Skocz do zawartości

Zdjęcie

A Game Of Thrones : Genesis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#1 Stan Napisany 10 czerwca 2011 - 19:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
Gra RTS w świecie stworzonym przez George'a R.R. Martina. Tworzony przez studio Cyanide, odpowiedzialne za między innymi Blood Bowl. Na E3 ukazał się debut teaser. Ja na pewno zagram, ze względu na uniwersum jak i na to że po prostu lubię RTSy.



http://www.agot-genesis.com/ - oficjalna strona gry.
  • 0

#2 cwany-lis Napisany 11 czerwca 2011 - 11:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
genesis ? jak coś ma taki podtytuł to możemy spodziewać się tylko historii konfliktu sprzed kilkudziesięciu albo kilkuset lat - jeżeli smok na tym paździerzowym zwiastunie ma coś sugerować

też chętnie zagram bo jestem łasa na licencje dziwką - a nic lepszego niż klasycznych rts z tego nie wyjdzie
  • 0

#3 Kradziej Napisany 11 czerwca 2011 - 13:19

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

genesis ? jak coś ma taki podtytuł to możemy spodziewać się tylko historii konfliktu sprzed kilkudziesięciu albo kilkuset lat - jeżeli smok na tym paździerzowym zwiastunie ma coś sugerować

też chętnie zagram bo jestem łasa na licencje dziwką - a nic lepszego niż klasycznych rts z tego nie wyjdzie

Mają być wojny od lądowania Aegona Zdobywcy w Siedmiu Królestwach po Roberta posadzenie zada na tronie.
  • 0

#4 Danteusz Napisany 11 czerwca 2011 - 20:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ja bym chciał walkę z Innymi w czasach kiedy nie było jeszcze Muru
  • 0

#5 Gość_Taikun_* Napisany 11 czerwca 2011 - 20:09

Gość_Taikun_*
  • Goście

Mają być wojny od lądowania Aegona Zdobywcy w Siedmiu Królestwach po Roberta posadzenie zada na tronie.

A ja właśnie czytając Nawałnice Mieczy pomyślałem że za***iście by było gdyby była powstała książka opisująca to co było przed Grą o Tron. Szczególnie rządy Aerysa mnie interesują :)
  • 0

#6 Kradziej Napisany 11 czerwca 2011 - 20:33

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nawiasem mówiąc, to w temacie mamy błęda.
W ogóle o grze juz sporo wiadomo, polecam wejść na główną stronę - tam jest sporo informacji na temat różnych mniejszych i większych mechanizmów. Brak tylko dużych, a ważnych konkreciorów.
  • 0

#7 Danteusz Napisany 11 czerwca 2011 - 20:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Nawiasem mówiąc, to w temacie mamy błęda.

Już nie
  • 0

#8 logan Napisany 11 czerwca 2011 - 21:00

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
games?
  • 0

#9 Stan Napisany 11 czerwca 2011 - 21:07

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
Nawet na trailerze jest napisane jak wół A Game of Thrones. Chociaż w sumie sam już nie wiem jak napisałem. Zmieniał to ktoś na games?
  • 0

#10 Danteusz Napisany 11 czerwca 2011 - 21:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

games?

Argh, no to były dwa błędy, po całym dniu na uczelni mam ograniczoną percepcje
  • 0

#11 Spuczan Napisany 27 sierpnia 2011 - 23:33

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Jak będzie RTS to pewnie raczej crap w stylu Battle for Middle earth. Wolałbym RPG. Zresztą serial jeszcze łyknałem. Za książkę się nie mogę zabrać a na grę to i tak nie mam ochoty. Chyba, że porządny H&S w stylu BGDA2.
  • 0

#12 Stan Napisany 27 sierpnia 2011 - 23:37

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:
BfME nie jest złe, a dwójeczka to juz naprawdę niezły RTS, a i jak napisałem na górze to będzie RTS,ale nie martw sie ma powstać także RPG.
  • 0

#13 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2011 - 10:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 681 Postów:
Własnie się zastanawialem kiedy powstanie gra z tego uniwersum skoro już jest książka i film...no i mam odpowiedź. Gdyby powstała gra i czasach przed Murem odarłoby to te czasy z mistyki, a okres który wzięto pod uwagę wydaje mi się ciekawy...tylko czy będzie mi się chciało w to grać...
  • 0

#14 cwany-lis Napisany 22 września 2011 - 10:31

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
kampania będzie łatwa - pykniesz ją w 5 godzin :cf: sam klasycznego rts'a raz na ruski rok chętnie przejdę
  • 0

#15 Spuczan Napisany 06 października 2011 - 20:08

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Wątpię, żeby to był klasyczny RTS.
  • 0

#16 cwany-lis Napisany 08 października 2011 - 09:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
to spójrz jeszcze raz na zwiastun karva - domki, chłopi, zameczek, pola do zaorania do chleba, górnicy z katowicy do kopalni, koszary gdzie kocą się pikinierzy i dawaj całą tą chołotę na wroga
  • 0