Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo 64


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
350 odpowiedzi na ten temat

#1 cwany-lis Napisany 04 grudnia 2004 - 11:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
sporo osób miało lub ma n64, duzo od niej zaczynało przygode z nintendo i potem przerzuciło sie na GC, sam swój egzemplarz kupiłem tydzien temu z 3 grami za jedyne 150 zł. Z tego co widze konsola i same kartridze sa tanie jak barszcz np. kupiłem turoka za 25 zł. i dostałem jeszcze gratis power rangers ;)
teraz poluje na tania okarine :) czekam na wasze opinnie co do konsoli, może jeszcze ktos z was kupuje na nią gry, niech sie pochwali kolekcja
ja mam : Turok I i II, Quake, Mario 64 (podstawa) i power rangers (nawet da sie pograc)
co polecacie ?
  • 0

#2 zdemen Napisany 04 grudnia 2004 - 11:46

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Ja mam perfect dark,turoka ,2 Zelde oot, zelde mm,mario 64,mario kart,wave race64,banjo-kazooie,blast corps,mrs,nhl....
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 04 grudnia 2004 - 12:08

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Ja mam perfect dark,turoka ,2 Zelde oot, zelde mm,mario 64,mario kart,wave race64,banjo-kazooie,blast corps,mrs,nhl....


perfect dark bym kupił, tak je zachwalal Blizzard Beast że sie bym skusil ale poki co na allegro jest tylko jeden egzemplarz po 100 zł.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 04 grudnia 2004 - 13:06

Gość__*
  • Goście
hehe - gosc ktory sprzedaje Perfekt Dark kupil go odemnie a potem wystawil za taka cene :lol: . pozatym do perfekt dark jest potrzebny expansion pack, lepiej zainwestuj najpierw w niego :)
  • 0

#5 Ney Napisany 04 grudnia 2004 - 13:06

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Perfect Dark wart jest tej stowy.Dla mnie to najlepszy FPP obok Halo 1 i 2.grafika do dzisaj jest naprawde niezla (na N64 numer jeden),muzyka rzadzi, a grywalnosc tej pozycji sie chyba nigdy nie zestarzeje.Jedynym problemem jest sterowanie.Pad od N64 sprawdza sie niespecjalnie - da sie grac ale na padzie z dwoma analogami (Xboxowym lub na Dualu) jednak graloby sie duzo przyjemniej.Dlatego caly czas wierze ze Rare obok Perfect Dark Zero wypusci kiedys podrasowany remake jedynki...
  • 0

#6 BeSOS Napisany 04 grudnia 2004 - 14:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moja kochana konsolka...do dzisiaj ją mam wraz ze wszystkimi grami( super mario 64, Goldeneye, perfect dark, banjo-tooie, conker's bad fur day, zelda:OOT/M'sM, mario kart, wave race64). Dla mnie N64 było i jest świetne i lepsze od tego co oferuje GCN.

Perfect Dark i GE to do dzisiaj wyznaczniki wszytskich FPS'ów., Banjo-kazooie i SM64 sa tym samym dla wszystkich platformówek.I sa przy tym cholernie miodne. W PD jeszcze do dzisiaj gram, grafika nadal jest świetna- za czasów N64 wyciskała z konsoli wszystkie soki. Szkoda, że tak niej jest teraz z GCN. Gry wyglądają tak samo, nie widać po nich skoku jakościowego w grafice, jak to było w przypadku N64. Dlatego jak N64 umarło :cry: mimo wszystko czułem satysfakcję, że już wiecej sie nie da. Z GCN tak nie bedzie.
  • 0

#7 Ryo-San Napisany 04 grudnia 2004 - 14:44

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
N64 to przewspanmiała konsola...z mocarnym klimatem..powinna znajdowac sie w kolekcji kazdego gracza....za te pieniadze za ktore teraz jest sprzedawana to poprostu mniej niż darmo..
a warto kupic przynajmniej dla gier Rare, Zeldy, Mariana ip....cuuuudooooo
te wszystkie gry zachwycają nawet dzisiaj...a ost z Mario 64 to istne mistrzostwo świata..N64 ROXXXXOR
  • 0

#8 gruby Napisany 04 grudnia 2004 - 16:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
nie zapominajcie o potędze Wave Race! Moim zdaniem to jedna z miodniejszych gier wyścigowych kiedykolwiek zrobionych. N64 jak dla mnie na zawsze pozostanie królową konsol.Powaga.
  • 0

#9 BeSOS Napisany 05 grudnia 2004 - 11:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla mnie też N64 pozostanie królową konsol. W takie gry już preawdopodobnie nigdy nie zagram. być moze teraz gry są ładniejsze itp, ale Zelda, Mario 64, GE czy Banjo-kazooie były pierwsze i to własnie z nich inne gry czerpią pomysły.
  • 0

#10 cwany-lis Napisany 05 grudnia 2004 - 13:37

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
o własnie Gruby wspomniał o vave race ktory na allegro stoi po 25-30 zł. warto chyba nie ? pozatym na razie planuje kupic ocarine bo nie wykorzystuje ani memorki ani ram packa a potem wyzej wspomniany sprzet i reszte najlpeszych gier
  • 0

#11 BeSOS Napisany 05 grudnia 2004 - 15:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja radze zdobyć Conkera- to jest dopiero mistrzostwo świata- dla mnie zaraz obok OOT najlepsza gra na N64. No chyba, że ktoś ma X-a to wtedy lepiej czekać na nowa wersję.
  • 0

#12 Blizzard Beast Napisany 06 grudnia 2004 - 04:09

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Jak tak dalej pojdzie, to zalozymy chyba jakas forumowa lige PD :)

Panowie, a jakiemacie rangi w multiplayerze?
  • 0

#13 zdemen Napisany 06 grudnia 2004 - 09:41

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Invincible czyli jeszcze 2 do końca
  • 0

#14 Godot Napisany 10 grudnia 2004 - 19:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
?? zaprzeczasz samemu sobie kolego : najpierw piszesz ze to najlepsza konsola jaka kiedykolwiek sie pojawila o potem piszesz ze ma wybrakowana biblioteke gier? nie rozumiem...
  • 0

#15 cwany-lis Napisany 11 grudnia 2004 - 10:45

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

?? zaprzeczasz samemu sobie kolego : najpierw piszesz ze to najlepsza konsola jaka kiedykolwiek sie pojawila o potem piszesz ze ma wybrakowana biblioteke gier? nie rozumiem...


może mu ta "wybrakowana" bibloteka odpowiada ? ;) fajnie jest miec te 10-15 najlpeszych gierek na stare nintendo i od czasu do czasu do nich wracac, niestetu teraz taka sytuacja z GC juz nie przechodzi :(
  • 0

#16 Godot Napisany 11 grudnia 2004 - 11:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nie neguje tego ze N64 ma super perelki do ktorych sie wraca (sam mam N64 i gram od czasu do czasu w Mario64), po prostu nie rozumiem wypowiedzi kolegi
  • 0

#17 Gość__* Napisany 11 grudnia 2004 - 11:32

Gość__*
  • Goście
N64... najlepsza konsola, jaka kiedykolwiek wyszła... już chyba nigdy nie będzie tak wspaniałych gier, jak Super Mario 64, Conker's Bad fur Day, Ocarina of Time, Perfect Dark, Paper Mario, Banjo-Tooie i GoldenEye na jedną konsolę... chlip...
  • 0

#18 BeSOS Napisany 11 grudnia 2004 - 11:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dla mnie N64 było cudowne z 2 prostych powodów:

-były na nia 2 najlepsze strzelanki-GE i PD- nie moge nawet zliczyć ile godzin spedziłem przy tych pozycjach, ze o megamiodnym multiplayerze nie wspomnę

-najlepsze platformówki, nawet IMO aż do dzisiaj wyszły na N64- SM64, Banjo-kazooie/tooie, Conker's bad fur day, Donkey kong64( nieco słabszy, ale też imo lepszy od słabego SMS na GCN), Rayman2.

-2x CUDO, czyli Zelda:OOT i Zelda:M'sM.

I chociaż nie było dobrych racerów(poza RR64), mało było RPG( mało to nawet mało powiedziane 8) ) to i tak zawsze bede wychwalał N64. Na GCN jest zupełnie na odwrót- mamy upragnione Residenty, kilka wyścigów więcej, 3 dobre RPG, ale i tak wolałbym aby lineup na GCN był taki jak na N64.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 26 grudnia 2004 - 22:48

Gość__*
  • Goście
pamętam te czsy jak grałe na swojej wymarzonej konsoli :)
która kupiłem za 400 zł i miałe marne trzy gry. Owszem później doszły mi takie tytuły jak
-Mario 64
-Turok 1
-NBA hangtime
-Zelda oot
Aż łeska się w oku kręci
  • 0

#20 Ganon Napisany 28 grudnia 2004 - 22:18

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Zdecydowanie moja ulubiona konsola :D Gry:Zelda:OOT,Z:MM,M64,Banjo-kazooie,Banjo-Tooie,Wave Race,Star Wars:Episode 1 Racer,Rogue Squadron,MK64,MK4,Turok1,Star Fox,Mario Party,Goldeneye,JB:Wine,Perfect Dark,DK64,Diddy Kong Racing,SW:Shadows of Empire,F1 Pole Position. I to by było na tyle :D
  • 0

#21 miazga Napisany 09 stycznia 2005 - 12:30

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
a co mi powiecie o Blast Corps? W końcu to gra ze stajni Rare, ale różne opinie o niej krążą...
  • 0

#22 Ganon Napisany 09 stycznia 2005 - 12:52

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Blast Corps-gra niezła, ale lepiej kup Goldeneye bądź Perfect Dark od Rare. :)
  • 0

#23 Gość__* Napisany 09 stycznia 2005 - 13:44

Gość__*
  • Goście
n64.. tja.. zdecydowanie najlepsza konsola z jaka mialem kontakt.. do dnia dzisiejszego posiadam ja wraz z kilkoma killerami.. mario 64, banjo, zelda ocarina, goldeneye czy mario kart..

swoja droga.. niedawno zaczalem po raz kolejny przechodzic ocarinę.. zamiast sie uczyc do matury, ktora juz niebawem, ja sobie gram.. skoncze ocarine to zaczne grac w maria 8)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 01:45

Gość__*
  • Goście
kocham moje N64, pamiętam jak poraz pierwszy uruchomiłem Mariana (kurcze popłakałem sie sorki) no i Wave Race, gralem w Diddy Kong Racing w 4 osoby, i na zmiane co godzine w Banjo-Kazooie z moim bracholem. Miałem kilka gier, ale grałem w nie dopóki doputy nie wycisnąłem z nich ostatnich sekretow ( kto w Lylat Wars zdobyl wszystkie medale i odkryl czołg i mozliwosc smigania samymi postaciami w multiplayerze). Pamietam Goldeneye, Blast Corps, Pilot Wings. Było cudownie grac w te gry. Teraz N64 leży i sie kurzy. Czasami włacze Zelde OoT zeby chwile popykac. Chcialbym kiedys jeszcze cieszyc sie z czegos jak z tego ze mam N64. Conkera przeszedlem na emulatorze(straszne), ale to nie to samo. Kiedys jeszcze kupie ExpensionPaka i zagram w DK, Perfect Darka, Zelde MM, na mojej ukochanej konsoli nie na jakims pieprzonym emulatorze
  • 0

#25 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 01:47

Gość__*
  • Goście
Blast Corps jest ok, ta gre tez przeszedlem w 100%, i powiem ci ze bardzo mi sie podobala mozliwosc rozpieprzania wszystkiego( na tym polega ta gra :P)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 16:49

Gość__*
  • Goście
Bardzo fajną grą na N64 jest Pilot Wings. W moim prywatnym rankingu łapie sie do pierwszej dziesiątki najlepszych produkcji na N64. Praktycznie do dziś nie powstał żaden gody konkurent dla tej gry - Sky Odyssey na PS2 nawet sie nie umywa...
Godne polecenia jest też F - Zero X. Ultra płynna animacja plus 30 bolidow na torze, a także niesamowite uczucie prędkości... Choć gra nie ma takiego klimatu jak Wipeout 2097 na PSX to i tak bije na głowe wszystkie racery na N64...
W zasadzie to niemal każda gra Nintendo czy Rare jest warta kupna...
  • 0

#27 syon Napisany 12 listopada 2005 - 16:28

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jest temat o konsoli Segi, są działy o PSX i DC to pora by powstał chociaż jakiś zalążek o kultowej i nieco zapomnianej w tych czasach konsoli jaką jest N64. Zapomnianej bo któż sobie dziś zawraca głowę takim okazem. Okazem, który odcisnął swoje piętno na graczach dobre kilka lat temu i po dziś dzień potrafi dać swojemu właścicielowi setki godzin dobrej zabawy. Sprzęcik wyszedł w połowie lat '90 i od razu powalał na kolana grami. Ciuranie w Turoka było czymś niesamowitym, grafika, gameplay - cudo! Świetnych gier była i jest nadal, cała masa: Mario 64, Perfect Dark, Goldeneye 007, OOT i Majora's Mask, ISS '98, Killer Instinct i więcej. Teraz postanowiłem wrócić do tamtych lat i odświeżyć sobie pamięć. Powiem jedno: jest git. Czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie? :cooo:
  • 0

#28 Gruby01 Napisany 12 listopada 2005 - 17:46

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Pamiętam stała ta konsola obok mojego telewizora, fajna zabawa była z kumplami na cztery pady w Mario 64 piękne czasy można powspominać. Gry tez były bardzo dobre heh, co ja mowie są bardzo Goldeneye 007, Turoka, Perfect Dark to gry sztandarowe ten konsoli zaraz obok Mario. Pamiętam zapisywanie stanu gry na kardridzu( nie wiem jak się to pisze wiec napisałem tak :) ) Konsola dostarczała wielu godzin nie zapomnianej rozrywki, do której wracam od czasu do czasu, ale niestety w myślach, bo konsola została sprzedana, a teraz już jej chyba nigdzie nie idzie dostać. Gry i konsola powalała na kolana szkoda ze tak szybko skończyła swój żywot, ale tez była rewolucyjna na swój sposób ten pad nawet wygodny był, było kilka konfiguracji układania rąk do grania heh.

Pozdro Szacun.
  • 0

#29 kubicz Napisany 12 listopada 2005 - 17:51

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

a teraz już jej chyba nigdzie nie idzie dostać

W sklepie na pewno nie, ale wkońcu istnieje 2-gi obieg :D:
Allegro-Nintendo 64
  • 0

#30 Gruby01 Napisany 12 listopada 2005 - 18:19

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

a teraz już jej chyba nigdzie nie idzie dostać

W sklepie na pewno nie, ale wkońcu istnieje 2-gi obieg :D:
Allegro-Nintendo 64


O dzięki dawno tam nie zaglądałem.

Pozdro Szacun.
  • 0