Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pikmin 3 Deluxe

Nintendo WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
152 odpowiedzi na ten temat

#121 mic Napisany 18 sierpnia 2013 - 12:25

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Dobra - Pikmin 3 skończony :) Bardzo dobrze bawiłem się cała grę i będzie to solidny punkt w bibliotece pozycji na Wii U ! Ładna grafika, gameplay, atmosfera - wszystko to sprawia, że wysoko oceniam nowego Pikmina :) Sama gra ma swoje spokojne tempo i bywa całkiem relaksująca, no może za wyjątkiem finałowej walki która może napsuć trochę nerwów gdy hurtowo zginie "stadko" naszych Pikminów ;) Bardzo polecam - pozytywny odbiór tej pozycji jest gwarantowany, a Pikmina 3 łatwiej będzie ogarnąć raczej niż W101 choć ta druga pozycja też pewnie będzie fajna tylko dużo bardziej szalona ;) Ale to już będzie temat na inny post :)


  • 0

#122 cybercotlet Napisany 20 sierpnia 2013 - 11:00

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Dlaczego jeszcze nie wrzuciłeś screenów jak to robią ludzie z neogafa?

 

Porażka i rozczarowanie


  • 0

#123 mic Napisany 26 sierpnia 2013 - 14:01

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Byłem na wakacjach dlatego dopiero teraz odpisuje ;) Obrazki chciałem dodać, jednak wtedy wyskakuje taki komunikat:

 

Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif

 


  • 0

#124 Kaz Napisany 21 września 2013 - 11:04

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:
Pikmin 3 jest cudowny. Ta gra przepełniona jest magią która pobudza we mnie młodego chłopca. Nie wiem jak to określić ale ta gra ma w sobie coś takiego co sprawia że przykuci jesteśmy do telewizora i cieszymy się atmosferą jej świata. Pikminy są adorable same w sobie, gra nie raz przemyca drobne humorystyczne kwestie które automatycznie wywołują uśmiech na naszych twarzach. Jest tu wiele detali i małych smaczków charakterystycznych dla najlepszych gier Nintendo.
 
Całkiem niedawno czytałem tutaj kilka że Miyamoto się wypalił lata temu i nic już nie robi... tą grą powinien zamknąć wszystkim paszcze. Gra jest genialna. Grafika piękna, muzyczka klimatyczna idealnie pasująca do tego co dzieje się na ekranie... gameplay jedyny w swoim rodzaju. No i ten magiczny Nintendo feeling.
Jak dla mnie bezsprzecznie najlepsza pozycja na WiiU.
 
Jeśli chodzi o długość to skończyłem grę i zdobyłem wszystkie owoce w ponad 20 godzin a nawet nie tyknąłem tryby multiplayer i missions który bez problemu daje kolejnych kilka kilkanaście godzin.
 
Najważniejsze dla mnie jest to że jest to tytuł tak inny od wszystkiego co mamy na innych platformach... tego typu gry nie ma nigdzie indziej, dla niej warto mieć Wii U. Posiadać WiiU i nie mieć tej gry to grzech! :]

Ten post był edytowany przez Kaz dnia: 21 września 2013 - 11:06

  • 2

#125 Scorpio Napisany 21 września 2013 - 11:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Pikmin 3 jest cudowny. Ta gra przepełniona jest magią która pobudza we mnie młodego chłopca. Nie wiem jak to określić ale ta gra ma w sobie coś takiego co sprawia że przykuci jesteśmy do telewizora i cieszymy się atmosferą jej świata.

O o o. I to właśnie (m.in.) oczekuję od gier. I to jest świetna rekomendacja ... tyle co, że nie mam WiiU. Choć chyba dziecinnieję na starość. Bo coraz więcej gier z konsol Nintendo przemawia do mnie. Może z nadejściem PS4 i X0, gdy ogram co mam na PS3 to włąśnie zainwestuję w coś od BigN. Wtedy powinno być tańsze. I będę nastym posiadaczem WiiU w Polsce XD


  • 0

#126 Pious Napisany 16 listopada 2013 - 12:39

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Jakoś 6h za mną. Początkowo miałem mieszane odczucia. Gra zaczyna się bardzo staroszkolnie, czyli powoli i w akompaniamencie przewijanych dialogów, którym towarzyszą jakieś mruczenia i dziwne odgłosy zamiast normalnego va. Na start odrzuciło mnie sterowanie. Zdecydowanie czuję tu krok wstecz spowodowany brakiem tego co robiła żółta gała na gcn, czyli przesuwania całej grupy. Teraz pod jednym guzikiem jest odwoływanie do spoczynku i ruch cała paczką. Problem w tym, że jedno działa, gdy się zalockujemy, a drugie normalnie. Niby ok, ale w walce lockowanie nie jest tak płynne jak powinno i regularnie zdarza się, że zamiast zrobić szturm setką pikminów, każemy im odejść i czekać. W sumie to jedyny mankament jaki zauważyłem. Cała reszta to stary dobry Pikmin. Nie ma tu żadnego stresu, nic nas nie goni, spokojnie robimy co chcemy. Nawet śmierć Pikminów nie ma takiego znaczenia, bo to kwestia 10 minut jak wyhodujemy kolejną hordę. Walka z bossem? Tak samo, idziesz, zabierasz mu połowę energii, jak chcesz to możesz odejść i zająć się czymś innym i wrócić następnego dnia, żeby bossa dokończyć, bo energia mu się nie odnowi. Fajne, przyjemne i bardzo relaksujące.

 

Miałem obawy, że się zawiodę i zaraz grę rzucę na allegro. Na szczęście tak nie jest. Coś zupełnie innego, co daje masę frajdy i przy czym zapominasz o odblokowywaniu aczików, galerii, nowych strojów i innych bzdetów, a do tego nie myślisz ile do końca - tak bym opisał tę grę.

 

A i jeszcze foteczka z dzisiejszej partyjki :kamina:

 

AtTPwLI.jpg


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 16 listopada 2013 - 12:39

  • 0

#127 BeSOS Napisany 16 listopada 2013 - 12:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli tak jak myslalem. Dziwne ze n liczylo ze gra ruszy sprzedaz konsol bo to nadal mega niszowa gierka. Kiedys sprawdze.
  • 0

#128 Pious Napisany 16 listopada 2013 - 12:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Sprawdzić warto, a jak ktoś ma/miał 1 i 2 i mu się podobały to nie może się zawieść. Gra bardzo fajna, ale tak jak mówisz, niszowa i nie mam mowy o systemsellerze. Mogli ją dać jako deser po premierach wielkich hitów.


  • 0

#129 BeSOS Napisany 16 listopada 2013 - 13:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A jak oprawa? Gamepad jakos wykorzystany czy nie?
  • 0

#130 fingus Napisany 16 listopada 2013 - 13:29

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Patrząc po tym screenie, wyglądał całkiem jak na Gacku. W jedynkę grałem, choć nie skończyłem. Była fajna, ale chyba nic więcej ponad "fajna". No, może jeszcze "ładna" i "pomysłowa".
  • 0

#131 Pious Napisany 16 listopada 2013 - 14:13

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Padlet sluzy jako mapa, ale dzieki 3 postaciom ma funkcje go thdre, czyli pokazujemy miejsce ijeden sobie tam idzie, a my robimy swoje. Fajne, ale spokojnie do zrobienia w menu. Zajeloby tyle samo czasu. 

 

Oprawa imo mocno srednia. Otoczenie jest bardziej jak pikniny z gcn w hd niz zupelnie nowa gra. Modele postaci i potworow za to fajnie wygladaja. Przecietnie jest.


  • 0

#132 Danteusz Napisany 16 listopada 2013 - 20:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Czyli tak jak myslalem. Dziwne ze n liczylo ze gra ruszy sprzedaz konsol bo to nadal mega niszowa gierka. Kiedys sprawdze.

Pewnie ruszyło o jakieś 30%, z 10 sztuk na 13


  • 0

#133 fingus Napisany 16 listopada 2013 - 21:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ile razy zazwyczaj powtarzasz dowcip, zanim Ci się znudzi?
  • 0

#134 Schrodinger Napisany 16 listopada 2013 - 21:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

ta gra na screenach jest paskudna


  • 0

#135 mic Napisany 16 listopada 2013 - 21:54

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

ta gra na screenach jest paskudna

 

W ruchu wygląda ładniej a i screen się czasem lepszy trafi :)

 

MbRt1T4.jpg


Ten post był edytowany przez mic dnia: 16 listopada 2013 - 21:55

  • 0

#136 Texz Napisany 16 listopada 2013 - 21:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Oczy mi zachodzą syropem. 


  • 0

#137 Pious Napisany 16 listopada 2013 - 22:57

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Screeny wychodza glownie slabe. Jedynie postacie sa ladne. W ruvhu jest o niebo lepiej, nic nie jest tak rozmyte jak na szotach na szczescie. Grafa jest taka zwyczajna. Ani to brzydkie, ani ladne.


  • 0

#138 Pious Napisany 22 listopada 2013 - 18:30

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Skonczylem. Zebralem wszystko i zeszlo mi ponad 15h. Jeszcze zostal tryb challenge, ale nie lubie czasowek i bicia rekordow, wiec sprawdzilem dwie misje i tyle. Bardzo fajna pozycja, jak kazdy Pikmin. Relaksujaca i przyjemna, kompketnie nie irytuje i nie dluzy sie. P2 bylo chyba jednak wieksza gra i bardziej rozbudowana. Mimo to nie odczuwa sie tu jakichkolwiek brakow.


  • 0

#139 BeSOS Napisany 22 listopada 2013 - 19:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
8?7.5?
  • 0

#140 Pious Napisany 22 listopada 2013 - 21:05

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

8 bym dal. Nie ma sie tu do czego przyczepic, ani tez zachwycac. Za to bardzo przyjemnie sie w to gra i bardzo wciaga.


  • 0

#141 Godot Napisany 09 września 2014 - 03:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zeratul bardzo chwali Pikminy i poleca. Ale on jest zjebem i bezguściem. Ale może w tym wypadku się nie myli i Pikminy są warte sprawdzenia? W jedynkę grałem i takie se, olałem i nie skończyłem. Dwójki nie ruszałem
  • 0

#142 BeSOS Napisany 09 września 2014 - 07:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Widze ze ograles wszystko co dobre i teraz sito idzie w ruch hehe. Jak 1 ci nie podeszla to wiadomo ze 3 tez nie zmieni tego stanu rzeczy.


  • 0

#143 Godot Napisany 04 października 2014 - 23:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Pograłem chwilę. Szkoda mi czasu na Pikmina... Nie wciągnęło mnie to zupełnie, nie zainteresowało, więc piec. Kolejnej szansy nie będzie
  • 0

#144 Kaxi Napisany 11 listopada 2014 - 14:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 157 Postów:

Zagrałem w to nowe demo. Bardzo pozytywne wrażenie, świetnie odprężająca gra. Taka wesoła, spokojnie, przyjemnie się na nią patrzy, ale nie odmóżdża, trzeba jednak coś tam pokombinować. :)  Używkę w okresie posuchy bym kupił.


  • 0

#145 mic Napisany 11 listopada 2014 - 19:13

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Jak dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych gier na Wii U więc zdecydowanie warto dać jej szansę :)


  • 0

#146 funditto Napisany 05 maja 2016 - 22:39

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Czy ktoś z Was sprawdzał DLC do Pikmina ? Jutro przychodzi do mnie gra i zastanawiam się czy od razu wciągać (tym bardziej, że jedno miałbym za free z punktów My Nintendo)


  • 0

#147 gruby Napisany 08 sierpnia 2016 - 21:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Pyknąłem kilka godzin w tego Pikmina i bardzo mi się podoba. Jakieś tipy dla nooba? Nie do końca ogarniam jeszcze wykorzystanie drugiej postaci (nie mówiąc o trzeciej, nie mogę tego typa znaleźć), czy kapitanom można coś zlecić do roboty? Bo póki co to wszędzie łażę z całą ekipą pikminów i 2 kapitanem, co jest mało optymalne :) 

 

Póki co walczę jeszcze ze sterowaniem, jakoś ten stylus mnie nie przekonuje - lepiej podłączyć wiilota?

 

 


  • 0

#148 Bloo Napisany 08 sierpnia 2016 - 21:53

Bloo

    Blanka

  • Forumowicze
  • 218 Postów:
Lepiej.
  • 0

#149 gruby Napisany 11 sierpnia 2016 - 18:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Pikminek 3 bardzo mnie wciągnął, co dziwi tym bardziej, że dwójkę porzuciłem po godzince. Trójeczka to co innego, nie spodziewałem się. Przerzuciłem się faktycznie na wiilota - trochę do dupy z tym, że wtedy mapę cały czas obsługuje się przez wiipada, ale da się żyć, chociaż jestem obłożony kontrolerami jak pilot SS Voyagera.

 

Jedno pytanie - widzę że jest jakaś opcja odgrywania dowolnego dnia w trybie story... Jak to niby wygląda? Jak się cofnę to muszę grać od tego momentu, czy naprawiam sobie po prostu statystyki? Poza tym - nie jestem zbyt dobry i minęło już chyba z 8 dni a ja nie znalazłem kapitana, czy jest jakiś cap czasowy? W sensie po miesiącu gra się skończy game overem?


Ten post był edytowany przez gruby dnia: 11 sierpnia 2016 - 18:01

  • 0

#150 mic Napisany 11 sierpnia 2016 - 20:44

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Dawno już conprawda grałem ale te owoce masz tak z zapasem raczej i znajdziesz spokojnie kapitana z wąsem i dawnego znajomego nawet z poprzedniej części ale to na sam koniec ????
  • 0



Inne z tagami: