisany 17 kwietnia 2012 - 12:54

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
rzyg i żyd. stąd pewnie omyłki :)
  • 0

#24 BeSOS Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

panowie, kiedy zaczniecie poprawnie pisac slowo rzyg? piszemy je przez "RZ".


wtedy gdy nauczysz sie angola :olo:

Watpie aby gra na Nintendo network N chcialo sie chwalić na E3...chociaż kiedyś chwalili sie Wii Sports a trafiło jako free game :)
  • 0

#25 Kaxi Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Myślę, że na E3 Nintendo będzie się chciało chwalić swoim Nintendo Network, a jak lepiej je przyhajpować jak nie nową grą z Mario dostepna w cyfrowej?
  • 0

#26 Tawotnica Napisany 18 kwietnia 2012 - 08:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:

Myślę, że na E3 Nintendo będzie się chciało chwalić swoim Nintendo Network, a jak lepiej je przyhajpować jak nie nową grą z Mario dostepna w cyfrowej?


Myślisz, że się zmieści w 40mb? :olo:
Nie sądzę, żeby największy wydawca pudełkowych gier na świecie wrzucił grę, której poprzednie części sprzedały się powyżej 25mln egzemplarzy na nowo stworzoną usługę sieciową. DLC z kolei możemy być pewni. 5€ za level :cf:
  • 0

#27 gruby Napisany 18 kwietnia 2012 - 09:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Możemy tylko spekulować i ja w tej spekulacji obstawiam, że to będzie albo e-shop albo packi-in. Nintendo musi coś wsadzić do pudełka. Wii osiągnęło taki sukces tylko dzięki temu. Myślę, że dostaniemy albo zbiór demek podobnych do Chase Mii, albo z przytupem (dla niektórych) NSMB.
  • 0

#28 cybercotlet Napisany 18 kwietnia 2012 - 12:18

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
New Super Mario Bros. Wii było spoko. Czytając ten temat mam wrażenie, że niektórym w dupach się poprzewracało pisząc o tej grze jak o jakimś crapie.
OK rozumiem, że Donkey Kong jest wybitny ale NSMB to dalej 1 liga. Jeśli poprawią oprawę + dodadzą sporo nowych/świeżych pomysłów to nie mam nic przeciwko następnej części.
  • 0

#29 me&myself Napisany 19 kwietnia 2012 - 08:28

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Platformer z Mario w 2D? OK pod warunkiem, że zmienią stylistykę. NSMB na DSa było świetne (na Wii nie grałem i jakoś mi się nie śpieszy żeby to nadrobić), ale ten art style robi się już maga sztampowy. Liczę na bardziej oryginalny designe coś w stylu kirby: EY czy ostatniego Wario landu, do tego lekko spinoffowy setting a'la mario land 2 i będzie git. Tak wiem bujam w obłokach bo najpewniej będzie to kolejne NSMB.

Choć ze strony N to dobry ruch płaski Mario zapewni konsoli na starcie miliony opchniętych egzemplarzy jakakolwiek by ona nie była (jeśli będzie na premierę). Bo bądźmy szczerzy Pikmin czy jakikolwiek tytuł 3rd party nie sprzeda tego ustrojstwa.
  • 0

#30 ogqozo Napisany 20 kwietnia 2012 - 12:23

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Niech dadza to na launch i juz bedzie dobrze :) mario nie jest co prawda na mojej liscie najmocniejszych tytulow N (na niej jest Zelda i Matroid) ale jest wystarczajacym bodzcem do kupna nowego hardware'u :) chyba ze gra bedzie wygladac tak jak na screenie z pierwszego posta w tym temacie, wowczas kierunek PIEC :foch: chce nowego Mario, spadkobierce duchowego SM64 z piekna kolorowa grafika :tak:



No jest takie coś i się nazywa Mario Galaxy. Ta gra nim nie jest.


Rozbawiła mnie sugestia, że gimnazjaliści jarają się nowym Mario. Do jakich wy gimnazjów chodziliście?


No ale nie, NSMB mnie nie jarało nigdy zbytnio. Mało tam kreatywności. No ale takie tytuły się w pierwszej kolejności robi, proste do zrobienia.
  • 0



Inne z tagami: