Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jurassic Park: The Game

Telltale Games PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
31 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 15 stycznia 2011 - 15:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gra od Telltale Games (Tales of Monkey Island, Back to the Future). Developer nawet daje powody do umiarkowanego optymizmu. Screeny też:
43.jpg
JP_Screenshot_jungle.jpg
Jurassic-Park-1.jpg
Jurassic-Park-2.jpg

Do Jurassic Park mam ogromny sentyment, więc czekam. Zobaczymy co z tego wyjdzie happy.gif

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 12:08

  • 0

#2 ACZ Napisany 15 stycznia 2011 - 16:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
No ja bym chciał w końcu jakąś fajną grę z dinozaurami (Dino Crisis :zakochany: ), ale akurat ten tytuł śmierdzi mi średniakiem. Screeny są podrasowane.
  • 0

#3 xell Napisany 15 stycznia 2011 - 16:36

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 229 Postów:
Na PC nie będzie wyglądać znacznie gorzej. Podoba mi się pomysł Jurrasic Parku pokazującego wydarzenia z jedynki od strony pracowników ośrodka, powinno być ciekawie.
  • 0

#4 Zeus-Nelson Napisany 15 stycznia 2011 - 21:48

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
O grze już trochę wiadomo:
"Mimo, że od dawna Park Jurajski nie pojawił się na ekranie naszych telewizorów, to okazuje się że dinozaury nie są jeszcze skamielinami i jednak powrócą w nowej grze.


W nowym numerze Game Informer pojawiły się pierwsze informacje odnośnie powstającego tytułu prostu od twórców z Telltale Games:

* historia w grze będzie głównie poprzedzać wydarzenia z pierwszego filmu, ale również w niektórych momentach zazębiać się z nim
* gracze zmierzą się ze znanymi przeciwnikami, takimi jak: szmuglerzy, czy najemnicy, ale również z całkiem nowym wrogiem: świecącookim (?) dinozaurem
* Uniwersal nie chciał kolejnego FPSa na rynku, także gra będzie głównie przygodówką, ale z pieprzykiem
* twórcą chcą przedstawić powolne budowanie postaci niczym w Heavy Rain, oraz zaimplementować podobny system rozgrywki (możemy się więc spodziewać sporej ilośći QTE)

Jurassic Park Adventures (możliwe że właśnie taki tytuł przyjmie gra) na razie nie posiada daty wydania i zapowiedziane zostało jedynie na PeCety. Myślę jednak że rozgrywka w stylu QTE kompletnie nie pasuje do tej platformy i dinozaury pojawią się również na konsolach."

http://gamebox24.pl/...pl&cache_time=0


Screeny słabiutkie...
Może być nieźle gameplayowo, ale wolałbym nowe Dino Crisis <3
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 15 stycznia 2011 - 22:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Dino Crisis na silniku Residenta 5, to samo sterowanie, wyspa jakaś skąpana w ciemności... Och :oops: .
  • 0

#6 Zeus-Nelson Napisany 16 stycznia 2011 - 11:30

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Nyu chyba żartujesz z tym sterowaniem? Bo to największe dziadostwo w RE5 psujące radość z gry ;) Systemowi "stan żeby móc strzelić" mówimy zdecydowane NIE!
No ale to nie temat o Dino Crisis.
Jurassic Park ma być przygodówką, co w sumie zapowiada się fajnie jeśli zadbają o fajny klimat i nie przesadzą z dużą ilością QTE
  • 0

#7 Nyjacz Napisany 16 stycznia 2011 - 13:40

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Nyu chyba żartujesz z tym sterowaniem? Bo to największe dziadostwo w RE5 psujące radość z gry ;) Systemowi "stan żeby móc strzelić" mówimy zdecydowane NIE!
No ale to nie temat o Dino Crisis.
Jurassic Park ma być przygodówką, co w sumie zapowiada się fajnie jeśli zadbają o fajny klimat i nie przesadzą z dużą ilością QTE

Chodziło mi o samo sterowanie i mechanikę gry - czyli kamerę, celowanie znad ramienia. RE5 ciężko zarzucić coś w sterowaniu oprócz właśnie tego nieszczęsnego braku chodzenia podczas strzelania, ale jak widać, Capcom już przełamał barierę i RE: Revelations będzie obfitowało w ten mechanizm.
  • 0

#8 cwany-lis Napisany 16 stycznia 2011 - 19:35

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
olo, wciąż pamiętam niewydana do końca u nas serię komiksową Raptors - tam właśnie panoszyli się najemnicy, bandziory i US MARINES, osobiście chciałbym gre na wzór King Konga
  • 0

#9 Jachu Napisany 11 czerwca 2011 - 14:17

Jachu

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 353 Postów:
Jeśli kogokolwiek, prócz mnie, jesienią premierę będzie miała kolejna gra spod znaku JP, tym razem autorstwa Telltale Games. Do tej pory były to mniej lub bardziej udane produkcje, lecz żadna nie stała się wielkim hitem. Tym razem też szału nie będzie, ale znajdą się gracze, do których gra trafi, łącząc dwa mocarne elementy, dinozaury i quick time eventy. Każdy ma jakieś dziwactwa i dla takiego połączenia jestem w stanie wybaczyć to, że wizualnie JP: The Game prezentuje się co najwyżej przeciętnie. Szykuje się Heavy Rain dla ubogich, akcja dziać się będzie bezpośrednio po pierwszej części filmu na Isla Nublar. Ze względu na mniejszą niż kiedyś popularność tematu, nie spodziewam się wielkiego zainteresowania grą, co sprawi, że cena szybko spadnie do poziomu kilkudziesięciu złotych. Gra ukaże się na PS3, X360, komputery PC i Mac.

Filmy z gameplayu:



  • 0

#10 Shinigami Napisany 29 października 2011 - 18:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Wygląda na crapa:

  • 0

#11 Druciak Napisany 29 października 2011 - 19:08

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Nie wygląda, jest. :)
  • 0

#12 Gość_gofrowsky_* Napisany 29 października 2011 - 19:21

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
A to nie miało być na ps2 ?
  • 0

#13 117 Napisany 30 stycznia 2012 - 16:01

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
odpalilem gre bo dostalem rentala i po 20 min powiedzialem sobie dosc... jest zle i slabo pod kazdym wzgledem. Gdyby nie moje uwielbienie do filmu i ksiazek to bym wywalil gre z czytnika wczesniej
  • 0

#14 piterekd Napisany 30 stycznia 2012 - 23:52

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Co nie zagrało? Bo na filmiku od Shiniego to nawet mi się podobało..
  • 0

#15 hubson Napisany 31 stycznia 2012 - 09:25

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Na filmiku widać, że to szrot na licencji.
  • 0

#16 117 Napisany 31 stycznia 2012 - 15:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Co nie zagrało? Bo na filmiku od Shiniego to nawet mi się podobało..


qte based gameplay... bezsensowne szukania wskazowek
  • 0

#17 piterekd Napisany 31 stycznia 2012 - 17:09

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
No tak biorąc przykład z nowego need for speed i tutaj idąc z duchem czasu zniszczyli grę qtami :(
  • 0

#18 Spuczan Napisany 03 lutego 2012 - 22:37

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Widzę tu potencjał!

Już wyobrażam sobie te pościgi i zaskakujące momenty. Mnóstwo QTE i cały czas wrażenie zaszczucia. Mam nadzieję, że się postarają.
  • 0

#19 Druciak Napisany 03 lutego 2012 - 22:54

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ta gra już wyszła i sie nie postarali. :]
  • 0

#20 Sylvan Wielki Napisany 03 lutego 2012 - 23:58

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Szału podobno nie ma, ale też nie ma tragedii. Interaktywny film. Ja dinozaury lubię, więc kupię.
  • 0

#21 gofer Napisany 04 lutego 2012 - 00:00

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:

Ta gra już wyszła i sie nie postarali. :]


Czeka pewnie na wersje PS2
  • 0

#22 Patryczek118 Napisany 04 lutego 2012 - 00:29

Patryczek118

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 395 Postów:
Ładnie została pojechana z oceną 3 ^^
  • 0

#23 Spuczan Napisany 04 lutego 2012 - 16:55

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Ta gra już wyszła i sie nie postarali. :]


Tak już wiem. To znaczy dowiedziałem się z nowego N+. Ale przynajmniej miałem kilka godzin marzeń.
  • 0

#24 Sylvan Wielki Napisany 05 lutego 2012 - 11:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Według mnie i tak warto ja przetestować samemu. Ale oczywiście lepiej jest kupić w pierwszej kolejności kilka hitów.
  • 0

#25 burnstein Napisany 06 lutego 2012 - 15:03

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Calak łatwy?
  • 0

#26 Druciak Napisany 06 lutego 2012 - 15:04

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Raczej platynka.
  • 0

#27 burnstein Napisany 06 lutego 2012 - 15:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Wiadomo o co cho. Nie chce mi się pisać za każdym razem 'calaczek/platynka'.
  • 0

#28 Jachu Napisany 04 marca 2012 - 22:41

Jachu

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 353 Postów:
Wiadomo coś na temat premiery gry na konsoli MS? Spotkałem się z informacją, że Telltale Games ma problem ze znalezieniem wydawcy wersji pudełkowej, nie rozumiem dlaczego nie może wyjść w wersji bez tektury jak na inne platformy.

I nieważne, że oceny ma niskie, jaram się filmami JP, więc czekam.
  • 0

#29 Sylvan Wielki Napisany 04 marca 2012 - 22:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
U mnie to samo jachu. Daleko nie szukać, koleżanka jakiś czas temu zrecenzowała mi Immortals "2/10". Wiadomo jak to jest z recenzjami innych osób. Poza tym, lubię dinozaury.

Calak łatwy?


Przejdę, napiszę. Następnie wypowie się X i Y, którzy nawet nie grali, ale wielce się wypowiadają.... Wiesz zresztą jak będzie.
  • 0

#30 ACZ Napisany 04 marca 2012 - 23:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
przeciez ten tytul to niemilosierny szrot jest.
  • 0



Inne z tagami: