Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pikmin 3 Deluxe

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
152 odpowiedzi na ten temat

#91 funditto Napisany 16 lipca 2013 - 23:22

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Screeny wyglądają niesamowicie. Może jednak Nintendo zacznie dawać radę z HD, ciekawe tylko jakie oceny będzie zgarniać ten Pikmin. Ja mam tylko dwójkę i niestety seria mnie nie chwyciła, ale chyba zrobię jeszcze jedno podejście. Jak mi się spodoba, to wtedy kupię 3kę, żeby czekała aż wciągnę WiiU, a jak nie to wystawię na allegro, a kupię New Luigi w boxie.. bo chcę wspierać BigN..tak, wiem, jestem fanboyem i kretynem..nieważne..


  • 0

#92 ramzes64 Napisany 17 lipca 2013 - 23:46

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

spoko - ja na swojego Luigiego w BOXie już czekam - zamówiony ;D

 

a co do Pikmin 3 ... bede musiał odpalić pierwszą część, aby poczuć, czy mnie wciągnie. W kolekcji posiadam, ale nigdy na poważnie nie przysiadłem do tego tytułu. To by była dobra okazja, aby dać się wkręcić.


Ten post był edytowany przez ramzes64 dnia: 17 lipca 2013 - 23:47

  • 0

#93 Pious Napisany 18 lipca 2013 - 00:25

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Zagraj, bo to gra na 2 posiedzenia. Może z 4h maks zajmuje.


  • 0

#94 mic Napisany 18 lipca 2013 - 09:27

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Kurczę dawno grałem w tego Pikmina, ale chyba zajmuje więcej niż te 4h. Przynajmniej ja tak zapamiętałem, że grze więcej czasu poświęciłem :)


  • 0

#95 Pious Napisany 18 lipca 2013 - 19:42

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jak wprawnie grasz, co nie jest wyczynem to maks 4h. No moze 6h jesli slimaczysz i zbierasz 1 czesc statku na dobe.
  • 0

#96 mic Napisany 18 lipca 2013 - 20:51

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Szkoda, że to było dawno już bo tego czasu gry faktycznie nie pamiętam. Mam jednak tylko wrażenie, że dłużej grałem - może faktycznie się ślimaczyłem :) Pikmina 2 nie mam ogranego wcale, ale tam był czas gry dłuższy ponoć. Tutaj się niby mówi 10 -15h godzinach rozgrywki, co jest jak dla mnie przyzwoitym już czasem. A pikmina 1 może jeszcze kiedyś ustrzelę na jakiejś aukcji po taniości aby powspominać i sprawdzić czy taki krótki czy jak tak się ślimaczę w grach ;)


  • 0

#97 Pious Napisany 18 lipca 2013 - 21:31

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

2 była dłuższa, bo i przedmiotów do zebrania było od groma. Do tego swoboda, brak ograniczenia dni, sprawiały, że można było sobie farmić Pikminy. Tak robiłem, nie wiem po co, ale mając te naście lat o tym nie myślałem.


  • 0

#98 ogqozo Napisany 22 lipca 2013 - 13:48

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Edge: "Swojskość to największa wada i zaleta Pikmina 3. 12 lat po pierwowzorze i 9 lat po sequelu, niewiele się zmieniło - ale niewiele musiało. Nie będzie sprzedawać konsol z siebie, ale to dobry dodatek do ubogiej biblioteki gier, który przenosi jedną z wyjątkowych serii Nintendo w epokę HD i, co ważne, czyni przekonujący użytek z kontrolera [wcześniej piszą, że chodzi głównie o znacznie pomagającą mapę]. Czekając na prawdziwego system-sellera, tego Wii potrzebuje najbardziej".


Ten post był edytowany przez ogqozo dnia: 22 lipca 2013 - 14:26

  • 0

#99 Michalson Napisany 22 lipca 2013 - 18:10

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:

http://uk.ign.com/ar...pikmin-3-review

 

pikmin jak dotąd zbiera same ósemki i dziewiątki.


  • 0

#100 BeSOS Napisany 22 lipca 2013 - 19:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No i co, lecicie po wiiu do sklepu?
  • 0

#101 Kaz Napisany 22 lipca 2013 - 19:25

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

No i co, lecicie po wiiu do sklepu?

Po co jak już dawno w domu leży :]

 

Właśnie widzę od wczoraj że giereczka dostaje same wysokie oceny, to mi pasi bo od paru dni jaram się na premierę. Wkurzało mnie jak ninny cały czas rzucało jakimiś trailerami i gadaniną, ale teraz na tydzień przed premierą jestem gotowy. Będzie magia.

 

Co do zarzutu o długości, Pious trochę psioczył że można przejść w 5 godzin (choć nie wiem czy pisałeś to jako zarzut), Metal Gear Solidy Residenty też można przejść w 5 godzin a nawet mniej co nie zmienia faktu że gry są świetne.

Pikminem trzeba się cieszyć, you have to embrace its magic - nie wiem jak to napisać po polsku ale tę magie trzeba przytulić i tak jak Pious grałeś w dwójeczkę zbierając itemy, tak trzeba sobie plaszczyć jak małe dziecko z jego stworkami które uważają go za boga... trzeba im pomóc.

 

Dla mnie dwójeczka była gorsza niż jedynka, trochę mniej magiczna jakby. Mam nadzieje że trójka mnie nie zawiedzie.


  • 0

#102 torq314 Napisany 22 lipca 2013 - 19:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:


No i co, lecicie po wiiu do sklepu?

Po co jak już dawno w domu leży :]

Właśnie widzę od wczoraj że giereczka dostaje same wysokie oceny, to mi pasi bo od paru dni jaram się na premierę. Wkurzało mnie jak ninny cały czas rzucało jakimiś trailerami i gadaniną, ale teraz na tydzień przed premierą jestem gotowy. Będzie magia.

Co do zarzutu o długości, Pious trochę psioczył że można przejść w 5 godzin (choć nie wiem czy pisałeś to jako zarzut), Metal Gear Solidy Residenty też można przejść w 5 godzin a nawet mniej co nie zmienia faktu że gry są świetne.
Pikminem trzeba się cieszyć, you have to embrace its magic - nie wiem jak to napisać po polsku ale tę magie trzeba przytulić i tak jak Pious grałeś w dwójeczkę zbierając itemy, tak trzeba sobie plaszczyć jak małe dziecko z jego stworkami które uważają go za boga... trzeba im pomóc.

Dla mnie dwójeczka była gorsza niż jedynka, trochę mniej magiczna jakby. Mam nadzieje że trójka mnie nie zawiedzie.

Jakbym czytał siebie sprzed 20 lat, ale to jak z innej epoki :(
  • 0

#103 gruby Napisany 22 lipca 2013 - 19:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No ja akurat lecę jak tylko wrócę z wakacji. :) Pikmina biorę z rozpędu, bo dwójka pasowała mi średnio, ale dobre noty i familijny feeling na pewno osladzaja zakup. Pikmin, W101 i ducktalesy to moj pomysł na sierpień w klimacie retro-konsolowym
  • 0

#104 fingus Napisany 22 lipca 2013 - 19:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Jakbym czytał siebie sprzed 20 lat

Zapewne grając w Populousa?
  • 0

#105 torq314 Napisany 22 lipca 2013 - 20:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Jakbym czytał siebie sprzed 20 lat

Zapewne grając w Populousa?

 


mniejsza z tym w co, chodzi o takie bezkrytyczne nastawienie.


  • 0

#106 cybercotlet Napisany 22 lipca 2013 - 22:14

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Wyczuwam nutkę z&Z.


  • 0

#107 torq314 Napisany 22 lipca 2013 - 22:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Wyczuwam nutkę z&Z.


Raczej rozżalenia. Z nadzieją otwieram dzień po dniu kolejne posty w kolejnych wątkach wiiu i na razie nic tylko "dupy nie urywa", "solidne ale to nie system seller", znaczy nic dla mnie. Byle jakie gierki to ja mam na pięciu innych platformach :(
  • 1

#108 cybercotlet Napisany 22 lipca 2013 - 22:43

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Nie wiem jak ty ale ja się napaliłem na nowe dzieło Monolithsoftu. Jeśli nawet to Cię nie rusza to cóż ...

Spoiler

  • 0

#109 Pious Napisany 23 lipca 2013 - 08:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:


 

Co do zarzutu o długości, Pious trochę psioczył że można przejść w 5 godzin (choć nie wiem czy pisałeś to jako zarzut)...

To nie było psioczenie. Po prostu napisałem jak krótka była 1. Co do farmienia w 2 - to już nie wróci. Nie wyobrażam sobie hodowania tysięcy Pikminów dla samego ich posiadania, a tak robiłem za dzieciaka w 2. Mimo to wierzę, że frajda będzie wielka w 3 jak już w końcu będzie sens kupna WiiU.


  • 0

#110 Danteusz Napisany 23 lipca 2013 - 08:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

Nie wiem jak ty ale ja się napaliłem na nowe dzieło Monolithsoftu. Jeśli nawet to Cię nie rusza to cóż ...

Spoiler

Mówisz że za rok będzie pierwsza gra dla której warto kupić WiiU?


  • 0

#111 cybercotlet Napisany 23 lipca 2013 - 10:07

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Jeśli wyjdzie u nas za rok... to tak. Ale to nie temat o grze od Monolithsoft. BTW pikmin zbiera oceny powyżej oczekiwań (przynajmniej moich) ale i tak system seller z tego raczej nie będzie


  • 0

#112 Kaz Napisany 23 lipca 2013 - 10:16

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:


Nie wiem jak ty ale ja się napaliłem na nowe dzieło Monolithsoftu. Jeśli nawet to Cię nie rusza to cóż ...

Spoiler

Mówisz że za rok będzie pierwsza gra dla której warto kupić WiiU?

To i tak niezły wynik. Na xboxa 360 po prawie 8 latach wciąż nie ma gry dla której warto kupić 360.


  • 0

#113 cybercotlet Napisany 23 lipca 2013 - 11:29

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

To i tak niezły wynik. Na xboxa 360 po prawie 8 latach wciąż nie ma gry dla której warto kupić 360.

Przypominam, że takie nędzne hasełka wrzucamy do wojen.
  • 0

#114 Kaz Napisany 23 lipca 2013 - 11:59

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

To i tak niezły wynik. Na xboxa 360 po prawie 8 latach wciąż nie ma gry dla której warto kupić 360.

Przypominam, że takie nędzne hasełka wrzucamy do wojen.

 

a takie:

 

Mówisz że za rok będzie pierwsza gra dla której warto kupić WiiU?

 

nie?

 

To rasizm Panie kolego :(


  • 0

#115 Danteusz Napisany 23 lipca 2013 - 12:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

Nie rasizm tylko tur story, raczej kupię WiiU dla Monolith


  • 0

#116 Kaz Napisany 23 lipca 2013 - 12:13

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

U mnie też jest true story, ale to moja wypowiedź wyganiana jest do innego działu a Twoja nie :( Kupiłbym 360 dla jakiegoś exclusiva fajnego ale ich nie ma. Dlatego miałem PS3.

 

edit:::

aha a tak swoja droga to ofkoz 3/4 tej strony powinno isc do pieca ;]

 


Ten post był edytowany przez Kaz dnia: 23 lipca 2013 - 12:23

  • 0

#117 Godot Napisany 24 lipca 2013 - 19:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Chyba nie ma gry, która obchodziłaby mnie mniej niż Pikmin. Jestem ogromnym fanem Nintendo, ale to co wyrabiają ostatnio nie mieści mi się w głowie. Nowe gry, które pokazują to śmiech na sali (Mario 3D World... omg...), potencjalne killery okazują się tylko bardzo dobre (Paper Mario, Mario&Luigi). Gdyby nie sentyment... Szkoda słów. I nagle okazuje się, że jedyną grą, którą warto kupić na WiiU będzie "remake" ciągle genialnie wyglądającej Zeldy. Na 3DS też killerów brak. Gry na 8+ to świetny dodatek do gier na 9+. Na 3DS ostatnia gra na 9+ wyszła w 2011 roku. Nie liczę niszowego Fire Emblem
  • 1

#118 nole Napisany 24 lipca 2013 - 20:50

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Mnie również Pikmin absolutnie NIKOGO. Jedynkę skończyłem, ale jak zobaczyłem, że tu kolega wyżej napisał: gra na 4h, to sobie pomyślałem: ŁO MATKO, mi się pod koniec już tak dłużyło, że miałem wrażenie że 30h w to grałem :hihi:


  • 1

#119 Kaz Napisany 29 lipca 2013 - 19:52

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Oh the tragedy :( Przyszedł do mnie dziś Pikmin z amazona... jak bardzo kocham amazona i dhl tak akurat przy tej gierce mnie zawiedli. Coś dużego ciężkiego musiało spaść na kopertę albo ktoś ją nadepnął bo pudełko pod folią było połamane, skrzywione i aż rozerwało okładkę papierową... od razu zgłosiłem do zamiany i jeszcze dziś ją wysłałem z powrotem... akurat biedne Pikminy na które byłem napalony musiało to spotkać >.> Luigi przyleciał o tej samej godzinie w osobnej koperci idealnia, kupowałem już dziesiątki gier i zawsze świetnie zapakowana a tu lypa ;/

Oby szybko przysłali nową.


  • 0

#120 mic Napisany 06 sierpnia 2013 - 21:54

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Pograłem troszkę w tego Pikmina i jak na chwilę obecną jestem oczarowany :) Może miało coś do tego, że poprzednią skończoną grą było TLOU - doskonała gra ale w zupełnie innym klimacie. Tutaj mamy też świetną grę, jednak w taką strategię nie grałem od czasów Pikmina 1 więc sporo wody upłynęło... Grafika jest urzekająca, choć może nie jest to "taki bezpośredni strzał w ryj graficzny" ;) to jednak cała ta otoczka przyrody jest oddana bardzo ujmująco - kołyszące się dmuchawce, woda, deszcz itp składają się na ten wyjątkowy klimacik. Na koniec jeszcze wspomnę, że na początku grałem standardowo gamepadem - jednak po jakimś czasie chciałem sprawdzić sterowanie combo wiilot plus grucha i tak już zostało. Po prostu jest tak dużo szybciej i precyzyjniej, takie sterowanie wydaje się być naturale dla tej akurat gry. Zaś gamepad leży z boku i pokazuje mapę ;)


  • 1



Inne z tagami: